SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Tipicoti
Posts: 2159
Joined: 11/12/2012 01:40
Location: Tu i tamo

#1201 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by Tipicoti »

fakat wrote:
Tipicoti wrote:Image
Image
Protiv Irske imamo jednu napucanu loptu u ruku i sudija odmah svira penal, sinoc grci imaju pet i on nista ne svira.

Image

Image

Image

Ista situacija kao u Zenici jucer...
Ovaj napucao Zukanovica isto kao onih 5 penala sinoc ...
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#1202 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by Kinaski »

hrasno38 wrote:
Kinaski wrote:sudjenje je bilo bez greske, ne trazite u tome krivca. Faul tamo vamo
Ti ako si bolje, punis im mrezu. nema tog sudije koji te moze zajebat
Nadam se da je ovo samo sarkazam!!! Sto ako je tako onda suspendovase onog sudiju sa SP sto nas je zajebo za sva vremena :?
Olimpik - Zeljo jedno od prvih kola ove sezone, sjeti se sta nam je asistent radio :zoka:
User avatar
hrasno38
Posts: 31502
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1203 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by hrasno38 »

Kinaski wrote:
hrasno38 wrote:
Kinaski wrote:sudjenje je bilo bez greske, ne trazite u tome krivca. Faul tamo vamo
Ti ako si bolje, punis im mrezu. nema tog sudije koji te moze zajebat
Nadam se da je ovo samo sarkazam!!! Sto ako je tako onda suspendovase onog sudiju sa SP sto nas je zajebo za sva vremena :?
Olimpik - Zeljo jedno od prvih kola ove sezone, sjeti se sta nam je asistent radio :zoka:
Jest samo sto si sa druge strane imao ekipu koja je sluzila ove sezone za popravljanje gol razlike a ne recimo Sarajevo ili Zrinjski. 5 penala kako se tvrdi sigurno nije bilo ali zato je onaj oko 90-te minute i onaj kad je pokupljen Ibisevic cist ko suza. Ovaj drugi bi nam 99% donio pobjedu, ne bi bilo frke, mi bi ovdje uglavnom cvrkutali osim onih koji su ovdje samo kad nam ide lose ili kad nasim pojedinim igracima ide lose i sve bi bilo drugacije. Kada napravis kako se tvrdi na masi strana potencijalnih 5 penala onda znaci da si nesto igrao plus recimo Edinova i Kodrina sansa...nije to bilo bas tako bezopasno sa nase strane ali naravno daleko od onoga kako je trebalo da bude.
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2795
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#1204 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by Troll_Happens »

uvijek su nam drugi krivi i sudije i navijaci i igraci. Nikad sami necemo uperiti prste kriv je Djeko kriv je Pjanic kriv je Ibisevic kriv je Mesa... Da su oni punili ne bi nam ni jedan sudija mogao nista. Ovako lako je uvijek krivca traziti u drugima a ne u sebi. I vjecito opravdanje traziti.
User avatar
Tipicoti
Posts: 2159
Joined: 11/12/2012 01:40
Location: Tu i tamo

#1205 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by Tipicoti »

Image

Image
Image

Ne zelim da citavu krivicu prebacujem na sudije, ali kada malo vratimo film, nije fer pljuvati po Dzeki, Mesi, Papetu ...
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#1206 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by It_is_a_Leclerc »

Milion i osamstohiljada penala. :lol:

De ba ljudi, šta vam je.

Izgleda da ja, od svih ljudi ovdje, moram citirati pravilnik fudbala i pravilo o igranju rukom.
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#1207 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by Samprotivsviju »

Sanjam tebe spavam s njom, djavo zna gdje mi dusa, gdje mi dom
TheMule
Posts: 3764
Joined: 04/05/2009 03:34

#1208 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by TheMule »

hrasno38 wrote:
Fudo387 wrote:
hrasno38 wrote:Da su nas bogdo sve pobili u proslom ratu jer ne zasluzujemo da imamo ni drzavu ni reprezentaciju!!!
Znaci, tobejarabi...
Pa procitaj druze kakvi ljigavi komentari se postavljaju......FUJ!! Znaci mogu nam paliti zastavu, psovati mrtve, prijetiti nastavkom klanja i mi trbamo da budemo vitezovi koji sute i trpe......
Nemoj se jarane nervirati radi ovih bezkicmenjaka i hulja koji nisu nikad ni igrali fudbal, a jos manje znaju o njemu. Da mogu, popusili bi ga onom grku, da se bar malo popravi slika koja ide u svijet, to je neka cudna vrsta sa bolesnim umom, ja sam sa ove teme vec 4 stavio na ignore. Znam neke i sa drugih tema, samo ignorisi bolesnike, imaju oni posla sami sa sobom
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#1209 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by Kinaski »

hrasno38 wrote:
Jest samo sto si sa druge strane imao ekipu koja je sluzila ove sezone za popravljanje gol razlike a ne recimo Sarajevo ili Zrinjski. 5 penala kako se tvrdi sigurno nije bilo ali zato je onaj oko 90-te minute i onaj kad je pokupljen Ibisevic cist ko suza. Ovaj drugi bi nam 99% donio pobjedu, ne bi bilo frke, mi bi ovdje uglavnom cvrkutali osim onih koji su ovdje samo kad nam ide lose ili kad nasim pojedinim igracima ide lose i sve bi bilo drugacije. Kada napravis kako se tvrdi na masi strana potencijalnih 5 penala onda znaci da si nesto igrao plus recimo Edinova i Kodrina sansa...nije to bilo bas tako bezopasno sa nase strane ali naravno daleko od onoga kako je trebalo da bude.
Po meni nije ni jedna situacija za penala, da su svirani bili bi kontraverzni. Pogotovo sto taj penal odlucuje pobjednika daje mu jos vecu tezinu.
kako je to penal nad ibisevicem bgt, vidis da grk ispred njega izbija loptu i onda ibisevic tek dolazi na grka. Treba gledati objektivno
Najbliza situacija penalu je ona kad stoper pogadja svog saigraca u podignute ruke, ali ondje nema namjere da se igra rukom iako su neki elementi ispunjeni npr. siri tijelo i ruka ide prema lopti, sa druge strane igrac nema namjeru i lopta je upucena sa premale udaljenosti da bi se ruka sklonila
User avatar
hrasno38
Posts: 31502
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1210 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by hrasno38 »

Troll_Happens wrote:uvijek su nam drugi krivi i sudije i navijaci i igraci. Nikad sami necemo uperiti prste kriv je Djeko kriv je Pjanic kriv je Ibisevic kriv je Mesa... Da su oni punili ne bi nam ni jedan sudija mogao nista. Ovako lako je uvijek krivca traziti u drugima a ne u sebi. I vjecito opravdanje traziti.
Hahahha cuj da su punili....pa nije reprezentacija igrala protiv Olimpika. Sto ih Belgijanci nius napunili kad je to tako lao?!!! Kada ti sudija od 4-5 potencijalno sumnjivih situacija u protivnickom kaznenom prostoru ni jednu ne odsvira onda je dakako kriv sudija.
User avatar
hrasno38
Posts: 31502
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1211 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by hrasno38 »

It_is_a_Leclerc wrote:Milion i osamstohiljada penala. :lol:

De ba ljudi, šta vam je.

Izgleda da ja, od svih ljudi ovdje, moram citirati pravilnik fudbala i pravilo o igranju rukom.
Nemoj ti ziv bio citirati nista jer se tvoj citav zivot ocito svodi samo na papire i ono sto je na njima napisano!
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72916
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1212 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by Velkoski »

Samprotivsviju wrote:Sanjam tebe spavam s njom, djavo zna gdje mi dusa, gdje mi dom
okreni se kibletu...
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#1213 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by It_is_a_Leclerc »

hrasno38 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Milion i osamstohiljada penala. :lol:

De ba ljudi, šta vam je.

Izgleda da ja, od svih ljudi ovdje, moram citirati pravilnik fudbala i pravilo o igranju rukom.
Nemoj ti ziv bio citirati nista jer se tvoj citav zivot ocito svodi samo na papire i ono sto je na njima napisano!
Evo neću, ali pretjerujete stvarno.

Kojih mrtvih pet penala, koja pljačka...

Umjesto da otvoreno priznamo da je naša ekipa bila jadna, loša, tužna, žalosna, katastrofalna i da se na kraju još propisno osramotila mi ovdje iskopavamo neke polusituacije i lajemo na mjesec.

Pa dajte malo dostojanstva.
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#1214 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by Samprotivsviju »

hrasno38 wrote:
Troll_Happens wrote:uvijek su nam drugi krivi i sudije i navijaci i igraci. Nikad sami necemo uperiti prste kriv je Djeko kriv je Pjanic kriv je Ibisevic kriv je Mesa... Da su oni punili ne bi nam ni jedan sudija mogao nista. Ovako lako je uvijek krivca traziti u drugima a ne u sebi. I vjecito opravdanje traziti.
Hahahha cuj da su punili....pa nije reprezentacija igrala protiv Olimpika. Sto ih Belgijanci nius napunili kad je to tako lao?!!! Kada ti sudija od 4-5 potencijalno sumnjivih situacija u protivnickom kaznenom prostoru ni jednu ne odsvira onda je dakako kriv sudija.
Jesu nas napunili Belgijanci, a mogli su jos sta su nam radili :-) pade mi odmah na pamet, kad Lukaku fuli citav gol sa 1 metra :-)
Last edited by Samprotivsviju on 11/06/2017 00:28, edited 1 time in total.
User avatar
Tipicoti
Posts: 2159
Joined: 11/12/2012 01:40
Location: Tu i tamo

#1215 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by Tipicoti »

Troll_Happens wrote:uvijek su nam drugi krivi i sudije i navijaci i igraci. Nikad sami necemo uperiti prste kriv je Djeko kriv je Pjanic kriv je Ibisevic kriv je Mesa... Da su oni punili ne bi nam ni jedan sudija mogao nista. Ovako lako je uvijek krivca traziti u drugima a ne u sebi. I vjecito opravdanje traziti.
Image
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#1216 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by Kinaski »

samo nam je trener prava seljacina, ne moze onakve izjave davati jedan selektor reprezentacije. Pa ni u bh premijer ligi rijetko koji trener kmeci javno na sudjenje, kakav amaterizam
User avatar
hrasno38
Posts: 31502
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1217 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by hrasno38 »

Tipicoti wrote:
Troll_Happens wrote:uvijek su nam drugi krivi i sudije i navijaci i igraci. Nikad sami necemo uperiti prste kriv je Djeko kriv je Pjanic kriv je Ibisevic kriv je Mesa... Da su oni punili ne bi nam ni jedan sudija mogao nista. Ovako lako je uvijek krivca traziti u drugima a ne u sebi. I vjecito opravdanje traziti.
Image
Dzaba ti to ovdje postavljas kad su pojedinci jedva docekali da se poseru po selektoru i igracima. Imas tipa koji je proslu sezonu spavao na temi pljujuci po Dzeki i uzivajkuci u njegovoj losoj formi. Ovu ga sezoni nema nigdje ni na mapi i istrco je na teren momentalno nakon sinocnje utakmice kako bi rekao da je Edin papak!!! I sa takvim ljudima trebas udisati isti zrak. Pa to bi te sutra prodalo za 100KM.
al-em
Posts: 3119
Joined: 01/03/2014 00:26

#1218 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by al-em »

Kinaski wrote:samo nam je trener prava seljacina, ne moze onakve izjave davati jedan selektor reprezentacije. Pa ni u bh premijer ligi rijetko koji trener kmeci javno na sudjenje, kakav amaterizam
Pokusava svoju guzicu spasiti, nikad priznati nece da je pogrijesio.

Pa kod nas se trener kazni milju maraka ako lane protiv sudjenja, sta ce mu tek fifa uraditi.
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#1219 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by Kinaski »

Znaci nisam nista rekao za taktiku ni za njegovo trenersko umjece, samo za ponasanje
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#1220 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by Kinaski »

al-em wrote:
Kinaski wrote:samo nam je trener prava seljacina, ne moze onakve izjave davati jedan selektor reprezentacije. Pa ni u bh premijer ligi rijetko koji trener kmeci javno na sudjenje, kakav amaterizam
Pokusava svoju guzicu spasiti, nikad priznati nece da je pogrijesio.

Pa kod nas se trener kazni milju maraka ako lane protiv sudjenja, sta ce mu tek fifa uraditi.
e pa ja bih mu odbio od plate za svaki ispad, pa ce se naucit. Bas tako, skida teret sa sebe tim izjavama, a narod kakav je sve povjeruje. Evo 90 % forumasa misli da smo pokradeni, znaci da on to nije izjavio pola njih ne bi spomenulo sudjenje.
User avatar
Tipicoti
Posts: 2159
Joined: 11/12/2012 01:40
Location: Tu i tamo

#1221 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by Tipicoti »

hrasno38 wrote:
Tipicoti wrote:
Troll_Happens wrote:uvijek su nam drugi krivi i sudije i navijaci i igraci. Nikad sami necemo uperiti prste kriv je Djeko kriv je Pjanic kriv je Ibisevic kriv je Mesa... Da su oni punili ne bi nam ni jedan sudija mogao nista. Ovako lako je uvijek krivca traziti u drugima a ne u sebi. I vjecito opravdanje traziti.
Image
Dzaba ti to ovdje postavljas kad su pojedinci jedva docekali da se poseru po selektoru i igracima. Imas tipa koji je proslu sezonu spavao na temi pljujuci po Dzeki i uzivajkuci u njegovoj losoj formi. Ovu ga sezoni nema nigdje ni na mapi i istrco je na teren momentalno nakon sinocnje utakmice kako bi rekao da je Edin papak!!! I sa takvim ljudima trebas udisati isti zrak. Pa to bi te sutra prodalo za 100KM.
Znam buraz, ali ne mogu vise citati ovo pljuvanje po Dzeki, Mesi, Papetu ....sad im niko ne valja.
Nije lako igrati protiv Grka-Cigana i njihovog Anti-fudbala. Onda je tu sudija koji stoji u 93. min i gleda kako Grk igra rukom....on nista, samo odmahuje.
A ista situacija u Irskoj, sudija jedva docekao da svira penal.
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2795
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#1222 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by Troll_Happens »

Tipicoti wrote:
Troll_Happens wrote:uvijek su nam drugi krivi i sudije i navijaci i igraci. Nikad sami necemo uperiti prste kriv je Djeko kriv je Pjanic kriv je Ibisevic kriv je Mesa... Da su oni punili ne bi nam ni jedan sudija mogao nista. Ovako lako je uvijek krivca traziti u drugima a ne u sebi. I vjecito opravdanje traziti.
Image

2378 god. Nije bio ofsajd. Da nas nisu pokrali prosli bi grupu i stigli do finala :lol: :lol: :lol:
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#1223 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by mali_milojica »

Sto prije shvatite da fudbal nije fudbal vise,nego je fudbal pare,fudbal je politika,fudbal je sve osim fudbal,bice vam lakse.
Mi se trebamo bojati kad nam posalju top sudiju. Uvijek smo mi ti koji smo donji. Pokrade te,a sam ne znas sta se desilo.
User avatar
Tipicoti
Posts: 2159
Joined: 11/12/2012 01:40
Location: Tu i tamo

#1224 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by Tipicoti »

Image

Evo nasli smo za Gilla i pravu Bosanku :D
Malo sale ... :bih:
User avatar
Tipicoti
Posts: 2159
Joined: 11/12/2012 01:40
Location: Tu i tamo

#1225 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by Tipicoti »

Image
Locked