Da li sam ja normalna

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#26 Re: Da li sam ja normalna

Post by Mis mekinjas »

Njanjavi wrote:Jab reko vako realno da nemamo dovoljno parametara da ocjenimo situVaciju.
Red bi bio da ti nama hanuma turis ovde slike jaranice i svoju ako je ikako moguce, po sisama se najbolje prepozna ako je zemsko normalno vjeruj :roll:
Ne mora od njih dvije ništa muževa fotka se traži. :mrgreen:
User avatar
heat
Posts: 17408
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#27 Re: Da li sam ja normalna

Post by heat »

Vecinom svi negativni prema upitu dame, a vecini ista masta prolazi kroz tintaru ili dr*aju na sex u troje ili cetvero :lol:
User avatar
Dope_Man
Posts: 7780
Joined: 03/06/2016 16:31

#28 Re: Da li sam ja normalna

Post by Dope_Man »

heat wrote:Vecinom svi negativni prema upitu dame, a vecini ista masta prolazi kroz tintaru ili dr*aju na sex u troje ili cetvero :lol:
Ja ne vidim niti jedan negativan komentar prema upitu.. svi su rekli da je sasvim normalna mastarija, otkrila je nesto novo sto je lozi. I svi priznase da se i sami loze na to.. tako da si ti nesto pomutio.. da nisi pomijesao zenu i jaranicu :D
User avatar
heat
Posts: 17408
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#29 Re: Da li sam ja normalna

Post by heat »

Dope_Man wrote: Ja ne vidim niti jedan negativan komentar prema upitu.. svi su rekli da je sasvim normalna mastarija, otkrila je nesto novo sto je lozi. I svi priznase da se i sami loze na to.. tako da si ti nesto pomutio.. da nisi pomijesao zenu i jaranicu :D
:lol: :thumbup:
pogresno se odrazih :mrgreen: vise mi mirise na cinicne komentare :mrgreen:
User avatar
Dope_Man
Posts: 7780
Joined: 03/06/2016 16:31

#30 Re: Da li sam ja normalna

Post by Dope_Man »

Ma dobro.. zadnjih par ssa fotkama i prozivanjem za tolu je, al ostali bi samo da se uvale kraj nje i jaranice :D
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#31 Re: Da li sam ja normalna

Post by Samprotivsviju »

Dope_Man wrote:
heat wrote:Vecinom svi negativni prema upitu dame, a vecini ista masta prolazi kroz tintaru ili dr*aju na sex u troje ili cetvero :lol:
Ja ne vidim niti jedan negativan komentar prema upitu.. svi su rekli da je sasvim normalna mastarija, otkrila je nesto novo sto je lozi. I svi priznase da se i sami loze na to.. tako da si ti nesto pomutio.. da nisi pomijesao zenu i jaranicu :D
Napisao sam ja

Sta ako se svidi muzu sex sa jaranicon i pocne ga cesce praktikovati.

Ova kuci sa posla kuha rucak, a muz i jaranica odjekuju iz spavace :D
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#32 Re: Da li sam ja normalna

Post by Njanjavi »

heat wrote:Vecinom svi negativni prema upitu dame, a vecini ista masta prolazi kroz tintaru ili dr*aju na sex u troje ili cetvero :lol:
Vala kralju, mozda ako si neizivljen krelac koji ima manje od 20 godina.
Ja prerasto te fantazije cim okusih picku mensecini prvi put :lol:
Sta ima dvi odjednom :lol:
Po dvi fantazije u 90 posto slucajeva mozes prepoznat napacenost i neizivljenost, ogromne sise i triling :roll:
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#33 Re: Da li sam ja normalna

Post by muha_sa »

postalo moderno otvorit temu i isparit se :lol:
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#34 Re: Da li sam ja normalna

Post by Tercius »

Klasicno otvaranje pandorine kutije...mada primjetih taj trend u porastu da se ljudi nesto kaisaju grupno bas ko sto su moji 80 tih sa cika Zvonkom i teta Brankom remija pucali u vunenim priglavkama sa djemperima oko krstiju, a valjda je i ovaj trend dio tranzicije ebes li ga ko ce to znati.

#samokazem
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#35 Re: Da li sam ja normalna

Post by Njanjavi »

muha_sa wrote:postalo moderno otvorit temu i isparit se :lol:
Bira slike bolan muha :lol:
Dje se nece isparit, mogu mislit invazije na pp jadna ti majka.
Malo falilo da server padne kolka je guzva bila :lol:
User avatar
heat
Posts: 17408
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#36 Re: Da li sam ja normalna

Post by heat »

Njanjavi wrote: Vala kralju, mozda ako si neizivljen krelac koji ima manje od 20 godina.
Ja prerasto te fantazije cim okusih picku mensecini prvi put :lol:
Sta ima dvi odjednom :lol:
Po dvi fantazije u 90 posto slucajeva mozes prepoznat napacenost i neizivljenost, ogromne sise i triling :roll:
generalizujes, a to nije dobro :mrgreen:
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#37 Re: Da li sam ja normalna

Post by muha_sa »

:lol: :lol: :lol:

sad je baš baš zamišljena
User avatar
Krokodajl
Posts: 8237
Joined: 27/01/2016 12:36

#38 Re: Da li sam ja normalna

Post by Krokodajl »

Nisi luda da budeš normalna, šta će ti to u životu.

Što se fantazije tiče radi bona šta hoćeš, šta te briga imaš dovoljno godina da odlučuješ o svom životu, pitaj muža šta on misli, ha ja.
User avatar
heat
Posts: 17408
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#39 Re: Da li sam ja normalna

Post by heat »

Samprotivsviju wrote: Napisao sam ja

Sta ako se svidi muzu sex sa jaranicon i pocne ga cesce praktikovati.

Ova kuci sa posla kuha rucak, a muz i jaranica odjekuju iz spavace :D
pa tu nema nista lose :mrgreen:
User avatar
Dope_Man
Posts: 7780
Joined: 03/06/2016 16:31

#40 Re: Da li sam ja normalna

Post by Dope_Man »

Bas tako.. svi sretni, sta je tu lose ...osim sto ce jadan biti izmoren ubrzo kad mora dvaput prije, i dvaput poslije svakog jela :D
Zamisljena2
Posts: 4
Joined: 16/08/2017 17:55

#41 Re: Da li sam ja normalna

Post by Zamisljena2 »

Da se razumijemo ja nemam nikakvih pretenzija prema drugom spolu, nije mi problem vidjeti dvije zene u "klincu", ali nije sad da me to privlaci. Drugo u tim nekim mastanjima nije to uvijek moja prijateljica ima tu i drugih kombinacija. Trece, kako sam vec napisala, kad sam u normalnom stanju pomisao da moj muz je u kontaktu sa drugom zenom mi je neprihvatljiva, tako da nemam ja o cemu pricati sa mozem po tom pitanju :) . Zato me je i zanimalo misljenje zena, jer misljenje muskog djela na forumu je vec vidljivo i manje-vise isto.
Last edited by Zamisljena2 on 18/08/2017 19:46, edited 1 time in total.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50452
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#42 Re: Da li sam ja normalna

Post by Bloo »

Tercius wrote:Klasicno otvaranje pandorine kutije...mada primjetih taj trend u porastu da se ljudi nesto kaisaju grupno bas ko sto su moji 80 tih sa cika Zvonkom i teta Brankom remija pucali u vunenim priglavkama sa djemperima oko krstiju, a valjda je i ovaj trend dio tranzicije ebes li ga ko ce to znati.

#samokazem
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
oplakah svetenejeblo
User avatar
heat
Posts: 17408
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#43 Re: Da li sam ja normalna

Post by heat »

Zamisljena2 wrote:Da se razumijemo ja nemam nikakvih pretenzija prema drugom spolu, nije mi problem vidjeti dvije zene u "klincu", ali nije sad da me to privlaci. Drugo u tim nekim mastanjima nije to uvijek moja prijateljica ima tu i drugih kombinacija. Trece, kako sam vec napisala, kad sam u normalnom stanju pomisao da moj muz je u kontaktu sa drugom zenom mi je neprihvatljiva, tako da nemam ja o cemu pricati sa mozem po tom pitanju :) . Zato me je i zanimalo misljenje zena, jer misljenje muskog djela na forumu je vec vidljivo i manje-vise isto.
pa sad smo mi i tvoj coek nenormalni :? :roll:
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#44 Re: Da li sam ja normalna

Post by Tercius »

Zamisljena2 wrote:Da se razumijemo ja nemam nikakvih pretenzija prema drugom spolu, nije mi problem vidjeti dvije zene u "klincu", ali nije sad da me to privlaci. Drugo u tim nekim mastanjima nije to uvijek moja prijateljica ima tu i drugih kombinacija. Trece, kako sam vec napisala, kad sam u normalnom stanju pomisao da moj muz je u kontaktu sa drugom zenom mi je neprihvatljiva, tako da nemam ja o cemu pricati sa mozem po tom pitanju :) . Zato me je i zanimalo misljenje zena, jer misljenje muskog djela na forumu je vec vidljivo i manje-vise isto.
Nisam te mislio citirati cisto da ne shvais nesto kao provokaciju, ali ja i dalje ne kontam sta tebe lozi ili ne lozi sta ti je normalno a sta nije u svemu tome., nesto mi se cini da ni ti sama ne znas.Ako sam dobro skonto ti nesto eksperimentises sama sa sobom, a u sutini ides ka tome da razjebes taj brak sexom koji je produkt podrazaja u tvojim imaginacijama koje kreiras u glavi i koji ce ti vremenom postati dosadne jer ces stalno i iznova nalaziti i imati potrebu za novim imaginacijama njega sebe nje Rifete Sifete ili kako ti se vec zovu te,a u sutini ces izgubiti taj pravi podrazaj strasti koji osjecas prema tom svom suprugu a da to neces ni skontati.Ne znam koliko sma jasan mani se tih mentalnih igrica u koje se uplices ili se odluci jednostavno sama sa sobom da li bi mogla gledati svog supruga da siše tudju dojku i oslikava papilarne linije desnog dlana od Belkisin guz ako ne bi onda pobrisi sve ovo sto si tipkala jer cudnovati su putevi forumaski i historija pretrazivanja u google chromu.A s druge strane po meni je nekako i bezbjednije i zdravije da kupis neke lisice maske prstenove koje kakve uredjaje na baterije pa da pustis to da skace i zvrnda po stanu a njega vezi i dobro isibaj dok mu suze na oci ne krenu sta znam.
Last edited by Tercius on 18/08/2017 20:56, edited 1 time in total.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50452
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#45 Re: Da li sam ja normalna

Post by Bloo »

... i oslikava papilarne linije desnog dlana od Belkisin guz

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
gasi internet, motaj kablove
sarajevo999999
Posts: 852
Joined: 28/02/2012 14:44

#46 Re: Da li sam ja normalna

Post by sarajevo999999 »

Velkoski wrote:kresni se s respom, a nek' jaranica kresne muža
Odradi jaranicu, nek ti muž kresne respa :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#47 Re: Da li sam ja normalna

Post by Tomahawk11 »

sarajevo999999 wrote:
Velkoski wrote:kresni se s respom, a nek' jaranica kresne muža
Odradi jaranicu, nek ti muž kresne respa :lol:
Prvo kafa :blento:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50452
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#48 Re: Da li sam ja normalna

Post by Bloo »

Tomahawk11 wrote:
Prvo kafa :blento:
:lol: :lol:
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#49 Re: Da li sam ja normalna

Post by zijancer »

ne znam jesi li normalna, ali u cijelom uvodnom postu, opisanom zivotu, smeta taj metar koji je grcevito izmjerio sve, od obrazovanja do temperature
i ne misli prestati
User avatar
BarbaDue
Posts: 63359
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#50 Re: Da li sam ja normalna

Post by BarbaDue »

Zamisljena2 wrote:Da se razumijemo ja nemam nikakvih pretenzija prema drugom spolu, nije mi problem vidjeti dvije zene u "klincu", ali nije sad da me to privlaci. Drugo u tim nekim mastanjima nije to uvijek moja prijateljica ima tu i drugih kombinacija. Trece, kako sam vec napisala, kad sam u normalnom stanju pomisao da moj muz je u kontaktu sa drugom zenom mi je neprihvatljiva, tako da nemam ja o cemu pricati sa mozem po tom pitanju :) . Zato me je i zanimalo misljenje zena, jer misljenje muskog djela na forumu je vec vidljivo i manje-vise isto.
Kad nakucaš bar jedno 7 postova dat ću ti jedan kvalitetan savjet :mrgreen: do tada neka ti žene prave društvo :mrgreen:
Post Reply