Kako se udvarati muškarcima?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#126 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by edo_79 »

saschka wrote:Naravno, jedva čeka ;-) m.

Zaista je lijep i zgodan momak, i mislila sam hajde da probam. Dam mu signale da mi se dopada (treba i njima vjetar u leđa) kad on ovako.
Ja ne znam sa kakvim je on djevojkama imao iskustva, možda je navikao da ih mijenja kao veš, možda ga je neka uništila, pa ne zna šta bi sa sobom???
Ali ok, ako hoće ovako... bar znam na čemu sam. Najlakše igrati se. ;-) ;-) ;-) Bar je meni zanimljivo
Razvuci ti njemu krompirušu svojim rukama, dobro pobiberenu, skuhaj kakve čorbe i šta na kašiku .... ma neće ga moć NATO s tebe skinut :lol: :lol:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#127 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by ho oponopono »

...vidim što ti je zanimljivo...:gunjastajl:...e jest ju lik zadevero, svaka mu čast...dabogda pojebo sve živo...ono bi se plejkalo nešto... :pisnula: i :pisnuo:
User avatar
Dr Kova
Posts: 14578
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#128 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by Dr Kova »

edo_79 wrote:
saschka wrote:Naravno, jedva čeka ;-) m.

Zaista je lijep i zgodan momak, i mislila sam hajde da probam. Dam mu signale da mi se dopada (treba i njima vjetar u leđa) kad on ovako.
Ja ne znam sa kakvim je on djevojkama imao iskustva, možda je navikao da ih mijenja kao veš, možda ga je neka uništila, pa ne zna šta bi sa sobom???
Ali ok, ako hoće ovako... bar znam na čemu sam. Najlakše igrati se. ;-) ;-) ;-) Bar je meni zanimljivo
Razvuci ti njemu krompirušu svojim rukama, dobro pobiberenu, skuhaj kakve čorbe i šta na kašiku .... ma neće ga moć NATO s tebe skinut :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Dr Kova
Posts: 14578
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#129 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by Dr Kova »

ho oponopono wrote:...vidim što ti je zanimljivo...:gunjastajl:...e jest ju lik zadevero, svaka mu čast...dabogda pojebo sve živo...ono bi se plejkalo nešto... :pisnula: i :pisnuo:
legendo :gunjastajl: :kiss:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#130 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by ho oponopono »

Buckethead wrote:
ho oponopono wrote:...vidim što ti je zanimljivo...:gunjastajl:...e jest ju lik zadevero, svaka mu čast...dabogda pojebo sve živo...ono bi se plejkalo nešto... :pisnula: i :pisnuo:
legendo :gunjastajl: :kiss:
...ooo cvrkutalo boj... :kiss: :gunjastajl:

...šta misliš ti hoće li biti kresa između njih?
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#131 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by mad_max_ba »

mialim da će biti samokres :D
između jok
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#132 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by edo_79 »

ho oponopono wrote:...vidim što ti je zanimljivo...:gunjastajl:...e jest ju lik zadevero, svaka mu čast...dabogda pojebo sve živo...ono bi se plejkalo nešto... :pisnula: i :pisnuo:
Image

Nemoj duboko tek sam izašla iz duge veze :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
User avatar
Dr Kova
Posts: 14578
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#133 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by Dr Kova »

ho oponopono wrote:
...ooo cvrkutalo boj... :kiss: :gunjastajl:

...šta misliš ti hoće li biti kresa između njih?
iskreno, ne vjerujem. Ko je vidio hajra od igrica
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#134 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by ho oponopono »

edo_79 wrote:
ho oponopono wrote:...vidim što ti je zanimljivo...:gunjastajl:...e jest ju lik zadevero, svaka mu čast...dabogda pojebo sve živo...ono bi se plejkalo nešto... :pisnula: i :pisnuo:
Image

Nemoj duboko tek sam izašla iz duge veze :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:

...a trep trep drugi si mi...haram ići u anale... :pisnula: i :pisnuo:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#135 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by edo_79 »

ho oponopono wrote:
edo_79 wrote:
ho oponopono wrote:...vidim što ti je zanimljivo...:gunjastajl:...e jest ju lik zadevero, svaka mu čast...dabogda pojebo sve živo...ono bi se plejkalo nešto... :pisnula: i :pisnuo:
Image

Nemoj duboko tek sam izašla iz duge veze :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:

...a trep trep drugi si mi...haram ići u anale... :pisnula: i :pisnuo:
Ma kakvi anali .... to je za one perverzne .... zna se ovdje đe se ide ... :trep: :trep: :mrgreen:
User avatar
djevojka bez imena
Posts: 3587
Joined: 14/10/2015 05:39

#136 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by djevojka bez imena »

ho oponopono wrote:...vidim što ti je zanimljivo...:gunjastajl:...e jest ju lik zadevero, svaka mu čast...dabogda pojebo sve živo...ono bi se plejkalo nešto... :pisnula: i :pisnuo:


sad on cita i blagosiljja te, tj vas oboje :lol:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#137 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by edo_79 »

Image

Ah jesi zgotovila onu bamiju alal ti ćufte .... de da naplatim sad :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#138 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by ho oponopono »

djevojka bez imena wrote:
ho oponopono wrote:...vidim što ti je zanimljivo...:gunjastajl:...e jest ju lik zadevero, svaka mu čast...dabogda pojebo sve živo...ono bi se plejkalo nešto... :pisnula: i :pisnuo:


sad on cita i blagosiljja te, tj vas oboje :lol:
...i to doživotno... :pisnula: i :pisnuo:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#139 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by ho oponopono »

edo_79 wrote:
Razvuci ti njemu krompirušu svojim rukama, dobro pobiberenu, skuhaj kakve čorbe i šta na kašiku .... ma neće ga moć NATO s tebe skinut :lol: :lol:

...ma nek mu da bolan, neće ju ženiti... može on na punjene paprike i kod mame... :pisnula: i :pisnuo:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#140 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by edo_79 »

ho oponopono wrote:
edo_79 wrote:
Razvuci ti njemu krompirušu svojim rukama, dobro pobiberenu, skuhaj kakve čorbe i šta na kašiku .... ma neće ga moć NATO s tebe skinut :lol: :lol:

...ma nek mu da bolan, neće ju ženiti... može on na punjene paprike i kod mame... :pisnula: i :pisnuo:
Nek zajedno prave futrovane paprike .... ona jarane ako zna s oklagijom, i ako napravi jufku i pitu svojim rukama, reci materi da se rahatleisala belaja, a njoj da računa da je udata :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
saschka
Posts: 87
Joined: 01/01/2017 14:29

#141 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by saschka »

E tugo moja na kakve smo niske grane pali :-?
Sve se svelo na to ko će koga hebat'? Kurva ako da, kurva ako ne da, treba kurve samo hebat' itt.
A onda kada se pojavi nego ko im pruži sve ono što niste vi, muškarčine drage, mislili da treba, i ode s drugim onda je kurva pogotovo.
I šta preostaje drugo nego uzeti pištolj i ubiti je. Onako muški, junački naravno.
Emop21
Posts: 22
Joined: 15/07/2016 20:00

#142 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by Emop21 »

saschka wrote:Btw, a kako biste vi muškarci voljeli da vam se djevojke udvaraju?
Ako prve priđu onda su napaljene glupače koju treba odraditi,
ako su imune (ili bar ih ne privučete na prvu loptu) onda su ufurane nedostižne i nepristupačne ćurke.

Hajde nam recite, na duge staze, ozbiljniju vezu, kako vi željeli udvaranje?
Kontrapitanje: kako biste vi žene da vam se muškarci udvaraju?
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#143 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by ho oponopono »

Image
User avatar
merlin246
Posts: 1653
Joined: 21/02/2017 14:07

#144 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by merlin246 »

saschka wrote:E tugo moja na kakve smo niske grane pali :-?
Sve se svelo na to ko će koga hebat'? Kurva ako da, kurva ako ne da, treba kurve samo hebat' itt.
A onda kada se pojavi nego ko im pruži sve ono što niste vi, muškarčine drage, mislili da treba, i ode s drugim onda je kurva pogotovo.
I šta preostaje drugo nego uzeti pištolj i ubiti je. Onako muški, junački naravno.
Ma jok bona :)
Oni su ti takvi samo na forumu ovdje,uzivo su to vecinom pi*kice ja mislim i plačipizde hahaha

Ne kazem da su bas svi, ali vecinaa :nokti:
User avatar
kabal1337
Posts: 8112
Joined: 11/02/2012 21:08
Location: DIY
Vozim: Destroy it yourself

#145 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by kabal1337 »

saschka wrote:E tugo moja na kakve smo niske grane pali :-?
Sve se svelo na to ko će koga hebat'? Kurva ako da, kurva ako ne da, treba kurve samo hebat' itt.
A onda kada se pojavi nego ko im pruži sve ono što niste vi, muškarčine drage, mislili da treba, i ode s drugim onda je kurva pogotovo.
I šta preostaje drugo nego uzeti pištolj i ubiti je. Onako muški, junački naravno.
Zdravo saschka ja sam kabal1337
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#146 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by irac300 »

merlin246 wrote:
saschka wrote:E tugo moja na kakve smo niske grane pali :-?
Sve se svelo na to ko će koga hebat'? Kurva ako da, kurva ako ne da, treba kurve samo hebat' itt.
A onda kada se pojavi nego ko im pruži sve ono što niste vi, muškarčine drage, mislili da treba, i ode s drugim onda je kurva pogotovo.
I šta preostaje drugo nego uzeti pištolj i ubiti je. Onako muški, junački naravno.
Ma jok bona :)
Oni su ti takvi samo na forumu ovdje,uzivo su to vecinom pi*kice ja mislim i plačipizde hahaha

Ne kazem da su bas svi, ali vecinaa :nokti:
Bez uvrede, ali ti si zadnja koja može pričati o muškarcima, bilo sa foruma, bilo uživo. :D Još ni svog nisi naučila kako da se suzdrži bar dvije minute. :lol:
zenit dozic
Posts: 2421
Joined: 07/09/2014 11:48

#147 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by zenit dozic »

saschka wrote:E tugo moja na kakve smo niske grane pali :-?
Sve se svelo na to ko će koga hebat'? Kurva ako da, kurva ako ne da, treba kurve samo hebat' itt.
A onda kada se pojavi nego ko im pruži sve ono što niste vi, muškarčine drage, mislili da treba, i ode s drugim onda je kurva pogotovo.
I šta preostaje drugo nego uzeti pištolj i ubiti je. Onako muški, junački naravno.
Pa sta bi ti drugo radila sa njim, igrala sa klikera :? Pa niste djeca. Sta ce odraslo musko i zensko radit nego se jebat.
Ps. Da opet napomenem za posteno musko :mrgreen: kurva si samo ako ne das.
Ako das kurva si samo za derpase :-D
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#148 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by ho oponopono »

...šta se svelo bolan...jebi ili ti njega ili on tebe...ti i sa svojom mamom možeš razgovarati...:pusi2:

...manje dumaj, više se jebi...ne valja se prenemagati...i čupati tratinčice... kurva sam, nisam kurva.....:pusi2:
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#149 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by Zoya »

Fino je sve ovo ali ipak mislim da se muškarcima ne treba udvarati. Padaš im u očima. Ne znam, meni je to očajan potez i nekako neprirodan :-? Ja sam više za to da je žena plen a ne lovac.
User avatar
merlin246
Posts: 1653
Joined: 21/02/2017 14:07

#150 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by merlin246 »

irac300 wrote:
Bez uvrede, ali ti si zadnja koja može pričati o muškarcima, bilo sa foruma, bilo uživo. :D Još ni svog nisi naučila kako da se suzdrži bar dvije minute. :lol:
Zasto uvijek to spominjete hahah :( Sta god ja kazem to se mora spomenuti, kao da sam ja kriva za to :?
Post Reply