Koncert-Dugme

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
zzzzz
Posts: 2053
Joined: 27/05/2004 22:30

#201

Post by zzzzz »

Edin H. wrote:Ma nisam na tu opasku ni pomislio. To ga je kao sto kazes Senad onako fakinski navukao.

Senad se dobto pripremio za interview-u npr. pitanijima i opaskama povodom koncerta u Solunu protiv bombardovanja Srbije i Crne Gore, pravljenja muzike za Underground, odnosa sa Emirom Kusturicom, odlaska u Beograd, pitanja u vezi skolskih drugova pod opsadom, raje, ulice, biblioteke na sta ovaj odgovara - nisu to moja raja ???
Ma sta objasnjavas, ovi su se svezali Alije ko' da je to glavni problem u ovoj prici.
Senad je upravo to i rekao j... Aliju, nisi ti Brega okrenuo ledja Aliji vec Sarajevu.

Na kraju krajeva jebo i Sarajevo, ja bih svakom zamjerio da na Bregin nacin pokusa minimizirati Hanoi, Hirosimu, Bagdad, Treblinku i bilo koji jebeni grad u svijetu gdje ljudi ginu od necije ruke. Jos na kraju izjava ja sam bio u ELEGANTNIJOJ poziciji od vas da realno sagledam situaciju.
User avatar
Narandza
Posts: 48
Joined: 17/06/2005 18:51
Location: Kalesija

#202

Post by Narandza »

seljacki koncert ne zasluzuje..da se uopste raspravlja o njemu!!! :x
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#203

Post by Bumbar »

Meni je bilo dobro ali mi je prisjelo na pocetku...u onoj guzvi strgali mi ruksak sa ramena (kljucevi, dokument etc). Obezbjedjenje govori produzi...ma sta produzi. Ostave me da sacekam sa strane i ja se raspravljam sa budalom (ja veca budala bila) kakvo vam je ovo obezbjedjenje...kad meni tip onako biledo kakvo obezbjedjenje...aferim junace upravo takvo.

Murija mi nasla stvari... SVAKA CAST ZA POLICIJU NA KONCERTU!
BUUUUUUUUU ZA OBEZBJEDJENJE...

Nisu karte ni gledali...
User avatar
Narandza
Posts: 48
Joined: 17/06/2005 18:51
Location: Kalesija

#204

Post by Narandza »

dobro je da cujem i da je murije nesto uradila...kako treba!!!
The_Fluid
Posts: 5591
Joined: 02/08/2002 00:00
Location: Earth

#205

Post by The_Fluid »

Zahvaljujuci jos jednom posjetiocu dobili smo tri nove snimke sa koncerta Bijelog dugmeta na stadionu Kosevo. Iste mozete skinuti sa sljedeceg linka: nove_snimke
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#206

Post by Stitch__ »

Narandza wrote:seljacki koncert ne zasluzuje..da se uopste raspravlja o njemu!!! :x
dje si gradjanko :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
PITARKA_SA
Posts: 2817
Joined: 12/06/2005 16:13
Location: rajvosa

#207

Post by PITARKA_SA »

Narandza wrote:seljacki koncert ne zasluzuje..da se uopste raspravlja o njemu!!! :x
nismo te prepoznali :D
sta je tebi gradjanski koncer??
selma bajrami na bazenima?? :shock: :shock:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#208 Re: Koncert-Dugme

Post by MOSALJOZE »

:zoka:
Post Reply