Pomoć oko kupovine auta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Locked
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#426 Re: Pomoć oko kupovine auta

Post by HAVANA »

Inace japan i benzin.Prst u uho. :-D Daleko najmanje problema od svih sto sam vidio,a mnogo sam vidio.Ja licno ni jedan problem za ovih 20 godina sa tim autima.Stvarno cudna auta.Kod onih smetljara od vw ,od 10 auta kod 9 nesta pokvareno.Ovih novije generacije...
junior3
Posts: 9078
Joined: 20/02/2014 01:02

#427 Re: Pomoć oko kupovine auta

Post by junior3 »

HAVANA wrote:Inace japan i benzin.Prst u uho. :-D Daleko najmanje problema od svih sto sam vidio,a mnogo sam vidio.Ja licno ni jedan problem za ovih 20 godina sa tim autima.Stvarno cudna auta.Kod onih smetljara od vw ,od 10 auta kod 9 nesta pokvareno.Ovih novije generacije...
Japanac i benzin a dizel i?
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#428 Re: Pomoć oko kupovine auta

Post by amar1994 »

HAVANA wrote:Inace japan i benzin.Prst u uho. :-D Daleko najmanje problema od svih sto sam vidio,a mnogo sam vidio.Ja licno ni jedan problem za ovih 20 godina sa tim autima.Stvarno cudna auta.Kod onih smetljara od vw ,od 10 auta kod 9 nesta pokvareno.Ovih novije generacije...
:thumbup:
i meni je krivo sto ne uze ovog benzinca :sad: , koji se pojavio 7 dana nakon sto sam kupio dizel :-)

http://www.olx.ba/artikal/16929975/mazda-3-1-6-l-mzr/

:run:
junior3
Posts: 9078
Joined: 20/02/2014 01:02

#429 Re: Pomoć oko kupovine auta

Post by junior3 »

Ako ništa, tvoje auto je ljepše.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#430 Re: Pomoć oko kupovine auta

Post by HAVANA »

junior3 wrote:
HAVANA wrote:Inace japan i benzin.Prst u uho. :-D Daleko najmanje problema od svih sto sam vidio,a mnogo sam vidio.Ja licno ni jedan problem za ovih 20 godina sa tim autima.Stvarno cudna auta.Kod onih smetljara od vw ,od 10 auta kod 9 nesta pokvareno.Ovih novije generacije...
Japanac i benzin a dizel i?
Ma dobri,tu nekad moras nesta i zamijenit. :lol: Zamajac poskup i tako,nista strasno ali zahtjevnije od benzinca ,sto je i normalno...
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#431 Re: Pomoć oko kupovine auta

Post by amar1994 »

junior3 wrote:Ako ništa, tvoje auto je ljepše.
:thumbup:

vala si u pravu , ove sedanke su grdne vala nekako , a i brzi je ovaj dizel puno :D :thumbup:
junior3
Posts: 9078
Joined: 20/02/2014 01:02

#432 Re: Pomoć oko kupovine auta

Post by junior3 »

HAVANA wrote:
junior3 wrote:
HAVANA wrote:Inace japan i benzin.Prst u uho. :-D Daleko najmanje problema od svih sto sam vidio,a mnogo sam vidio.Ja licno ni jedan problem za ovih 20 godina sa tim autima.Stvarno cudna auta.Kod onih smetljara od vw ,od 10 auta kod 9 nesta pokvareno.Ovih novije generacije...
Japanac i benzin a dizel i?
Ma dobri,tu nekad moras nesta i zamijenit. :lol: Zamajac poskup i tako,nista strasno ali zahtjevnije od benzinca ,sto je i normalno...
Nismo se razumjeli, ako japanci prave dobre benzince ko po tebi pravi najbolje dizele? :mrgreen:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#433 Re: Pomoć oko kupovine auta

Post by amar1994 »

Mercedes , BMW , PSA :mrgreen:
junior3
Posts: 9078
Joined: 20/02/2014 01:02

#434 Re: Pomoć oko kupovine auta

Post by junior3 »

Sad ćeš vidjeti kad uleti konektovani sa svojim čađom ko najboljim dizelom. :lol:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#435 Re: Pomoć oko kupovine auta

Post by HAVANA »

amar1994 wrote:
HAVANA wrote:Inace japan i benzin.Prst u uho. :-D Daleko najmanje problema od svih sto sam vidio,a mnogo sam vidio.Ja licno ni jedan problem za ovih 20 godina sa tim autima.Stvarno cudna auta.Kod onih smetljara od vw ,od 10 auta kod 9 nesta pokvareno.Ovih novije generacije...
:thumbup:
i meni je krivo sto ne uze ovog benzinca :sad: , koji se pojavio 7 dana nakon sto sam kupio dizel :-)

http://www.olx.ba/artikal/16929975/mazda-3-1-6-l-mzr/

:run:
Ih, 2013 a 35000km.Navozo bi se.Ma kupis sta ti se svidja,jebo mahalu i savjete.Jebo ba i mene. :lol: Svidja ti se chraysler stratus,kupis ga i cao.Neces zivit 300 godina.Svidja ti se stan na kromolju,kupis i zdrao.Pametnjakovica i minera mi je pun q...,svi sve znaju.Sta god podjes neko nesta pametuje.Nadjes stan na malti,svidja ti se malta,tebi godra pravo...istom eto nakog drkadjije da ti prisjedne na radost.Sta ce ti malta,bolje ovo,bolje ono...Tako ti je i sa autom i sa svim u bosni.Vjerujes da sam 3 kapare vratio zadnjih 10 dana.Ostavi kaparu,i eto ga poslije par dana,nasluso se prica nemoj ovo,nemoj ono,uzmi ovo,uzmi ono...eto ga on ne zna jel doso il poso. :-) I ja kreten vratim kaparu.Danas sam se zakleo,ovo je zadnja koju sam vratio.Onom valja 2.0,onom ne valja 2.0 a valja 1.6.Onom 1.5 dci onom reko komsija nemoj 1.5 cekaj drugi 1.6...Onaj trazi 2012 ili 2013 godinu al da nema varijabilni zamajac i fap filter... :-) Reko ako ga nadjes,uzmi i meni jednog. :lol: Ljudi su pobudalili skroz,od supljih i neukih prica...
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#436 Re: Pomoć oko kupovine auta

Post by HAVANA »

junior3 wrote:
HAVANA wrote:
junior3 wrote: Japanac i benzin a dizel i?
Ma dobri,tu nekad moras nesta i zamijenit. :lol: Zamajac poskup i tako,nista strasno ali zahtjevnije od benzinca ,sto je i normalno...
Nismo se razumjeli, ako japanci prave dobre benzince ko po tebi pravi najbolje dizele? :mrgreen:
Po kilometrazi mercedes.Mada i drugih ima sto dosta guraju.Kako te zapadne.
citroen xm
Posts: 18141
Joined: 17/04/2012 22:57

#437 Re: Pomoć oko kupovine auta

Post by citroen xm »

Ma ljudi bi da se jebu a da im ne uđe. :skoljka: Dođu nekim putem(štednja, kredit, ovo-ono) do nekih parica i misle da mogu svijet kupiti, a onda na to nakalemiš njihovo plitko znanje i eto ti do bola teškog kupca. Shvatam ja da se ljudi boje, da su se naslušali svega(otvoriš samo ovaj forum ko pandorinu kutiju :lol: ) ali brate mili postoji neka mjera. :zoka:

amar1994 wrote: ja ne kontam ovo , izvali se za svoj ceif i onda sere sa prodajom , sto je prodajes :-) ili nek je da staro za novo po najnizoj cijeni . Budi dzek do kraja :P :run:
Neću da ulazim u razloge zašto ga prodaje i koliko ga je novog platio(iako i meni ta cifra nerealno zvuči), ali frajer je optimističan previše. Sa ovom cijenom se vrti godinu minimum.
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15647
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#438 Re: Pomoć oko kupovine auta

Post by problemnatravunu »

Ma najgore mi je slusati one totalne ziherase i "cigane", njima marka ko mjesec, pa jebem ga, sutra ćeš crknuti i sta ćeš od te marke, a ostao neispunjenih želja u svom jadnom životu, kao da si ga živio za drugoga, a ne za sebe!
:thumbup:
User avatar
konektovan
Posts: 40671
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#439 Re: Pomoć oko kupovine auta

Post by konektovan »

junior3 wrote:Sad ćeš vidjeti kad uleti konektovani sa svojim čađom ko najboljim dizelom. :lol:
Sljusaj zuniore, cu da ti reknem nesto, samo mercedes i psa imaju dugu tradiciju pr@vljenja dizelasa, pa ti razmisli?! :mrgreen: :mrgreen:

I molljim te, bez omalovaz@vanja cadje. :wink:
:lol:
junior3
Posts: 9078
Joined: 20/02/2014 01:02

#440 Re: Pomoć oko kupovine auta

Post by junior3 »

NeČu više. :D
radostan dan
Posts: 27096
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#441 Re: Pomoć oko kupovine auta

Post by radostan dan »

@Koni, koliko dugo vozis onog c4?
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#442 Re: Pomoć oko kupovine auta

Post by amar1994 »

HAVANA wrote:
amar1994 wrote:
HAVANA wrote:Inace japan i benzin.Prst u uho. :-D Daleko najmanje problema od svih sto sam vidio,a mnogo sam vidio.Ja licno ni jedan problem za ovih 20 godina sa tim autima.Stvarno cudna auta.Kod onih smetljara od vw ,od 10 auta kod 9 nesta pokvareno.Ovih novije generacije...
:thumbup:
i meni je krivo sto ne uze ovog benzinca :sad: , koji se pojavio 7 dana nakon sto sam kupio dizel :-)

http://www.olx.ba/artikal/16929975/mazda-3-1-6-l-mzr/

:run:
Ih, 2013 a 35000km.Navozo bi se.Ma kupis sta ti se svidja,jebo mahalu i savjete.Jebo ba i mene. :lol: Svidja ti se chraysler stratus,kupis ga i cao.Neces zivit 300 godina.Svidja ti se stan na kromolju,kupis i zdrao.Pametnjakovica i minera mi je pun q...,svi sve znaju.Sta god podjes neko nesta pametuje.Nadjes stan na malti,svidja ti se malta,tebi godra pravo...istom eto nakog drkadjije da ti prisjedne na radost.Sta ce ti malta,bolje ovo,bolje ono...Tako ti je i sa autom i sa svim u bosni.Vjerujes da sam 3 kapare vratio zadnjih 10 dana.Ostavi kaparu,i eto ga poslije par dana,nasluso se prica nemoj ovo,nemoj ono,uzmi ovo,uzmi ono...eto ga on ne zna jel doso il poso. :-) I ja kreten vratim kaparu.Danas sam se zakleo,ovo je zadnja koju sam vratio.Onom valja 2.0,onom ne valja 2.0 a valja 1.6.Onom 1.5 dci onom reko komsija nemoj 1.5 cekaj drugi 1.6...Onaj trazi 2012 ili 2013 godinu al da nema varijabilni zamajac i fap filter... :-) Reko ako ga nadjes,uzmi i meni jednog. :lol: Ljudi su pobudalili skroz,od supljih i neukih prica...
I ovu sam kupio sa 44 hiljade :) .

Hahaha , ma to ja zovem ublehom sve :-) , nema meni sta neko govoriti o hrdji , kavliteti i slicno , mislim moze ali na jedno udje na drugo izadje . To volis , odlicno kupi to :thumbup:

A ti sa kaparom i vracanjem , to je meni papanluk , znaci ti mu ostavis auto i dodje laf nakon par dana , ne zelim ja to , baja mi reko ne valjaju dizne na tom modelu , znas ona plastika nije na nivou , skup zamjac , skupa dizna , skup turbo , skup dpf . Das mu benzin , puno trosi , nema obrt. momenta.
Das mu hondu , mazdu , toyotu , nissan . Jebo te to , reko mi komsija da brzo truhnu , nema dijelova , nema majstora(kvantnu fiziku inace japanci koriste ) :-) :-) itd. itd.

Meni je najgore omalovazavanje druge marke , a hvalisanje neke koju on posjeduje i reko mu komsija da je to najbolje :run:

Ja mu kazem neki dan , solidan ti je bmw3, 508 , C5 , mazda 6 , insignia pa pogledaj samo , niko te ne tjera da kupis . Nista to , to je smece , oni ne zanju praviti auta , za bmw(u zadnja vuca bato , nije to za nase uslove :shock: ) , samo svabo i VW/audi zna , ima passat dobar , pokaze mi groba sa kozna koliko km :lol: , reko OK to je to , bices reko glavni baja u komsiluku , svi ce da se dive tvom passatu ili audiju :D

Za ovo si najvise u pravu , boli me k. sta neko misli o meni i autu , moj izbor i to volim 8-) .
A realno svaki auto ima svoje vrline i mane :thumbup: . Koga god znam , i kupi auto , uvijek pohvalim nesto o tom vozilu , sretno i tako , sta ja imam da seruckam njemu da je mogao bolje proci :)

Najbolji mi je bio teleci pogled u familiji kad su vidjeli mazdu da je kupljena :shock: :lol: :lol: :lol:, valjda im taboo tema sta li :mrgreen: :run:
User avatar
konektovan
Posts: 40671
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#443 Re: Pomoć oko kupovine auta

Post by konektovan »

radostan dan wrote:@Koni, koliko dugo vozis onog c4?

Gazimo vec osmu godinu, druze radosni,. :)
radostan dan
Posts: 27096
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#444 Re: Pomoć oko kupovine auta

Post by radostan dan »

To onaj prvi model, sa instrument tablom po sredini konzole?
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#445 Re: Pomoć oko kupovine auta

Post by amar1994 »

konektovan wrote:
radostan dan wrote:@Koni, koliko dugo vozis onog c4?

Gazimo vec osmu godinu, druze radosni,. :)
vozi dok se ne raspadne :thumbup: :mrgreen:
User avatar
konektovan
Posts: 40671
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#446 Re: Pomoć oko kupovine auta

Post by konektovan »

radostan dan wrote:To onaj prvi model, sa instrument tablom po sredini konzole?
Eh taj, oca mu po sred guzice..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :thumbup:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#447 Re: Pomoć oko kupovine auta

Post by amar1994 »

konektovan wrote:
radostan dan wrote:To onaj prvi model, sa instrument tablom po sredini konzole?
Eh taj, oca mu po sred guzice..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :thumbup:
ja bi tablu iz c4 2 ubacio , koliko mi se ne svidja ta konzola , a inace coupe c4 ko kod tebe je meni uvijek extra izgledao , samo ta glupa tabla i volan su mi smetali :-? , nemoj se sta naljutit :mrgreen:
junior3
Posts: 9078
Joined: 20/02/2014 01:02

#448 Re: Pomoć oko kupovine auta

Post by junior3 »

Šta se ima ljutiti, nisi ništa slagao. :mrgreen:
User avatar
konektovan
Posts: 40671
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#449 Re: Pomoć oko kupovine auta

Post by konektovan »

amar1994 wrote:
konektovan wrote:
radostan dan wrote:To onaj prvi model, sa instrument tablom po sredini konzole?
Eh taj, oca mu po sred guzice..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :thumbup:
ja bi tablu iz c4 2 ubacio , koliko mi se ne svidja ta konzola , a inace coupe c4 ko kod tebe je meni uvijek extra izgledao , samo ta glupa tabla i volan su mi smetali :-? , nemoj se sta naljutit :mrgreen:

Amare, zbog ovako teskih rijeci, stavljen si na ignore,a ovaj bavarac, mogao bi biti prijavljen za narusavanje javnog reda i mira. :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
A ja ga kupio zbog tog volana i table, ali, hebiga, ukusi su razliciti. Pored ovog, kad se kupovalo, samo honda civic dolazila u obzir, alfa 147 facelift, alfa gt, ali citroen prvi naletio, i tako se ja zahebem. :mrgreen:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#450 Re: Pomoć oko kupovine auta

Post by amar1994 »

:lol: :lol: :mrgreen:

uf 147 mi je najgora unutra u hatch klasi :oops: :-)
Locked