Trcanje...

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply

Trchite li?!

Da - obozavam da se muchim :)
207
62%
NE - jesi li normalna?
128
38%
 
Total votes: 335

User avatar
Pitar s Kariba
Posts: 856
Joined: 01/06/2007 09:34
Location: Karibi

#26 Re: Trcanje...

Post by Pitar s Kariba »

zemo_online wrote:-gdje u Sa ima dobra staza za trcanje ali da nije betonska/asfalt jer to nije dobro za koljena/kicmu?
ima na betaniji, u onom novom parku iznad stadiona koševo. odlična trim staza, pješčana podloga i još sa raznim spravama za vježbanje sa strane. bilo je sve odlično napravljeno, ali je u par navrata stoka to razvaljivala :( šta ćeš, tako nam je, nažalost. ne znam u kakvom je sad stanju, jer nisam odavno išao. nadam se da bar pijesak sa staze ne mogu odnijeti, mada me više ni to ne bi iznenadilo.

ko hoće da trči zimi, preporučujem skijaško trčanje na velikom polju na igmanu. sport lagan za naučiti a prelijep, zdrav i dobar da ne može biti bolji. oprema jeftina, imamo odlične uslove i odličnu stazu a sve džaba. u svemu bolji i zdraviji sport od alpskog skijanja samo manje atraktivan ili bolje rečeno manje šminka i manje cool, pa kod nas, naravno, s obzirom da smo takvi kakvi smo, na niskim granama i totalno nepopularan i zapostavljen.
User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#27 Re: Trcanje...

Post by mousstapha »

Bacio cigare i nisam znao koju novu zanimaciju da nadjem i odlucim se za trcanje. Od tada se nekako navuko, a prije toga nikad nisam bio takav tip. Sad se puno bolje osjecam kad sam u kondiciji.

Da li je neko kupovao patike za trcanje? Sta preporucujete, gdje ima kupiti?
User avatar
Logovan
Posts: 94532
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28 Re: Trcanje...

Post by Logovan »

mousstapha wrote: Da li je neko kupovao patike za trcanje? Sta preporucujete, gdje ima kupiti?
Isto pitanje. Što jeftinije, to bolje. :D
User avatar
Perdita_Durango
Posts: 413
Joined: 21/08/2012 23:33

#29 Re: Trcanje...

Post by Perdita_Durango »

Image

Ja sam ove uzela za trcanje, udobne su strasno. Mada nisu bas najjefitnije.
Chiefukan
Posts: 81
Joined: 01/03/2011 01:14

#30 Re: Trcanje...

Post by Chiefukan »

zlo87 wrote:
mousstapha wrote: Da li je neko kupovao patike za trcanje? Sta preporucujete, gdje ima kupiti?
Isto pitanje. Što jeftinije, to bolje. :D
Ja sam kupio neki dan u Pumi u BBI-u, Puma Axis XT 60KM. Meni odlične :)
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#31 Re: Trcanje...

Post by anonimnaosoba »

zlo87 wrote:
mousstapha wrote: Da li je neko kupovao patike za trcanje? Sta preporucujete, gdje ima kupiti?
Isto pitanje. Što jeftinije, to bolje. :D
gdje i normalne tene :D imaju neke Championove u Sport Life-u u Skenderiji, 49 KM, a mislim da su za trčanja, platnene i đon je izrezan na više dijelova (jao objašnjenja :lol: )
User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#32 Re: Trcanje...

Post by mousstapha »

Nisam siguran smijem li postavljati ovaj link, ali mislim da je koristan za ovu temu.

Portal o trcanju
Ugljesa_
Posts: 393
Joined: 20/12/2012 16:55

#33 Re: Trcanje...

Post by Ugljesa_ »

Joj ja volim trcanje al nisam odavno a i ovo sarajevo sa svojim cistim zrakom nije nimalo zanimljivo...
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#34 Re: Trcanje...

Post by didžej »

ja bih tako volio cijelo sarajevo da obidjem trceci, po mogucnosti sa nekom partnerkom amaterkom. :D pa kad bude maraton da se pojavimo. 8-) nista ljepse nema.
User avatar
almirony
Posts: 1271
Joined: 10/09/2009 12:58
Location: Appiano Gentile

#35 Re: Trcanje...

Post by almirony »

mousstapha wrote:Bacio cigare i nisam znao koju novu zanimaciju da nadjem i odlucim se za trcanje. Od tada se nekako navuko, a prije toga nikad nisam bio takav tip. Sad se puno bolje osjecam kad sam u kondiciji.

Da li je neko kupovao patike za trcanje? Sta preporucujete, gdje ima kupiti?
ako ces trcati kako treba onda od onoga sto ima u nasim shopovima prvo biraj Asics (po mogucnosti GT ili Kayano), zatim Mizuno, pa onda Adidas/Nike/Reebok etc. Nije snobizam, vec cuvanje noga i zdravlja. Ovo govori neko ko trci 10tak godina bez prestanka. ;-)
User avatar
dingosp0
Posts: 822
Joined: 19/07/2010 14:29
Location: Sarajevo

#36 Re: Trcanje...

Post by dingosp0 »

ljudi gdje mogu naci sprintarice u gradu, probao sam do sad po gradu i grand centar na ilidzi.. nema niko ... na ilidzi ima neke ko na fazon sprintarica ali nisu.. previse su glomazne, nemaju kako treba one iglice vec od gume su i previse su izdignute... a cijena da ne pricam...

znaci ovako mi nesto treba:
Image
rudy81
Posts: 998
Joined: 18/05/2007 08:43

#37 Re: Trcanje...

Post by rudy81 »

dingosp0 wrote:ljudi gdje mogu naci sprintarice u gradu, probao sam do sad po gradu i grand centar na ilidzi.. nema niko ... na ilidzi ima neke ko na fazon sprintarica ali nisu.. previse su glomazne, nemaju kako treba one iglice vec od gume su i previse su izdignute... a cijena da ne pricam...

znaci ovako mi nesto treba:
Image

na ebay-u za 35 eura :)
kod nas su cijene prenapuhane, ako i nadjes u nekoj specijaliziranoj radnji, vjerovatno ces zaplakati od muke
User avatar
dingosp0
Posts: 822
Joined: 19/07/2010 14:29
Location: Sarajevo

#38 Re: Trcanje...

Post by dingosp0 »

uzeo bi na ebayu ali kasno je sad... jer mi treba za 10tak dana... tako da odakle god da uzmem nece stici do tad...
User avatar
Mustang1
Posts: 28761
Joined: 29/12/2010 17:31

#39 Re: Trcanje...

Post by Mustang1 »

Hoce ako iz UK.a narucis 2 sedmice maximalno .. Oznaci hitno i sve sto se moze oznaciti i vidi odgovara li ti cijena .. Mislim da ce opet biti isplatnije nego ovdje
User avatar
dingosp0
Posts: 822
Joined: 19/07/2010 14:29
Location: Sarajevo

#40 Re: Trcanje...

Post by dingosp0 »

ma nebi da rizikujem.. jer ako ne dodju do 28og marta onda bacio sam nekih 80tak KM...
radije bi onda na piku uzeo jer ima i tamo par modela...
samo kod nas u ovoj vukoj**** od drzave ne mozes naci ovo da si hljeb...
User avatar
roki
Posts: 1904
Joined: 08/09/2006 14:14

#41 Re: Trcanje...

Post by roki »

dingosp0 wrote:ma nebi da rizikujem.. jer ako ne dodju do 28og marta onda bacio sam nekih 80tak KM...
radije bi onda na piku uzeo jer ima i tamo par modela...
samo kod nas u ovoj vukoj**** od drzave ne mozes naci ovo da si hljeb...
Teško ćeš ovdje sprinterice naći. Atletičari uvijek sa vana nabavljaju.Tako je već 15 godina. Bolje ti je da se pomiriš sa činjenicom da ih nema
User avatar
dingosp0
Posts: 822
Joined: 19/07/2010 14:29
Location: Sarajevo

#42 Re: Trcanje...

Post by dingosp0 »

ma ja ... pretpostavio sam..
hvala
User avatar
forest gump
Posts: 861
Joined: 14/06/2012 23:19

#43 Re: Trcanje...

Post by forest gump »

Imam ja neke Mizuno sprinterice. Ali su više za srednjoprugaše.
User avatar
forest gump
Posts: 861
Joined: 14/06/2012 23:19

#44 Re: Trcanje...

Post by forest gump »

Perdita_Durango wrote:Image

Ja sam ove uzela za trcanje, udobne su strasno. Mada nisu bas najjefitnije.

WTF??:)

Nije ti ovo za trčanja.
User avatar
Mustang1
Posts: 28761
Joined: 29/12/2010 17:31

#45 Re: Trcanje...

Post by Mustang1 »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
dingosp0
Posts: 822
Joined: 19/07/2010 14:29
Location: Sarajevo

#46 Re: Trcanje...

Post by dingosp0 »

nasao sam na ebayu, razmisljam bili narucio...
strah me da ne stignu na vrijeme..
pise da prodavac salje nakon 2 dana ... znaci ako sad uzmem poslat ce u srijedu... i imam do sledece srijede da stignu ... sta mislite kakve su mi sanse? 90Km izadje.. al su predobre
User avatar
almirony
Posts: 1271
Joined: 10/09/2009 12:58
Location: Appiano Gentile

#47 Re: Trcanje...

Post by almirony »

dingosp0 wrote:nasao sam na ebayu, razmisljam bili narucio...
strah me da ne stignu na vrijeme..
pise da prodavac salje nakon 2 dana ... znaci ako sad uzmem poslat ce u srijedu... i imam do sledece srijede da stignu ... sta mislite kakve su mi sanse? 90Km izadje.. al su predobre
meni su u prosjeku stvari iz UK dolazile relativno brzo, 7-10 dana, ako je to bilo gdje dalje mislim da je 15 dana minimum.
User avatar
dingosp0
Posts: 822
Joined: 19/07/2010 14:29
Location: Sarajevo

#48 Re: Trcanje...

Post by dingosp0 »

almirony wrote:
dingosp0 wrote:nasao sam na ebayu, razmisljam bili narucio...
strah me da ne stignu na vrijeme..
pise da prodavac salje nakon 2 dana ... znaci ako sad uzmem poslat ce u srijedu... i imam do sledece srijede da stignu ... sta mislite kakve su mi sanse? 90Km izadje.. al su predobre
meni su u prosjeku stvari iz UK dolazile relativno brzo, 7-10 dana, ako je to bilo gdje dalje mislim da je 15 dana minimum.
pa i meni su, nekad sam znao dobiti za 3-4 dana nekad i preko 10...
da znam da cu dobiti do sledece sedmice uzeo bi... al ako dodju poslje cetvrtska onda dzabe kupova...
haj da se bavim atletikom nebi mi bilo zao, a sad da dam 90KM kad cu jednom koristiti ... ne znam
User avatar
Mustang1
Posts: 28761
Joined: 29/12/2010 17:31

#49 Re: Trcanje...

Post by Mustang1 »

nadji na stranicama kitbag i slicno i vidi mogu li ti garantovati mail im posalji da ce ti doci do tad i tad .. Vidi cijenu isplati li se
User avatar
mullersmichael
Posts: 227
Joined: 13/11/2012 03:01

#50 Re: Trcanje...

Post by mullersmichael »

Samo da se tuspasim na temu :D
Post Reply