PREVARILA SAM DECKA SA NAJBOLJIM ZAJEDNICKIM PRIJATELJEM

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#226

Post by anais_nin »

DaysleepeR wrote:
Vidis kako tebe ponese.

Pa nije curetak nekog poljubio, ipak je ozbiljnija stvar u pitanju.

Ja sam sa svojim prijateljima uvijek imao presutni dogovor da ako jedan na bilo koji nacin za neku djevojku kaze da mu se dopada za ostale ona vise ne postoji u tom smislu.
I to se postuje, razmisljas u drugom pravcu nikad ni ne dodjes u situaciju da tu djevojku gledas na bilo koji drugi nacin nego kao druga.
Sama si rekla da vjerujes u musko zenska prijateljstva bez ikakvih seksualnih konotacija.

Ipak je ovdje u pitanju izdaja visegodisnjeg prijateljstva sto ipak nije neka bezazlena stvar i svako normalan bi trebao na to da bude osjetljiv.

I jedina dobra stvar bi bila da se to iznese na vidjelo i sve troje o tome da porazgovara, na kraju krajeva ako to nije nikakva tragedija kao sto ti kazes, zasto to ne uraditi?

I da odmah ukinem te predrasude, ja niposto nemam konzervativna shvatanja, naprotiv, ali izdaja prijateljstva radi gluposti je fuj.

Da joj se desilo ovo sa nekim ko nije dugogodisnji prijatelj, nebi mi toliko smetalo.
ma daj molim te, poljubac je sada OZBILJNA stvar :roll: zatrudniti s nekim drugim je ozbiljna stvar....bolest je ozbiljna stvar....narkomanija je ozbiljna stvar....poljubac je greska :roll:

i jeste, prijatelji treba da postuju jedni druge i da se podrzavaju i da ne diraju jedni drugima partnerke....je li uvijek tako u zivotu? stavise najcesce NIJE tako :roll: ljudi se zeznu, naprave gresku, pa Boze dragi zato se i kaze LJUDI SMO, GRIJESIMO :-? vidis ti u svemu ovome vidis IZDAJU, ja vidim gresku.....

a zasto joj ja savjetujem da ne priznaje momku?....ja sam svoje stavove vec objasnjavala....za mene je izuzetno sebicno i egoisticno priznati....znas da si napravio gresku, ne planiras je opet napraviti, nije sada to neka dugorocna "afera" njemu iza ledja, cak u ovom slucaju nije ni bilo sexa....i znaci sjebes sebe, sjebes prijateljstvo, sjebes njihovo prijateljstvo, i jos u svemu tome da bi sebi olaksala savijest povrijedis osobu koja ja u svemu tome najmanje kriva..... :roll: jer nema se tu sta pricati....presao on ne presao preko toga, takvo nesto bi NJEMU citav zivot visilo iznad glave, navelo bi ga da sumnja u sve ljude, i da pocne kriviti sam sebe....po meni ukoliko nema validnog razloga za priznavanje, tipa nezasticeni sex s drugom osobom, zakljucak da je ta greska vezana za kraj tvoje veze, osjecaji prema drugoj osobi itd itd bolje je sutiti nego bez veze povrijediti drugu osobu necim sto joj je bolje da ne zna :roll:

P.S. u vecini slucajeva desavalo mi se da bliski prijatelji rojalno zaseru...ukoliko u tom postupku nije bilo svjesne zle namjere da me se povrijedi do sada sam uvijek mogla razumijeti.... :roll: ne nudim savrsenstvo i nepogrijesivost, ne ocekujem ih od drugih ljudi....
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#227

Post by anais_nin »

shin wrote:
Pearl wrote:
uospte ne podrzavam to sto je uradila, niko nije bezgresan a ona je bar priznala sta je uradila, ali zar nije drug ispao tu gori sto je druga izdao?
ali ne, cura je uvijek kriva.. te kurve zene... grozne su...

tvoj komentar ne reba da bude upucen njoj nego zajednickom prijatelju... jer je ON valjda jartana izdao.. ili ja mozda nisam skontala citavu situVaciju :zzzz:

ali eto.. sta ja znam... i ja sam zensko...
Sta je priznala? Momak ne zna, na poslu je radi, ona anonimno javila da se opalila sa starim jarom :lol: Ja priznanje ne vidim.
cura se nije ni s kim "opalila"... :oops: u pitanju je poljubac ljudi dragi :roll:
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#228

Post by ztluhcs »

anais_nin wrote:
shin wrote: Momak ne zna, na poslu je radi, ona anonimno javila da se opalila sa starim jarom :lol: Ja priznanje ne vidim.
cura se nije ni s kim "opalila"
Ma samo se pohvalila... :D:D:D
ding-dong
Posts: 548
Joined: 21/08/2004 01:05

#229

Post by ding-dong »

anais_nin wrote:
shin wrote:
Pearl wrote:
uospte ne podrzavam to sto je uradila, niko nije bezgresan a ona je bar priznala sta je uradila, ali zar nije drug ispao tu gori sto je druga izdao?
ali ne, cura je uvijek kriva.. te kurve zene... grozne su...

tvoj komentar ne reba da bude upucen njoj nego zajednickom prijatelju... jer je ON valjda jartana izdao.. ili ja mozda nisam skontala citavu situVaciju :zzzz:

ali eto.. sta ja znam... i ja sam zensko...
Sta je priznala? Momak ne zna, na poslu je radi, ona anonimno javila da se opalila sa starim jarom :lol: Ja priznanje ne vidim.


cura se nije ni s kim "opalila"... :oops: u pitanju je poljubac ljudi dragi :roll:
sta ima veze i da se "opalila"? njena stvar.
uostalom, njen momak bi malo trebao povesti racuna o tome da mu nista nije vjecno garantovano...
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#230

Post by anais_nin »

ding-dong wrote: sta ima veze i da se "opalila"? njena stvar.
uostalom, njen momak bi malo trebao povesti racuna o tome da mu nista nije vjecno garantovano...
pa moj dingili dongili vidis da nije njena stvar...samo zato sto je otvorila temu na forumu to daje pravo ljudima da je nazivaju svakakvim imenima :D Boze, Boze, sto smo svi pravi i ispravni i "savrseni" kad smo u ulozi sudija :roll:
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#231

Post by ztluhcs »

anais_nin wrote:
ding-dong wrote: sta ima veze i da se "opalila"? njena stvar.
uostalom, njen momak bi malo trebao povesti racuna o tome da mu nista nije vjecno garantovano...
pa moj dingili dongili vidis da nije njena stvar...samo zato sto je otvorila temu na forumu to daje pravo ljudima da je nazivaju svakakvim imenima :D Boze, Boze, sto smo svi pravi i ispravni i "savrseni" kad smo u ulozi sudija :roll:
Kad su jebani/e ¹ute, kad jebu ¹ute... Najglasniji/e su kad nema ni jednog ni drugog... :D:D:D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#232

Post by anais_nin »

ztluhcs wrote:
anais_nin wrote:
ding-dong wrote: sta ima veze i da se "opalila"? njena stvar.
uostalom, njen momak bi malo trebao povesti racuna o tome da mu nista nije vjecno garantovano...
pa moj dingili dongili vidis da nije njena stvar...samo zato sto je otvorila temu na forumu to daje pravo ljudima da je nazivaju svakakvim imenima :D Boze, Boze, sto smo svi pravi i ispravni i "savrseni" kad smo u ulozi sudija :roll:
Kad su jebani/e šute, kad jebu šute... Najglasniji/e su kad nema ni jednog ni drugog... :D:D:D
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#233 Re: PREVARILA SAM DECKA SA NAJBOLJIM ZAJEDNICKIM PRIJATELJEM

Post by MOSALJOZE »

:zoka:
User avatar
mrzuna
Posts: 5273
Joined: 26/08/2010 11:15
Location: Iza sedam gora, sedam mora...
Contact:

#234 Re: PREVARILA SAM DECKA SA NAJBOLJIM ZAJEDNICKIM PRIJATELJEM

Post by mrzuna »

MOSALJOZE wrote::zoka:
dje ti kopas ovo :D
splinter
Posts: 7456
Joined: 08/10/2011 12:28

#235 Re: PREVARILA SAM DECKA SA NAJBOLJIM ZAJEDNICKIM PRIJATELJEM

Post by splinter »

mrzuna wrote:
MOSALJOZE wrote::zoka:
dje ti kopas ovo :D
Ma pusti ga puca ove noćne smijene, ja mislim da prerovi internet u zadnjih 30 godina :D
User avatar
bleee_sa
Posts: 42310
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#236 Re: PREVARILA SAM DECKA SA NAJBOLJIM ZAJEDNICKIM PRIJATELJEM

Post by bleee_sa »

MOSALJOZE wrote::zoka:
đe će s tobom braćalaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
mrzuna
Posts: 5273
Joined: 26/08/2010 11:15
Location: Iza sedam gora, sedam mora...
Contact:

#237 Re: PREVARILA SAM DECKA SA NAJBOLJIM ZAJEDNICKIM PRIJATELJEM

Post by mrzuna »

splinter wrote:
mrzuna wrote:
MOSALJOZE wrote::zoka:
dje ti kopas ovo :D
Ma pusti ga puca ove noćne smijene, ja mislim da prerovi internet u zadnjih 30 godina :D
men mrsko zadnjih 2 stranice procitat :D

treba ga nagradit :D
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#238 Re: PREVARILA SAM DECKA SA NAJBOLJIM ZAJEDNICKIM PRIJATELJEM

Post by MOSALJOZE »

bleee_sa wrote:
MOSALJOZE wrote::zoka:
đe će s tobom braćalaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol:
:kiss:
Post Reply