Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
nepass1
Posts: 9711
Joined: 06/07/2017 07:35

#11751 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

a ne znam ni koji djavo zaustavljaju da eto kontrolisu na nagistralnom putu. isto tako zaustave me na glasinackom polju. pita koliko si vozio, reko 65, kaze haj sretno.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#11752 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tomahawk11 »

nepass1 wrote:a ne znam ni koji djavo zaustavljaju da eto kontrolisu na nagistralnom putu. isto tako zaustave me na glasinackom polju. pita koliko si vozio, reko 65, kaze haj sretno.
Na Romaniji su najjači kad te čitav odred zaustavi, 4-5 policajaca i inspektor :-)
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#11753 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

Naslovnica wrote:Nazad je multilink, to znam.
Ko mu j*be mater šta god da je, vozim najnormalnije, niti ga handrim, niti sam paćenik.
Usporiš i pređeš ležećeg i to je to.
Nema potrebe stajati, šaltati u prvu, praviti dramu.
Ha ja!
a ako je spustena Ćetvorka ocam :lol: :run:
Naslovnica
Posts: 27939
Joined: 20/03/2013 15:38

#11754 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

amar1994 wrote:
Naslovnica wrote:Nazad je multilink, to znam.
Ko mu j*be mater šta god da je, vozim najnormalnije, niti ga handrim, niti sam paćenik.
Usporiš i pređeš ležećeg i to je to.
Nema potrebe stajati, šaltati u prvu, praviti dramu.
Ha ja!
a ako je spustena Ćetvorka ocam :lol: :run:
To je već druga priča sestrem.
Emir92
Posts: 304
Joined: 13/01/2011 15:31

#11755 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Emir92 »

Danas motor, biciklistickom stazom od Alipašina do Televizije, proletio, gdje je izbjegao par roditelja sa kolicima i par biciklista (koji qurac traze na trotoaru). Policajci stoje kod Televizije nisu ga ni pogledali. Eto naše policije i vlasti u tri lijepe :-x :-x
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31546
Joined: 16/04/2011 18:46

#11756 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by skafiskafsnjak »

Cinjenica je da je danas vrlo lahko poloziti. Svaka seljacina sjedi za volan , tako da me nista ne cudi sta se desava na cesti
Leon16v
Posts: 5791
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#11757 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Leon16v »

kafanski_covjek wrote:Mene je strah ovakvih situacija kod pjesaka, kad krene a ne pogleda kako treba

Nova cesta, cjepni ga po stoju, slobodno :D
User avatar
nepass1
Posts: 9711
Joined: 06/07/2017 07:35

#11758 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

stoji policija kod grasa, tj skretanja. ja na semaforu, crveno, pravac prema ilidzi. lik iz ceste prema carsiji normala skrenu prema grasu. a ima znak zabranjeno skretanje. ne trznuse se policajci sekunde, normala.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#11759 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tomahawk11 »

nepass1 wrote:stoji policija kod grasa, tj skretanja. ja na semaforu, crveno, pravac prema ilidzi. lik iz ceste prema carsiji normala skrenu prema grasu. a ima znak zabranjeno skretanje. ne trznuse se policajci sekunde, normala.
Na stranu policija, ali taj baš lud :shock:
adodbr
Posts: 351
Joined: 17/09/2017 16:33

#11760 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by adodbr »

Da nije zemo kakav , zeme u Sarajevu mogu i kontra smjerom do Carsije
User avatar
nepass1
Posts: 9711
Joined: 06/07/2017 07:35

#11761 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

Tomahawk11 wrote:
nepass1 wrote:stoji policija kod grasa, tj skretanja. ja na semaforu, crveno, pravac prema ilidzi. lik iz ceste prema carsiji normala skrenu prema grasu. a ima znak zabranjeno skretanje. ne trznuse se policajci sekunde, normala.
Na stranu policija, ali taj baš lud :shock:
da nabavim onu kameru mogao bih yt kanal otvoriti :lol:
svaki dan neke scene
ljetos mi lik tako sa otoke izleti, na nase debelo zeleno. presjekao znaci glavnu i skrece prema ilidzi. nije bilo guzve, ja vozim 60. i kako koci da uhvati skretanje gleda u mene, vidi mu se na faci da mu se govno zaledilo od straha. jedva sam zakocio :lol:
neki dan se dvojica zakacise nesta, ja odmah iza. i usporili na 10 km/h jebu jedan drugom majku. dvije trake skroz ujebali.
koji dan prije isto se dvojica posvadjase oko prestrojavanja, obojica preko 50g. jedan skrenu prema merkatoru, drugi iz trake prema ilidzi skrenu za njim. ovaj prvi staje na prosirenje drugi za njim da se biju. jbg upali se zeleno, morao sam nastaviti :lol:
dgL_
Posts: 3039
Joined: 25/09/2014 22:39

#11762 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by dgL_ »

nepass1 wrote:
Tomahawk11 wrote:
nepass1 wrote:stoji policija kod grasa, tj skretanja. ja na semaforu, crveno, pravac prema ilidzi. lik iz ceste prema carsiji normala skrenu prema grasu. a ima znak zabranjeno skretanje. ne trznuse se policajci sekunde, normala.
Na stranu policija, ali taj baš lud :shock:
da nabavim onu kameru mogao bih yt kanal otvoriti :lol:
svaki dan neke scene
ljetos mi lik tako sa otoke izleti, na nase debelo zeleno. presjekao znaci glavnu i skrece prema ilidzi. nije bilo guzve, ja vozim 60. i kako koci da uhvati skretanje gleda u mene, vidi mu se na faci da mu se govno zaledilo od straha. jedva sam zakocio :lol:
neki dan se dvojica zakacise nesta, ja odmah iza. i usporili na 10 km/h jebu jedan drugom majku. dvije trake skroz ujebali.
koji dan prije isto se dvojica posvadjase oko prestrojavanja, obojica preko 50g. jedan skrenu prema merkatoru, drugi iz trake prema ilidzi skrenu za njim. ovaj prvi staje na prosirenje drugi za njim da se biju. jbg upali se zeleno, morao sam nastaviti :lol:
Danas bi se svadjao svako... I ko je upravu i ko nije... Maloprije mi se papak u sivom 5+ golfu uvali u cenat sam zakocio da se presteoji iz desne u srednju... Ja sviram, blicam nista... Preteknem ga on nesta sareti rukama... Allahu dragi pa jel moguce ovo...
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#11763 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Neki dan na semaforu kod Strojorada iz pravca Zeljinog kolonica od mozda 6-7 auta na skretanju prema Trgu i ja sam otprilike na sredini kad neki debil u VW UP-u (mislim da je neka dostava hrane) krenu da se ono djonerski uvaljuje na silu ispred mene (zmigavac i ulazi u traku ko da me nema), ja se zalijepim za lika ispred, kad on na sVirenu, negoduje mase rukama. Kad je vidio da smo u autu dvojica i oba veci od njega, samo dade gas i ode pravo.
dgL_
Posts: 3039
Joined: 25/09/2014 22:39

#11764 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by dgL_ »

tempuser wrote:Neki dan na semaforu kod Strojorada iz pravca Zeljinog kolonica od mozda 6-7 auta na skretanju prema Trgu i ja sam otprilike na sredini kad neki debil u VW UP-u (mislim da je neka dostava hrane) krenu da se ono djonerski uvaljuje na silu ispred mene (zmigavac i ulazi u traku ko da me nema), ja se zalijepim za lika ispred, kad on na sVirenu, negoduje mase rukama. Kad je vidio da smo u autu dvojica i oba veci od njega, samo dade gas i ode pravo.
Ti su najjaci... Kaze pa dao sam zmigavac... Hahahaha on dao zmigavac i sve probleme rijesio, papcina prve klase... U tom slucaju vise cijenim prestrojavanje bez zmigavca ali uredno da nikom ne smetas nego seljakluk...
User avatar
liaar
Posts: 3785
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#11765 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by liaar »

Vozim kod zelenog mosta između Buljakovog i Buća potoka, vidim ispred mene 2 auta stalno koče, izađem do pola druge trake vidim ide lola sa gnjolfom 4 vozi do 40 i spuca po kočnici i stalno to ponavlja.
Pukne mi film, počnem svirat ko sivonja ne odustaje. Tu se još više iznerviram i vratim u drugu i složim gas do Boga, preteknem i tu dvojicu i još dvojicu ispred njeg uz naravno svirenu do kraja, pa nek mi pišu deset kazni za preticanje kolone
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#11766 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by lijepa u dusi »

Ovi pjesaci kojima se gine pa pretrcavaju na Stupu 20 metara od prolaza koji je napravljen iskljucivo i samo za njih, nek se bace s kakve litice, a nek ne jebu ljude koji voze i moraju kontat hoce li se kakva kamikaza bacit pod auto. Glupaca juce, njoj se negdje zuri, jebem joj pleme, iskoci pred mene s BEBOM U RUKAMA, kocim ali nema fajde, vidim zakacicu je, a ne mogu se prestrojit. Gume se usmrdile, auto skripi, ova pretrca, u 20 cenata je pobjegla na trotoar cini mi se. I onda ce mene policija zaustavit i prat jer nisam svezana, a sta ga boli kurac jesam li, dovodim samo sebe u opasnost, a ovakve stvari niko ne vidi i ne kaznjava. Pa majku joj maloumnu, hajd sto je ona glupaca i nije joj do zivota, nego bebu od godinu, godinu i po nosi u rukama. Pa da li je ovaj narod vise toliko bezobrazan, lud, stoka, sta je vec?!
User avatar
orinoco
Posts: 1687
Joined: 14/01/2017 17:46

#11767 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by orinoco »

liaar wrote:Vozim kod zelenog mosta između Buljakovog i Buća potoka, vidim ispred mene 2 auta stalno koče, izađem do pola druge trake vidim ide lola sa gnjolfom 4 vozi do 40 i spuca po kočnici i stalno to ponavlja.
Pukne mi film, počnem svirat ko sivonja ne odustaje. Tu se još više iznerviram i vratim u drugu i složim gas do Boga, preteknem i tu dvojicu i još dvojicu ispred njeg uz naravno svirenu do kraja, pa nek mi pišu deset kazni za preticanje kolone
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: Bravo, svaka čast. Eh sad, kad si se ispraznio, hajd' se vrati u svoju vukojebinu, nisi ti za grada i ljude u gradu
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#11768 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kloniran »

sarajevo sarajlijama :!: :oops:
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#11769 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by lijepa u dusi »

kloniran wrote:sarajevo sarajlijama :!: :oops:
Sta se ti odmah upalis, ti fino vozis, tebe ne damo nazad :mrgreen:
User avatar
Rugafet
Posts: 4717
Joined: 14/12/2015 17:52

#11770 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Rugafet »

nepass1 wrote:
Tomahawk11 wrote:Jok, piše se samo pošteni narod. Ako i nema prekršaja, izmisliti šta. Da ne bude da je džabe zaustavljao.
Kabadahije ne dirati, nek gaze sve.
zaustavi me policija, samo kontrola. daj vozacku i saobracajnu. i jbg odvezem se da izvadim novcanik. zena do mene vezana. kaze policajac nisi vezan a nije ni suvozac. pokazuje zena pojas da je svezana, kaze ali nije vozac. pa reko odvezao se da izvadim novcanik, kaze bio si nevezan i kad si tek stao.
jedva se izvukao.
a ja se vezem kad vozim do pekare 200m da uzmem hljeb.
Najjace pitanje mi je gdje si krenuo, to mi je ono za medalju...Ovijeh dana opet hin ima po pe sest na ulazu u tunel prema Doboju iz pravca Tuzle, svi su onako raskoraceni i sa kacketima na kockastim glavama, rasporedjeni sa obje strane ceste, valjda da ostave sto jaci utisak na vozace pa se tako grupisu i nadziru kao u meksickim favelama
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#11771 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

orinoco wrote:
liaar wrote:Vozim kod zelenog mosta između Buljakovog i Buća potoka, vidim ispred mene 2 auta stalno koče, izađem do pola druge trake vidim ide lola sa gnjolfom 4 vozi do 40 i spuca po kočnici i stalno to ponavlja.
Pukne mi film, počnem svirat ko sivonja ne odustaje. Tu se još više iznerviram i vratim u drugu i složim gas do Boga, preteknem i tu dvojicu i još dvojicu ispred njeg uz naravno svirenu do kraja, pa nek mi pišu deset kazni za preticanje kolone
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: Bravo, svaka čast. Eh sad, kad si se ispraznio, hajd' se vrati u svoju vukojebinu, nisi ti za grada i ljude u gradu
Nek ide sve zadjeno sa sVirenom.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#11772 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Daryl Dixon »

odavno veće saobraćajne nekulture nisam vidio kao kod nas al' fakat..

vidio sam svašta širom svijeta ali ovo kod nas je da Bog sačuva :-)
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#11773 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by un1ted »

Nije do nas, do zakona je.
Throttle
Posts: 13015
Joined: 10/06/2016 12:35

#11774 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Hahah sto napisa Rugafet, kad me policajac pita gdje sam krenuo
Sta njega boli patka gdje ja idem ili odakle idem, a to redovno ovi nasi pitaju :mrgreen:
User avatar
muha_sa
Posts: 128662
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#11775 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by muha_sa »

Cengic vila--cevabdzinica Brajlovic preko puta Vjetrenjace
momak u saobracajnoj traKi parkiro aVto i otišo na cevape--srebez sjedi kao da ga je parkiro na regularnom parkingu :-)
Post Reply