FC Bayern Munchen

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#21776 Re: FC Bayern Munchen

Post by Artest »

Naravno da nije za BiH, u direktnom smislu. Bosna mu nije dala nista.

Ali barem svi znaju odakle je Hasan; ono, ne moze da skodi :roll:

Covjek se popeo na jednu jako visoku funkciju, u jednom tako uredjenom sistemu. Sve sam. Bez stranke, bez nepotizma...

Doduse, pomaze kad si dobar s gurbetom Henesom :oops:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#21777 Re: FC Bayern Munchen

Post by simonese »

to Brazzo,stipu dusmane
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66267
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#21778 Re: FC Bayern Munchen

Post by _BataZiv_0809 »

Image

:kiselavoda:

Image

Kad brat namjesti loptu na kreč u finalu lige sampiona protiv Valensije... Serđo je ofulao prvi za Bajern, Mendieta siguran za Valensiju...ako Braco fuli, ode sve u kukuruze.....dah mi je stao za trenutak....ali brat je slozi majstorski, hladnokrvno ko na terminu :izet:

Image

Covjek kojeg nismo znali cijeniti. :roll:

Bas sam sretan radi ovoga, a Bajern sa nasim ljudima ima itekako plodonosnu saradnju.

Cajkovski, Zebec i sad Braco Salihamidzic :thumbup:
Crvena Tifoza
Posts: 10634
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#21779 Re: FC Bayern Munchen

Post by Crvena Tifoza »

simonese wrote:to Brazzo,stipu dusmane
:thumbup:
User avatar
Edin H.
Posts: 47049
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#21780 Re: FC Bayern Munchen

Post by Edin H. »

Hoce li sada objasniti namjerni zuti karton protiv San Marina :oops:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#21781 Re: FC Bayern Munchen

Post by insomnia78 »

Artest wrote:Ma stipu izraleskog prizetka, uradili mu lobotomiju, ali ne s potpunim uspjehom. Tako mrzi islam i stidi se odakle potice, ali mrzi i ćetnike. A to no no dobro, ak zelis bit pravi europejac :(
Da, opste je poznato da samo muslimani mrze Ćetnike. No jebo to. Ovaj Brazzin uspijeh sa Bosnom ima otprilike ko i Zinedinova titula u Realu sa Alzirom
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#21782 Re: FC Bayern Munchen

Post by Romanista 101% »

Hasan je legenda Bayerna. Njemci cijene radnike, a on je bio rudar na terenu. Ovo je samo nacin na koji se ovaj klub njemu zahvaljuje. Naravno, i sad ce se od njega traziti rezultati. Nece biti samo kao figura na funkciji, nadam se i zelim mu da se dobro snadje.

A njegova uloga u reprezentaciji? Pa najbolje pogledati kada je debitovao sa koliko godina, to sve govori. Kada su se mnogi dvoumili da li da igraju za Bosnu, on se je odazvao, a skoro da nije bio punoljetan. Od njega se ocekivalo da trci za trojicu, da igra sredinu, napad, odbranu...Sve! I uvijek kad su izgubili, ko je kriv? Naravno, Brazzo!

Isto tako bi bilo i sa Ibrahimovicem, da je igrao za nas. Vec nakon prve promasene sanse sve bi mu hebavali zensko u familiji. Eto, to smo mi. Nema nas puno, al smo stoka!
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#21783 Re: FC Bayern Munchen

Post by Tomahawk11 »

Što je bitno šta ima s Bosnom?
Ako tako gledamo, nema ni Džeko puno više (iako se mnoge komšije neće složiti), ali će svakako biti da je izvjesni Hasan Salihamidžić, inače iz Bosne, u samom vrhu rukovodstva Bayerna iz Minhena.
Bayern prepoznao, a mi pitamo....otkud žuti....otkud crveni....pa otkud Kolašincu?? Zavjera, nema šta drugo biti.
Dobro se zezati, ali kad je non stop priča u tom kontekstu, onda tog insana na kraju više niko ništa za ozbiljno ne uzima.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66267
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#21784 Re: FC Bayern Munchen

Post by _BataZiv_0809 »

Tomahawk11 wrote:Što je bitno šta ima s Bosnom?
Ako tako gledamo, nema ni Džeko puno više (iako se mnoge komšije neće složiti), ali će svakako biti da je izvjesni Hasan Salihamidžić, inače iz Bosne, u samom vrhu rukovodstva Bayerna iz Minhena.
Bayern prepoznao, a mi pitamo....otkud žuti....otkud crveni....pa otkud Kolašincu?? Zavjera, nema šta drugo biti.
Dobro se zezati, ali kad je non stop priča u tom kontekstu, onda tog insana na kraju više niko ništa za ozbiljno ne uzima.
Bosanac i Hercegovac sportski direktor evropskog fudbalskog velikana! Srce ko Trebevic ba 8-)

Mogu samo zamisliti hrvatske portale da se nesto slicno desilo sa nekim iz generacije Vatrenih.

Ali ne, mi smo karinasi najveci na svijetu, bitno je sve omalovaziti.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#21785 Re: FC Bayern Munchen

Post by Tomahawk11 »

_BataZiv_0809 wrote:
Tomahawk11 wrote:Što je bitno šta ima s Bosnom?
Ako tako gledamo, nema ni Džeko puno više (iako se mnoge komšije neće složiti), ali će svakako biti da je izvjesni Hasan Salihamidžić, inače iz Bosne, u samom vrhu rukovodstva Bayerna iz Minhena.
Bayern prepoznao, a mi pitamo....otkud žuti....otkud crveni....pa otkud Kolašincu?? Zavjera, nema šta drugo biti.
Dobro se zezati, ali kad je non stop priča u tom kontekstu, onda tog insana na kraju više niko ništa za ozbiljno ne uzima.
Bosanac sportski direktor evropskog fudbalskog velikana! Srce ko Trebevic ba 8-)
Naravno, i meni je.
Meni je taj čovjek drag. Uspio sam, kroz trnje i kamenje, mnogi ga odbacivali, a on pokazao šta može inat i predan rad.
Nije ga niko gurao, a postigao toliko toga.
Da je kakav papak, ne bi mu niko ponudio ovu poziciju.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#21786 Re: FC Bayern Munchen

Post by mali_milojica »

Pljuvaci na Hasana mi sada najvise lice na onog malog kad je upao u septicku jamu u filmu Milioner sa ulice :D
Image
:lol:
Last edited by mali_milojica on 31/07/2017 20:56, edited 1 time in total.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66267
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#21787 Re: FC Bayern Munchen

Post by _BataZiv_0809 »

Tomahawk11 wrote: Naravno, i meni je.
Meni je taj čovjek drag. Uspio sam, kroz trnje i kamenje, mnogi ga odbacivali, a on pokazao šta može inat i predan rad.
Nije ga niko gurao, a postigao toliko toga.
Da je kakav papak, ne bi mu niko ponudio ovu poziciju.
100% regularan momak, veliki borac na terenu i za Bajern i za reprezentaciju.

Sad sto se u reprezentaciji morao dodavati sa nekim poluprofilima, a u Bajernu sa Efenbergom, Elberom i Tarnatom, nije do njega.
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#21788 Re: FC Bayern Munchen

Post by sha_ba »

Brazzo :srce: :pijani: :sampanjac: :bih:
User avatar
Logovan
Posts: 94425
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#21789 Re: FC Bayern Munchen

Post by Logovan »

Sretno majstore!
Image
User avatar
B6Redhell
Posts: 5914
Joined: 25/12/2010 04:56

#21790 Re: FC Bayern Munchen

Post by B6Redhell »

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Logovan wrote:Sretno majstore!
Image
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#21791 Re: FC Bayern Munchen

Post by mO k3 »

Romanista 101% wrote:Hasan je legenda Bayerna. Njemci cijene radnike, a on je bio rudar na terenu. Ovo je samo nacin na koji se ovaj klub njemu zahvaljuje. Naravno, i sad ce se od njega traziti rezultati. Nece biti samo kao figura na funkciji, nadam se i zelim mu da se dobro snadje.

A njegova uloga u reprezentaciji? Pa najbolje pogledati kada je debitovao sa koliko godina, to sve govori. Kada su se mnogi dvoumili da li da igraju za Bosnu, on se je odazvao, a skoro da nije bio punoljetan. Od njega se ocekivalo da trci za trojicu, da igra sredinu, napad, odbranu...Sve! I uvijek kad su izgubili, ko je kriv? Naravno, Brazzo!

Isto tako bi bilo i sa Ibrahimovicem, da je igrao za nas. Vec nakon prve promasene sanse sve bi mu hebavali zensko u familiji. Eto, to smo mi. Nema nas puno, al smo stoka!
Za mene najveci fudbaler pored papeta kojeg bosna imala bravo hasane :thumbup: :bih:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#21792 Re: FC Bayern Munchen

Post by mO k3 »

_BataZiv_0809 wrote:Image

:kiselavoda:

Image

Kad brat namjesti loptu na kreč u finalu lige sampiona protiv Valensije... Serđo je ofulao prvi za Bajern, Mendieta siguran za Valensiju...ako Braco fuli, ode sve u kukuruze.....dah mi je stao za trenutak....ali brat je slozi majstorski, hladnokrvno ko na terminu :izet:

Image

Covjek kojeg nismo znali cijeniti. :roll:

Bas sam sretan radi ovoga, a Bajern sa nasim ljudima ima itekako plodonosnu saradnju.

Cajkovski, Zebec i sad Braco Salihamidzic :thumbup:
za boldirano :thumbup:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#21793 Re: FC Bayern Munchen

Post by pirmin »

"Ta ce Svabe, ja mu kroz noge provlacio na terminu!" - neko iz mase :oops:


Cestitke Hasanu i nek´ je sa srecom. :thumbup:
User avatar
Edin H.
Posts: 47049
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#21794 Re: FC Bayern Munchen

Post by Edin H. »

mO k3 wrote: Kad brat namjesti loptu na kreč u finalu lige sampiona protiv Valensije... Serđo je ofulao prvi za Bajern, Mendieta siguran za Valensiju...ako Braco fuli, ode sve u kukuruze.....dah mi je stao za trenutak....ali brat je slozi majstorski, hladnokrvno ko na terminu :izet:
A gdje je bio brat protiv Spanije u Valensiji, sto bi trebalo malo vise bitno biti? :skoljka:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66267
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#21795 Re: FC Bayern Munchen

Post by _BataZiv_0809 »

Edin H. wrote:
A gdje je bio brat protiv Spanije u Valensiji, sto bi trebalo malo vise bitno biti? :skoljka:
Ma to si spomenuo samo da mozes raji rec da si bio na tekmi :oops:
User avatar
Edin H.
Posts: 47049
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#21796 Re: FC Bayern Munchen

Post by Edin H. »

_BataZiv_0809 wrote:
Edin H. wrote:
A gdje je bio brat protiv Spanije u Valensiji, sto bi trebalo malo vise bitno biti? :skoljka:
Ma to si spomenuo samo da mozes raji rec da si bio na tekmi :oops:
Zapamtio si. :D , ta mi i jeste najdraza nekako.

Kad se Beaco spomene meni su asocijacije San Marino, Spanija i Marakana.

Dobro ne samo i da'l mu je Spaha vaspitnopopravnu opalio? :-)
User avatar
p206
Posts: 7949
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#21797 Re: FC Bayern Munchen

Post by p206 »

Dosta smo i mi crnčili za Švabe na baušteli...nek smo jednom i mi njima šefovi pa nek gori hala
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66267
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#21798 Re: FC Bayern Munchen

Post by _BataZiv_0809 »

Edin H. wrote:
Zapamtio si. :D , ta mi i jeste najdraza nekako.

Kad se Beaco spomene meni su asocijacije San Marino, Spanija i Marakana.

Dobro ne samo i da'l mu je Spaha vaspitnopopravnu opalio? :-)
Dobar je ba Braco. On je tad bio jedina istinska klasa u reprezentaciji, uz sav respekt Bolicu, Barbarezu, Hibicu i Konjicu.

I dodjes iz jednog Bajerna na okupljanje reprezntacije, a tamo Sejo Brajlovic reže suđuku i salje je na kuhinjskoj dasci kroz avion :-)
User avatar
Edin H.
Posts: 47049
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#21799 Re: FC Bayern Munchen

Post by Edin H. »

_BataZiv_0809 wrote: I dodjes iz jednog Bajerna na okupljanje reprezntacije, a tamo Sejo Brajlovic reže suđuku i salje je na kuhinjskoj dasci kroz avion :-)
Nije to bila ona vakumirana bolan. :wink:
User avatar
p206
Posts: 7949
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#21800 Re: FC Bayern Munchen

Post by p206 »

imao je on dobrih tekmi itekako, samo što je raja više očekivala jer je ipak bio igrač Bayerna, ali on je zahvalan igrač nije onaj koji će praviti razliku na terenu kao Džeko npr.
najbolja mu je bila kad je zaustavio Vicentea tada zvijer iz Valencije i najboljeg igrača Španije u Zenici, nije mogao prnuti dok ga je on čuvao na desnoj strani, čim je prešao na lijevu tj. kad ga je Aragones (ako sse ne varam) prebacio.. da ga čuva Musić, primili smo gol.
A u svoje vrijeme je bio jedini koji se mogao nositi sa Roberto Carlosom iz najboljih dana.
Post Reply