Da li sam ja normalna

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#126 Re: Da li sam ja normalna

Post by Zejnep »

Jesmo moderni jbt :-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#127 Re: Da li sam ja normalna

Post by Tomahawk11 »

Zejnep wrote:Jesmo moderni jbt :-)
Zbog radi?
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#128 Re: Da li sam ja normalna

Post by spreca »

Tomahawk11 wrote:
Euridika wrote:
mali jomu wrote:Jasta vec si normalna, u stvari jedna od najnormalnijih zena.....

Ti volis svog covjeka vise nego sto si toga i svjesna, drugim rijecima tebi je drago sto se druga zena zanima za tvog covjeka, a on je samo tvoj..... zato se nje i sjecas jer ti je to ta zena i rekla, pa iz te ti ljubavne nesvijesnosti prema tvom covjeku, iz dragosti ti ta zena padne na pamet.

No frks no problems, ti si regulare..... :thumbup:


( budes li dozvolila da neko treci dodje izmedju tebe u tvog ti covjeke, kao sto ti neki ovdje navlace..... gotovo je izmedju vas)
Bravo, psiholog :-) ... znači žena nije imala pojma da voli svog muža i da joj on nešto vrijedi dok nije vidjela da je i drugoj interesantan :shock: :shock: ... Bože, kakvih sve izvala neću na forumu pročitati... :sad:

Veći bi joj kompliment bio da je ta druga žena izjavila kako je ona sretnica kad je sebi pronašla tako dobrog muža, nego što joj je rekla da bi rado bila s njenim mužem. A svaka žena treba da cijeni i poštuje i vrednuje svog muža prema njegovim vrlinama i uspjesima, ne prema tome kakva je njegova "prođa" na tržištu. Isto naravno vrijedi i obratno - da muž poštuje i cijeni i vrednuje ženu. I da se uzajamno vole i paze.
Dobro, možda se jomu nije najs(p)retnije izrazio, ali ima u tome istine....cijeniš nekog više kad vidiš da je i drugima vrijedan.
Voljela je ona njega i prije, ali očito da je strast planula na taj dodatni motiv.
Ma za sve je kriva rakija/alkohol :mrgreen: ....zato je ispravna izreka ....zena pijana pizada prodana :lol: ...a vi sad pametujte koliko hocete :lol:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#129 Re: Da li sam ja normalna

Post by Kikibombona »

Tomahawk11 wrote:
Euridika wrote:
mali jomu wrote:Jasta vec si normalna, u stvari jedna od najnormalnijih zena.....

Ti volis svog covjeka vise nego sto si toga i svjesna, drugim rijecima tebi je drago sto se druga zena zanima za tvog covjeka, a on je samo tvoj..... zato se nje i sjecas jer ti je to ta zena i rekla, pa iz te ti ljubavne nesvijesnosti prema tvom covjeku, iz dragosti ti ta zena padne na pamet.

No frks no problems, ti si regulare..... :thumbup:


( budes li dozvolila da neko treci dodje izmedju tebe u tvog ti covjeke, kao sto ti neki ovdje navlace..... gotovo je izmedju vas)
Bravo, psiholog :-) ... znači žena nije imala pojma da voli svog muža i da joj on nešto vrijedi dok nije vidjela da je i drugoj interesantan :shock: :shock: ... Bože, kakvih sve izvala neću na forumu pročitati... :sad:

Veći bi joj kompliment bio da je ta druga žena izjavila kako je ona sretnica kad je sebi pronašla tako dobrog muža, nego što joj je rekla da bi rado bila s njenim mužem. A svaka žena treba da cijeni i poštuje i vrednuje svog muža prema njegovim vrlinama i uspjesima, ne prema tome kakva je njegova "prođa" na tržištu. Isto naravno vrijedi i obratno - da muž poštuje i cijeni i vrednuje ženu. I da se uzajamno vole i paze.
Dobro, možda se jomu nije najs(p)retnije izrazio, ali ima u tome istine....cijeniš nekog više kad vidiš da je i drugima vrijedan.
Voljela je ona njega i prije, ali očito da je strast planula na taj dodatni motiv.
A mozda se radi samo o seksualnoj fantaziji bez emotivne pozadine.

Ne mora uvijek biti komplikovano sa dubokom pozadinom.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#130 Re: Da li sam ja normalna

Post by Tomahawk11 »

Kikibombona wrote: A mozda se radi samo o seksualnoj fantaziji bez emotivne pozadine.

Ne mora uvijek biti komplikovano sa dubokom pozadinom.
Možda, no to je druga strana ove priče.
Ja sam se referirao na ovu varijantu koju su komentarisali jomu i Euridika.
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#131 Re: Da li sam ja normalna

Post by Zejnep »

Bas me zanima kakvi bi komentari bili da je naslov teme "jesam li ja normalan" i da je glavni akter muz koji fantazira da mu drug **be zenu :lol: :-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#132 Re: Da li sam ja normalna

Post by Tomahawk11 »

Postaviš temu i saznaš :)
radostan dan
Posts: 27095
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#133 Re: Da li sam ja normalna

Post by radostan dan »

za nas muskarce kazu da smo prosti,vulgarni i bezobrazni....to je tačno.
ali znam odlično da nema veće prostakluka i perverzije,nego kad se u ženskom kružoku otvori pitanje muškaraca i seksa...
radostan dan
Posts: 27095
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#134 Re: Da li sam ja normalna

Post by radostan dan »

Zejnep wrote:Bas me zanima kakvi bi komentari bili da je naslov teme "jesam li ja normalan" i da je glavni akter muz koji fantazira da mu drug **be zenu :lol: :-)
ta bi se tema zvala - cuckold...slabo mi posjećujes hamster, brazzers i ostale -čitaonice-.
User avatar
zforumas
Posts: 8619
Joined: 25/10/2016 20:35

#135 Re: Da li sam ja normalna

Post by zforumas »

radostan dan wrote:za nas muskarce kazu da smo prosti,vulgarni i bezobrazni....to je tačno.
ali znam odlično da nema veće prostakluka i perverzije,nego kad se u ženskom kružoku otvori pitanje muškaraca i seksa...
Dovoljno je ovdje procitati par postova....

Tacno je nevjerovatno koliko neupucene raje ima.


:kravata:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#136 Re: Da li sam ja normalna

Post by spreca »

Zejnep wrote:Bas me zanima kakvi bi komentari bili da je naslov teme "jesam li ja normalan" i da je glavni akter muz koji fantazira da mu drug **be zenu :lol: :-)
radila bi hitna, policija ,istrazitelji,tuzioci,sudije i Inzko i OUN :lol: :lol: :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#137 Re: Da li sam ja normalna

Post by triconja »

spreca wrote:
Zejnep wrote:Bas me zanima kakvi bi komentari bili da je naslov teme "jesam li ja normalan" i da je glavni akter muz koji fantazira da mu drug **be zenu :lol: :-)
radila bi hitna, policija ,istrazitelji,tuzioci,sudije i Inzko i OUN :lol: :lol: :lol:
I ispalo bi da je derpe ko da gledam :lol: :thumbup:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#138 Re: Da li sam ja normalna

Post by spreca »

triconja wrote:
spreca wrote:
Zejnep wrote:Bas me zanima kakvi bi komentari bili da je naslov teme "jesam li ja normalan" i da je glavni akter muz koji fantazira da mu drug **be zenu :lol: :-)
radila bi hitna, policija ,istrazitelji,tuzioci,sudije i Inzko i OUN :lol: :lol: :lol:
I ispalo bi da je derpe ko da gledam :lol: :thumbup:
minimalno :mrgreen:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#139 Re: Da li sam ja normalna

Post by HAVANA »

Zejnep wrote:Bas me zanima kakvi bi komentari bili da je naslov teme "jesam li ja normalan" i da je glavni akter muz koji fantazira da mu drug **be zenu :lol: :-)
Ja bi ga ubio iz puske. :D Tog druga.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#140 Re: Da li sam ja normalna

Post by triconja »

HAVANA wrote:
Zejnep wrote:Bas me zanima kakvi bi komentari bili da je naslov teme "jesam li ja normalan" i da je glavni akter muz koji fantazira da mu drug **be zenu :lol: :-)
Ja bi ga ubio iz puske. :D Tog druga.
Koje puske? hnjohnjohnjo :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#141 Re: Da li sam ja normalna

Post by spreca »

Nema postavljacice teme...izgleda da trojka super laufa....nema kad ni da se javi da kaze kako trio laufa :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#142 Re: Da li sam ja normalna

Post by triconja »

spreca wrote:Nema postavljacice teme...izgleda da trojka super laufa....nema kad ni da se javi da kaze kako trio laufa :lol:
Covjek je zatvorio u podrum kad mu je rekla, cekaju 'odzu da skine sihire. Hoce to kad zensko pije i izlazi sa zenskim drustvom. :lol:
Post Reply