Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Cossack
Posts: 7146
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#89776 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Cossack »

kakaljin wrote:
Tomahawk11 wrote:Pa šta s njim?
Prodati ga? Kome?
Sumnjam da je iko htio i cenera dati za njega.
Ovako je samo džabe platu primao.
Ako su ga vec djaba pustali, onda su ga trebali na ljeto pustiti, a do tada ga drzati na tribinama za kaznu.
Molim da je ovo onaj njegov menadžer nešto urgirao... :run:
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#89777 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Muhamed Đakmić »

Ma svakako neće nigdje zaigrati prije marta vjerovatno.

Sumnjam da može otići u neku ligu dovoljno dobrih terena da se na njima igra i u januaru i februaru :D

A do marta će nabrati 8-9 mjeseci bez fudbala.
sencobih
Posts: 6953
Joined: 08/09/2010 08:33

#89778 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by sencobih »

neka su ga pustili, mlad je i bezveze mu je uništavati karijeru. Jedino ne bi volio da ode u neki naš klub i da nam ga zavali
User avatar
Logovan
Posts: 94425
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#89779 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Image

Ne vraćaj se!
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#89780 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

Tomahawk11 wrote:Pa šta s njim?
Prodati ga? Kome?
Sumnjam da je iko htio i cenera dati za njega.
Ovako je samo džabe platu primao.
Dobivali su ljetos 100 hiljada za njega od Slovaka i ponuda odbijena.

Mada tad je bila druga situacija, prije nego se izgubio. Nekad moras preuzeti rizik.

Gore je bilo neproduzenje sa Kovacevicem koji je standardan u Poljskoj a u isto vrijeme se trazi zamjena za njega. Navodno je i na meti Bundesligasa ali to su vec novinarska nagadjanja.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#89781 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Nadzorna_ploca »

Grean wrote:
Tomahawk11 wrote:Pa šta s njim?
Prodati ga? Kome?
Sumnjam da je iko htio i cenera dati za njega.
Ovako je samo džabe platu primao.
Dobivali su ljetos 100 hiljada za njega od Slovaka i ponuda odbijena.

Mada tad je bila druga situacija, prije nego se izgubio. Nekad moras preuzeti rizik.

Gore je bilo neproduzenje sa Kovacevicem koji je standardan u Poljskoj a u isto vrijeme se trazi zamjena za njega. Navodno je i na meti Bundesligasa ali to su vec novinarska nagadjanja.
Adnan nam bas fali. Mislim da bi on bio nositelj odbrane ove godine jer je sazrio u dosta segmenata igre. Ali dugo je bio i na kluli zbog nekih cudnih okolnosti pa je bilo prilicno jasno da ce otici.
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#89782 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Fale nama dva stopera,desni i lijevi bek sa ovom odbranom nemamo u ligi sta traziti.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#89783 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

Dinostula wrote:Fale nama dva stopera,desni i lijevi bek sa ovom odbranom nemamo u ligi sta traziti.
Čekamo da Sadiku poraste.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#89784 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

Tomahawk11 wrote:
Dinostula wrote:Fale nama dva stopera,desni i lijevi bek sa ovom odbranom nemamo u ligi sta traziti.
Čekamo da Sadiku poraste.
Ko’ sto cekamo i sve druge.

Imamo drugi najmladji tim u ligi ali ubjedljivo najmladji na klupi.

Za Sadikua je rano ali za mnoge druge bit ce kasno kad mi nadjemo prostora za njih.
User avatar
Logovan
Posts: 94425
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#89785 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

http://scsport.ba/problemi-u-bh-premije ... e-i-djecu/

Majke mi kod ovog Borca vazda neki štrajkovi prije utakmice sa nama. Evo ne sjećam se kada smo posljednji put odigrali utakmicu, a da je prije odigravanja utakmice kod njih bila mirna situacija.
sencobih
Posts: 6953
Joined: 08/09/2010 08:33

#89786 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by sencobih »

Logovan wrote:http://scsport.ba/problemi-u-bh-premije ... e-i-djecu/

Majke mi kod ovog Borca vazda neki štrajkovi prije utakmice sa nama. Evo ne sjećam se kada smo posljednji put odigrali utakmicu, a da je prije odigravanja utakmice kod njih bila mirna situacija.
hoće da nas iznenade , taktika :D
User avatar
Logovan
Posts: 94425
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#89787 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Istok zatvoren danas, otvoreni sjever i zapad, može se sa godišnjim za istok na zapad.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8587
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#89788 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitar sa Kariba »

Sad ja gore bio, teren ociscen murija spremna. Znaci igra se. Samo pobjeda!
User avatar
kinzekonze
Posts: 845
Joined: 05/02/2013 23:23
Location: MOJ GRAD MOJ KLUB

#89789 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kinzekonze »

Logovan wrote:može se sa godišnjim za istok na zapad.
A na sjever?
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#89790 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Znaci i ove godine kurac od ovce. :roll:
Bitno da mi drkamo na trening kampove i slicna sranja.
Jebo titule i kupove ko jos igra fudbal radi toga.
User avatar
Logovan
Posts: 94425
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#89791 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Dinostula wrote:Znaci i ove godine kurac od ovce. :roll:
Bitno da mi drkamo na trening kampove i slicna sranja.
Jebo titule i kupove ko jos igra fudbal radi toga.
Ko kaže? :?

Trening kamp je odlična stvar za napredak i potreban je klubu.
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#89792 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Logovan wrote:
Dinostula wrote:Znaci i ove godine kurac od ovce. :roll:
Bitno da mi drkamo na trening kampove i slicna sranja.
Jebo titule i kupove ko jos igra fudbal radi toga.
Ko kaže? :?

Trening kamp je odlična stvar za napredak i potreban je klubu.
Jebo to,potpisao bi sada da igramo na sljaci samo da se uzima dvostruka kruna bar svake 2 godine.
Zamaramo se stvarima koje ne daju nikakav rezultat.Pa kod nas je udarna vijest da su pioniri nekog tamo nabusili 20:0.
Svaka budala zna da nijedan od tih pionira nece nikad zaigrati za prvi tim.Sta je poenta tog trening kampa osim da se kurcimo da ga imamo ? Ima li Zeljo,Zrinjski i Siroki trening kampove ? Za nase uslove ne treba nikakva posebna infrastruktura i kurcenje osim da igraci imaju muda i zelju za pobjedom.A toga kod nas nema u kljucnim utakmicama kad se lomi prvenstvo.Pametnom je samo tabela dovoljna i sve ti je jasno.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#89793 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

Na osnovu čega ovi zaključci? Ja ne vidim da se završila sezona.
A to svake dvije godine....malo li je :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 94425
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#89794 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Dinostula wrote:
Logovan wrote:
Dinostula wrote:Znaci i ove godine kurac od ovce. :roll:
Bitno da mi drkamo na trening kampove i slicna sranja.
Jebo titule i kupove ko jos igra fudbal radi toga.
Ko kaže? :?

Trening kamp je odlična stvar za napredak i potreban je klubu.
Jebo to,potpisao bi sada da igramo na sljaci samo da se uzima dvostruka kruna bar svake 2 godine.
Zamaramo se stvarima koje ne daju nikakav rezultat.Pa kod nas je udarna vijest da su pioniri nekog tamo nabusili 20:0.
Svaka budala zna da nijedan od tih pionira nece nikad zaigrati za prvi tim.Sta je poenta tog trening kampa osim da se kurcimo da ga imamo ? Ima li Zeljo,Zrinjski i Siroki trening kampove ? Za nase uslove ne treba nikakva posebna infrastruktura i kurcenje osim da igraci imaju muda i zelju za pobjedom.A toga kod nas nema u kljucnim utakmicama kad se lomi prvenstvo.Pametnom je samo tabela dovoljna i sve ti je jasno.
Potpisao bih ja svašta nešto za dvostruku krunu svake 2 godine, ali ko te pita ili mene, niđe veze razmišljanje. :-)

Nije udarna vijest da su pioniri ostvarili pobjedu 20:0, a i sam ovo znaš, nego malo preuveličavaš. Napisala se vijest, raja nešto malo prokomentarisala i svi zaboravili na pobjedu nakon jednog dana. Šta bi ti? Da se ne piše o pobjedama kadeta i juniora zato što dosadašnji dio sezone nismo baš najbolje odradili?

Nemaju kamp, ili ga ima Široki, nisam siguran. Samo kakve oni veze imaju sa nama i sa ovom pričom? :? Ne kažem da trebaš kamp imati da bi osvajao titule, ako na ovo misliš, a misliš vjerovatno. Mi smo došli u mogućnost da imamo kamp, pa zašto ga i ne bi imali i pokušali ga iskoristiti na najbolji mogući način. Nije da smo se sad satrali da iz njega dobijemo ono najbolje, ali čemu traženje njegovog ukidanja, ne razumijem nikako.

A gdje smo mi na toj tabeli? Koliko zaostajemo bodova iza prvog? Šest, jebo šest bodova, stizali smo mi i veće zaostatke. Na zimskoj pauzi odradi pripreme kako Bog kaže, pojačaj ekipu, nemoj izgubiti nijednog bitnog igrača ili možeš nekog prodati ako imaš adekvatnu zamjenu, nemoj totalno promijeniti prvih 11 i to je to. Utakmice protiv konkurenata igraj kao što si odigrao protiv Zrinjskog u Mostaru i biće titula ako Bog da.
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#89795 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Tomahawk11 wrote:Na osnovu čega ovi zaključci? Ja ne vidim da se završila sezona.
A to svake dvije godine....malo li je :mrgreen:
Ma nema nas nigdje ako kojim slucajem kiksamo protiv Viteza sto nije nemoguce.
Samo moliti Boga da ovi konkurenti u proljetnom dijelu padnu posebno Zeljo pa da uletimo iz drugog plana.
Ne kazem da je sve izgubljeno ali su nam sanse dosta slabije nego u odnosu na njih.
Nego neka Husref krpi ovu nasu raspalu odbranu kako zna i umije jer sa Novakovicem i Mihojevicem nas nema nigdje.
Znam da ce se sad javiti jedno 10 ljudi koji ce reci da su Mihojevic i Kadusic nase zlatne koke i da cemo zaraditi milione na njima.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#89796 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

Dinostula wrote:
Tomahawk11 wrote:Na osnovu čega ovi zaključci? Ja ne vidim da se završila sezona.
A to svake dvije godine....malo li je :mrgreen:
Ma nema nas nigdje ako kojim slucajem kiksamo protiv Viteza sto nije nemoguce.
Samo moliti Boga da ovi konkurenti u proljetnom dijelu padnu posebno Zeljo pa da uletimo iz drugog plana.
Ne kazem da je sve izgubljeno ali su nam sanse dosta slabije nego u odnosu na njih.
Nego neka Husref krpi ovu nasu raspalu odbranu kako zna i umije jer sa Novakovicem i Mihojevicem nas nema nigdje.
Znam da ce se sad javiti jedno 10 ljudi koji ce reci da su Mihojevic i Kadusic nase zlatne koke i da cemo zaraditi milione na njima.
Naravno, pravo na kiks nam je svedeno na minimum. S Vitezom ne smijemo kiksati ako mislimo ostati u igri.
Pazi, svi moraju negdje kiksati. Neće sigurno sve dobiti. Čak i mi ćemo imati kikseva.
Samo kažem da ništa nije gotovo. Ima još da se igra do kraja regularnog dijela, a onda čitava liga za prvaka.
Kadušić nije nikakva zlatna koka. Mihojević je puno više obećavao nego sad pruža.
Zaradićemo da ne kažem šta na njima.
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#89797 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Logovan wrote:
Potpisao bih ja svašta nešto za dvostruku krunu svake 2 godine, ali ko te pita ili mene, niđe veze razmišljanje. :-)

Nije udarna vijest da su pioniri ostvarili pobjedu 20:0, a i sam ovo znaš, nego malo preuveličavaš. Napisala se vijest, raja nešto malo prokomentarisala i svi zaboravili na pobjedu nakon jednog dana. Šta bi ti? Da se ne piše o pobjedama kadeta i juniora zato što dosadašnji dio sezone nismo baš najbolje odradili?

Nemaju kamp, ili ga ima Široki, nisam siguran. Samo kakve oni veze imaju sa nama i sa ovom pričom? :? Ne kažem da trebaš kamp imati da bi osvajao titule, ako na ovo misliš, a misliš vjerovatno. Mi smo došli u mogućnost da imamo kamp, pa zašto ga i ne bi imali i pokušali ga iskoristiti na najbolji mogući način. Nije da smo se sad satrali da iz njega dobijemo ono najbolje, ali čemu traženje njegovog ukidanja, ne razumijem nikako.

A gdje smo mi na toj tabeli? Koliko zaostajemo bodova iza prvog? Šest, jebo šest bodova, stizali smo mi i veće zaostatke. Na zimskoj pauzi odradi pripreme kako Bog kaže, pojačaj ekipu, nemoj izgubiti nijednog bitnog igrača ili možeš nekog prodati ako imaš adekvatnu zamjenu, nemoj totalno promijeniti prvih 11 i to je to. Utakmice protiv konkurenata igraj kao što si odigrao protiv Zrinjskog u Mostaru i biće titula ako Bog da.
Gdje sam napisao da se treba kamp ukinuti?
Samo me nerviraju sitne duse medju navijacima koji se zadovoljavaju svime osim onim sto je najbitnije a tu su trofeji.
I ne kontam tu foru kao zasto da se ne spominju drugi klubovi i pravi paralela sa njima pa ne igramo mi valjda sami u ovoj ligi.
Ono sto nas jebe je sto necemo nikad priznati da Zeljo i drugi klubovi iz vrha iza rata imaju bolji program rada i znaju bolje od nas.
Pogledaj samo sta su mladih igraca izbacili a gdje su nasi.Pa ne radjaju se majku mu na Grbavici neki fudbalski mutanti a nasi da ne znaju hodati po terenu.Nama je prece da neki Novakovic igra u prvih 11 a ne forsirati recimo Mujakica.Sve dok tako budemo razmisljali nama ce 4 mjesto biti plafon.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#89798 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

Dosta te za danas :thumbup: ostavi malo depresije za sutra,satrace te :P
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#89799 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

Dinostula wrote:
Gdje sam napisao da se treba kamp ukinuti?
Samo me nerviraju sitne duse medju navijacima koji se zadovoljavaju svime osim onim sto je najbitnije a tu su trofeji.
I ne kontam tu foru kao zasto da se ne spominju drugi klubovi i pravi paralela sa njima pa ne igramo mi valjda sami u ovoj ligi.
Ono sto nas jebe je sto necemo nikad priznati da Zeljo i drugi klubovi iz vrha iza rata imaju bolji program rada i znaju bolje od nas.
Pogledaj samo sta su mladih igraca izbacili a gdje su nasi.Pa ne radjaju se majku mu na Grbavici neki fudbalski mutanti a nasi da ne znaju hodati po terenu.Nama je prece da neki Novakovic igra u prvih 11 a ne forsirati recimo Mujakica.Sve dok tako budemo razmisljali nama ce 4 mjesto biti plafon.
Kontradiktoran si, prvo kazes jebo Kadusica i Mihojevica kad nema titula a odmah nakon toga zalis sto drugi prave igrace a mi ne.

Sto se mene tice bit ce mi podjednako drago da ovi napokon uzmu titulu i zaigraju LS kao kad bi je uzeli Novakovic, Stanojevic, Ahmetovic sa A-timom.

Evo ih na + 6 i nadati se da ove godine nece ispustiti prednost.

http://sport1.ba/omladinski-fudbal/foto ... aru/102998

A sto se dalje tice, to je do trenera A ekipe. Menalo, Mihojevic, Sabanadzovic, Osmankovic, Zeric, Smajic iz Slobode, po meni i Heric i Hadzic a evo sad i Mujakic su pokazali da mogu ako im se ukaze povjerenje.

Mihojevic koliko god oscilirao manje problema nego sa Balicem kojeg smo doveli kao neko jebeno pojacanje.
sole2mio
Posts: 1016
Joined: 11/04/2014 22:08

#89800 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by sole2mio »

Ovi kadeti jedu malu djecu, jbt 90 golova dali :run:
Locked