Prevara u garazi SCC

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
mayab
Posts: 27251
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#126 Re: Prevara u garazi SCC

Post by mayab »

Ja sam unazad par godina upratio lika, uglavnom je na semaforima bio kod americke ambasade,na Pofalicima i kod želj. stanice, helem, dugo vremena je bio slijep :mrgreen: , prosio sa bijelim stapom, i kad ga pogledas u oci , one nekako uvrnute, razroke, bas ono slijep 8) , ponekad je nosio i crne naocale k'o Rej Čarls 8-) ......... uglavnom, kao je riješio probleme sa sljepilom :lol: , sada ordinira na istim tim semaforima," prodajuci " papirne maramice; kad bolje skontam, dugo ga nisam vidio, možda se radi na pripremi nove uloge :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#127 Re: Prevara u garazi SCC

Post by triconja »

Raigor Stonehoof wrote:Prije koji mjesec, sjedi lik na cosku, raskrsnica radiceve i titove, ima nekih 30ak god, i zapomaze treba mu pomoc mati mu bolesna....prolazim nakon 20ak minuta ponovo, kad poce galamit "sta je ovooo, niko ne da nista, neka neka ima alaha sve ce vas kaznit..." :lol:
Dje me nadje :D , tako isto ona na glavnoj u sarajevu :lol:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#128 Re: Prevara u garazi SCC

Post by JThomas »

ogoljen do kraja, ekonomski koncept sadake i nafake, toliko jak u našem narodu - je opet želja za guzovačom. daješ marku prosjaku u nadi da će bog tebi poslati sto ili nešto što vrijedi sto... :mrgreen:

možete se i uvrijediti ali ovako vam je... :mrgreen:
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#129 Re: Prevara u garazi SCC

Post by julisiz es grant »

Onog visokog sa štakama što je ulazio u tramvaje i ispuštao neke neartikulisane krike umjesto pričanja odavno nema.
Meni šega bilo kad su ljudi na forumu pisali dok je još bio aktuelan :D kako su ga viđali da priča na mobitel ili da trči za nekim frajerom :D
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#130 Re: Prevara u garazi SCC

Post by Kemal Malovčić »

Ono što je meni novost je da negdje traže i po pet feninga.
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#131 Re: Prevara u garazi SCC

Post by julisiz es grant »

Kemal Malovčić wrote:Ono što je meni novost je da negdje traže i po pet feninga.
Pala cijena :D
Meni je novost kad male firgošice kažu "haj mi kupi nešto da jeeedem"....valjda mijenjaju taktiku jer su skontali da ima i ljudi koji su ih prokužili. Samo se pitam šta bude kad joj neko stvarno kupi...siguran sam da u određenom trenutku priča dođe na pare :D...samo ne znam kad i kako.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#132 Re: Prevara u garazi SCC

Post by Kemal Malovčić »

julisiz es grant wrote:
Kemal Malovčić wrote:Ono što je meni novost je da negdje traže i po pet feninga.
Pala cijena :D
Meni je novost kad male firgošice kažu "haj mi kupi nešto da jeeedem"....valjda mijenjaju taktiku jer su skontali da ima i ljudi koji su ih prokužili. Samo se pitam šta bude kad joj neko stvarno kupi...siguran sam da u određenom trenutku priča dođe na pare :D...samo ne znam kad i kako.
Ma da, samo ide dublje. Kao što se paša imaš cigaru završava sa hajmo vadi sve iz džepova.
ciza_bliza
Posts: 485
Joined: 17/03/2015 11:27

#133 Re: Prevara u garazi SCC

Post by ciza_bliza »

pirpa wrote:
DZONPI wrote:Jeko onaj mali debeli sto po carsiji radi sjedne do tebe i kaze naruci mi kolac ili da jede fol gladan odjebem ga fol jos i ljut ono gleda nesto.Greska je u gradjanima jer das raja daje sto je znak ovim da i dalje rade svoj poso.Eto skontaj da si na stanici pridje ti covjek sto ovaj rece nelici na prosjaka klosara slozi ti pricu i ti si u momentu zbunjen jer kontas divi ga ne folira garant a TEBI ono jebo 5 maraka necu riknut i sta bi ovaj danas tako moze odradit minimalno 10 ljudi nek je po 3 marke skontaj 30 maruna dok se drugi slomi da zaradi te pare e dok se daje bice i takvih jos vise.
je li mislis na dunge lunge :mrgreen:

Ja sam ovog sreo kod Binga na Stupu, pakujem namirnice u gepek a on se uzvrtio oko auta, nešto priča, dadoh mu sok u tetrapaku samo da ode...
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#134 Re: Prevara u garazi SCC

Post by S4mpion »

Nedavno sam kod Hoše komerca na socijalnom opazio nekog dedu, francuzica, pantalone, prsluk, pravi dedo iz mahale. On ne prosi, već se uzhodao, vidi se da je u nevolji (barem ja sam vidio, drugi možda i nisu), a teško mu da ruku pruži i da izusti ijednu. Nekako se vidi na njemu da ima obraza.

Jednom sam u kafiću slušao priču taksiste, jaran ga zove na Dobrinju, a on ne smije Dobrinjom proć, kaže prije 2 godine nekog oklempo za petobu. :mrgreen:
al-em
Posts: 3119
Joined: 01/03/2014 00:26

#135 Re: Prevara u garazi SCC

Post by al-em »

Ona cura bez noge sto prosi, narkomanka, jel fakat trudna ili nabaci neki stomak da bi vise love dobila?
Odavno joj onaj stomak stoji.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66434
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#136 Re: Prevara u garazi SCC

Post by _BataZiv_0809 »

mayab wrote:Ja sam unazad par godina upratio lika, uglavnom je na semaforima bio kod americke ambasade,na Pofalicima i kod želj. stanice, helem, dugo vremena je bio slijep :mrgreen: , prosio sa bijelim stapom, i kad ga pogledas u oci , one nekako uvrnute, razroke, bas ono slijep 8) , ponekad je nosio i crne naocale k'o Rej Čarls 8-) ......... uglavnom, kao je riješio probleme sa sljepilom :lol: , sada ordinira na istim tim semaforima," prodajuci " papirne maramice; kad bolje skontam, dugo ga nisam vidio, možda se radi na pripremi nove uloge :lol:
Kupio sam od njega te maramice u vise navrata, vodeci se onom "makar ne prosi, radi nesto"...Kad neki dan vidim lik hladno igra bingo u premijeru :D
klokotnica velika
Posts: 43
Joined: 16/02/2017 01:10

#137 Re: Prevara u garazi SCC

Post by klokotnica velika »

Entropio wrote:Ima onaj mladi lik s Grbavice... Sitan, blijed, nema ni 18 godina. Ordinira po Titovoj uglavnom... Nekad ga vidio u McDonald'su, sjeo, slozio facu, rek'o bi covjek taj mrava ne bi zgazio, nema nista na ovom svijetu. Neki stranci jedu pored njega, a on ih kao tuzno gleda, oni nista. Zena i ja ga gledamo, pravo se empatisali, htjeli ustati i otici do njega da ga pitamo da li nesto zeli da jede da mu kupimo, kad ode... Par sedmica nakon toga, sjedimo mi u Vatri i jedemo, kad dodje on i spuca pricu nekoj zeni koja je sama sjedila i jela. Kad sjedose on i njegov jaran, narucise sve i svasta, ustade zena, kaze konobaru ja sve ovo placam. I nama bi bas drago... Kad je zena otisla, dolazi konobar i kaze njima dvojici ooo kako ste je odradili, svaka cast. Taj tuzni siromasni djecak odjednom postaje najveci shaner i smiju se, jedu, sprdaju se kako su zenu odradili...

Plastican primjer kako izgled vara. Mi nismo mogli vjerovat'. I onda sam ga kasnije vidjao u troli kako vodi sestru u skolu. :D

Glupo je sto nekome mozda bas treba pomoc, ali mu niko nece vjerovati zbog ovakvih budala.
Morao si ti naglasiti papcicu kako ste ti i utebe ti zena jeli u mecu i u vatri eeeee seljacica,sta je to vatra nego prostor za skupljanje seljacica,nijedan sarajlija ali pazi pravi rodjeni sarajlija nece uci u vatru i popiti kafu a kamo li jesti..i naglasio si 6 puta kako si jeo u vatri i kako su eto ta djeca nekoga izlevatila..eee moj seljacicu mali smradu cuj on u vatri jeo s zenom nemoj srati debilcicu..mogu misliti na sta licis jado jadni..sta si kupio od auta na kredit..nosis li firmiranu odjecu jado i sjedes li do prozora da budes vidjen jado..ja vozim auto od 18 hiljda eura kupljeno kesom zamisli jedem samo po birtijama s kockastim stoljnjacima i udijeli sadaku ali ne pricam kako i gdje.a ti jado isprica 3 price od kojih ti niti jedna nije doticala tebe tj niko te nije pitao za pomoc ali moralo se jado reci da si jeo u vatri i mecu.u mecu jednu neobrazovani i glupi ljudi koji su seljacic da rata nije bilo i karadzica dalje od svoje vukojebine ne bi vidili a o vatri necu da pricam to je za velikee jadeeee objekat..fuj gadnih li stvorenja koji hodaju ovim gradom..kaze lik ja i zena gledamo pa sto nisi ustao i kupio jadooooo momku da jede..kad vec isprica price a nidje tebe osim naglaska na VATRU MEC:
belfy
Posts: 7720
Joined: 06/08/2007 09:00

#138 Re: Prevara u garazi SCC

Post by belfy »

klokotnica velika wrote:
Entropio wrote:Ima onaj mladi lik s Grbavice... Sitan, blijed, nema ni 18 godina. Ordinira po Titovoj uglavnom... Nekad ga vidio u McDonald'su, sjeo, slozio facu, rek'o bi covjek taj mrava ne bi zgazio, nema nista na ovom svijetu. Neki stranci jedu pored njega, a on ih kao tuzno gleda, oni nista. Zena i ja ga gledamo, pravo se empatisali, htjeli ustati i otici do njega da ga pitamo da li nesto zeli da jede da mu kupimo, kad ode... Par sedmica nakon toga, sjedimo mi u Vatri i jedemo, kad dodje on i spuca pricu nekoj zeni koja je sama sjedila i jela. Kad sjedose on i njegov jaran, narucise sve i svasta, ustade zena, kaze konobaru ja sve ovo placam. I nama bi bas drago... Kad je zena otisla, dolazi konobar i kaze njima dvojici ooo kako ste je odradili, svaka cast. Taj tuzni siromasni djecak odjednom postaje najveci shaner i smiju se, jedu, sprdaju se kako su zenu odradili...

Plastican primjer kako izgled vara. Mi nismo mogli vjerovat'. I onda sam ga kasnije vidjao u troli kako vodi sestru u skolu. :D

Glupo je sto nekome mozda bas treba pomoc, ali mu niko nece vjerovati zbog ovakvih budala.
Morao si ti naglasiti papcicu kako ste ti i utebe ti zena jeli u mecu i u vatri eeeee seljacica,sta je to vatra nego prostor za skupljanje seljacica,nijedan sarajlija ali pazi pravi rodjeni sarajlija nece uci u vatru i popiti kafu a kamo li jesti..i naglasio si 6 puta kako si jeo u vatri i kako su eto ta djeca nekoga izlevatila..eee moj seljacicu a ja te na drugoj temi pohvali da si dobar trolmali smradu cuj on u vatri jeo s zenom nemoj srati debilcicu..mogu misliti na sta licis jado jadni..sta si kupio od auta na kredit..nosis li firmiranu odjecu jado i sjedes li do prozora da budes vidjen jado..ja vozim auto od 18 hiljda eura kupljeno kesom zamisli jedem samo po birtijama s kockastim stoljnjacima i udijeli sadaku ali ne pricam kako i gdje.a ti jado isprica 3 price od kojih ti niti jedna nije doticala tebe tj niko te nije pitao za pomoc ali moralo se jado reci da si jeo u vatri i mecu.u mecu jednu neobrazovani i glupi ljudi koji su seljacic da rata nije bilo i karadzica dalje od svoje vukojebine ne bi vidili a o vatri necu da pricam to je za velikee jadeeee objekat..fuj gadnih li stvorenja koji hodaju ovim gradom..kaze lik ja i zena gledamo pa sto nisi ustao i kupio jadooooo momku da jede..kad vec isprica price a nidje tebe osim naglaska na VATRU MEC:
a ja te na drugoj temi pohvali da si dobar trol... :-) eto mi sad...
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#139 Re: Prevara u garazi SCC

Post by JThomas »

nemaštovito, klišeizirano, loša igra sa stereotipima, od 10 trolova dva i po. i to velikodušno.
User avatar
zavezata-vreca
Posts: 890
Joined: 04/02/2016 00:17

#140 Re: Prevara u garazi SCC

Post by zavezata-vreca »

Titova ferhadija i generalno taj potez od carsije do bbi ... Biznis uzimaju turiste a vidim i nasi daju .... Ne cudi me nas narod nije isao dalje od makarske ... Gdje god da odete turisticke jezgre su pune ovih prosjaka .... I svaki od njih ima vise nego svi s foruma .... Jednom sa usao u granap kod ekonomije da kupim cigare ispred mene ona bez noge dosla da ukrupni pare ... Iskesira joj kasirka 280 km ... Za dan heej ... Da ima 5 takvih dana mjesecno i da zivi ko beg .... Ko hoce da pomogne ima dom bjelave dom hadzici imaju razne institucije za zbrinjavanje ugrozenih .... Al narod ko narod ... Da cigi pola marke i misli zaradio sevapa i sadake kod allaha i sprao svu prljavstinu sa sebe :-)
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#141 Re: Prevara u garazi SCC

Post by JThomas »

pa neće na alipašinom loviti naivce... :mrgreen:
User avatar
zavezata-vreca
Posts: 890
Joined: 04/02/2016 00:17

#142 Re: Prevara u garazi SCC

Post by zavezata-vreca »

Fokus je na naivcima .... Ne na prosjacima.
swanfilter
Posts: 7937
Joined: 06/06/2008 18:52

#143 Re: Prevara u garazi SCC

Post by swanfilter »

Naslovnica wrote:
ranger wrote:na ulici ne daji nikom.
ima humanitarnih akcija, ima po selima naroda siromasnog, ima kuhinja narodna itd...
jel no nedje u Sloveniji gradonacelnik pozvao narod da ne daje prosjacima, i prosjaci sami otisli nakon nekog vremena. a kod nas ih ima, jer im se daje.
To je bilo u Ljubljani.
A naš glupi narod i dalje vjeruje u nekakvu sadaku ako da ciganinu, pardon, Romu, marku. Ili onima što traže "pomoć za hranu". E budale moje...
Ja jedino ponekad ako vidim nanu ili dedu, da su se presamitili, fakat se vidi ko je u nevolji i u potrebi, a kome je to biznis...
Kutije za sakupljanje, one što kukumače u tržnim centrima, akcija za ovog, akcija za onog, uredno zaobiđem.
Humanitarni telefon ispoštujem s vremena na vrijeme i to je to.

Da ne mislite, ima i po Ljubljani svega. Od onih da mi fali, klosara i ima li sta sice pa do gluhonjemih slovackih cigana, koji u ime neke organizacije levate ljude. Jedno vrijeme dolazili organizovano, dok se nije o njima proculo. Hah, ja sam drugi dan 2017 godine trcao za svojim biciklom, u centru Ljubljane ... :mrgreen:
User avatar
GAU8
Posts: 9130
Joined: 05/01/2011 09:18

#144 Re: Prevara u garazi SCC

Post by GAU8 »

JThomas wrote:ogoljen do kraja, ekonomski koncept sadake i nafake, toliko jak u našem narodu - je opet želja za guzovačom. daješ marku prosjaku u nadi da će bog tebi poslati sto ili nešto što vrijedi sto... :mrgreen:

možete se i uvrijediti ali ovako vam je... :mrgreen:
u sridu.
User avatar
mayab
Posts: 27251
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#145 Re: Prevara u garazi SCC

Post by mayab »

zavezata-vreca wrote:Titova ferhadija i generalno taj potez od carsije do bbi ... Biznis uzimaju turiste a vidim i nasi daju .... Ne cudi me nas narod nije isao dalje od makarske ... Gdje god da odete turisticke jezgre su pune ovih prosjaka .... I svaki od njih ima vise nego svi s foruma .... Jednom sa usao u granap kod ekonomije da kupim cigare ispred mene ona bez noge dosla da ukrupni pare ... Iskesira joj kasirka 280 km ... Za dan heej ... Da ima 5 takvih dana mjesecno i da zivi ko beg .... Ko hoce da pomogne ima dom bjelave dom hadzici imaju razne institucije za zbrinjavanje ugrozenih .... Al narod ko narod ... Da cigi pola marke i misli zaradio sevapa i sadake kod allaha i sprao svu prljavstinu sa sebe :-)
:thumbup:
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#146 Re: Prevara u garazi SCC

Post by Nepass »

Dungelange svaka dva mjeseca svrati na posao, ako nista da proba u wc otici. Nikad mu niko ni 10pf nije dao. Valjda mu usput.
Neki dan bio morao krenuti da se "bijem" da izadje. Ode psujuci i rondajuci kao da mi je milion trazio a hoce samo u wc.
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#147 Re: Prevara u garazi SCC

Post by Niemand »

Ma forumase ne moze niko zeznuti svakako, sve pametno, a i maklo dalje od makarske, naravno.
Saka
Posts: 2597
Joined: 25/02/2011 11:49

#148 Re: Prevara u garazi SCC

Post by Saka »

User avatar
japin_mutapi
Posts: 11535
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#149 Re: Prevara u garazi SCC

Post by japin_mutapi »

hrasno38 wrote:Nane sto ih moze vidjeti po centru da prose svako jutro stizu vozom u Sarajevo a rome isto tako razvozi jedan u plavom kombiju rom sa ogromnim brkovima.
vidio sam brku prije par godina vozi novog opela vivara i ekipa cijela sa njim
User avatar
Truba
Posts: 81969
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#150 Re: Prevara u garazi SCC

Post by Truba »

julisiz es grant wrote:Onog visokog sa štakama što je ulazio u tramvaje i ispuštao neke neartikulisane krike umjesto pričanja odavno nema.
Meni šega bilo kad su ljudi na forumu pisali dok je još bio aktuelan :D kako su ga viđali da priča na mobitel ili da trči za nekim frajerom :D
rodjak jednog jarana
jesmo ga pilali :lol:

danas je u tramvaj usao onaj drogalj sto kleci i prosi :-?
Post Reply