Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#12026 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

mO k3 wrote:
GeeTnT wrote::lol: :lol: sacekusa kod kamenjara..
:mrgreen:

@seln o kojem i cijem obrazu govoris??
Ma, prenijelo me...
emmir1
Posts: 4497
Joined: 07/06/2013 15:28

#12027 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by emmir1 »

http://--- NO LINKS ---/wp/gradanske-stranke ... -sarajevu/


Ovi sa Poskoka su najjači

Skoro svaki dan otvorena mržnja prema Sarajevu, ali ovo meni više liči na jednu ogorčenost i jad što ne mogu ništa pa hajde da bar pljujemo na njih i pišemo kako je sve ružno.

Sarajevo puno turista, hoteli puni....grad prelijep...može se razumjeti njihova muka

I ne znam za ovu redukciju vode, možda neki djelovi grada da nemaju danima vode ali ja za to ne znam.

Ja vazda vode imam, nije mi par puta ove godine nestalo
User avatar
volta dzontra
Posts: 1587
Joined: 06/03/2012 10:50

#12028 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by volta dzontra »

emmir1 wrote:http://--- NO LINKS ---/wp/gradanske-stranke-ili-sda-tramvaji-smrde-voda-je-kontaminirana-revizori-tuku-ljude-tko-je-kriv-za-kaos-u-sarajevu/


Ovi sa Poskoka su najjači

Skoro svaki dan otvorena mržnja prema Sarajevu, ali ovo meni više liči na jednu ogorčenost i jad što ne mogu ništa pa hajde da bar pljujemo na njih i pišemo kako je sve ružno.

Sarajevo puno turista, hoteli puni....grad prelijep...može se razumjeti njihova muka

I ne znam za ovu redukciju vode, možda neki djelovi grada da nemaju danima vode ali ja za to ne znam.

Ja vazda vode imam, nije mi par puta ove godine nestal
o
i ja nemam pojma. vidio sam neku temu na na forumu "prokletstvo vodosnabdijevanja..." ali bit ce da je neka hercegcetnicka zavjera
emmir1
Posts: 4497
Joined: 07/06/2013 15:28

#12029 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by emmir1 »

volta dzontra wrote:
emmir1 wrote:http://--- NO LINKS ---/wp/gradanske-stranke-ili-sda-tramvaji-smrde-voda-je-kontaminirana-revizori-tuku-ljude-tko-je-kriv-za-kaos-u-sarajevu/


Ovi sa Poskoka su najjači

Skoro svaki dan otvorena mržnja prema Sarajevu, ali ovo meni više liči na jednu ogorčenost i jad što ne mogu ništa pa hajde da bar pljujemo na njih i pišemo kako je sve ružno.

Sarajevo puno turista, hoteli puni....grad prelijep...može se razumjeti njihova muka

I ne znam za ovu redukciju vode, možda neki djelovi grada da nemaju danima vode ali ja za to ne znam.

Ja vazda vode imam, nije mi par puta ove godine nestal
o
i ja nemam pojma. vidio sam neku temu na na forumu "prokletstvo vodosnabdijevanja..." ali bit ce da je neka hercegcetnicka zavjera


Vjerujem ja da ima redukcija po starom gradu ili u nekim djelovima grada.
Čitam da ima, da su to noćne redukcije, no Poskok piše da vode nema danima
User avatar
volta dzontra
Posts: 1587
Joined: 06/03/2012 10:50

#12030 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by volta dzontra »

brate vode ima od 6 do 23. normalnom insanu dosta. kome treba voda iza 23 kad sav normalan svijet spava
emmir1
Posts: 4497
Joined: 07/06/2013 15:28

#12031 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by emmir1 »

volta dzontra wrote:brate vode ima od 6 do 23. normalnom insanu dosta. kome treba voda iza 23 kad sav normalan svijet spava

Naravno, zato i kažem samo svoj bijes i jad ovako pokazuju
pemanapemani
Posts: 5358
Joined: 09/09/2008 15:12

#12032 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pemanapemani »

emmir1 wrote:http://--- NO LINKS ---/wp/gradanske-stranke-ili-sda-tramvaji-smrde-voda-je-kontaminirana-revizori-tuku-ljude-tko-je-kriv-za-kaos-u-sarajevu/


Ovi sa Poskoka su najjači

Skoro svaki dan otvorena mržnja prema Sarajevu, ali ovo meni više liči na jednu ogorčenost i jad što ne mogu ništa pa hajde da bar pljujemo na njih i pišemo kako je sve ružno.

Sarajevo puno turista, hoteli puni....grad prelijep...može se razumjeti njihova muka

I ne znam za ovu redukciju vode, možda neki djelovi grada da nemaju danima vode ali ja za to ne znam.

Ja vazda vode imam, nije mi par puta ove godine nestalo
Ova lažljiva fašistička govna sa poskoka i sličnih portala su odavno provaljena.

SDA i vi koji trolate o tome kako ima vode u Sarajevu, kako GRAS i nije baš toliko raspadnut, kako je FBiH u suficitu, kako država napreduje neviđenom brzinom, kako je Sarajevo čisto i slične bahate bolesne laže ste samo druga čizma ovog kriminalnog sistema.
Vi svojim lažima i kriminalom držite lotre fašistima i šovinistima i tako zajedno sa njima razvaljujete Bosnu i Hercegovinu.


P.S. Preporučujem feljton od fra Ivana Šarčevića na prometej.ba. Do u detalj objašnjena hrvatska tuđmanovska politika i kako se danas odražava na BiH Hrvate i BiH uopće. Stvarno odličan i opširan feljton.
User avatar
pici
Posts: 43598
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#12033 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Ljubav bez granica u Mostaru, hrvatska i srpska zastava jedna do druge!
Image
Image
Image
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#12034 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by bingov buraz »

Dijaspora ima pravo da mase zastavama susjednih drzava.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#12035 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

pici wrote:
Ljubav bez granica u Mostaru, hrvatska i srpska zastava jedna do druge!
Image
Slučajno znam o kojim se svatovima radi. Mix, ništa neobično i za ovu sredinu uobičajeno. Hoću reći mladoženja i mladenka su iz dva različita naroda.

Ja znam da bi bilo ljepše da se dogodio kakav incident s nacionalističkom pozadinom da se može pokazati zgražanje, ali eto, šteta, ništa od toga.
Bit će lijepo vidjeti i ovakve slike iz halal antifašističkih krajeva na kojima se vijori zela ili ljiljanka zajedno s šaharom ili trobojkom 4S. Barem bi ulilo nadu da naši nacionalizmi mogu živjeti zajedno, i čak se rodno pomješati. Al, hajd dočekaj.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#12036 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Hafis wrote:
pici wrote:
Ljubav bez granica u Mostaru, hrvatska i srpska zastava jedna do druge!
Image
Slučajno znam o kojim se svatovima radi. Mix, ništa neobično i za ovu sredinu uobičajeno. Hoću reći mladoženja i mladenka su iz dva različita naroda.

Ja znam da bi bilo ljepše da se dogodio kakav incident s nacionalističkom pozadinom da se može pokazati zgražanje, ali eto, šteta, ništa od toga.
Bit će lijepo vidjeti i ovakve slike iz halal antifašističkih krajeva na kojima se vijori zela ili ljiljanka zajedno s šaharom ili trobojkom 4S. Barem bi ulilo nadu da naši nacionalizmi mogu živjeti zajedno, i čak se rodno pomješati. Al, hajd dočekaj.
Sto bi se "rodno" mijesali kad su hrvatski znanstvenici davno ustvrdili da smo mi zapravo najcisci Hrvati?

Da nam sjebete prosjek?
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#12037 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Alfons Kauders wrote:
Hafis wrote: Slučajno znam o kojim se svatovima radi. Mix, ništa neobično i za ovu sredinu uobičajeno. Hoću reći mladoženja i mladenka su iz dva različita naroda.

Ja znam da bi bilo ljepše da se dogodio kakav incident s nacionalističkom pozadinom da se može pokazati zgražanje, ali eto, šteta, ništa od toga.
Bit će lijepo vidjeti i ovakve slike iz halal antifašističkih krajeva na kojima se vijori zela ili ljiljanka zajedno s šaharom ili trobojkom 4S. Barem bi ulilo nadu da naši nacionalizmi mogu živjeti zajedno, i čak se rodno pomješati. Al, hajd dočekaj.
Sto bi se "rodno" mijesali kad su hrvatski znanstvenici davno ustvrdili da smo mi zapravo najcisci Hrvati?

Da nam sjebete prosjek?
Dobar štos.
Inače, ovakva slika je nemoguća u trokutistanu. Trebat će još jedno 20-30 godina, doduše ako preostane dovoljno ''materijala'' za ovakvo nešto.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#12038 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by LBVIEW »

Jesu li svi svatovi prosli ulicom Mile Budaka, ili samo Hrvati, nakon sto je, u duhu vrlog knjizenika i samoproglasenog antropologa, izvrseno mjerenje glava? :D Kakva je bila vinska karta, tj. da li se tocilo "Poglavnikovo vino"? :D Kakav je bio svecenicki sastav, i da li su mladenci, nakon katedrale, posjetili i Zitomislice- taj simbol srpskohrvatskog razumijevanja i razvijanja dobrosusjedskih odnosa. :mrgreen:
Last edited by LBVIEW on 27/08/2017 12:19, edited 1 time in total.
User avatar
pici
Posts: 43598
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#12039 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

basH me interesira jel dotur bozo ljubic za ovakvije MIX... nadam se da je :bih:
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#12040 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by LBVIEW »

I sta kaje:"nece biti dovoljno materijala." A zbori iz
poskok-county-ja u, kojem je Srba, zaslugom uljudbde i nosioca europskih vrijednosti, ostalo taman toliko da mogu stati pod onu Tarabicevu sljivu.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#12041 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

pici wrote:basH me interesira jel dotur bozo ljubic za ovakvije MIX... nadam se da je :bih:
Vidiš, jedan mali kuriozitet: u Božinom plemenu ima popriličnog mixa. Ne bih ovdje iznosio privatne podaske o ljudima, ali ima.
Ima i u mene, i to gotovo 50%.
Inmače, što se toga tiče, mislim da najveći zagovaratelji suživota, multikulti, antifašizma i sličnih parola danas su ujedno i najtanji po tom pitanju.
Do 90-tih im u BiH nije bilo premca u ''mixanju'', a danas bogami zabetonirano zadnje mjesto s malom šansom za pomaj prema naprijed.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#12042 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Hafis wrote: Dobar štos.
Inače, ovakva slika je nemoguća u trokutistanu. Trebat će još jedno 20-30 godina, doduše ako preostane dovoljno ''materijala'' za ovakvo nešto.
Dobar i istinit. Bosnjaci su etnicki najcisci Hrvati.

Moguca je slika, samo s dvije srpske zastave, jer se ne zna gdje jedni prestaju a drugi pocinju.

Ja ovo ne vidim kao mijesani brak.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#12043 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Hafis wrote:
pici wrote:basH me interesira jel dotur bozo ljubic za ovakvije MIX... nadam se da je :bih:
Vidiš, jedan mali kuriozitet: u Božinom plemenu ima popriličnog mixa. Ne bih ovdje iznosio privatne podaske o ljudima, ali ima.
Ima i u mene, i to gotovo 50%.
Inmače, što se toga tiče, mislim da najveći zagovaratelji suživota, multikulti, antifašizma i sličnih parola danas su ujedno i najtanji po tom pitanju.
Do 90-tih im u BiH nije bilo premca u ''mixanju'', a danas bogami zabetonirano zadnje mjesto s malom šansom za pomaj prema naprijed.
Mix Srba katolicke i pravoslavne vjere.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#12044 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by LBVIEW »

Alfons Kauders wrote:
Hafis wrote: Dobar štos.
Inače, ovakva slika je nemoguća u trokutistanu. Trebat će još jedno 20-30 godina, doduše ako preostane dovoljno ''materijala'' za ovakvo nešto.
Dobar i istinit. Bosnjaci su etnicki najcisci Hrvati.

Moguca je slika, samo s dvije srpske zastave, jer se ne zna gdje jedni prestaju a drugi pocinju.

Ja ovo ne vidim kao mijesani brak.
:lol: :lol:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#12045 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

LBVIEW wrote:I sta kaje:"nece biti dovoljno materijala." A zbori iz
poskok-county-ja u, kojem je Srba, zaslugom uljudbde i nosioca europskih vrijednosti, ostalo taman toliko da mogu stati pod onu Tarabicevu sljivu.
Mladost ludost. Danas gradimo i njegujemo bolje odnose, za razliku od antifašista koji su još uvijek na fonu mržnje. I ako netko drugi ne ispoljava istu takvu mržnju, postane i sam objekt te mržnje.'
User avatar
pici
Posts: 43598
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#12046 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Hafis wrote:
pici wrote:basH me interesira jel dotur bozo ljubic za ovakvije MIX... nadam se da je :bih:
Vidiš, jedan mali kuriozitet: u Božinom plemenu ima popriličnog mixa. Ne bih ovdje iznosio privatne podaske o ljudima, ali ima.
Ima i u mene, i to gotovo 50%.
Inmače, što se toga tiče, mislim da najveći zagovaratelji suživota, multikulti, antifašizma i sličnih parola danas su ujedno i najtanji po tom pitanju.
Do 90-tih im u BiH nije bilo premca u ''mixanju'', a danas bogami zabetonirano zadnje mjesto s malom šansom za pomaj prema naprijed.
Image
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#12047 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Ja mislim kada bi se ovakvi svatovi slučajno zatekli u Saraju, da bi ih u kesama kući odnijeli :lol:
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#12048 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by LBVIEW »

Hafis wrote:
LBVIEW wrote:I sta kaje:"nece biti dovoljno materijala." A zbori iz
poskok-county-ja u, kojem je Srba, zaslugom uljudbde i nosioca europskih vrijednosti, ostalo taman toliko da mogu stati pod onu Tarabicevu sljivu.
Mladost ludost. Danas gradimo i njegujemo bolje odnose, za razliku od antifašista koji su još uvijek na fonu mržnje. I ako netko drugi ne ispoljava istu takvu mržnju, postane i sam objekt te mržnje.'
Pa po tom pitanji ste slicni jedni drugima- nema ljudi, nema ni problema. Sad s par endemskih primjeraka kao gradite dobrosusjedske odnose, da nije tragicno bilo bi smijesno. Kad smo vec kod te mrznje, otkud to da Hrvata samo u Sarajevu ima vise nego u cijeloj sumskoj, da ostatak, kako ti jazes, "trokutistana", ne spominjemo.
Kontam da je kod vas takva dnevno-politicka agenda, samo ne moras lagati i preuvelicavati.
User avatar
pici
Posts: 43598
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#12049 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

dodjesH u saraJ po platu i posao :mrgreen:
"Majorizirana" porodica

Nisu zanemarive ni "budžetske" karijere članova Ljubićeve uže porodice. Brat Mariofil je za život zarađivao kao član delegacije BiH u Vijeću Evrope, zastupnik u Zastupničkom domu Parlamentarne skupštine BiH, delegat u Domu naroda Parlamenta FBiH, ombudsman za ljudska prava, te kao zamjenik pravobranioca BiH. Uspio je Mariofil u međuvremenu zaraditi i 50.436 KM od "bijelog hljeba".

Van BiH je, daleko od neravnopravnosti, morala pobjeći i Božina kćerka Lucija. Pobjegla je iz Ministarstva vanjskih poslova u Sarajevu pravo u Strazbur, u Misiju BiH pri Vijeću Evrope, zatim u Misiju BiH pri NATO-u i Misiju BiH pri EU u Briselu, zatim ponovo u Strazbur, te u konačnici u Ženevu, u Misiju BiH pri UN-u. Druga kćerka Spomenka je, slučajno ili ne, za vrijeme očevog rukovođenja Ministarstvom prometa i komunikacija BiH zaposlena u Regulatornoj agenciji za komunikacije (RAK).

Samo zlobnici bi rekli da je uzrok iseljavanja Hrvata iz BiH njihov neravnopravan položaj u odnosu na Ljubiće i ostale "legitimne predstavnike", a ne sporan Izborni zakon BiH i izbor delegata u Domu naroda Parlamenta FBiH, što je jedina istina, koju je naš Božo, po ko zna koji put, ponovio u ponedjeljak pred gledaocima HRT-a. Njegov lični primjer i primjer njegove porodice pokazuju da je Izborni zakon BiH itekako utjecao na njihove živote i učinio ih neravnopravnim u odnosu na sve građane BiH.
Image


sHa je sunjim jel osHo bratovim stopama u maticu
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#12050 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

LBVIEW wrote:
Hafis wrote:
LBVIEW wrote:I sta kaje:"nece biti dovoljno materijala." A zbori iz
poskok-county-ja u, kojem je Srba, zaslugom uljudbde i nosioca europskih vrijednosti, ostalo taman toliko da mogu stati pod onu Tarabicevu sljivu.
Mladost ludost. Danas gradimo i njegujemo bolje odnose, za razliku od antifašista koji su još uvijek na fonu mržnje. I ako netko drugi ne ispoljava istu takvu mržnju, postane i sam objekt te mržnje.'
Pa po tom pitanji ste slicni jedni drugima- nema ljudi, nema ni problema. Sad s par endemskih primjeraka kao gradite dobrosusjedske odnose, da nije tragicno bilo bi smijesno. Kad smo vec kod te mrznje, otkud to da Hrvata samo u Sarajevu ima vise nego u cijeloj sumskoj, da ostatak, kako ti jazes, "trokutistana", ne spominjemo.
Kontam da je kod vas takva dnevno-politicka agenda, samo ne moras lagati i preuvelicavati.
Kakve veze to ima s današnjim vremenom?
Treba se onda vratiti na 1941-45, u stvari na 1918.....i još dalje.

Vrijednija je ona slika nego sva šuplja multi-kulti mantra o zajedništvu, iza koje se valja narastajući nacionalizam. Dabogda mi svaki dan imali onakvih prizora sa što više raznih zastava.
Post Reply