Renault Megane all about

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#51 Re: Renault Megane all about

Post by johntra »

ja imam problem sa VW-om, nikako me ne privlači...jesam li normalan? :D
Gost1515
Posts: 964
Joined: 09/12/2003 00:00

#52 Re: Renault Megane all about

Post by Gost1515 »

johntra wrote:ja imam problem sa VW-om, nikako me ne privlači...jesam li normalan? :D
hmmmm :D .... jesi, naravno. bezze bi bilo da se svi slažemo, oko čega bi se raspravljali ...
User avatar
DoradO
Posts: 4613
Joined: 27/04/2008 00:39
Location: facebook.com/dorado.images

#53 Re: Renault Megane all about

Post by DoradO »

ni mene ne privlaci C.Ronaldo :lol: ali se mora priznati da je medju najboljim
tako je isto i sa VW-om :D :run:
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#54 Re: Renault Megane all about

Post by citroen »

Gost1515 wrote:
citroen wrote:
Covjek napisao da je isti problem imao sa Polom,vjerovatno je bio vlasnik tog vozila.Zasto odmah takve reakcije :? :?
hajde citroen, ne pravi se naivan. Ne kažem ja samo za ovaj slučaj, možda i jeste imao i auto i slučaj. Al pratiš ovaj pdf kao i ja i znaš i sam kako se ovdje neki kunu kako ne bi takli VW-a a svako malo imali neki problem sa VW-om, ma daaaj ...
Isti slucaj i sa drugom stranom,cak i ozbiljniji :sax: :sax:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#55 Re: Renault Megane all about

Post by HAVANA »

A oprostite kakve veze ima odvod sa renaultom?Ko ovi drugi nemaju odvode i nikad se ne začepe,šta li? :oops:
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#56 Re: Renault Megane all about

Post by 1946 »

citroen wrote:Covjek napisao da je isti problem imao sa Polom,vjerovatno je bio vlasnik tog vozila.Zasto odmah takve reakcije :? :?
Upravo, i dan danas ga posjedujem (doduše nije na meni, na burazu je ali ga obojica vozamo). Ali gdje da kažeš da je VW-u nešto bilo kao u renaulta :-) - bogohuljenje.
Čisto da se zna - francuze "ne volim" čak više od VW-a.
User avatar
River_isle
Posts: 1122
Joined: 08/08/2006 08:06
Location: @home

#57 Re: Renault Megane all about

Post by River_isle »

ima li neki renaultov servis da radi nedjeljom ??? ja se ne razumijem sekunde sta je autu, jedino sta mogu reci da kljuc nece da upali. sutra ide kod Bunje ali ako to ne upali dajte neki savjet gdje da kucam nedjeljom/ hvala.
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#58 Re: Renault Megane all about

Post by citroen »

River_isle wrote:ima li neki renaultov servis da radi nedjeljom ??? ja se ne razumijem sekunde sta je autu, jedino sta mogu reci da kljuc nece da upali. sutra ide kod Bunje ali ako to ne upali dajte neki savjet gdje da kucam nedjeljom/ hvala.
Ima majstor na grbavici,Edwin ali nemam njegov broj,bivsi bunjin radnik i dosta raje ga preporucuje.Nadam se da ce schlauf ovo procitati i proslijediti njegov broj,a mozda i srediti da se auto pogleda i ako je nedelja u pitanju..
User avatar
vukojebina
Posts: 1609
Joined: 11/08/2009 20:02

#59 Re: Renault Megane all about

Post by vukojebina »

herbert mekfjuger wrote:
Gost1515 wrote:napiša - napiše ... u jedno sam siguran, kad neko ukazuje na tipfelere ... znači da nema argumenata :dance:


interesantno mi je da najviše "iskustava" sa VW-om imaju ovi što ne bi nikad vozili VW-a :D


hajde, analiziraj dalje, da nisam šta pogrešno otipkao :lol:
kakvi bolan argumenti, sve dok postoje vozila poput vw-a, postoje i argumenti u našu korist :D a ovo za iskustvo ti je niđe veze, al ipak postoji određeno iskustvo... to je tako jbg... Ni ti nećeš imat nikad iskustva s amerikancima npr., s japancima, a opet znaš da ne valja? znaš kurac moj :D nego nemaš para pa kontaš kako što lakše prodat vozilo po što većoj cijeni :D jebeš uživanciju u vožnji, to nije bitno, jel tako vw man :D
sa druge teme:
herbert mekfjuger wrote:A što se tiče japanskih mašina, u svakom slučaju kvalitetnija su od evropskih dosta... Nemam iskustva s njima, al čine se dosta moćnim Imaju onaj zajebani mjenjač Aisin Warner koji je neuništiv i koji se javlja i u nekim Jeepovima


Jesu ovo tvoji argumenti??
Ma ovo je neki balavac ciji babo ima truhlog fiata, pa je bio previse ljubomoran na ostalu djecu koja se ko gospoda vozaju u dvicini :)
herbert mekfjuger
Posts: 462
Joined: 11/11/2010 16:12

#60 Re: Renault Megane all about

Post by herbert mekfjuger »

vukojebina donja
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#61 Re: Renault Megane all about

Post by HAVANA »

Edvin 061/259-784
User avatar
River_isle
Posts: 1122
Joined: 08/08/2006 08:06
Location: @home

#62 Re: Renault Megane all about

Post by River_isle »

citroen wrote:
River_isle wrote:ima li neki renaultov servis da radi nedjeljom ??? ja se ne razumijem sekunde sta je autu, jedino sta mogu reci da kljuc nece da upali. sutra ide kod Bunje ali ako to ne upali dajte neki savjet gdje da kucam nedjeljom/ hvala.
Ima majstor na grbavici,Edwin ali nemam njegov broj,bivsi bunjin radnik i dosta raje ga preporucuje.Nadam se da ce schlauf ovo procitati i proslijediti njegov broj,a mozda i srediti da se auto pogleda i ako je nedelja u pitanju..
hvala i tebi i havani
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#63 Re: Renault Megane all about

Post by shlauf »

Mislim da ti Edvin ne radi nedeljom. Inace ima i 2 radnika pa valjda zasluzuju da odmore makar jedan dan u hefti jer rade do kasno navecer. Vec ti je napisan broj telefona. Iznad Željinog stadiona je - zaobilaznica. Tata mata za Renault auta. :-) :thumbup:

Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dance:
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#64 Re: Renault Megane all about

Post by Better Man »

shlauf wrote:Mislim da ti Edvin ne radi nedeljom. Inace ima i 2 radnika pa valjda zasluzuju da odmore makar jedan dan u hefti jer rade do kasno navecer. Vec ti je napisan broj telefona. Iznad Željinog stadiona je - zaobilaznica. Tata mata za Renault auta. :-) :thumbup:

Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dance:
Pa, do juce je radio kod Bunje. Kad i zasto ode?
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#65 Re: Renault Megane all about

Post by shlauf »

Posto je radio kod Bunje i bio sef servisa a ujedno imao i privatnu mehanicarsku radionicu Bunjo mu je jednostavno rekao da bira: ili kod njega ili da ide u privatnike. On se odlucio za ovu drugu opciju. Opet sam cuo od mehanicara koji radi u servisu da je dosta musterija slao sebi u servis ako im se zurilo sa popravkom. Nisam provjeravao. :?:

Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dance:
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#66 Re: Renault Megane all about

Post by Better Man »

Hvala na odgovoru.
AdnanSA
Posts: 1404
Joined: 31/01/2007 20:45
Location: City

#67 Re: Renault Megane all about

Post by AdnanSA »

shlauf wrote:Posto je radio kod Bunje i bio sef servisa a ujedno imao i privatnu mehanicarsku radionicu Bunjo mu je jednostavno rekao da bira: ili kod njega ili da ide u privatnike. On se odlucio za ovu drugu opciju. Opet sam cuo od mehanicara koji radi u servisu da je dosta musterija slao sebi u servis ako im se zurilo sa popravkom. Nisam provjeravao. :?:

Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dance:
To on kao i naši doktori. Malo na klinici a malo kod kuće privatno radi. Bosanski moral na djelu.
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#68 Re: Renault Megane all about

Post by johntra »

kako god, ne može mu se poreći da je odličan majstor za sve Renault modele...
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#69 Re: Renault Megane all about

Post by Jimmy_The_Saint »

To biva nemoralno je raditi, ili šta?
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#70 Re: Renault Megane all about

Post by johntra »

a nije on jedini koji to radi...masu majstora iz ovlaštenih servisa radi nakon posla u svojim kućama...
User avatar
Qler
Posts: 23608
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#71 Re: Renault Megane all about

Post by Qler »

Pa ili jare ili pare. Ako radis u nekom servisu, svaki put kad nekoga "preusmjeris" sebi, ostetis servis. Normalo je da ce ga otpustiti. Ne kazem da covjek ne treba raditi, ali pogledaj sa strane direktora. Kada bi svaki radnik tako uzimao musterije, za sta bi onda platu primali!?
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#72 Re: Renault Megane all about

Post by johntra »

ma pusti to...nije on od jučer radio kod sebe kući...na kraju krajeva, Bunjo je znao za njegov posao sa strane više godina, pa kao sad mu zasmetalo...uostalom, znam da je Edvin uvijek govorio raji da kupuju dijelove u servisu, a da će im on mijenjati kod sebe...tako da nije u potpunosti štetio Bunji...doduše, sada ima nešto više vozila ispred svoje kuće... :D
Sarajevski
Posts: 345
Joined: 19/11/2005 12:25
Location: Sarajevo
Contact:

#73 Re: Renault Megane all about

Post by Sarajevski »

a zato ja svako jutro vec dva mjeseca vidjam megane iznad zeljinog
hajd fino, nek radi. makar nije ublehas ko onaj stari halilovic koji je meni na kliu izracunao dvije i po milje popravku motora koji je slabo vukao da bi sedam dana kasnije njegov sin konstatova kako je u pitanju takozvani motoric paljenja
AdnanSA
Posts: 1404
Joined: 31/01/2007 20:45
Location: City

#74 Re: Renault Megane all about

Post by AdnanSA »

Naravno neka radi svako svoje. Nemam ništa protiv toga. Vjerujem i da je dobar majstor. Ja kao vlasnik kompanije nikada ne bih dopustio da radnik zaposlen kod mene radi svojoj kući isti posao i da mi na taj naćin konkuriše.
To nije ok. Nego hajde ti momak otvori svoju firmu pa radi full time kod kuće a ne pola pola.
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#75 Re: Renault Megane all about

Post by Jimmy_The_Saint »

Pa eto, momak otvorio, Bunjo i dalje nudi katastrofalnu uslugu, svi zadovoljni. Mislim da, načelno, gazda ima pravo na RADNO VRIJEME svog uposlenika - a šta taj radi u slobodno vrijeme, da li gaji pčele ili se bavi istim poslom, nije gazdino da sere. Ja recimo, da imam uposlenika koji je tol'ko dobar da se mušterije otimaju ko će mu prije, još bi mu dod'o na platu - pogotovo ako ruke prodaje kući a materijal kupi kod mene. :evil:
Post Reply