FK Sloboda Tuzla

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Tuzlak 035
Posts: 97
Joined: 02/04/2012 19:51

#101 Re: FK Sloboda Tuzla

Post by Tuzlak 035 »

cico x wrote:dragi moj tuzlak na sta da parimo oci?
nego,ima li gdje snimak tih golova?
na 50 baklji :P :P :P :P

čim bude na youtube ja meĆem ovde ;)
Coalman
Posts: 385
Joined: 10/04/2012 02:03

#102 Re: FK Sloboda Tuzla

Post by Coalman »

Gol Almira Bekića za 2-0:

User avatar
Tuzlak 035
Posts: 97
Joined: 02/04/2012 19:51

#103 Re: FK Sloboda Tuzla

Post by Tuzlak 035 »

Coalman wrote:Gol Almira Bekića za 2-0:
Bekić je zvijer od igrača
User avatar
Tuzlak 035
Posts: 97
Joined: 02/04/2012 19:51

#104 Re: FK Sloboda Tuzla

Post by Tuzlak 035 »

Izvještaj sa jučerašnje utakmice FK Sloboda - Fk Velež:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... DCrP7tGox4[/youtube]
LivTz
Posts: 69
Joined: 08/05/2012 17:10

#105 Re: FK Sloboda Tuzla

Post by LivTz »

Pitari, Manijaci i Robijasi DISMRRRRRRRRR i Ljubomorne duse... Hvala bogu pa necete dozivjeti ni vi ni vasa djeca da Sloboda ispadne... Sloboda je veca institucija nego sto ce to ikad biti Zeljo, Sarajevo ili Celik klubovi koji najvise mrze Slobodu zato sto vas svaki put razbjemo kada nam dodjete u nas prelijepi grad i sto nam godinama niste mogli uzeti ni boda.. Dusmani, Sloboda je 40godina u prvoj ligi a vi ste posjecivali i seoske lige... Sloboda je starija od sva tri kluba i sa takvom historijom mi necemo naredne sezone gledati 2ligu. Da vas podsjetim 1919 :D ... I sto je jos zalosnije za neke od ova 3 navedena kluba, na Slobodinoj utakmicu je bilo vise navijaca i gledaoca nego na proslavi Zeljine titule... Toliko o vasim klubovima... FKR87
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24279
Joined: 26/08/2007 17:10

#106 Re: FK Sloboda Tuzla

Post by Charuga »

LivTz wrote:Pitari, Manijaci i Robijasi DISMRRRRRRRRR i Ljubomorne duse... Hvala bogu pa necete dozivjeti ni vi ni vasa djeca da Sloboda ispadne... Sloboda je veca institucija nego sto ce to ikad biti Zeljo, Sarajevo ili Celik klubovi koji najvise mrze Slobodu zato sto vas svaki put razbjemo kada nam dodjete u nas prelijepi grad i sto nam godinama niste mogli uzeti ni boda.. Dusmani, Sloboda je 40godina u prvoj ligi a vi ste posjecivali i seoske lige... Sloboda je starija od sva tri kluba i sa takvom historijom mi necemo naredne sezone gledati 2ligu. Da vas podsjetim 1919 :D ... I sto je jos zalosnije za neke od ova 3 navedena kluba, na Slobodinoj utakmicu je bilo vise navijaca i gledaoca nego na proslavi Zeljine titule... Toliko o vasim klubovima... FKR87
To kralju, nagovori im se ... :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Tuzlak 035
Posts: 97
Joined: 02/04/2012 19:51

#107 Re: FK Sloboda Tuzla

Post by Tuzlak 035 »

Plavih_11 wrote:
To kralju, nagovori im se ... :mrgreen: :mrgreen:
Ja podržavam svaki BOSANSKI klub (klub sa tradiciom) a za mene su to uvijek bili: Sloboda,Željo,Velež,Sarajevo,Čelik pa i Borac..Drugo su prepucavanja navijača daBogda ispali itd itd itd ;)

Ali tipa:Gošk,Kozara,Rudar,Leotar i sl.tome želim uspiješno takmičenje u 1.Federalnoj odn. RS 8-)


Sportski pozdrav :D
Last edited by Tuzlak 035 on 22/05/2012 17:05, edited 1 time in total.
LivTz
Posts: 69
Joined: 08/05/2012 17:10

#108 Re: FK Sloboda Tuzla

Post by LivTz »

Da Kanton Sarajevo ne daje ogromne pare u Zelju i Sarajevo ne bi vi vidjeli 1 lige federacije. A da ne pricamo da sarajevo nije glavni grad Bosne i Hercegovine tada bi sigurno imali 3 predstavnika, O yeaaaaa.. A to sto su vam oci zamazane Tetris ligom o kojoj uzivate da zeljo nema poraza u sezoni to se momci zovu "namjestene utakmice" Zasto samo u nasoj "TETRIS" ligi svake godine osvaja drugi klub HRVATSKI PA IDE SRPSKI PA BOSANSKI... STVARNO TESKA I ZAJEBANA LIGA... KO VISE PARA NJEMU 3 BODA... DOVIDJENJA I PRIJATNO TETRIS IGRACI I FORUM NAVIJACI.... DA MI JE SAMO ZNATI NA KOLIKO STE UTAKMICA BILI OVE SEZONE!!!! :D :D :D
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 4842
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#109 Re: FK Sloboda Tuzla

Post by Tvrtko II Kotromanić »

tako je kraalju, istresi se bice ti lakse :wink:
Akibh
Posts: 1978
Joined: 06/07/2009 12:27

#110 Re: FK Sloboda Tuzla

Post by Akibh »

Ok, razumijem vas. i ja da navijam za Slobodu bio bi takav ko vi, isfrustriran i bijesan :lol:
LivTz
Posts: 69
Joined: 08/05/2012 17:10

#111 Re: FK Sloboda Tuzla

Post by LivTz »

Tvrtko II Kotromanić wrote:tako je kraalju, istresi se bice ti lakse :wink:
hahahha evo ga jos jedan iskompleksirani manijak... araneeeee kako je rajvosa haaaaaa??? stvarno mi krivo sto ste uzeli duplu krunu samo me zanima koliko ste morali platiti... za tvoju informaciju sloboda nikad nije ispala iz najace lige bivse YU dok je zeljo igro u zaseoskim ligama... Klub je osnovan 19. septembra 1921. godine, a kroz historiju je nekoliko puta prošao put od autsajdera i drugoligaša do prvaka. Sloboda Tuzla 1971. godine FK Sloboda je pobjednik Kupa prvoligaša Jugoslavije do koje je došla pobjedom nad Željezničarom rezultatom 1:0. Iste godine, ostvaren je plasman u finale Kupa Maršala Tita.Najveći uspjeh u tome periodu ostvaren je u sezoni 1976/77. godine, kada je nakon osvojenog trećeg mjesta u prvenstvu Jugoslavije, izboren plasman u Kup UEFA. Evo krivo mi sto ste bili i prvaci... strasnooo.... Samo me znam na koliko si utakmica bio ove sezone???
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#112 Re: FK Sloboda Tuzla

Post by ganjeta »

Pobjednik :oops: :thumbup:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45297
Joined: 29/12/2005 01:20

#113 Re: FK Sloboda Tuzla

Post by jeza u ledja »

Hahaha, ovo je super, ovakvi se traze! :-D :thumbup:
User avatar
gidora
Posts: 812
Joined: 27/04/2012 15:58

#114 Re: FK Sloboda Tuzla

Post by gidora »

Akibh wrote:Ok, razumijem vas. i ja da navijam za Slobodu bio bi takav ko vi, isfrustriran i bijesan :lol:
A bićeš i ti isti nakon otrježnjenja u evropi,nažalost :roll:
Coalman
Posts: 385
Joined: 10/04/2012 02:03

#115 Re: FK Sloboda Tuzla

Post by Coalman »

Dobro je što će tekma protiv Slavije biti u direktnom prijenosu. Valjda neće biti onih penala za Slaviju kao što smo navikli. :-)
User avatar
gidora
Posts: 812
Joined: 27/04/2012 15:58

#116 Re: FK Sloboda Tuzla

Post by gidora »

Pred ovo zadnje kolo,šta kome "odgovara" ? Šuška se da je GOŠK ispao ima pola godine :D
Coalman
Posts: 385
Joined: 10/04/2012 02:03

#117 Re: FK Sloboda Tuzla

Post by Coalman »

gidora wrote:Pred ovo zadnje kolo,šta kome "odgovara" ? Šuška se da je GOŠK ispao ima pola godine :D
Slobodu bod ostavlja u ligi sigurno, a i sa porazom ostaju ukoliko Leotar, Rudar ili GOŠK kiksaju. A vrlo je izvjesno da će GOŠK izgubiti u Vrapčićima ili barem neriješeno odigrati što ide na ruku Slobodi.

Za GOŠK je sve moguće, oni su takva ekipa koja voli pare i voli praviti takve stvari. Recimo dok su igrali u Prvoj Federalnoj svaku sezonu su odlično počinjali bilježili dobre rezultate da bi na kraju bila pijaca u Gabeli.
User avatar
gidora
Posts: 812
Joined: 27/04/2012 15:58

#118 Re: FK Sloboda Tuzla

Post by gidora »

Coalman wrote:
gidora wrote:Pred ovo zadnje kolo,šta kome "odgovara" ? Šuška se da je GOŠK ispao ima pola godine :D
Slobodu bod ostavlja u ligi sigurno, a i sa porazom ostaju ukoliko Leotar, Rudar ili GOŠK kiksaju. A vrlo je izvjesno da će GOŠK izgubiti u Vrapčićima ili barem neriješeno odigrati što ide na ruku Slobodi.

Za GOŠK je sve moguće, oni su takva ekipa koja voli pare i voli praviti takve stvari. Recimo dok su igrali u Prvoj Federalnoj svaku sezonu su odlično počinjali bilježili dobre rezultate da bi na kraju bila pijaca u Gabeli.
Navodno(čaršija) im je rečeno :"ili sami ispadajte ili ćemo vas mi izbaciti"(FS/NS BiH),valjda je u pitanju nekakva licenca :-D
Coalman
Posts: 385
Joined: 10/04/2012 02:03

#119 Re: FK Sloboda Tuzla

Post by Coalman »

Sve je moguće. Vjerovatno je u pitanju to što nisu dobili licencu za igranje u Premijer ligi u sezoni 2012/2013, a ako su im tako rekli vjerovatno je ne bi ni dobili.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25833
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#120 Re: FK Sloboda Tuzla

Post by BHF_Manijak »

LivTz wrote:Da Kanton Sarajevo ne daje ogromne pare u Zelju i Sarajevo ne bi vi vidjeli 1 lige federacije. A da ne pricamo da sarajevo nije glavni grad Bosne i Hercegovine tada bi sigurno imali 3 predstavnika, O yeaaaaa.. A to sto su vam oci zamazane Tetris ligom o kojoj uzivate da zeljo nema poraza u sezoni to se momci zovu "namjestene utakmice" Zasto samo u nasoj "TETRIS" ligi svake godine osvaja drugi klub HRVATSKI PA IDE SRPSKI PA BOSANSKI... STVARNO TESKA I ZAJEBANA LIGA... KO VISE PARA NJEMU 3 BODA... DOVIDJENJA I PRIJATNO TETRIS IGRACI I FORUM NAVIJACI.... DA MI JE SAMO ZNATI NA KOLIKO STE UTAKMICA BILI OVE SEZONE!!!! :D :D :D
Cujem da si veliku lovu uzeo na ovim namjestenim utakmicama, ubado kvote od po 5-6, samo si bezze pravo, trebo si i nama koju pametnu kazati pa da se i mi oparimo! :(



:lol: :lol: :lol: :lol: Nenadjebiv si materemi! :mrgreen:

Sto se ovih prvaka tice, bas ide tim redosljedom koji si ti reko: Željo, Sarajevo, Brotnjo, Željo, Željo, Leotar, Siroki, Zrinjski, Siroki Sarajevo, Modrica, Zrinjski, Zeljo, Borac, Zeljo...

Bas onako po nacionalnom kljucu! :lol: :lol: :zzzz:
User avatar
gidora
Posts: 812
Joined: 27/04/2012 15:58

#121 Re: FK Sloboda Tuzla

Post by gidora »

Coalman wrote:Sve je moguće. Vjerovatno je u pitanju to što nisu dobili licencu za igranje u Premijer ligi u sezoni 2012/2013, a ako su im tako rekli vjerovatno je ne bi ni dobili.
E pa to ti je to.A i sramota bi bilo da ostanu livadići a da jedna Sloboda ispadne,bez obzira koliko je sve ovo otišlo u qrac
itekako
Posts: 789
Joined: 21/12/2011 11:17

#122 Re: FK Sloboda Tuzla

Post by itekako »

LivTz wrote:Pitari, Manijaci i Robijasi DISMRRRRRRRRR i Ljubomorne duse... Hvala bogu pa necete dozivjeti ni vi ni vasa djeca da Sloboda ispadne... Sloboda je veca institucija nego sto ce to ikad biti Zeljo, Sarajevo ili Celik klubovi koji najvise mrze Slobodu zato sto vas svaki put razbjemo kada nam dodjete u nas prelijepi grad i sto nam godinama niste mogli uzeti ni boda.. Dusmani, Sloboda je 40godina u prvoj ligi a vi ste posjecivali i seoske lige... Sloboda je starija od sva tri kluba i sa takvom historijom mi necemo naredne sezone gledati 2ligu. Da vas podsjetim 1919 :D ... I sto je jos zalosnije za neke od ova 3 navedena kluba, na Slobodinoj utakmicu je bilo vise navijaca i gledaoca nego na proslavi Zeljine titule... Toliko o vasim klubovima... FKR87
Kao jedan od vjernih Zeljinih navijaca, decenijama, i kao simpatizer tuzlanske Slobode, moram reci da mi smeta nacin na koji pricas o Zelji a posebno nacin na koji dozivljavas i s kakvim prezirom uzimas navijace Zelje i grad Sarajevo u usta.

Kad vec spominjes istoriju, i tu davnu 1919. godinu zasto ne spomenes Gorki kad se vec njegovim osnutkom kitis? Zasto ne istaknes cinjenicu da ste tri puta mijenjali ime u svojoj "bogatoj" istoriji?

Kad vec pricas o uspjesima i velicini jednog i drugog kluba, red je spomenuti broj reprezentativaca koji je neki od ta dva kluba dao u najbolje selekacije bivse i sadasnje drzave. Red je spomenuti mlade igrace i zvucnija imena sa zapazenim inostranim karijerima i jednog i drugog kluba.
Takodjer, red je spomenuti i rezultate u Euro takmicenjima te uspjehe u istim i jednog i drugog kluba.
Ono sto jos mislim da je vazno spomenuti, jesu uspjesi i postignuca u, bisoj ligi te Premijer ligi BiH te u Kupu BiH.
Red je brate, kad se vec posjeta spominje, spomenuti i prosjecan broj gledalaca tokom cijele sezone i za jedan i za drugi klub.

Sve u svemu, Zeljo je za Slobodu institucija u svakom pogledu. rezultatskom, navijackom, istorijskom i svakom drugom.

Bez obzira na sve, ja vam kao simpatizer zelim svu srecu.

Smrt fazismu
Sloboda u Premijer ligi!
Last edited by itekako on 22/05/2012 18:14, edited 1 time in total.
Coalman
Posts: 385
Joined: 10/04/2012 02:03

#123 Re: FK Sloboda Tuzla

Post by Coalman »

gidora wrote:
Coalman wrote:Sve je moguće. Vjerovatno je u pitanju to što nisu dobili licencu za igranje u Premijer ligi u sezoni 2012/2013, a ako su im tako rekli vjerovatno je ne bi ni dobili.
E pa to ti je to.A i sramota bi bilo da ostanu livadići a da jedna Sloboda ispadne,bez obzira koliko je sve ovo otišlo u qrac
Uz to još ona seljačka i maloumna najava utakmice GOŠK-Sloboda. Ono nema ni u Kantonalnim ili Opštinskim ligama. Ali i to je dokaz da su selo.



Pametnom dosta.
User avatar
gidora
Posts: 812
Joined: 27/04/2012 15:58

#124 Re: FK Sloboda Tuzla

Post by gidora »

U BiH postoje tri vrste klubova.Klubovi koje finansira država(vlade entiteta,kantona,gradova),klubovi koje finansiraju mafija i sitni kriminalci i ovi treći koje niko ne hebe ni 2 % i koji nemaju ni za kifle.
Sve ostalo je ubleha,priča o "sistematskom radu","dobroj organizaciji",qrcu,palcu,udarcu
User avatar
gidora
Posts: 812
Joined: 27/04/2012 15:58

#125 Re: FK Sloboda Tuzla

Post by gidora »

Coalman wrote:
gidora wrote:
Coalman wrote:Sve je moguće. Vjerovatno je u pitanju to što nisu dobili licencu za igranje u Premijer ligi u sezoni 2012/2013, a ako su im tako rekli vjerovatno je ne bi ni dobili.
E pa to ti je to.A i sramota bi bilo da ostanu livadići a da jedna Sloboda ispadne,bez obzira koliko je sve ovo otišlo u qrac
Uz to još ona seljačka i maloumna najava utakmice GOŠK-Sloboda. Ono nema ni u Kantonalnim ili Opštinskim ligama. Ali i to je dokaz da su selo.



Pametnom dosta.
Šta je ovo sunce ti poljubim :lol:
Post Reply