Vijesti iz Tuzle

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
Post Reply
User avatar
guber90
Posts: 1982
Joined: 23/08/2010 15:54

#2027 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by guber90 »

Ma sve je to divlje, a i opste poznato je da u tu Mjesovitu srednju slabo ko normalan ide.
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#2028 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by Butmiran »

Nebitno koja je škola, ovo je žalosno. Ne mogu da vjerujem da se ovakve stvari dešavaju još se glupače zajebaju oko ovoga po fejsbuku. Nevjerovatno.
User avatar
guber90
Posts: 1982
Joined: 23/08/2010 15:54

#2029 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by guber90 »

Butmiran wrote:Nebitno koja je škola, ovo je žalosno. Ne mogu da vjerujem da se ovakve stvari dešavaju još se glupače zajebaju oko ovoga po fejsbuku. Nevjerovatno.
Ma iskreno ovo je nula za neke stvari koje sam vidio svojim ocim. Samo sto je neko ovo zabiljezio kamerom.
majka hrabrosttz
Posts: 6
Joined: 05/11/2013 19:25

#2030 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by majka hrabrosttz »

obracam vam se sa velikom molbom imam dvoje djece tesko bolesno,curica rodjena otvorene kicme nepokretna operisala kicmu i stopala bili u italiji na lijecenju a i sin mi ima epilepsiju,asmu i secer te ichiarijev sindrom na mozgu,neradimo nemamo primanjazivimo u izbjeglickom naselju jer je muz izbjeglica iz ciraka-grbavci kod zvornika ...djeca su mi vise gladna nego sita-Za uplate iz inostranstva SWIFT CODE-RZBABA2S IBANCODE-BA391612250016918396 raiffeisen bank za cirak marizelu a za ...uplate u km ziroracun rajfajzen banke 1610250000000047 stedni racun 09250394391 zacirakmarizelu nakon duge borbe i svih banjskih tretmana koje smo placali pocela je pravit prve korake oko namjestaja u banji,ovaj tretman smo platili 1800 km saljem ti racun sledeci tretman ce kostati 2520 km zato sto mora trajat 21 dan bila nam je neki dan emisija sa hajata ispuni mi zelju pa smo bili i na tv ...a molim te opet za pomoc bili smo i u emisiji ispuni mi zelju na hayat tv http://youtu.be/AKpIW_HVMD4-link pokazuje snimak kako je pocela pravit prve korake molim vas za pomoc lijecila sam malu po italiji sarajevu dvaput operisana u tuzli mnogobrojne banje zadnje placene 1800 km za sledece u moram skupit 2520 km svu dokumentaciju vam mogu poslat Marizela U Banjama www.youtube.com Marizela U Banjama www.youtube.com Marizelini koraci u Banjama... :(
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#2032 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by Great Cornholio »

19 -tog nunčake objesit' oko vrata, i na premijeru u BKC 8-) :lol:
User avatar
Stjui
Posts: 1786
Joined: 23/09/2013 13:32

#2033 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by Stjui »

danas čitam da je onaj bivši pripadnik armije bih(počivao u miru) u tuzli ubijen od ruke bošnjaka zato što je tražio pjesmu "da te nije alija" i neku sevdalinku, a nesretnik je ubijen na "inicijativu" nekog srbina . jučer pričam sa drugaricom koja je krenula na fax u tuzli i kaže da dosad nije ušla u objekat u kom ne drmaju cajke . sjećam se prije par godina kad su dočekivani vjernici koji su išli na teraviju i vrijeđani. pa kada sam čitao fb profile od onih tuka što su istukle curicu nedavno, svaki komentar im na ekavici,maltene. šta se događa s tom tuzlom ? jel to postalo isto svratiti na kahvu u tuzlu i u bijeljinu?
User avatar
Sarah24
Posts: 10008
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#2034 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by Sarah24 »

Stjui wrote:danas čitam da je onaj bivši pripadnik armije bih(počivao u miru) u tuzli ubijen od ruke bošnjaka zato što je tražio pjesmu "da te nije alija" i neku sevdalinku, a nesretnik je ubijen na "inicijativu" nekog srbina . jučer pričam sa drugaricom koja je krenula na fax u tuzli i kaže da dosad nije ušla u objekat u kom ne drmaju cajke . sjećam se prije par godina kad su dočekivani vjernici koji su išli na teraviju i vrijeđani. pa kada sam čitao fb profile od onih tuka što su istukle curicu nedavno, svaki komentar im na ekavici,maltene. šta se događa s tom tuzlom ? jel to postalo isto svratiti na kahvu u tuzlu i u bijeljinu?

:shock:
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#2035 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by Great Cornholio »

Stjui wrote:danas čitam da je onaj bivši pripadnik armije bih(počivao u miru) u tuzli ubijen od ruke bošnjaka zato što je tražio pjesmu "da te nije alija" i neku sevdalinku, a nesretnik je ubijen na "inicijativu" nekog srbina . jučer pričam sa drugaricom koja je krenula na fax u tuzli i kaže da dosad nije ušla u objekat u kom ne drmaju cajke . sjećam se prije par godina kad su dočekivani vjernici koji su išli na teraviju i vrijeđani. pa kada sam čitao fb profile od onih tuka što su istukle curicu nedavno, svaki komentar im na ekavici,maltene. šta se događa s tom tuzlom ? jel to postalo isto svratiti na kahvu u tuzlu i u bijeljinu?
Koliko ja znam, i vama muslimanima je zabranjeno lagat'.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2036 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by insomnia78 »

Jel to mislis na Kristu?


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#2037 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by Great Cornholio »

Stjui wrote:danas čitam da je onaj bivši pripadnik armije bih(počivao u miru) u tuzli ubijen od ruke bošnjaka zato što je tražio pjesmu "da te nije alija" i neku sevdalinku, a nesretnik je ubijen na "inicijativu" nekog srbina . jučer pričam sa drugaricom koja je krenula na fax u tuzli i kaže da dosad nije ušla u objekat u kom ne drmaju cajke . sjećam se prije par godina kad su dočekivani vjernici koji su išli na teraviju i vrijeđani. pa kada sam čitao fb profile od onih tuka što su istukle curicu nedavno, svaki komentar im na ekavici,maltene. šta se događa s tom tuzlom ? jel to postalo isto svratiti na kahvu u tuzlu i u bijeljinu?
Koliko ja znam, i vama muslimanima je zabranjeno lagat'.
Pjevaju ljudi sevdalinke, idu u džamije, il' u crkvi, i niko zbog toga nije bio ubijen.

Ilija naručio ovu, čaršija ga ispoštovala :bih:

A da Alija nije baš plaho popularan u Tuzli, to je istina.
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#2038 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by Great Cornholio »

insomnia78 wrote:Jel to mislis na Kristu?


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Pa bilo kojem pripadniku jedne od "Abrahamskih" religija je zabranjeno lagat', zato ne idu zajedno vjera i politika.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2039 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by insomnia78 »

Nije ba to
Nego jel misli na Kristijana kad prica o ovom zbog sevdalinke ubijenom bivsem pripadniku A BiH


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2040 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by insomnia78 »

Sad sam potrazio na Avazu, fakat misli na Kristijanovi ubistvo
Ubijen zbog da te nije Alija?
Buahahahaha
Pa stvarno niko ko je iz Tz i ko je makar samo cuo za Kristu moze povjerovati u ovu verziju


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#2041 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by Great Cornholio »

insomnia78 wrote:Nije ba to
Nego jel misli na Kristijana kad prica o ovom zbog sevdalinke ubijenom bivsem pripadniku A BiH


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Taj je bio okorjeli kriminalac, a kod kriminalaca je sve moguće, druže se oni tako i sarađuju tako jedno vrijeme, pod dejstvom alkohola ili narkotičkih sredstava naručuju raznorazne pjesme, prave probleme normalnom svijetu, pa "pukne tikva".
User avatar
Sarah24
Posts: 10008
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#2042 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by Sarah24 »

Mene više zabrinjava što je ova rekla da nije ušla u lokal u kojem "ne drmaju cajke" ... :shock: :facepalm:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2043 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by insomnia78 »

Znam ja vrlo dobro ko je on bio
Cuj ubijen zbog sevdalinke
Oj boze


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#2044 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by Great Cornholio »

Sarah24 wrote:Mene više zabrinjava što je ova rekla da nije ušla u lokal u kojem "ne drmaju cajke" ... :shock: :facepalm:
Pa ko joj je kriv što ima takav muzički ukus, pa izlazi samo na mjesta gdje drma džigara.
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#2045 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by Great Cornholio »

insomnia78 wrote:Znam ja vrlo dobro ko je on bio
Cuj ubijen zbog sevdalinke
Oj boze


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Pa " Da te nije Alija" nije sevdalinka, Dino Merlin je izvođač zabavne muzike.
User avatar
Sarah24
Posts: 10008
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#2046 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by Sarah24 »

Pa da, i onda širi priču ljudima koji nikad nisu došli da samo takvi lokali imaju u gradu... ccc...
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#2047 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by Great Cornholio »

Da je sjedio negdje u Istočnom Sarajevu, u društvu nekih kriminalaca a istovremeno "velikh srba" pokojni Kristijan bi sigurno naručio ovu pjesmu, jer to je bila jako kvalitena budala.

User avatar
ZV Keli
Posts: 517
Joined: 17/08/2012 18:28
Location: Nikad Jugoslavija!

#2048 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by ZV Keli »

Najlakse je mrtva covjeka koji se ne moze braniti ovako crniti, a ko ste vi gospodo, moralne nakaze vecina vas a drzite slovo o nekome. Ako je istina da je ono govno pustilo cetniku cetnicke pjesme, treba ga zapaliti i to javno !

A o tome da Alija nije popularan, ne mora biti ne mora se ni pljuvati mrtav je, ali inace komunisti iz Tuzle su vazda bili veci cetnici od cetnika. Haj sad zdra'o
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2049 Vijesti iz Tuzle

Post by insomnia78 »

Jarane upisi u Pretrazivac ime doticnog i sve ce ti biti jasno
Inace malo prije nego sto je ubijen je izasao iz zatvora nakon izdrzavanja dvanaestogodisnje kazne zbog ubistva momka koji veze nije imo sa tim kriminalnim pricama
2008 je tokom koristenja vikenda upucan, cini mi se, sest puta u diskoteci u Zivinicama od strane nekog sipca
O njegovom ponasanju u kaficima i na ulici je bespotrebno pricati, problemi, tuce, premlacivanja
Frajer je bio drama jak i sposoban ali isto tako i nevjerovatno prgav, znaci lupanje kafana, samaranje ljudi sto ga pogledaju, ili mu se svidi tvoja cura, reketarenje, kriminal...
Svi u Tz znaju ko je bio ubijeni, a i ubica i vjeruj da sevdalinka i Alija imaju najmanje veze sa ovim ubistvom

A ovo sto prica @cornolijo, il kako vec, je cista glupost, Alija je toliko omrazen da jedna od najljepsih tuzlanskih ulica nosi njegovo imee


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#2050 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by Great Cornholio »

Ko što moj dajdža, koji je bio borac Armije BiH kaže " Dobar je Alija bio, iš'o u džamiju, klanjo čo'jek " :) :bih:
Post Reply