Senad Lulić

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply

Od sljedece sezone Lulica vidim u ???

Poll ended at 21/07/2011 21:07

Bundesligi
24
35%
Seriji A
34
50%
Spanskoj Primeri
0
No votes
Engleskoj Premier ligi
5
7%
Francuskoj ligi
2
3%
Nekoj drugoj ligi
0
No votes
Ostaje u YB
3
4%
 
Total votes: 68

User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#1776 Re: Senad Lulić

Post by animus »

:thumbup:
Taman mi je ovo palo na pamet . Covjek ima znanje, mudrost, smirenost, timski igrac, pozitivan pristup bez skandala, profesionaliza i najbitnije ima muda. Ovakvog covjeka mozes samo pozeliti. Steta sto nije napravio jos vecu karijeru. Za reprezentaciju nije steta jer mi svakako tonemo. Begic nas svakim danom zagrne lopatom pune zemljom. Jos malo i kraj nase repke jer je pitanje kad ce se i ostali pozdraviti. Manjem entitetu to i odgovara a bosnjacki predstavnici su zainteresovani samo za pljacku.
User avatar
van Basten
Posts: 7547
Joined: 21/09/2006 02:59

#1777 Re: Senad Lulić

Post by van Basten »

frajer će biti najuspješniji trener ove naše generacije (naravno, ako odluči da ide u tom pravcu), citirajte me za 10-15 godina... frajer konta fudbal, samo što to ne kontaju silni znalci
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#1778 Re: Senad Lulić

Post by Muhamed Đakmić »

van Basten wrote:frajer će biti najuspješniji trener ove naše generacije (naravno, ako odluči da ide u tom pravcu), citirajte me za 10-15 godina... frajer konta fudbal, samo što to ne kontaju silni znalci
Mislim da je premalo stvari koje ukazuju na to da bi se takav stav iznosio. Ne mora značiti da konta fudbal bolje od drugih, samo je otvoreniji da prizna neslaganje sa selektorima i njihovim viđenjem.

Uputio je i Džeko Meši kritiku jaču od svih koje sam ikad čuo nakon utakmice na Grbavici, pa to ne znači da će automatski postati trener.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25844
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#1779 Re: Senad Lulić

Post by BHF_Manijak »

van Basten wrote:frajer će biti najuspješniji trener ove naše generacije (naravno, ako odluči da ide u tom pravcu), citirajte me za 10-15 godina... frajer konta fudbal, samo što to ne kontaju silni znalci
SLicno razmisljam. Od ovih nasih reperzentativaca, sa sireg spiska (dakle 25-30 imena), meni Lula je jedan od rijetkih koji konta fudbal bas onako i koji kad nesto kaze, kaze smisleno.
Sad kakve su njegove igre u reprezentaciji bile mogli bi diskutovati, ali s gore navedenim se slazem.
Bazinga1234
Posts: 7630
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#1780 Re: Senad Lulić

Post by Bazinga1234 »

BHF_Manijak wrote:
van Basten wrote:frajer će biti najuspješniji trener ove naše generacije (naravno, ako odluči da ide u tom pravcu), citirajte me za 10-15 godina... frajer konta fudbal, samo što to ne kontaju silni znalci
SLicno razmisljam. Od ovih nasih reperzentativaca, sa sireg spiska (dakle 25-30 imena), meni Lula je jedan od rijetkih koji konta fudbal bas onako i koji kad nesto kaze, kaze smisleno.
Sad kakve su njegove igre u reprezentaciji bile mogli bi diskutovati, ali s gore navedenim se slazem.
Tako je.
User avatar
luckylaka
Posts: 22543
Joined: 15/01/2010 06:28

#1781 Re: Senad Lulić

Post by luckylaka »

Nesto kontam kako nam tiho i lagano odlaze oni ne bas najbolji ali igraci koji su it kako ostavili veliki trag u reprezentaciji .Savez ni qrcen da mrdne da kaze Hvala Spah,Vedo,Lula prije njih jos desetine drugih kojih se mafijasi vise i ne sjecaju.Kakva bagra,kakvi uhljupi ...mafijasi prve klase.
User avatar
van Basten
Posts: 7547
Joined: 21/09/2006 02:59

#1782 Re: Senad Lulić

Post by van Basten »

ako se nastavi sa ovim trendom opraštanja neće se morati ni org posebna oproštajna utakmica... samo zovnuti ljude na okupljanje reprezentacije da poigraju prijateljsku protiv aktuelnih reprezentativaca
User avatar
studeni76
Posts: 5428
Joined: 03/06/2009 14:12

#1783 Re: Senad Lulić

Post by studeni76 »

Eto razloga da pojedinci budu sretni, ode im Lula! Imamo mi takvih i boljih za izvoza.
Hvala mu svakako.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#1784 Re: Senad Lulić

Post by Romanista 101% »

luckylaka wrote:Nesto kontam kako nam tiho i lagano odlaze oni ne bas najbolji ali igraci koji su it kako ostavili veliki trag u reprezentaciji .Savez ni qrcen da mrdne da kaze Hvala Spah,Vedo,Lula prije njih jos desetine drugih kojih se mafijasi vise i ne sjecaju.Kakva bagra,kakvi uhljupi ...mafijasi prve klase.


nisu u stanju da se oglase preko elektronskih medija, a ne nesto vise da ogranizuju, btw. jel imaju oni internet stranicu?
User avatar
luckylaka
Posts: 22543
Joined: 15/01/2010 06:28

#1785 Re: Senad Lulić

Post by luckylaka »

Romanista 101% wrote:
luckylaka wrote:Nesto kontam kako nam tiho i lagano odlaze oni ne bas najbolji ali igraci koji su it kako ostavili veliki trag u reprezentaciji .Savez ni qrcen da mrdne da kaze Hvala Spah,Vedo,Lula prije njih jos desetine drugih kojih se mafijasi vise i ne sjecaju.Kakva bagra,kakvi uhljupi ...mafijasi prve klase.


nisu u stanju da se oglase preko elektronskih medija, a ne nesto vise da ogranizuju, btw. jel imaju oni internet stranicu?
Ma imaju mafijasi ali ne javlja se ni na sto
User avatar
spree
Posts: 7903
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#1786 Re: Senad Lulić

Post by spree »

jos je mlad, ali eto ako je bas odlucio jbg. mozda mu je dokurcilo da ga se proziva za ispodprosjece partije? a mozda fakat ne moze vise. kako god nek mu je sa srecom. meni je nesto drag, iako fakat nije nesta posebno nije odigrao za reprezentaciju. i ja isto mislim da bi mogao biti dobar trener. ima muda, otvoren je, a cini se da i takticki nije los, barem po prici.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#1787 Re: Senad Lulić

Post by Muhamed Đakmić »

Ja iskreno nigdje nisam vidio tu dubinu u njegovim izjavama, možda jednostavno nisam vidio dovoljno izjava.

Ali meni nije duboko reći da nismo odigrali dobro protiv Estonije, jer smo dali četiri gola od pet iz prekida, a jedan iz kontranapada. Mislim, to je tačno, ali to je opservacija koju smo i mi svi imali pa nismo niko treneri.
User avatar
spree
Posts: 7903
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#1788 Re: Senad Lulić

Post by spree »

mozda si u pravu. mozda je samo bio jedni koji je imao hrabrosti kritikovati selektore. ali cini mi se da je u nekoliko izjava rekao sta nije ok, sto opet niko drugi nije nikada rekao. ta otvorenost i kritika na mjestu su sigurno bolji preduslov za dobrog trenera od sutljivosti i "netalasanja". vjerovatno i kapitenska traka u solidnom klubu znaci nesto u svemu tome.
User avatar
turbofolk
Posts: 3141
Joined: 13/05/2014 09:37

#1789 Re: Senad Lulić

Post by turbofolk »

Nakon Vedada ode još jedan veliki reprezentativac.
Hvala za sve Luliću.
Želim ti sve najbolje u nastavku karijere i u privatnom životu. Nadam se da će ti novi selektor naći kvalitetnu zamjenu. Pamtit će se tvoji golovi i asistencije, a posebno ona na Maracani kad je Vedo postigao historijski gol Argentini i probudio nam nade da možda možemo do čuda.
Zanimljivo, oba aktera kod tog gola su se oprostila od reprezentativnog dresa u nepuna 3 mjeseca.

Sretno i živio legendo.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55739
Joined: 15/12/2008 16:53

#1790 Re: Senad Lulić

Post by ultima_palabra »

Ko god bude selektor, mora ga pokusati odgovoriti os ovoga. Treba mu dati ulogu u sredini terena, a krila ostaviti mladjima.
svi u napad
Posts: 1875
Joined: 14/10/2012 14:40

#1791 Re: Senad Lulić

Post by svi u napad »

Bravo Ultima! Lulic je pravi profesionalac i takvih nam treba. Uvijek je radio sto su mu treneri neznalice govorili jer je bio profi prije svega. Zbog toga je ponekad igrao slabije nego inace ali mislim da bi kao zadnji vezni kojeg nemamo bio najbolje rjesenje i novi selektor treba ga pokusati odgovoriti od prestanka igranja za repku. :thumbup:
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7842
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#1792 Re: Senad Lulić

Post by Idemedosumom »

Hvala Senade za sve što si učinio za ovu reprezentaciju. Naročito za onu utakmicu protiv Francuske.

U zadnje vrijeme je bilo puno grešaka u igri, da li zbog formacije, pozicije ili neceg treceg, nije sada ni bitno.

Kuku majko, gdje da nadjemo dobre bocne igrace.
User avatar
studeni76
Posts: 5428
Joined: 03/06/2009 14:12

#1793 Re: Senad Lulić

Post by studeni76 »

U BiH PL naravno
SSemir
Posts: 4580
Joined: 26/02/2009 08:42

#1794 Re: Senad Lulić

Post by SSemir »

Idemedosumom wrote:Hvala Senade za sve što si učinio za ovu reprezentaciju. Naročito za onu utakmicu protiv Francuske.

U zadnje vrijeme je bilo puno grešaka u igri, da li zbog formacije, pozicije ili neceg treceg, nije sada ni bitno.

Kuku majko, gdje da nadjemo dobre bocne igrace.
U premijer ligi. Lulic je ionako samo star i prevara od igraca, zauzimao mjesto nekom kvalitetnom igrqcu iz bh premiJer lige
User avatar
ljevoruki
Posts: 4754
Joined: 20/05/2011 22:49

#1795 Re: Senad Lulić

Post by ljevoruki »

svi u napad wrote:Bravo Ultima! Lulic je pravi profesionalac i takvih nam treba. Uvijek je radio sto su mu treneri neznalice govorili jer je bio profi prije svega. Zbog toga je ponekad igrao slabije nego inace ali mislim da bi kao zadnji vezni kojeg nemamo bio najbolje rjesenje i novi selektor treba ga pokusati odgovoriti od prestanka igranja za repku. :thumbup:
Reci da se salis. :(
Zadnji vezni :run:
Bazinga1234
Posts: 7630
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#1796 Re: Senad Lulić

Post by Bazinga1234 »

Lula zabio u 95. minuti. :thumbup: Četvrti gol ove sezone.
Post Reply