Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
statix
Posts: 2961
Joined: 27/08/2009 09:04
Location: Sarajevo

#26 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by statix »

Ghost_Rider_XXX wrote:Ne kontam sta je tu big deal? Sjeti se sjeti ne sjeti, pa šta? Čemu toliko pažnje poklanjeti hebenim brojevima, kad smo se prvi put: Sreli pogledi, Uhvatili za ruku, Rekli jedno drugom zdravo, Prvi jači petting, prvi sex, uvražju mater ko CIA.

Mislim da je to sve manje više besmisleno, da li te neko voli ne mjeri se tim da li pamti brojeve već drugim stvarima.
Al' nije zaboravio napravit muski dernek... :oops: :lol:
zuta minuta
Posts: 25
Joined: 08/09/2010 13:05

#27 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by zuta minuta »

EdoFmjam wrote:ja mislio facebook rijesio probleme oko rodjendana :?

a inace rođendan je precijenjen :)

Nije rijec samo o rudjendanu, vec o bilo kojem datumu vaznom toj drugoj osobi
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#28 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by wewa »

statix wrote:
wewa wrote:
statix wrote: Ako dobro funkcionisu, takve stvari se i ne desavaju.
zasto tako kategoricno?

ja sam, recimo, uzasna s datumima - pamtim mozda 5 bitnih opcenito u zivotu. ne znam ni tacan datum razvoda, ni tetkinog rodjendana, rodjendane prijatelja pogotovo ne. a jako ih volim.

dragi je smetnuo s uma moj rodjendan, ali mi je taj dan ucinio posebnim sasvim drugim rijecima i postupcima.

u svakom slucaju, ne dijelim ljude u zivotu na one koji se sjete rodjendana ili ne, nego na one koji su tu kad mi treba i one koji nisu.
Pa pisi wewo, ne moras pamtiti...:D
jos da se mogu sjetiti gdje sam zapisala... :oops: :lol:
MajcinaDusica
Posts: 245
Joined: 09/07/2010 19:35

#29 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by MajcinaDusica »

Ghost_Rider_XXX wrote:Mislim da je to sve manje više besmisleno, da li te neko voli ne mjeri se tim da li pamti brojeve već drugim stvarima.
Ne mjeri se brojevima, ali se mjeri time koliko vodiš računa o tome šta je onome drugom važno, i koliko uopšte znaš čemu onaj drugi pridaje važnost. Ako je njemu važna nekakva godišnjica nekakvog svjetskog prvenstva u nečemu, ili rođendan nekog cuke iz mahale, ja mogu smatrati da je to budalaština, ali ako ga volim, znaću da je to njemu važno.

Papak koji nije u stanju zapamtiti curin/ženin rođendan (a pritom je ženi do rođendana stalo) nije toliki kreten, koliki je kreten žena koja ga iz godine u godinu (jer on svake godine zaboravi njen rođendan) trpi, iako njega zaboli nožni palac za to šta je njoj važno.
User avatar
Cyber-harambashica
Posts: 967
Joined: 17/07/2010 20:16
Location: NBG

#30 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by Cyber-harambashica »

ja sam jedna od onih koji zaboravljaju rodjendana i slicne praznike
ne uvek, ali desi se,,cesce puta.
i ne ljutim se kad se zaboravi na moj
zuta minuta
Posts: 25
Joined: 08/09/2010 13:05

#31 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by zuta minuta »

male_okice wrote:Hm... pa imamo svi telefone stavi u podsjetnik i neka zvoni nema sanse da onda zaboravis zapisi u kalendar kuci na poslu stavi podsjetnik u outlook ima toliko nacina da se podsjeti da je nenormalno ali njemu jednostavno nije stalo :evil:

Ni ja ne pamtim sve datume i sasvim je normalno, posao, obaveze, frka,trka, ne moze covjek na sve da misli, nekad ne znam ni koji je uopste datum toga dana, ali zato postoji podsjetnik.
Ja licno vodim racuna o svim vaznim datumima meni bliskih osoba, da li se sjetim ili je potrebno da me nesto podsjeti, svejedno, uglavnom nastojim da ne izostavim.
Sad naravno bliskih osoba nemam na stotine, tu je svega nesto blize familije, rodbine, prijatelja ...
girl
Posts: 456
Joined: 27/06/2008 10:15

#32 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by girl »

ma eto.... moze jednom zaboraviti, nije problem, svi smo nekad rasstreseni. ali vise puta... pa stvarno nije u redu. sad makar postoje razni "reminderi" od mobitela, pa nadalje. nije u redu. i moj muz nije siguran ni kad mu je rodjendan sestri, bratu, djeci sestrinoj, mami itd.... ali neko ga podjseti - ja za neke od njih, a meni se nasalio neki dan da svaku noc ponavlja kad sam rodjena i kad nam je godisnjica :D

salu na stranu. naravno da jednom moze zaboraviti - svi smo samo ljudi, ali nije u redu da bas stalno zaboravlja.
User avatar
Cyber-harambashica
Posts: 967
Joined: 17/07/2010 20:16
Location: NBG

#33 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by Cyber-harambashica »

ma i godne su u pitanju..

eto ja, npr. napisem spisak za kupovinu al ga zaboravim na stolu...i ti fajlofaksi silni i tajmplejner...treba pogledat u njih
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#34 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by ladyblue18 »

Ne bi mi bilo svejedno. :roll:

Ja pamtim i obicne gluposti a kamoli rodjendan, tako da bi mi zasmetalo da zaboravi kada mi je rodjendan. :-?

Godisnjice isto pamtim, ali neke datume smijesne unutar veze, ne :-)
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42263
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#35 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by Mis mekinjas »

Ja ne pamtim ništa, ako upamtim, slučajno je, sreća svi me znaju, pa se ne ljute, zovu me kad im je rođendan, da im čestitam...
a taj tip iz uvodnog, ako mu je jedini grijeh, što je zaboravio rođendan, reci ti prijateljici, da se malo preispita...
šta će biti, kad budu imali pravi problem... :?
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#36 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by Gospoda Ministarka »

statix wrote:
Ghost_Rider_XXX wrote:Ne kontam sta je tu big deal? Sjeti se sjeti ne sjeti, pa šta? Čemu toliko pažnje poklanjeti hebenim brojevima, kad smo se prvi put: Sreli pogledi, Uhvatili za ruku, Rekli jedno drugom zdravo, Prvi jači petting, prvi sex, uvražju mater ko CIA.

Mislim da je to sve manje više besmisleno, da li te neko voli ne mjeri se tim da li pamti brojeve već drugim stvarima.
Al' nije zaboravio napravit muski dernek... :oops: :lol:

:lol: :lol: :thumbup:
detroit-mercy
Posts: 16094
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#37 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by detroit-mercy »

Obicna gomila gluposti koju moderna ekonomija koristi da bi povecala prodaju i profit. Pa tako danas ne mozes vjeriti ako nije dijamantski prsten, ne mozes ozeniti ako nije ovo ili ono. Uglavnom sve se svodi na to da se eto na neki naci obiljezi (u principu razmjena poklona). Tako je izmisljena i gomila nekih godisnjica koje treba obiljeziti, pa onda krenemo od toga, godisnjica kada smo se prvi puta upoznali, godisnjica vjeridbe, godisnjica udaje, mothersday, valentinovo, 8mart, rodjendan, ovo ono, covjek vise ne zna ni sta ni kako.
Uglavnom, meni ( a vjerujem i vecini muskog roda te stvari nisu uopste bitne dok zene ferceraju malo drugacije) ti datumi u principu ne predstavljaju nista. Skoro se ja i draga zadesili na odmoru, nisam ni znao a ni ona da nam je je jedan od dana na odmoru bila godisnjica braka. Mi onako relaksirani na odmoru, kada ce ti ona onako pred vece, a znas li ti koji je danas datum, ja kao iz topa ne znam (jer stvarno nisam ni znao a i supruga se naknadno sjetila). Pa danas nam je godisnjica braka, ja kao iz topa "Pa naravno da znam samo sam htio vidjeti da li ti pamtis taj datum".
Sta hocu da kazem, je li to sto smo oboje zaboravili taj dan ista umanjilo u nasem odnosu, nije (samo da napomenem da smo u braku 5 godina i vec smo zaobravili taj datum), je li nam to sto smo zaboravili taj datum pokvarilo odmor, ni najmanje. Prema tome sve su to relativne stvari, ja sam davno rekao dragoj da se okani mojih rodjendana i da mi stvarno ne znace ama bas nista (ni rodjendani ni godisnjice kad smo prvi puta zajedno uptriebili halu ili bilo koje druge), rodjendane su za djecu jer njima je to big deal za nas jos jedan dan u godini.
U principu ni hanuma mi puno ne drzi do tih datuma (da napmenem da sam joj u drugoj ili trecoj godini veze jednom cestitao rodjendan dan unaprijed- pa se opet nekako izvadio), medjutim kod nje je vise ono da se pohvali sevdama, vidi sta sam od dragog dobila za taj i taj datum nego sto stvarno drzi do tih datuma :mrgreen: :mrgreen:
Prema tome ne uzbudjujte se previse oko tih gluposti :mrgreen: .
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#38 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by Michun »

Pa jbga - kad smo se prvi put pogledali, poljubili, poHe...i nije momenat koji se mora pamtiti.
Meni je moj rodjendan bitan jer taj dan posvetim samoj sebi a ocekujem da i drugi ljudi koji me vole obrate paznju na mene taj dan. Uostalom tako i ja prema njima postupam na njihov rodjendan. Nije bitan sano datum kao datum nego je TVOJ dan i svakome godi malo vise paznje jednom u godini.
User avatar
EdoFmjam
Posts: 179
Joined: 26/05/2010 23:03
Location: negdje u BiH

#39 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by EdoFmjam »

detroit-mercy wrote:Obicna gomila gluposti koju moderna ekonomija koristi da bi povecala prodaju i profit. Pa tako danas ne mozes vjeriti ako nije dijamantski prsten, ne mozes ozeniti ako nije ovo ili ono. Uglavnom sve se svodi na to da se eto na neki naci obiljezi (u principu razmjena poklona). Tako je izmisljena i gomila nekih godisnjica koje treba obiljeziti, pa onda krenemo od toga, godisnjica kada smo se prvi puta upoznali, godisnjica vjeridbe, godisnjica udaje, mothersday, valentinovo, 8mart, rodjendan, ovo ono, covjek vise ne zna ni sta ni kako.
Uglavnom, meni ( a vjerujem i vecini muskog roda te stvari nisu uopste bitne dok zene ferceraju malo drugacije) ti datumi u principu ne predstavljaju nista. Skoro se ja i draga zadesili na odmoru, nisam ni znao a ni ona da nam je je jedan od dana na odmoru bila godisnjica braka. Mi onako relaksirani na odmoru, kada ce ti ona onako pred vece, a znas li ti koji je danas datum, ja kao iz topa ne znam (jer stvarno nisam ni znao a i supruga se naknadno sjetila). Pa danas nam je godisnjica braka, ja kao iz topa "Pa naravno da znam samo sam htio vidjeti da li ti pamtis taj datum".
Sta hocu da kazem, je li to sto smo oboje zaboravili taj dan ista umanjilo u nasem odnosu, nije (samo da napomenem da smo u braku 5 godina i vec smo zaobravili taj datum), je li nam to sto smo zaboravili taj datum pokvarilo odmor, ni najmanje. Prema tome sve su to relativne stvari, ja sam davno rekao dragoj da se okani mojih rodjendana i da mi stvarno ne znace ama bas nista (ni rodjendani ni godisnjice kad smo prvi puta zajedno uptriebili halu ili bilo koje druge), rodjendane su za djecu jer njima je to big deal za nas jos jedan dan u godini.
U principu ni hanuma mi puno ne drzi do tih datuma (da napmenem da sam joj u drugoj ili trecoj godini veze jednom cestitao rodjendan dan unaprijed- pa se opet nekako izvadio), medjutim kod nje je vise ono da se pohvali sevdama, vidi sta sam od dragog dobila za taj i taj datum nego sto stvarno drzi do tih datuma :mrgreen: :mrgreen:
Prema tome ne uzbudjujte se previse oko tih gluposti :mrgreen: .

respekt :thumbup:
User avatar
Ljuska_u_BaklaFi
Posts: 2689
Joined: 27/06/2008 00:48
Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
Contact:

#40 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by Ljuska_u_BaklaFi »

Ja ustvari vise od njega dobijem mimo rodjendana, nego za rodjendan, i ne pada mi na pamet da se bunim :)
User avatar
Armadaa
Posts: 42
Joined: 15/08/2010 12:05

#41 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by Armadaa »

volim Facebook. Ne propustam ni jedan rodjendan, bitan ili nebitan :)
User avatar
EdoFmjam
Posts: 179
Joined: 26/05/2010 23:03
Location: negdje u BiH

#42 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by EdoFmjam »

zuta minuta wrote:
EdoFmjam wrote:ja mislio facebook rijesio probleme oko rodjendana :?

a inace rođendan je precijenjen :)

Nije rijec samo o rudjendanu, vec o bilo kojem datumu vaznom toj drugoj osobi

sve je to njesra :roll:
User avatar
because_of_you
Posts: 2275
Joined: 24/11/2009 21:58

#43 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by because_of_you »

Armadaa wrote:volim Facebook. Ne propustam ni jedan rodjendan, bitan ili nebitan :)

:lol: :lol:
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#44 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by Ghost_Rider_XXX »

Ma ako mora bit neka manifestacija, da se ona sjeti mene ili ja nje hebo ti to. Više volim kupit poklon, sitnicu, napravit neku specijalnu gestu, samo zato što je srijeda, bez ikakvog drugog povoda, nego čekati na te neke "velike" datume.
baksuz1
Posts: 10
Joined: 27/06/2010 11:06

#45 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by baksuz1 »

Ghost_Rider_XXX wrote:Ne kontam sta je tu big deal? Sjeti se sjeti ne sjeti, pa šta? Čemu toliko pažnje poklanjeti hebenim brojevima, kad smo se prvi put: Sreli pogledi, Uhvatili za ruku, Rekli jedno drugom zdravo, Prvi jači petting, prvi sex, uvražju mater ko CIA.

Mislim da je to sve manje više besmisleno, da li te neko voli ne mjeri se tim da li pamti brojeve već drugim stvarima.
:thumbup:
zuta minuta
Posts: 25
Joined: 08/09/2010 13:05

#46 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by zuta minuta »

Miš mekinjaš wrote:Ja ne pamtim ništa, ako upamtim, slučajno je, sreća svi me znaju, pa se ne ljute, zovu me kad im je rođendan, da im čestitam...
a taj tip iz uvodnog, ako mu je jedini grijeh, što je zaboravio rođendan, reci ti prijateljici, da se malo preispita...
šta će biti, kad budu imali pravi problem... :?
Ona ce njemu vjerojatno oprostiti kao i sve do sada, ali me ta njena ojadjenost ponukala na ovu temu.

Zanimalo me je koliko smo svjesni te sitnice, sjetiti se i cestitati nekome nesto, pa koliko to moze da obraduje nekoga.
Ne mislim da to treba smatrati nekom obavezom. Meni recimo pricinjava zadovoljstvo kad vidim kako je nekome drago sto sam se sjetila njegovog bitnog datuma. Radujem se sto se drugi raduju.
zuta minuta
Posts: 25
Joined: 08/09/2010 13:05

#47 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by zuta minuta »

EdoFmjam wrote:
zuta minuta wrote:
EdoFmjam wrote:ja mislio facebook rijesio probleme oko rodjendana :?

a inace rođendan je precijenjen :)

Nije rijec samo o rudjendanu, vec o bilo kojem datumu vaznom toj drugoj osobi

sve je to njesra :roll:
Jeli to isto mislis i za dan kada si se ti rodio?
User avatar
Cyber-harambashica
Posts: 967
Joined: 17/07/2010 20:16
Location: NBG

#48 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by Cyber-harambashica »

znas sta ces da kazes drugarici, ako je to toliko vredja.
Fino, kad joj se sledeci put dragi prishunja da vode ljubav, nek jednostavno kaze: ZABORAVILA SAM KAKO TO IDE

da vidis kako ce da se seti
zuta minuta
Posts: 25
Joined: 08/09/2010 13:05

#49 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by zuta minuta »

:thumbup: ovo je dobro, mada se ja nemam namjeru petljati u njihovu vezu, ona ce vec uraditi ono sto misli da treba, ali nije lose, mozda meni "nedaj Boze" nekad zatreba
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#50 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by Ghost_Rider_XXX »

Cyber-harambashica wrote:znas sta ces da kazes drugarici, ako je to toliko vredja.
Fino, kad joj se sledeci put dragi prishunja da vode ljubav, nek jednostavno kaze: ZABORAVILA SAM KAKO TO IDE

da vidis kako ce da se seti
Ovo je jedan od ženskih rezona koji se najčešće koristi i pravi najveći kuršlus, malo off topic, ali sam morao reagovati. Fakat otkačim od postavke da žene seksom čine uslugu muškarcima. :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
Post Reply