Robot komerc da ili ne???

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

shpeck
Posts: 22
Joined: 31/07/2006 11:29

#26

Post by shpeck »

Skyfox wrote:
mIRCerka wrote: stepenice vrlo lose odradjene-nedovoljno visoke da se koncentrises dok hodas, TALIZAVI crni mermer (kad teta sa sik frizom rece TALIZNUCU SE MATERE MI meni su se noge odsijekle) i nedostatak obiljezjja sta je na kojem spratu....
I meni su stepenice koma, kao da su radene prema nekoj sapunici, ono promenada folovi, al ako se skrsis negdje na sredini niko te ne bi sastavio. Bio - vidio, isto ko i svugdje, Samo za neke nedeljne kafe valja, a i pogled je koma, umjesto na rijeku gleda na cestu!

Inace poznato je da su lampe tamo pravo nekvalitetne, uzeo 2 i obje se polomile...
......
ali ipak ako izvršite kupovinu u tom centru i pokažete račun od neke radnje koja je u centru parking bi trebao biti po zapadnjačkom žargonu FREE!! a ostali nek idu u opštinu,kuči spavati itd.,al će platiti :-D
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#27

Post by Mahalac »

Bio svud, vidio sve, sabro i oduzeo napravio razne kalkulacije i evaluacije, na kraju suvereno po svim osnovama i principima (da ne detaljisem od parkinga, uredjenja polica-asortimana, cijena, infrastrukture, pa do plata i ljubaznosti zaposlenih)
shoping centar No.1 U BiH MERCATOR :oops:
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#28

Post by zena21 »

I ja samo kupujem u Mercatoru... Izbor je daleko najbolji, osoblje ljubazno... jedino mi smeta sto su njihova parking mjesta manja nego bi trebala biti :roll:
sekretar
Posts: 250
Joined: 22/10/2006 06:28

#29

Post by sekretar »

zena21 wrote:I ja samo kupujem u Mercatoru... Izbor je daleko najbolji, osoblje ljubazno... jedino mi smeta sto su njihova parking mjesta manja nego bi trebala biti :roll:
I ja već dugo samo u Mercatoru kupujem. Sada tišli u test nabavku u konzum. Ponio zadnji račun iz merkatora, i mogu reći da je konzum osjetno jeftiniji (hrana, sokići, pelene...).
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#30

Post by zena21 »

sekretar wrote:
zena21 wrote:I ja samo kupujem u Mercatoru... Izbor je daleko najbolji, osoblje ljubazno... jedino mi smeta sto su njihova parking mjesta manja nego bi trebala biti :roll:
I ja već dugo samo u Mercatoru kupujem. Sada tišli u test nabavku u konzum. Ponio zadnji račun iz merkatora, i mogu reći da je konzum osjetno jeftiniji (hrana, sokići, pelene...).
uh, moracu otici... bila sam u Interexu, Vfu, Mercuru, Sam shopu... ostala sam ipak vjerna Mercatoru :D
*mima*

#31

Post by *mima* »

Kupujte u Robotu prizvode BIRA...........pa toje nevjerovatan kvalitet. Ventilator mi se zapalio nakon 3 dana............zamalo da mi sve izgori. :x
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#32

Post by chuchumbamayumbe »

zena21 wrote:
sekretar wrote:
zena21 wrote:I ja samo kupujem u Mercatoru... Izbor je daleko najbolji, osoblje ljubazno... jedino mi smeta sto su njihova parking mjesta manja nego bi trebala biti :roll:
I ja već dugo samo u Mercatoru kupujem. Sada tišli u test nabavku u konzum. Ponio zadnji račun iz merkatora, i mogu reći da je konzum osjetno jeftiniji (hrana, sokići, pelene...).
uh, moracu otici... bila sam u Interexu, Vfu, Mercuru, Sam shopu... ostala sam ipak vjerna Mercatoru :D
Najjeftiniji je Interex.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#33

Post by Neelix »

jebali vaz janezi, samo vi saljite pare tamo gore...ne simpatisem nesto robot, ali mi se cini da su jos samo oni DOMACI ostali...
sekretar
Posts: 250
Joined: 22/10/2006 06:28

#34

Post by sekretar »

chuchumbamayumbe wrote:Najjeftiniji je Interex.

I ja sam čuo tako.
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#35

Post by obuca »

mima wrote:Kupujte u Robotu prizvode BIRA...........pa toje nevjerovatan kvalitet. Ventilator mi se zapalio nakon 3 dana............zamalo da mi sve izgori. :x
pa mimo bona aj sto ti čadiš sa smajlijima ko željezara pa i ventilator da ti se zapali :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#36

Post by Mahalac »

Neelix wrote:jebali vaz janezi, samo vi saljite pare tamo gore...ne simpatisem nesto robot, ali mi se cini da su jos samo oni DOMACI ostali...
E da ljudi znaju (mnogi znaju) koliko je ovdje ko domaci...ihhhhhhh :lol:

Eto proizvoda na policama pa biraj domace tu se vec moze selekcija napraviti a shoping centri, pa svaki ima svog BiH politickog mentora.
*mima*

#37

Post by *mima* »

Neelix wrote:jebali vaz janezi, samo vi saljite pare tamo gore...ne simpatisem nesto robot, ali mi se cini da su jos samo oni DOMACI ostali...
A gdje to idu pare ako kupujes domace???????????? Odgovori mi , molim te.
User avatar
karanana
Posts: 47263
Joined: 26/02/2004 00:00

#38

Post by karanana »

Neelix wrote:jebali vaz janezi, samo vi saljite pare tamo gore...ne simpatisem nesto robot, ali mi se cini da su jos samo oni DOMACI ostali...
Da mi je Robot babin, ne interesuje me ako kvaliteta proizvoda i usluge ne zadovoljava. Slazem se da je Mercator najboljsi.

Oh btw. Robot is made in Croatia. Eto da vas razocaram i da vam omeksam patriotska osjecanja,
Last edited by karanana on 12/09/2007 11:11, edited 1 time in total.
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#39

Post by BHG »

mima wrote:Kupujte u Robotu prizvode BIRA...........pa toje nevjerovatan kvalitet. Ventilator mi se zapalio nakon 3 dana............zamalo da mi sve izgori. :x
sta li si ti radila sa ventilatorom :D
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#40

Post by shin »

karanana wrote:
Neelix wrote:jebali vaz janezi, samo vi saljite pare tamo gore...ne simpatisem nesto robot, ali mi se cini da su jos samo oni DOMACI ostali...
Da mi je Robot babin, ne interesuje me ako kvaliteta proizvoda i usluge ne zadovoljava. Slazem se da je Mercator najboljsi.

Oh btw. Robot is made in Croatia. Eto da vas razocaram i da vam omeksam patriotska osjecanja,
Nije hrvaCki vec nas. Raspitaj se malo bolje, ali ovi likovi sto se zale na BIRU su fantasticni. Masinica za sisanje BIRA 9km ostale 60>200km...
User avatar
amrica
Posts: 7110
Joined: 26/01/2007 17:58

#41

Post by amrica »

Kad se tek otvorio Robot u Hrasnom parkiranje bilo besplatno ako kupis preko 100KM.
Ne mozes otici u kupovinu i pojesti pizzu za 1 sat, a odmah ti naplate 2 KM cim prijedje 1 sat.
User avatar
Pooll
Posts: 4980
Joined: 01/08/2003 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#42

Post by Pooll »

ins wrote:Nije problem sto je parking 1 KM/sat, vec sto kada kupis nesto unutra nije besplatan.
Svaki Konzum supermarket u Hr ima parking koji se placa, ali ako prilozis racun od kupovine onda je besplatan, samo ti dignu rampu na izlazu.
Ovo je super stvar...

karanana wrote:U starom robotu u hrasnom sam najvise mrzio kad tete uzmu ono "cudo" od cistaca, nakva zuta kolica u 8 navecer, znaci dva sata prije zatvaranja i pocnu cistiti podove. A ta sprava pravi toliku buku da je to neopisivo i vazda mi se preprijeci na putu. Stvarno u robot idem samo kad moram a u ovaj novi vjerovatno necu nikad ni uci.
Image

Nesto na ovaj fol, i mene zivcira to :lol: :lol: :lol:

Korisnicko ime wrote:Kratko i jasno...NE.

Ni ovaj novi kao ni one u Hrasnom i Rajlovcu...


U Robotu bih isao kupovati samo kakav poklon za velikog dusmanina...da se prvo obraduje poklonu a onda da mu se sutradan iznenzada i neobjasnjivo pokvari/polomi/ prestane raditi...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mima wrote:Kupujte u Robotu prizvode BIRA...........pa toje nevjerovatan kvalitet. Ventilator mi se zapalio nakon 3 dana............zamalo da mi sve izgori. :x

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sekretar wrote:
chuchumbamayumbe wrote:Najjeftiniji je Interex.

I ja sam čuo tako.
Interex je zakon...
User avatar
karanana
Posts: 47263
Joined: 26/02/2004 00:00

#43

Post by karanana »

shin wrote:
karanana wrote:
Neelix wrote:jebali vaz janezi, samo vi saljite pare tamo gore...ne simpatisem nesto robot, ali mi se cini da su jos samo oni DOMACI ostali...
Da mi je Robot babin, ne interesuje me ako kvaliteta proizvoda i usluge ne zadovoljava. Slazem se da je Mercator najboljsi.

Oh btw. Robot is made in Croatia. Eto da vas razocaram i da vam omeksam patriotska osjecanja,
Nije hrvaCki vec nas. Raspitaj se malo bolje, ali ovi likovi sto se zale na BIRU su fantasticni. Masinica za sisanje BIRA 9km ostale 60>200km...
"Trgovačko društvo ROBOT COMMERCE d.o.o. osnovano je 1989. godine u Splitu."

Izvor: http://www.robot.hr

neko moze reci da postoje 2 robota ali ako malo bolje pogledamo logo, ipak se vidi da je to taj jedan te isti osnovan u Splitu. Ali nema veze to, opet kazem ciji je da je ako ne valja-ne valja. Zmajcheci imaju najbolji shopping centar i idem njima ne zato sto ih volim. Tamo opet kupujem BH, HR, SLO, EU, PRC proizvode koji valjaju.
*mima*

#44

Post by *mima* »

shin wrote:
karanana wrote:
Neelix wrote:jebali vaz janezi, samo vi saljite pare tamo gore...ne simpatisem nesto robot, ali mi se cini da su jos samo oni DOMACI ostali...
Da mi je Robot babin, ne interesuje me ako kvaliteta proizvoda i usluge ne zadovoljava. Slazem se da je Mercator najboljsi.

Oh btw. Robot is made in Croatia. Eto da vas razocaram i da vam omeksam patriotska osjecanja,
Nije hrvaCki vec nas. Raspitaj se malo bolje, ali ovi likovi sto se zale na BIRU su fantasticni. Masinica za sisanje BIRA 9km ostale 60>200km...
Raspitaj se ti ciji je ROBOT. Raspitaj zasto nikakva inspekcija NE SMIJE da udje u ROBOT.
*mima*

#45

Post by *mima* »

BHG wrote:
mima wrote:Kupujte u Robotu prizvode BIRA...........pa toje nevjerovatan kvalitet. Ventilator mi se zapalio nakon 3 dana............zamalo da mi sve izgori. :x
sta li si ti radila sa ventilatorom :D
Ne smijem rec........ :-)
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#46

Post by shin »

Da vas malo informisem, Robot je nastao u Splitu ali tokom rata Selver (vlasnik Robota) je bio u HrvaCkoj tokom rata gdje je uletio u seme sa Robotom koji je umro u ratu ili poslije ne znam tacno. Ovaj preuzima stvari u svoje ruke.
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#47

Post by Eshek »

mima wrote:Ventilator mi se zapalio nakon 3 dana............zamalo da mi sve izgori. :x
Jeb... i ja bih se zapalio da sam radio 3 dana :roll:

:D :D
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#48

Post by BHG »

Eshek wrote:
mima wrote:Ventilator mi se zapalio nakon 3 dana............zamalo da mi sve izgori. :x
Jeb... i ja bih se zapalio da sam radio 3 dana :roll:

:D :D
pogotovo s mimom :D
*mima*

#49

Post by *mima* »

BHG wrote:
Eshek wrote:
mima wrote:Ventilator mi se zapalio nakon 3 dana............zamalo da mi sve izgori. :x
Jeb... i ja bih se zapalio da sam radio 3 dana :roll:

:D :D
pogotovo s mimom :D
Bilo je pauza....... :-)
User avatar
cico x
Posts: 1042
Joined: 31/12/2002 00:00
Location: Nikad zeljo,nikad avaz...

#50

Post by cico x »

ma vala na silu izgraden i napravljen i naguran i usminkan....odron zesci!
isto vila park kad vidim one zapusene kafice i face u njima
za parking nije neka tragedija,ako vam je puno dati 1 km onda fakat preseravate!
Post Reply