Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#89826 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

Cossack wrote:
leškarenje wrote:Sta igra,jel ga ko ista upratio osim ovog klipa i toga da je ponikao u Svabiji :-) ili idemo logikom ako je crnac da mora valjati :-)
Valjda je skaut odradio svoj posao 8-)
Svoj ti pos'o :D jesi citao kako Dalic nahvali skauta jer mu je pomogao u pripremi utakmice sa Grckom :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 94425
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#89827 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

leškarenje wrote:ili idemo logikom ako je crnac da mora valjati :-)
Nije samo to, ima opasno ime. Mora valjati. :izet: :mrgreen:

Ma oni što su ga upratili, valjda bi po njima bio pojačanje.
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#89828 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Maharadza »

leškarenje wrote:Sta igra,jel ga ko ista upratio osim ovog klipa i toga da je ponikao u Svabiji :-) ili idemo logikom ako je crnac da mora valjati :-)
Negdje sam pročitao da se za njega zanimaju i drugi klubovi (u hr i inostranstvu) tako da nema šanse da kod nas završi!

EDIT:
Ipak, Istra je u ozbiljnim problemima pa će Ofosu skoro sigurno klub napustiti tokom zime, a interes za njega već je iskazalo nekoliko hrvatskih prvoligaša, kao i klubova iz inostranstva.
Pročitajte više na: https://sport1.ba/premijer-liga-bih/sar ... l-a/103076

Znači piši propalo! :P
molotovljev
Posts: 119
Joined: 23/11/2017 22:25

#89829 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by molotovljev »

Dobro. Sta I kako dalje?
Hajde, ovako; da se ne lazemo, ovako vise ne ide... Jasno je vjerujem vecini navijaca
da se ne nazire blistava buducnost nasem FK Sarajevo ako se nastavi ovom politikom.
Blage korekcije u smislu smjene trenera I zamjene par igraca sa uglavnom istim igracima, ne donose rezultate, cak stavise tapkamo u mjestu, a uporedo sa tim
nekadasnji ,amaterski' klubovi, danas su redovni ucesnici npr grupne faze EL.
Odakle da krenemo?! Pa, od vrha!
Svaka tebi cast Amidza, hvala ti, ali mislim da si zalutao u nas klub.
Nije FK Sarajevo za tebe...
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#89830 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Muhamed Đakmić »

molotovljev wrote:Dobro. Sta I kako dalje?
Hajde, ovako; da se ne lazemo, ovako vise ne ide... Jasno je vjerujem vecini navijaca
da se ne nazire blistava buducnost nasem FK Sarajevo ako se nastavi ovom politikom.
Blage korekcije u smislu smjene trenera I zamjene par igraca sa uglavnom istim igracima, ne donose rezultate, cak stavise tapkamo u mjestu, a uporedo sa tim
nekadasnji ,amaterski' klubovi, danas su redovni ucesnici npr grupne faze EL.
Odakle da krenemo?! Pa, od vrha!
Svaka tebi cast Amidza, hvala ti, ali mislim da si zalutao u nas klub.
Nije FK Sarajevo za tebe...
I onog Šoju nek povede više sa sobom, peh nam je čovjek baš...
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#89831 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Maharadza »

Nama će svanuti čim se neuništivog skauta riješimo, jer je baksuz lik očito! :mrgreen:
Sarlo Akrobata
Posts: 504
Joined: 09/05/2017 15:02

#89832 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Sarlo Akrobata »

Cuj ovog krenimo od vrha :lol:

Registrovo se na forum da nam otvori oci :ginisovac: :pisnuo:
User avatar
Logovan
Posts: 94425
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#89833 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Da li da se krene danas ili ne? Hoće li biti utakmica? :-)

EDIT: Ide se, ide, ima da bude tekma, hajde Saraj'vo!!! :izet: :autic:
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#89834 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

Eh sad pauza, ko ce otici, da li ce sta dovoditi.

Odlaskom Kadusica ostajemo na jednom desnom beku, najmanje dva krilna trebaju na posudbu ili novi klub s obzirom da je i Husref rekao da smo prenatrpani.

Ja prognoziram da bi to mogli biti Liivak i Andjusic a da bi ostali Kuzmanovic i Lelic. Uz to za Pidru i Smajlagica bi bilo bolje da idu na posudbu jer do sad nisu imali ni minute.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#89835 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Muhamed Đakmić »

Grean wrote:Eh sad pauza, ko ce otici, da li ce sta dovoditi.

Odlaskom Kadusica ostajemo na jednom desnom beku, najmanje dva krilna trebaju na posudbu ili novi klub s obzirom da je i Husref rekao da smo prenatrpani.

Ja prognoziram da bi to mogli biti Liivak i Andjusic a da bi ostali Kuzmanovic i Lelic. Uz to za Pidru i Smajlagica bi bilo bolje da idu na posudbu jer do sad nisu imali ni minute.
Liivak će sto posto raskinuti ugovor, a mogao bi i Anđušić. Nema nikakve potrebe za zadržavanjem Liivaka.
User avatar
vicious
Posts: 6878
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#89836 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by vicious »

Muhamed Đakmić wrote:
Grean wrote:Eh sad pauza, ko ce otici, da li ce sta dovoditi.

Odlaskom Kadusica ostajemo na jednom desnom beku, najmanje dva krilna trebaju na posudbu ili novi klub s obzirom da je i Husref rekao da smo prenatrpani.

Ja prognoziram da bi to mogli biti Liivak i Andjusic a da bi ostali Kuzmanovic i Lelic. Uz to za Pidru i Smajlagica bi bilo bolje da idu na posudbu jer do sad nisu imali ni minute.
Liivak će sto posto raskinuti ugovor, a mogao bi i Anđušić. Nema nikakve potrebe za zadržavanjem Liivaka.
Kao što nije bilo potrebe ni za dovođenjem, ali eto. :D
Anđušića bi mi bilo žao, nekako imam osjećaj da nikad nije dobio pravu šansu da odigra u kontinuitetu par utakmica, nego uvijek jednu-dvije i klupa.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#89837 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

Znao je Lija imati dobrih poteza :thumbup:
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#89838 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

Navodno i Sloboda zainteresovana za Ivetica. Pitanje je bi li ga Husref pustio.
User avatar
Logovan
Posts: 94425
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#89839 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Grean wrote:Navodno i Sloboda zainteresovana za Ivetica. Pitanje je bi li ga Husref pustio.
Ne bih ga puštao da sam na mjestu Husrefa.

https://sportsport.ba/fudbal/dvojica-no ... lik/261493
Super. :thumbup:
User avatar
vegass
Posts: 575
Joined: 28/12/2008 02:13
Location: AFH - Istok

#89840 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by vegass »

molotovljev wrote:Dobro. Sta I kako dalje?
Hajde, ovako; da se ne lazemo, ovako vise ne ide... Jasno je vjerujem vecini navijaca
da se ne nazire blistava buducnost nasem FK Sarajevo ako se nastavi ovom politikom.
Blage korekcije u smislu smjene trenera I zamjene par igraca sa uglavnom istim igracima, ne donose rezultate, cak stavise tapkamo u mjestu, a uporedo sa tim
nekadasnji ,amaterski' klubovi, danas su redovni ucesnici npr grupne faze EL.
Odakle da krenemo?! Pa, od vrha!
Svaka tebi cast Amidza, hvala ti, ali mislim da si zalutao u nas klub.
Nije FK Sarajevo za tebe...

Evo opet neko rovari oko kluba. Vidi ovog lika. Registrovao se maksuz na forum da napiše kako treba krenuti od vrha jer se ovako više ne može. Ne kažem da volim upravu, ali ovo je ofirno. Ne bi me iznenadilo da je ovo onaj menadžer Kadušića i Crnkića.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#89841 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

Logovan wrote:
Grean wrote:Navodno i Sloboda zainteresovana za Ivetica. Pitanje je bi li ga Husref pustio.
Ne bih ga puštao da sam na mjestu Husrefa.

https://sportsport.ba/fudbal/dvojica-no ... lik/261493
Super. :thumbup:
Za Ivetica sam suprotnog misljenja, zahvalan ali nije kljucni i samo gusi mladje koji bi mozda dobili sansu.

Kao defanzivni vezni nema mjesta pored Stanojevica i Adukora, za stopera je ponizak a tu su Mujakic i Mihojevic. Jedino lijevi bek ali onda je pitanje sta ce Pidro. Valjda je on dovoljno dobar da bude zamjena Bekicu ako je vec u prvom timu Sarajeva.
User avatar
Logovan
Posts: 94425
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#89842 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Grean wrote: Za Ivetica sam suprotnog misljenja, zahvalan ali nije kljucni i samo gusi mladje koji bi mozda dobili sansu.

Kao defanzivni vezni nema mjesta pored Stanojevica i Adukora, za stopera je ponizak a tu su Mujakic i Mihojevic. Jedino lijevi bek ali onda je pitanje sta ce Pidro. Valjda je on dovoljno dobar da bude zamjena Bekicu ako je vec u prvom timu Sarajeva.
Ne mora uopšte gušiti mlađe, niti mora igrati prije Stanojevića i svih tih ostalih. Ima klupa/tribina. :D
Evo recimo protiv Viteza nije ni trebao ulaziti, bespotrebno skroz, ali kontam obzirom da mu nije strano udariti tu i tamo, onda ga je najbolje ostaviti. Prvo imamo još četiri utakmice iz ovog prvog dijela sezone, pa onda ide liga za prvaka, biće teških utakmica, kartona, povreda, a široka klupa ti dođe k'o kec na desetku. Nek' se nađe, taman upisao ukupno 5 minuta do kraja sezone.
User avatar
SpiritCrusher
Posts: 309
Joined: 01/03/2011 16:33
Location: Stick a dick in it, it'll go away..

#89843 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by SpiritCrusher »

Sliver wrote:Ne bih ja žurio s Ivetićem i Andjušićem. Polako, da vidimo kakav nam je ulaz, pa cemo lako o izlazu.
Ulazi nama bez problema svakako. Nego valja vnago išćerat prvo pa ćemo ga ako ništa onda bezbolnije i primat.
User avatar
SpiritCrusher
Posts: 309
Joined: 01/03/2011 16:33
Location: Stick a dick in it, it'll go away..

#89844 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by SpiritCrusher »

Sliver wrote:
SpiritCrusher wrote:
Sliver wrote:Ne bih ja žurio s Ivetićem i Andjušićem. Polako, da vidimo kakav nam je ulaz, pa cemo lako o izlazu.
Ulazi nama bez problema svakako. Nego valja vnago išćerat prvo pa ćemo ga ako ništa onda bezbolnije i primat.
A, koga bi ti tjerao?
95% preplaćenih amatera i pustio djecu da igraju. Lakše da si me pito koga bi ostavio. Kapitena i još par momaka, ostalo može slobodno nastavit hrkluša igrat tamo odakle je došlo.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#89845 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

Sta je reci,cija li se ovo struja ubacuje na forum :lol:
sencobih
Posts: 6953
Joined: 08/09/2010 08:33

#89846 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by sencobih »

Sliver wrote:Ne bih ja žurio s Ivetićem i Andjušićem. Polako, da vidimo kakav nam je ulaz, pa cemo lako o izlazu.
ivetić je solidan, stavljali su ga na sve pozicije, vjerujem da je i on zaboravio koja je njegova
molotovljev
Posts: 119
Joined: 23/11/2017 22:25

#89847 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by molotovljev »

leškarenje wrote:Sta je reci,cija li se ovo struja ubacuje na forum :lol:
:mrgreen:
mi nikad odustati nećemo!!!
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#89848 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

molotovljev wrote:
leškarenje wrote:Sta je reci,cija li se ovo struja ubacuje na forum :lol:
:mrgreen:
mi nikad odustati nećemo!!!
Ako si TI,onda si promijenio kurs skroz....previse se druzis sa Bolekom :mrgreen: poceo je uticati na tebe :izet:
molotovljev
Posts: 119
Joined: 23/11/2017 22:25

#89849 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by molotovljev »

Rezultati utiču na moje mišljenje, u ovom slučaju na promjenu mišljenja...
Iskreno, možda griješim, možda sam samo nestrpljiv, ali ne vidim neki bitan napredak sa amidžom na čelu kluba.
Šta je značajno napravio sa Kardifom? Ništa. Šta je napravio sa Kortrijkom? Ništa. Bore se za opstanak...
Šta onda mi da očekujemo?
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#89850 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Muhamed Đakmić »

Nama upravljačke strukture trenutno ne predstavljaju veliki problem o kojem treba pretjerano razmišljati.

Raduje što su posljednja dva ljeta po pitanju prelaznih rokova jako dobro odrađena, bez bombastičnih pojačanja je složena kompetitivna ekipa i nema nijednog preplaćenog propaliteta za kojeg se pitamo šta će u Sarajevu.

Imamo trenera koji je jako dobro rješenje, samo je pitanje da li će zaista davati šansu mladim igračima, a to je problem koji će se morati adresirati u nešto kasnijoj budućnosti.

Imamo sportskog direktora koji je doveo solidna pojačanja tokom dva ljetna prelazna roka i vjerovatno će nastaviti sa tim i tokom ove zime, a samo još ostaje da skontamo u čijoj je nadležnosti obnova ugovora, to je najveći problem. Ono sa Mihojevićem je dobar potez, vidjet ćemo na zimu da li je slučajnost u pitanju.

Naravno, stoji da imamo jako puno pitanja koja se trebaju adresirati na upravu, a koja se tiču šupljaka o stadionu, ali mislim da u ovom trenutku ne postoji prijeka potreba za talasanjem.
Locked