Pitanje-Radar

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
sffovac
Posts: 922
Joined: 26/08/2004 23:08
Location: kad jednom odem, a poci cu

#26 Re: Pitanje-Radar

Post by sffovac »

madner wrote:
chuchumbamayumbe wrote:Moze se po gradu komotno 120-140 km/h tamo oko 02-03 ujutro, nigdje nikoga!
mislim....

:roll: :roll: :roll:
Jedini problem su sine kod GRASA.
Strah me mojih guma u mene.

Inace nikad ispod 120 ne vozim :D
ne brini i ako proklize, ima bandera okolo, a i tramvajskih stajalista
do sad su svakog zaustavile ili rastavile od zivota, rade 100% zato ih i postavljaju
ibizza
Posts: 4578
Joined: 05/06/2008 00:46

#27 Re: Pitanje-Radar

Post by ibizza »

eh sve sam saznao...
danas sam se zaustavio pored drotova i upitao ih....kazu da je zablicao zat sto sam vozio preko 60 na sat...ali ja im kazem da sam i prije prolazio preko 60 pa nije nista blicalo...kau da je tek od nedavno podesen na 61...
ja se dobro sjecam na tv-u je bio gost neki od visih funkcij u MUP-u ...kaze covjek...svi radari su podeseni na 81...al et...ja naletih...zato pazite ljudi... :D
maxell_sarajevo
Posts: 2222
Joined: 08/02/2008 19:19

#28 Re: Pitanje-Radar

Post by maxell_sarajevo »

bermiin wrote:eh sve sam saznao...
danas sam se zaustavio pored drotova i upitao ih....kazu da je zablicao zat sto sam vozio preko 60 na sat...ali ja im kazem da sam i prije prolazio preko 60 pa nije nista blicalo...kau da je tek od nedavno podesen na 61...
ja se dobro sjecam na tv-u je bio gost neki od visih funkcij u MUP-u ...kaze covjek...svi radari su podeseni na 81...al et...ja naletih...zato pazite ljudi... :D


I ti vjerujes policijskoj prici? :lol:
Da su kazali moze do 100Km/h ti bi vjerovao i vozio 95 :lol:
Taj radar i radar kod vjecne vatre
maxell_sarajevo
Posts: 2222
Joined: 08/02/2008 19:19

#29 Re: Pitanje-Radar

Post by maxell_sarajevo »

bermiin wrote:eh sve sam saznao...
danas sam se zaustavio pored drotova i upitao ih....kazu da je zablicao zat sto sam vozio preko 60 na sat...ali ja im kazem da sam i prije prolazio preko 60 pa nije nista blicalo...kau da je tek od nedavno podesen na 61...
ja se dobro sjecam na tv-u je bio gost neki od visih funkcij u MUP-u ...kaze covjek...svi radari su podeseni na 81...al et...ja naletih...zato pazite ljudi... :D


I ti vjerujes policijskoj prici? :lol:
Da su kazali moze do 100Km/h ti bi vjerovao i vozio 95 :lol:
Taj radar i radar kod vjecne vatre su proradili prije dvadesetak dana. :wink:
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#30 Re: Pitanje-Radar

Post by d2 »

bermiin wrote:eh sve sam saznao...
danas sam se zaustavio pored drotova i upitao ih....kazu da je zablicao zat sto sam vozio preko 60 na sat...ali ja im kazem da sam i prije prolazio preko 60 pa nije nista blicalo...kau da je tek od nedavno podesen na 61...
ja se dobro sjecam na tv-u je bio gost neki od visih funkcij u MUP-u ...kaze covjek...svi radari su podeseni na 81...al et...ja naletih...zato pazite ljudi... :D
ja sam tako prije par mjeseci profurao na biciklu pored dvojice sa radarom tamo kod omera maslica i usput im dovuknuo - koliko ideeeeeem, koliko ideeeeeeeeeeem :lol: cudno su me gledali :D
User avatar
valter.ba
Posts: 1767
Joined: 29/04/2008 09:55

#31 Re: Pitanje-Radar

Post by valter.ba »

E ovo ti je jako bilo pravo,mogu samo zamisliti kako je to izgledalo :lol: :lol: :lol:
User avatar
corsa
Posts: 2579
Joined: 15/12/2005 10:35
Location: Sarajevo

#32 Re: Pitanje-Radar

Post by corsa »

bermiin wrote:eh sve sam saznao...
danas sam se zaustavio pored drotova i upitao ih....kazu da je zablicao zat sto sam vozio preko 60 na sat...ali ja im kazem da sam i prije prolazio preko 60 pa nije nista blicalo...kau da je tek od nedavno podesen na 61...
ja se dobro sjecam na tv-u je bio gost neki od visih funkcij u MUP-u ...kaze covjek...svi radari su podeseni na 81...al et...ja naletih...zato pazite ljudi... :D
Hajde samo javi ako ti stigne ta kazna da znam i ja cemu da se nadam! :wink:
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#33 Re: Pitanje-Radar

Post by d2 »

valter.ba wrote:E ovo ti je jako bilo pravo,mogu samo zamisliti kako je to izgledalo :lol: :lol: :lol:
da im je bilo slikati face :lol:
User avatar
madner
Posts: 56764
Joined: 09/08/2004 16:35

#34 Re: Pitanje-Radar

Post by madner »

sffovac wrote:
madner wrote:
chuchumbamayumbe wrote:Moze se po gradu komotno 120-140 km/h tamo oko 02-03 ujutro, nigdje nikoga!
mislim....

:roll: :roll: :roll:
Jedini problem su sine kod GRASA.
Strah me mojih guma u mene.

Inace nikad ispod 120 ne vozim :D
ne brini i ako proklize, ima bandera okolo, a i tramvajskih stajalista
do sad su svakog zaustavile ili rastavile od zivota, rade 100% zato ih i postavljaju
Ja sam vozac srece, mene bandera nece. :D
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#35 Re: Pitanje-Radar

Post by d2 »

haha
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#36 Re: Pitanje-Radar

Post by strong69 »

Cesto na Pofalicima dode do guzve na onoj raskrsnici. Vidio sam da ljudi ostanu u dometu kamera, upaljeno je crveno iako su prosli kroz debelo zeleno. Sta se desava u ovom slucaju i je li neko primjetio da li kamera registruje ove koji su prosli regularno i zbog guzve izvisili?

Slican slucaj sa guzvom je i ispred Marsalke sa novopostavljenom kamerom. Zna li neko na koliko ova kamera slika? Mislim, ja vozim 60-70 km/h ali primjetim da raja naglo usporavaju tu i voze ispod 60 :roll:
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#37 Re: Pitanje-Radar

Post by Cholina_Lokica »

chuchumbamayumbe wrote:Moze se po gradu komotno 120-140 km/h tamo oko 02-03 ujutro, nigdje nikoga!
mislim....

:roll: :roll: :roll:
smijeno je vozit ispod 120... dodjem sa carsije do kuce za 8 minuta :lol: :lol: :lol:
User avatar
madner
Posts: 56764
Joined: 09/08/2004 16:35

#38 Re: Pitanje-Radar

Post by madner »

Dile wrote:
chuchumbamayumbe wrote:Moze se po gradu komotno 120-140 km/h tamo oko 02-03 ujutro, nigdje nikoga!
mislim....

:roll: :roll: :roll:
smijeno je vozit ispod 120... dodjem sa carsije do kuce za 8 minuta :lol: :lol: :lol:
16 kilometara od centra?
Daleko je to :D
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#39 Re: Pitanje-Radar

Post by Cholina_Lokica »

pa dobro, moram nekad i prikociti, kad naidjem na kakve delegate koji se vuku 80km/h pa usporim ono da im malo turiram i provociram pa nastavim :lol: :lol: :lol:
User avatar
madner
Posts: 56764
Joined: 09/08/2004 16:35

#40 Re: Pitanje-Radar

Post by madner »

Dile wrote:pa dobro, moram nekad i prikociti, kad naidjem na kakve delegate koji se vuku 80km/h pa usporim ono da im malo turiram i provociram pa nastavim :lol: :lol: :lol:
Pif, izgovori.
Blicas ljudima da se sklone, ili se bar uvalis pa zakocis da im stavis do znanja da su klocovi. Ali to se nadoknadi tako sto se poslje vozi 140.

Vidi se odma da je suplja :D
User avatar
valter.ba
Posts: 1767
Joined: 29/04/2008 09:55

#41 Re: Pitanje-Radar

Post by valter.ba »

Gdje ste trkaci :twisted: Radi takvih mi je zao sto na svakih 100 m. nema drot sa pendrekom i da vas dere po guzovima :lol: Nista licno ali pravo mi idete na qzivce :D Pogotovo kada se nesto bez zmigavca uvaljujete pri tim brzinama samo bi vam glavu fiksirao u shrafshtuk i chvoke vam palio dok vam mozak ne natekne :lol: :lol: :lol: onda hladni oblozi :lol: i opet ispocetka. Vi da ste neki trkachi Williams bi se otimao za vas ali nazalost niste pa svoje frustracije lijechite po gradu c,c,c,c... Jedino sto mi ostaje je da vam prikocim pokatkad ne bi li me opalili pa da ideju sprovedem u djelo :lol: :lol: :lol:
User avatar
madner
Posts: 56764
Joined: 09/08/2004 16:35

#42 Re: Pitanje-Radar

Post by madner »

Treba napraviti znak za ove kao valter :D

"K"

kao kloc na cesti. :D
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#43 Re: Pitanje-Radar

Post by Cholina_Lokica »

de ba, mora se stati na semaforu, pa turirati da te cuje po grada, otvorit prozor i dernjat se sh'a je pasa sh'a se vuces po cesti, malo se svadjat s njim onda tek nekad nakon 20 sec. nakon paljenja zelenog krenuti i ostaviti kolca u dimu, nije valjda da dodjes sa carsije do kuce da se ni jednom ne posvadjas.. puuuu
User avatar
madner
Posts: 56764
Joined: 09/08/2004 16:35

#44 Re: Pitanje-Radar

Post by madner »

Normalno, dan bez svadje je izgubljen dan. :D
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#45 Re: Pitanje-Radar

Post by Cholina_Lokica »

madner wrote:Treba napraviti znak za ove kao valter :D

"K"

kao kloc na cesti. :D
i napravit im posebnu jednu traku, k'o za autobuse sa zutom linijom, pa nek se vuku 3 dana, da ne ometaju normalan saobracaj :lol:
User avatar
madner
Posts: 56764
Joined: 09/08/2004 16:35

#46 Re: Pitanje-Radar

Post by madner »

Dile wrote:
madner wrote:Treba napraviti znak za ove kao valter :D

"K"

kao kloc na cesti. :D
i napravit im posebnu jednu traku, k'o za autobuse sa zutom linijom, pa nek se vuku 3 dana, da ne ometaju normalan saobracaj :lol:
Ma oduzet im auto, tako i tako ga peglaju. Javni saobracaj je izmisljen za takve.

Kupe mjesecnu i oni rahat, mi rahat, GRAS rahat a cesta slobodna :D
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#47 Re: Pitanje-Radar

Post by Cholina_Lokica »

ma neka ih tako izdvojenih, ne bi onda imali kome da se rugamo i smijemo kad vozimo :lol:
User avatar
madner
Posts: 56764
Joined: 09/08/2004 16:35

#48 Re: Pitanje-Radar

Post by madner »

Ima i to :D , ali dojadi :x

Ja da sam murjak sta bi im radio zbog ometanja saobracaja :evil:
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#49 Re: Pitanje-Radar

Post by Cholina_Lokica »

pa moramo nekako da se rjesimo frustracija, da nam ne bude dosadno :D

sve ispod 100-je kaznjavat visokim novcanim kaznama, i oduzimanjem vozacke dozvole od 3-6 mjeseci :lol: :lol: :lol: (uz obavezno podHebavanje prilikom zaustavljanja)
User avatar
valter.ba
Posts: 1767
Joined: 29/04/2008 09:55

#50 Re: Pitanje-Radar

Post by valter.ba »

Momci negdje ste izgubili intelekt :lol: Brzo u potragu :lol: Vidi vam se kroz rupe u mozgu :lol: :lol: :lol:
Post Reply