Renault Megane all about

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#26 Re: Renault Megane all about

Post by johntra »

to nije uopšte zabrinjavajuće i može se desiti svakom autu, ako se ne čiste odvodi ispod šoferšajbe... :wink:
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#27 Re: Renault Megane all about

Post by Jimmy_The_Saint »

Image
Dobro johntra, pa ne može BAŠ svakom. Ups, eno reče frajer da Polo mu se začepio. Ali Golf ne mere. Sigurno.
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#28 Re: Renault Megane all about

Post by johntra »

u pravu si, i ja mislim da se Golfu ne mere to začepiti....
User avatar
DoradO
Posts: 4613
Joined: 27/04/2008 00:39
Location: facebook.com/dorado.images

#29 Re: Renault Megane all about

Post by DoradO »

EsadCo wrote:
DoradO wrote:...ja zeni kupio megane II (za cudo bozije, svidio joj se) a i meni onako na oko dobar :) ... i evo sad kad padose prve kise odma belaj sa njim :x puno auto vode jbt :evil: odma na servis a oni tamo ono hladno ma nista je to, samo malo zacepljeni odvodi pa voda skrenula (ne znam sta rece kuda) u auto :shock: dodjite sutra sve ce biti rijeseno :lol:

et to je moje prvo iskustvo sa megane-om :D pa cemo vidjeti sta me dalje ceka :lol:
Je li bijeli sa 3 vrata?
Ako jeste bio je teretnjak, a ovi nasi "trgovci" mu nisu dobro napasovali zadnje sjediste, a tu su i rupe od pregrade.
ma jock, crni 2.0 benzin :D

@johntra kako nije bolan zabrinjavajuce, da ja nisam mjenjao prostirke znas kad bi to ona vidjela.... 8-)
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#30 Re: Renault Megane all about

Post by johntra »

jbga...ako imalo održavaš auta, a vjerujem da to radiš, sumnjam da bi ti se to moglo dogoditi...ja uvijek očistim taj dio kad imam priliku...al sad, fakat bez zajebancije, i mom kolegi se na Meganu Sedanu desila ista stvar, moguće da je ovaj model podložniji tome... :D
Blobi
Posts: 1085
Joined: 16/02/2010 09:21

#31 Re: Renault Megane all about

Post by Blobi »

golfista wrote:uvijek možeš ubaciti ribice ispod nogu..što ti je renault..jedan automobil hiljadu mogućnosti ...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
herbert mekfjuger
Posts: 462
Joined: 11/11/2010 16:12

#32 Re: Renault Megane all about

Post by herbert mekfjuger »

imal još neko kome je smiješno ovo iznad il na neki način zanimljivo, osim ove dvbojice guznih havera :D
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#33 Re: Renault Megane all about

Post by hrasno38 »

Pa dobro negdje procurilo, desava se. Bolje i to nego postati ovlasteni nosioc certifikata o dobijenim hemroidima koji su nastali od udobnih sjedista vozila popularno zvanih Golf. Kad odes na pregled hemroida prvo te pitaju "da slucajno ne vozite Golfa ili neko slicno vozilo iz iste fabrike":) Svako auto ima svoje mane i vrline. Ja vozim megana 1 vec evo 7 godina i osim onoga sto je uobicajeno na svakom vozilu ne bih imao sta prijaviti. Ovu zimu cu vjerovatno ugraditi kameru da slikam sve one Golfove sto zakrce ulice kad padne prvi snijeg jer se jednostavno ugase na sred ceste.
User avatar
vukojebina
Posts: 1609
Joined: 11/08/2009 20:02

#34 Re: Renault Megane all about

Post by vukojebina »

hahahha, nemogu da vjerujem, kraljeva...sami sebe tjese, kao, pa dobro, desava se, moze se to i vw-u desit, ako svako jutro ne procistis sve kanale kud ide voda... :D :D

znaci kad budem kupovo renoa da obratim paznju da li u standardnu opremu spada i:

Image
herbert mekfjuger
Posts: 462
Joined: 11/11/2010 16:12

#35 Re: Renault Megane all about

Post by herbert mekfjuger »

vukojebina wrote:hahahha, nemogu da vjerujem, kraljeva...sami sebe tjese, kao, pa dobro, desava se, moze se to i vw-u desit, ako svako jutro ne procistis sve kanale kud ide voda... :D :D

znaci kad budem kupovo renoa da obratim paznju da li u standardnu opremu spada i:

Image
jesil ti glup stvarno il se namjerno glupiraš :D ne vozim meganea, al gore je čovjek jasno reko da mu se isto desilo i na vw-u...
User avatar
vukojebina
Posts: 1609
Joined: 11/08/2009 20:02

#36 Re: Renault Megane all about

Post by vukojebina »

cek jel ovo tema o renault meganu ili o wv-u...to sto se desilo wv-u trci pa objavi tamo na temi o golfu :D :D :D

nego sad je meni jasno zasto better man stalno govori da kod drugih proizvodjaca dobije dosta vise opreme za manje para...nego de mi recite jel se dobiju i misici??
iiii sad znam zasto shlauf ima bas nadimak "shlauf" :D :D avatar njegov svi znamo :D
herbert mekfjuger
Posts: 462
Joined: 11/11/2010 16:12

#37 Re: Renault Megane all about

Post by herbert mekfjuger »

vukojebina wrote:cek jel ovo tema o renault meganu ili o wv-u...to sto se desilo wv-u trci pa objavi tamo na temi o golfu :D :D :D

nego sad je meni jasno zasto better man stalno govori da kod drugih proizvodjaca dobije dosta vise opreme za manje para...nego de mi recite jel se dobiju i misici??
iiii sad znam zasto shlauf ima bas nadimak "shlauf" :D :D avatar njegov svi znamo :D
da, da, reče čovjek koji se sasvim slučajno zove vukojebina :D
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#38 Re: Renault Megane all about

Post by shlauf »

@vukojebina: Hvala svoj nebeskoj raji ali ja nemam problema sa autom. Imaš li ti problema ???? A što se tiče nicka potiče još iz '99 kad je bio popularan MIRC za čatanje. Vidim iz priloženog nicka odakle si. :D

Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeee :dance:
User avatar
vukojebina
Posts: 1609
Joined: 11/08/2009 20:02

#39 Re: Renault Megane all about

Post by vukojebina »

volim i ja vas :D
:sax:
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#40 Re: Renault Megane all about

Post by shlauf »

Image

Aleeeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeee :dance:
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#41 Re: Renault Megane all about

Post by 1946 »

vukojebina wrote:iiii sad znam zasto shlauf ima bas nadimak "shlauf" :D :D avatar njegov svi znamo :D
herbert mekfjuger wrote:da, da, reče čovjek koji se sasvim slučajno zove vukojebina :D
Oplakah na ove 2 rečenice :lol:
Gost1515
Posts: 964
Joined: 09/12/2003 00:00

#42 Re: Renault Megane all about

Post by Gost1515 »

:D hebote čovjek napiša šta mu se desilo sa meganom, i prva reakcija - desilo se i na polu :lol:

i onda VWovci imaju komplekse ... :lol:
herbert mekfjuger
Posts: 462
Joined: 11/11/2010 16:12

#43 Re: Renault Megane all about

Post by herbert mekfjuger »

Gost1515 wrote::D hebote čovjek napiša šta mu se desilo sa meganom, i prva reakcija - desilo se i na polu :lol:

i onda VWovci imaju komplekse ... :lol:
napiša? :lol:

to je pismenost jednog VW-ovca :D
Renaultovci i drugi nemaju komplekse uopšte, jer su svjesni šta voze... Problem i jest u tome što VW-ovci nisu svjesni da ne voze najbolje auto na svijetu, ni blizu, nego upravo su ubijeđeni u suprotno :D
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#44 Re: Renault Megane all about

Post by citroen »

Image
Image
Image

Rado bi bio kompleksas za volanom ovakvog vozila :-) :sax:
herbert mekfjuger
Posts: 462
Joined: 11/11/2010 16:12

#45 Re: Renault Megane all about

Post by herbert mekfjuger »

citroen wrote:Image
Image
Image

Rado bi bio kompleksas za volanom ovakvog vozila :-) :sax:
:thumbup:
najbrže vozilo s prednjim pogonom na svijetu
Gost1515
Posts: 964
Joined: 09/12/2003 00:00

#46 Re: Renault Megane all about

Post by Gost1515 »

napiša - napiše ... u jedno sam siguran, kad neko ukazuje na tipfelere ... znači da nema argumenata :dance:


interesantno mi je da najviše "iskustava" sa VW-om imaju ovi što ne bi nikad vozili VW-a :D


hajde, analiziraj dalje, da nisam šta pogrešno otipkao :lol:
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#47 Re: Renault Megane all about

Post by respo »

herbert mekfjuger wrote:
citroen wrote:Image
Image
Image

Rado bi bio kompleksas za volanom ovakvog vozila :-) :sax:
:thumbup:
najbrže vozilo s prednjim pogonom na svijetu
74000 i mozete ga voziti
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#48 Re: Renault Megane all about

Post by citroen »

Gost1515 wrote:napiša - napiše ... u jedno sam siguran, kad neko ukazuje na tipfelere ... znači da nema argumenata :dance:


interesantno mi je da najviše "iskustava" sa VW-om imaju ovi što ne bi nikad vozili VW-a :D


hajde, analiziraj dalje, da nisam šta pogrešno otipkao :lol:
Covjek napisao da je isti problem imao sa Polom,vjerovatno je bio vlasnik tog vozila.Zasto odmah takve reakcije :? :?
herbert mekfjuger
Posts: 462
Joined: 11/11/2010 16:12

#49 Re: Renault Megane all about

Post by herbert mekfjuger »

Gost1515 wrote:napiša - napiše ... u jedno sam siguran, kad neko ukazuje na tipfelere ... znači da nema argumenata :dance:


interesantno mi je da najviše "iskustava" sa VW-om imaju ovi što ne bi nikad vozili VW-a :D


hajde, analiziraj dalje, da nisam šta pogrešno otipkao :lol:
kakvi bolan argumenti, sve dok postoje vozila poput vw-a, postoje i argumenti u našu korist :D a ovo za iskustvo ti je niđe veze, al ipak postoji određeno iskustvo... to je tako jbg... Ni ti nećeš imat nikad iskustva s amerikancima npr., s japancima, a opet znaš da ne valja? znaš kurac moj :D nego nemaš para pa kontaš kako što lakše prodat vozilo po što većoj cijeni :D jebeš uživanciju u vožnji, to nije bitno, jel tako vw man :D
Gost1515
Posts: 964
Joined: 09/12/2003 00:00

#50 Re: Renault Megane all about

Post by Gost1515 »

citroen wrote:
Covjek napisao da je isti problem imao sa Polom,vjerovatno je bio vlasnik tog vozila.Zasto odmah takve reakcije :? :?
hajde citroen, ne pravi se naivan. Ne kažem ja samo za ovaj slučaj, možda i jeste imao i auto i slučaj. Al pratiš ovaj pdf kao i ja i znaš i sam kako se ovdje neki kunu kako ne bi takli VW-a a svako malo imali neki problem sa VW-om, ma daaaj ...
Post Reply