AS Roma

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Fiore
Posts: 1154
Joined: 28/03/2007 15:18
Location: IRRIDUCIBILI

#26 Re: A.S.R. 1927

Post by Fiore »

scheph wrote:NO PENALTY,NO PARTY(Inter_Juve 1:2) :lol: Sada smo na -4...Pritisak se nastavlja!!Nema predaje!!
Zato moli.,nadaj se da Lazio dobije Inter.. nece mi biti krivo AKO Lazio i izgubi.. :D

ROMA MERDA :x
User avatar
Fiore
Posts: 1154
Joined: 28/03/2007 15:18
Location: IRRIDUCIBILI

#27 Re: A.S.R. 1927

Post by Fiore »

User avatar
axex
Posts: 5
Joined: 05/02/2008 20:08
Location: Sarajevo

#28 Re: A.S.R. 1927

Post by axex »

Ovo treba ispratiti.

Image

Image

Forza Roma! Viva Totti!
User avatar
scheph
Posts: 511
Joined: 23/02/2008 20:45

#29 Re: A.S.R. 1927

Post by scheph »

Vama je derby sa Romom vrhunac cijele sezona i onda se napalite kao ludi,a mi se vec istrosimo na Real i Milan a ceka nas ManU.Uporediti vas sa ova tri navedena kluba bilo bi stvarno sramota i nepravda jer sada gdje ste tu i pripadate - sradnja klasa Italijanskog fudbala!!
User avatar
scheph
Posts: 511
Joined: 23/02/2008 20:45

#30 Re: A.S.R. 1927

Post by scheph »

Image


Image




Samo se pitam kako neko "NORMALAN" moze navijati i voljeti ovakve igrace i ovakav klub?!? :roll:
User avatar
Patron of Formello
Posts: 758
Joined: 18/10/2006 08:39
Location: SFRJ

#31 Re: A.S.R. 1927

Post by Patron of Formello »

Image

Sa utakmice merda - Livorno :oops: :D
A zna se i koga je osnovao Musolini prisilno spajajuci Albu, Fortitudo, Roman i Pro Romu u klub merda roma. :oops: Malo istorije za tebe da znas kako ste nastali vi Musolinijevi pioniri. :wink: :D
User avatar
fishtrija
Posts: 796
Joined: 13/03/2006 19:16
Location: tamo odakle nisam mak'o...

#32 Re: A.S.R. 1927

Post by fishtrija »

Kakav crni musolini, bas nikakve veze s vezom to nema... lupas kao i svi koji se furaju da znaju historiju a u stvari biljeze u mozak ono sto njima odgovara... gradske vlasti Rima su osnovale AS Romu, i to spajanjem klubova koje si naveo. I lazio je bio pozvan ali nisu pristali. A sve u svrhu bolje konkurencije tada dominantnim klubovima iz sjeverne Italije. Svi dotadasnji klubovi iz pokrajine Lazio nisu se mogli nositi sa mnogo jacim timovima sa sjevera. Musolini, kojeg spominjes, nema veze sa osnutkom Rome, mada je istina da barem polovica navijaca Rome, sto zvanicno sto nezvanicno podrzava fasizam. Ali to nije nista prema deklarisanim fasistima u redovima Irriducibili-ja, koji u sustini podrzavaju sve sto je van normalnih zivotnih okvira, kao pogrdno skandiranje vlastitim (!) tamnoputim igracima, podrska cetnicima i slicno... Uostalom, zar nije dovoljno reci... mia citta, mia squadra.

http://romasarajevo.blogger.ba
User avatar
scheph
Posts: 511
Joined: 23/02/2008 20:45

#33 Re: A.S.R. 1927

Post by scheph »

Kakva steta...mogli smo prici Interu na 2 boda mada je mogao i Inter pobjeci na plus 6.Uglavnom razlika je ostala ista a do kraja 7 kola.
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#34 Re: A.S.R. 1927

Post by elSaik »

fishtrija wrote:Kakav crni musolini, bas nikakve veze s vezom to nema... lupas kao i svi koji se furaju da znaju historiju a u stvari biljeze u mozak ono sto njima odgovara... gradske vlasti Rima su osnovale AS Romu, i to spajanjem klubova koje si naveo. I lazio je bio pozvan ali nisu pristali. A sve u svrhu bolje konkurencije tada dominantnim klubovima iz sjeverne Italije. Svi dotadasnji klubovi iz pokrajine Lazio nisu se mogli nositi sa mnogo jacim timovima sa sjevera. Musolini, kojeg spominjes, nema veze sa osnutkom Rome, mada je istina da barem polovica navijaca Rome, sto zvanicno sto nezvanicno podrzava fasizam. Ali to nije nista prema deklarisanim fasistima u redovima Irriducibili-ja, koji u sustini podrzavaju sve sto je van normalnih zivotnih okvira, kao pogrdno skandiranje vlastitim (!) tamnoputim igracima, podrska cetnicima i slicno... Uostalom, zar nije dovoljno reci... mia citta, mia squadra.

http://romasarajevo.blogger.ba
Jao, koliko mi je ovo poznato... :shock:
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#35 Re: A.S.R. 1927

Post by elSaik »

axex wrote:Ovo treba ispratiti.

Image

Forza Roma! Viva Totti!
Khm, khm... :mrgreen: :oops:
User avatar
scheph
Posts: 511
Joined: 23/02/2008 20:45

#36 Re: A.S.R. 1927

Post by scheph »

.................Doni....................

Cicinho - Mexes - Ferrari/Panucci - Tonetto

..........De Rossi - Aquilani............

..Giuly.........Pizzaro........Mancini...

...............Vucinic...................
User avatar
rIder
Posts: 1001
Joined: 09/03/2004 00:00

#37 Re: A.S.R. 1927

Post by rIder »

Image

:D
User avatar
Edin H.
Posts: 47050
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#38 Re: A.S.R. 1927

Post by Edin H. »

scheph wrote:Image


Image




Samo se pitam kako neko "NORMALAN" moze navijati i voljeti ovakve igrace i ovakav klub?!? :roll:
Vole ih Ronaldo i Rooney :lol: :lol: :lol:
User avatar
scheph
Posts: 511
Joined: 23/02/2008 20:45

#39 Re: A.S.R. 1927

Post by scheph »

Igru necu komentarisati, zelim samo reci nesto u vezi navijaca.Sinoc smo dokazali ko ima najbolje i najvjernije navijace u Evropi.I zbog toga sam ponosan navijac jedinog velikog kluba koji jos ima "dusu" ali i snagu da sa vrlo malim financijskim sredstvima se nosi sa najvecim klubovima Evrope.Nisam od onih koji jedne sezone navijaju za Milan,sledece za Real,ManU itd.Nisam od onih koji kazu navijam za ovaj ali ima jos "10-tak" timova za koje navijam u "rezervi" ako bi ovaj ispao.Nisam ni od onih koji su uz klub samo dok pobjedjuje a kada gubi onda ledja se okrecu.Za ovaj klub navijam vec desetak godina,radujem se ,tugujem ali znam da je to jedini klub za koje moje srce kuca.Nikad nisam pozalio niti jednog trenutka se dvoumio sto sam navijac jedinog pravog Rimskog kluba.ASR.FOREVER!!
15 minuta do kraja,gubimo 0:2 a stadinom grmi pjesma Roma Roma Roma i sve tako do kraja utakmice.
User avatar
rIder
Posts: 1001
Joined: 09/03/2004 00:00

#40 Re: A.S.R. 1927

Post by rIder »

roma ako misli sta jace od kupa italije osvajati, mora otici u ruke nekog ruskog multimilionera ili sensi da udje u politiku :D
User avatar
scheph
Posts: 511
Joined: 23/02/2008 20:45

#41 Re: A.S.R. 1927

Post by scheph »

Na srecu to se nikada nece desiti.Amerikanac je nudio prije par mjeseci 250 mil. eura i dobijo je ocekivani odgovor "NO,thanks".Roma ostaje i dalje pod familijom Sensi.
User avatar
rIder
Posts: 1001
Joined: 09/03/2004 00:00

#42 Re: A.S.R. 1927

Post by rIder »

scheph wrote:Na srecu to se nikada nece desiti.Amerikanac je nudio prije par mjeseci 250 mil. eura i dobijo je ocekivani odgovor "NO,thanks".Roma ostaje i dalje pod familijom Sensi.
onda neka spremaju slavlje za kup italije :zzzz: :D
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#43 Re: A.S.R. 1927

Post by elSaik »

elSaik wrote:
axex wrote:Ovo treba ispratiti.

Image

Forza Roma! Viva Totti!
Khm, khm... :mrgreen: :oops:
Khm, khm... :mrgreen: :oops:
User avatar
Fiore
Posts: 1154
Joined: 28/03/2007 15:18
Location: IRRIDUCIBILI

#44 Re: A.S.R. 1927

Post by Fiore »

scheph wrote:Igru necu komentarisati, zelim samo reci nesto u vezi navijaca.Sinoc smo dokazali ko ima najbolje i najvjernije navijace u Evropi.I zbog toga sam ponosan navijac jedinog velikog kluba koji jos ima "dusu" ali i snagu da sa vrlo malim financijskim sredstvima se nosi sa najvecim klubovima Evrope.Nisam od onih koji jedne sezone navijaju za Milan,sledece za Real,ManU itd.Nisam od onih koji kazu navijam za ovaj ali ima jos "10-tak" timova za koje navijam u "rezervi" ako bi ovaj ispao.Nisam ni od onih koji su uz klub samo dok pobjedjuje a kada gubi onda ledja se okrecu.Za ovaj klub navijam vec desetak godina,radujem se ,tugujem ali znam da je to jedini klub za koje moje srce kuca.Nikad nisam pozalio niti jednog trenutka se dvoumio sto sam navijac jedinog pravog Rimskog kluba.ASR.FOREVER!!
15 minuta do kraja,gubimo 0:2 a stadinom grmi pjesma Roma Roma Roma i sve tako do kraja utakmice.
Soltanto Sempre LAZIO :thumbup:
Pozzo di sono stasera per il domani che combattimo,mai resa..Noi tireremo diritto, Io sono la felicita LAZIO la mia vita..
oggi domani per sempre IRRIDUCIBILI
NON MOLLARE MAI AVANTI LAZIO :thumbup:
User avatar
Patron of Formello
Posts: 758
Joined: 18/10/2006 08:39
Location: SFRJ

#45 Re: A.S.R. 1927

Post by Patron of Formello »

fishtrija wrote:Kakav crni musolini, bas nikakve veze s vezom to nema... lupas kao i svi koji se furaju da znaju historiju a u stvari biljeze u mozak ono sto njima odgovara... gradske vlasti Rima su osnovale AS Romu, i to spajanjem klubova koje si naveo. I lazio je bio pozvan ali nisu pristali. A sve u svrhu bolje konkurencije tada dominantnim klubovima iz sjeverne Italije. Svi dotadasnji klubovi iz pokrajine Lazio nisu se mogli nositi sa mnogo jacim timovima sa sjevera. Musolini, kojeg spominjes, nema veze sa osnutkom Rome, mada je istina da barem polovica navijaca Rome, sto zvanicno sto nezvanicno podrzava fasizam. Ali to nije nista prema deklarisanim fasistima u redovima Irriducibili-ja, koji u sustini podrzavaju sve sto je van normalnih zivotnih okvira, kao pogrdno skandiranje vlastitim (!) tamnoputim igracima, podrska cetnicima i slicno... Uostalom, zar nije dovoljno reci... mia citta, mia squadra.

http://romasarajevo.blogger.ba
Nevidjeh ovu tvoju glupost ranije. :-) Svjestan si da lazes sam sebe oko nastanka merde.Te gradske vlasti koje navodis su odane duceove sluge koje su ispunile njegov san oko nastanka jednog malog poltronskog kluba merda roma.A poznato je da jedini Lazio nije dopustao da im u toku utakmice Musolini sere svoje gluposti preko razglasa.Sto se tice polovine navijaca merde oni jesu fasisti a drugu polovinu cine homoseksualci,tranvestiti i doseljenici iz Afrike i Kine. :D
Sto se tice podrske Arkanu istina je da je bila ali na slijedecoj domacoj utakmici su podrzavali palestince i vjesali palestinske zastave.Znaci rijec je o nedefinisanim politickim stavovima vecine navijaca Lazia.

FORZA GRANDE LAZIO.
User avatar
Fiore
Posts: 1154
Joined: 28/03/2007 15:18
Location: IRRIDUCIBILI

#46 Re: A.S.R. 1927

Post by Fiore »

Patron of Formello wrote:
fishtrija wrote:Kakav crni musolini, bas nikakve veze s vezom to nema... lupas kao i svi koji se furaju da znaju historiju a u stvari biljeze u mozak ono sto njima odgovara... gradske vlasti Rima su osnovale AS Romu, i to spajanjem klubova koje si naveo. I lazio je bio pozvan ali nisu pristali. A sve u svrhu bolje konkurencije tada dominantnim klubovima iz sjeverne Italije. Svi dotadasnji klubovi iz pokrajine Lazio nisu se mogli nositi sa mnogo jacim timovima sa sjevera. Musolini, kojeg spominjes, nema veze sa osnutkom Rome, mada je istina da barem polovica navijaca Rome, sto zvanicno sto nezvanicno podrzava fasizam. Ali to nije nista prema deklarisanim fasistima u redovima Irriducibili-ja, koji u sustini podrzavaju sve sto je van normalnih zivotnih okvira, kao pogrdno skandiranje vlastitim (!) tamnoputim igracima, podrska cetnicima i slicno... Uostalom, zar nije dovoljno reci... mia citta, mia squadra.

http://romasarajevo.blogger.ba
Nevidjeh ovu tvoju glupost ranije. :-) Svjestan si da lazes sam sebe oko nastanka merde.Te gradske vlasti koje navodis su odane duceove sluge koje su ispunile njegov san oko nastanka jednog malog poltronskog kluba merda roma.A poznato je da jedini Lazio nije dopustao da im u toku utakmice Musolini sere svoje gluposti preko razglasa.Sto se tice polovine navijaca merde oni jesu fasisti a drugu polovinu cine homoseksualci,tranvestiti i doseljenici iz Afrike i Kine. :D
Sto se tice podrske Arkanu istina je da je bila ali na slijedecoj domacoj utakmici su podrzavali palestince i vjesali palestinske zastave.Znaci rijec je o nedefinisanim politickim stavovima vecine navijaca Lazia.

FORZA GRANDE LAZIO.
Vidio sam taj trans.. pisalo je NON MOLLARE MAI PALESTINA ..
I bilo je izvinjenje za hrvate stradale u domovinskom ratu.. sjecam se toga dobro.. :thumbup:
User avatar
scheph
Posts: 511
Joined: 23/02/2008 20:45

#47 Re: A.S.R. 1927

Post by scheph »

User avatar
scheph
Posts: 511
Joined: 23/02/2008 20:45

#48 Re: A.S.R. 1927

Post by scheph »

Dobra...stara...Roma...Nek ide sve u Honduras!!Protiv najslabijeg u ligi gubimo poene...gubimo scudetto i gubimo Tottija na 6 mjeseci!Gore stvarno ne moze.
User avatar
scheph
Posts: 511
Joined: 23/02/2008 20:45

#49 Re: A.S.R. 1927

Post by scheph »

Fiore wrote:
Patron of Formello wrote:
fishtrija wrote:Kakav crni musolini, bas nikakve veze s vezom to nema... lupas kao i svi koji se furaju da znaju historiju a u stvari biljeze u mozak ono sto njima odgovara... gradske vlasti Rima su osnovale AS Romu, i to spajanjem klubova koje si naveo. I lazio je bio pozvan ali nisu pristali. A sve u svrhu bolje konkurencije tada dominantnim klubovima iz sjeverne Italije. Svi dotadasnji klubovi iz pokrajine Lazio nisu se mogli nositi sa mnogo jacim timovima sa sjevera. Musolini, kojeg spominjes, nema veze sa osnutkom Rome, mada je istina da barem polovica navijaca Rome, sto zvanicno sto nezvanicno podrzava fasizam. Ali to nije nista prema deklarisanim fasistima u redovima Irriducibili-ja, koji u sustini podrzavaju sve sto je van normalnih zivotnih okvira, kao pogrdno skandiranje vlastitim (!) tamnoputim igracima, podrska cetnicima i slicno... Uostalom, zar nije dovoljno reci... mia citta, mia squadra.

http://romasarajevo.blogger.ba
Nevidjeh ovu tvoju glupost ranije. :-) Svjestan si da lazes sam sebe oko nastanka merde.Te gradske vlasti koje navodis su odane duceove sluge koje su ispunile njegov san oko nastanka jednog malog poltronskog kluba merda roma.A poznato je da jedini Lazio nije dopustao da im u toku utakmice Musolini sere svoje gluposti preko razglasa.Sto se tice polovine navijaca merde oni jesu fasisti a drugu polovinu cine homoseksualci,tranvestiti i doseljenici iz Afrike i Kine. :D
Sto se tice podrske Arkanu istina je da je bila ali na slijedecoj domacoj utakmici su podrzavali palestince i vjesali palestinske zastave.Znaci rijec je o nedefinisanim politickim stavovima vecine navijaca Lazia.

FORZA GRANDE LAZIO.
Vidio sam taj trans.. pisalo je NON MOLLARE MAI PALESTINA ..
I bilo je izvinjenje za hrvate stradale u domovinskom ratu.. sjecam se toga dobro.. :thumbup:
Image
Image


Jel mislite na ovu Palestinsku zastavu :mrgreen: ...bas se vidi ko ih podrzava!!
User avatar
Patron of Formello
Posts: 758
Joined: 18/10/2006 08:39
Location: SFRJ

#50 Re: A.S.R. 1927

Post by Patron of Formello »

Nakon niza neuspjeha merde :D maleni romanista se ponovo javio. :P Nakon sto ste ispali iz lige prvaka :D izgubili sanse za scudetto :D ostaje vam jos kup u kojem ako prodjete nekom igrom slucaja Katanju ima da dobijete lekciju od Lazia. 8-)
A mislio sam na ovaj transparent :wink: a vi uglavnom podrzavate svog osnivaca Musolinija. :D :D :D

Image
Post Reply