Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#101 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by todd_smith »

Pa igrao za United, glavni kriterij da igras za njih nije da si dobar igrac nego da si cigan :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 94425
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#102 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Logovan »

Ja dobrog argumenta. :-) :D
Eto zamisli da nije igrao u Unitedu, da li bi ti opet bi među "najmržim"? :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#103 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by todd_smith »

Logovan wrote:Ja dobrog argumenta. :-) :D
Eto zamisli da nije igrao u Unitedu, da li bi ti opet bi među "najmržim"? :D
Ne bi, najdrazi mi je bio kad je igrao u Realu i Malagi :mrgreen:
Emilija Kovačev
Posts: 258
Joined: 29/03/2011 23:48
Location: Tamo gdje vječno Sunce sja.

#104 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Emilija Kovačev »

Lijepo se prisjetiti velikih imena koji više ne pikaju loptu na najvišem nivou. Neki novi klinci dolaze, ali ja i dalje živim u periodu onih pravih, zbog kojih sam zavoljela ovaj sport, iako su se mnogi već odavno povukli.

Postoji mnogo igrača koje jako cijenim, njihov doprinos svojim ekipama i sportu generalno. Mnogo cijenim igrače koji su bili vjerni jednom klubu, koji su bili istinske legende na terenu i mimo terena. Već ste spominjali vječne kapitene...

No, meni ipak najdraži igrač, za mene najbolji i najveća legenda je Rivaldo. On me kupio najprije svojim igrama a kasnije, kako sam ga više upoznavala, čitala o njemu, i svojom osobnošću i humanošću koju i danas jača. Zbog njega sam zavoljela Brazil, Barcu, a poštovala sve ostale klubove u kojima je nastupao. On će mi uvijek biti najdraža desetka u Barci i u Brazilu. Izvini Messi, Ronaldinho...
Rivaldo :kiss:

Druga moja neobjašnjiva ljubav prema jednom fudbaleru se odnosi na jednog jedinog Zvjezdana Misimovića. Neopisivo je u oba slučaja, i ne bih mogla izabrati između njih dvojice kad bih morala reći jednog, vjerovatno. Zvjezdan mi je ipak bliži, jer je moj, i uveseljavao me svojim igrama noseći dres moje države. Bio je mašina naše reprezentacije. Mnogo će vode proteći dok dođe novi Majstor u našu desetku. Izvini Miraleme...
Misimoviću :kiss:

Dvije moje desetke, tri moja tima na B. :bih:

Što se tiče onih drugih, ne mogu takvog izdvojiti. Bilo je igrača koji su me znali iznervirati, ali je to sve navijački bilo. Možda bih se sjetila nekih incidenata u koje su upleteni neki igrači, ali nije vrijedno pisanja. Generalno ne volim egoiste, volim umjetnike sa loptom, legende.
salle_eh1986
Posts: 4200
Joined: 20/08/2009 23:08

#105 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by salle_eh1986 »

Raul, Zambrota i Klaudio Kanidja :D

...dopuna
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66268
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#106 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by _BataZiv_0809 »

Lakat Jebić wrote:nije odbijanac, pa da je prikuca, nego ga pogodila lopta na putu do gola :-) doduse drugi je majstorski zaobisao reinu, al dva gola iz jednog suta u finalu lige prvaka.. jbg :D
Rekli smo druze Jebic, odbijanac od njega :D Promijenio putanju lopte pa mu pripisan gol :izet:
User avatar
majstor10
Posts: 195
Joined: 18/11/2013 02:21

#107 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by majstor10 »

najdrazi 3 besic 2 spahic 1 KOLASINAC
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#108 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by pirmin »

Onako na prvu Miske, Modric i Muslimovic.
Volio bih s tim momcima odigrati koju na terminu. 8-)
User avatar
House
Posts: 46748
Joined: 17/03/2010 15:36

#109 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by House »

najdraži-Del Piero

najmrži-Busquets
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#110 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by cyprus »

Kad se već spominje Busquets, red je da i ja izbacim svojih 10 najmržih :mrgreen:

Busquets
David Luiz
Pique
Dani Alves
Pedro
Nani
Mihajlović
Valdes
Pepe
Šimunić

Diega Costu van ove liste drži isključivo dres koji trenutno nosi :mrgreen:
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#111 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Mustang1 »

Image
User avatar
ODVRATAN_i_GADAN
Posts: 1039
Joined: 27/01/2003 00:00

#112 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by ODVRATAN_i_GADAN »

Vec je spominjan ali evo jos jednom ko ima volje i zelje da odvoji pola sata za golove jednog od najvecih majstora, ako ne i najveceg, sesnaesterca. Neko ce reci sreca ali ne moze biti ovoliko puta biti samo sreca (313 u zvanicnim utakmicama) nego vise osjecaj, znanje i glad za golovima koje je uvijek proslavljao kao da su prvi ili zadnji u zivotu, a ne jedan od mnogih. Imao sam srecu da ga par puta gledam uzivo i nevjerovatno je kako se kretao u trenutcima kada njegova ekipa ima posjed lopte pa makar to bio i golman. Uvijek spreman za reakciju i prosto neuhvatljiv.

nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#113 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by nema me tamo »

Mustang1 wrote:Image

Ih..

Kad je on mijenjao frizuru tako sam i ja k'o manji..

Nebrojeno ga puta sanjao...

Šta reci više?
User avatar
Tigar1
Posts: 443
Joined: 24/10/2012 17:38

#114 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Tigar1 »

Najdraži :

Alex del Piero - furao sam se i nosio frizuru kao on 1995-1997 šop naprijed, kraće ostalo, slobodnjak, kretanje, njuh za gol ili asist, van terena gospodin, nikakve mrlje.

Zinedine Zidane - pas, građenje, slobodnjak, pregled igre - fantazija

Edgar Davids - beskopromisni borac

Gigi Buffon - legenda među stativama

David Trezeguet - neka neko pogleda onu tekmu u maju 2005 kad su sa Milanom par kola prije kraja odlučivali o tituli, samo je jednom frajer pobjegao odbrani Milana - zastrašujućoj Maldini Nesta Stam Cafu (da se u.k.enjaš kakva imena).. i tako je bilo sijaset tekmi, nije bez razloga dobio nadimak Cobra.

Od onih koji nisu bili u Juveu : Maldini - dingospo par exellance, Kahn - golmančina na kvadrat, Effenberg - stav oštar i beskompromisan, Barbarez - naša legenda, Schewchenko - kad taj primi loptu uvijek me bilo hastra šta će uraditi odbrani, Schmeichel - titan među stativama, Keane - beskopromisan i borben, Gattuso - isto, Raul - uvijek na pravom mjestu, Colin Hendry - borac išao glavom gdje neko ne bi ni ćuskijom, Vieri - rasni strijelac i golgeter nikad nisam prežalio odlazak iz Juventusa, Batistuta - zvijer šesnaesterca, Ronaldinho Gaucho - dribling, šut, pregled igre, lakoća postizanja golova i baratanja loptom... bilo je tih momčiluka sijaset.

Najmrži : Cambiasso, Cordoba, Šuker, Busquets, Rivaldo - znao je lopte ali brate plačip.i.zda, non stop nešto, vrhunac je bila ona gluma na svjetskom protiv Turske, Ronaldo - igračina je brate što jest jest, jedan od najboljih ikada ali toliki ego i k.l.inčenje... onaj što je igrao u Laziu i Napoliju žuta njuška sa Kosova mislim da je sad u HSV Valon Behrami pogan i prgav, Vinnie Jones - brate hajd u ring pa se mlati ono što je on radio nije bio fudbal nego ulična tuča... bilo mi je i tih mrskih igrača ne mogu svih odjednom da se sjetim...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66268
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#115 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by _BataZiv_0809 »

ODVRATAN_i_GADAN wrote:Vec je spominjan ali evo jos jednom ko ima volje i zelje da odvoji pola sata za golove jednog od najvecih majstora, ako ne i najveceg, sesnaesterca. Neko ce reci sreca ali ne moze biti ovoliko puta biti samo sreca (313 u zvanicnim utakmicama) nego vise osjecaj, znanje i glad za golovima koje je uvijek proslavljao kao da su prvi ili zadnji u zivotu, a ne jedan od mnogih. Imao sam srecu da ga par puta gledam uzivo i nevjerovatno je kako se kretao u trenutcima kada njegova ekipa ima posjed lopte pa makar to bio i golman. Uvijek spreman za reakciju i prosto neuhvatljiv.


Kralj :thumbup:
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#117 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Bosanski_kralj »

Najmrži Ramos, fuj gadi mi se.

Inače nisam ljubitelj Španaca i Portugalaca, ciganija su.
lajkujMe
Posts: 12263
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#118 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by lajkujMe »

Najdrazi apsolutno su Ronaldo original i Rivaldo snjima odrastao i gledao njihove igre. Rivaldo mi je cak bio uvijek drazi jer je nekako uvijek meni bio lider i covjek za uzora.

Najrmzi apsolutno Fabien Barthez i Kenan Hasagic obojca su umisljala da su Ronaldo pa pravili lude scene pred svojim golima koji su rezultirali glupim golovima.

Znali su me izivcirati samo tako
User avatar
Qler
Posts: 23608
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#119 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Qler »

Ja ovog Kritijana :) Ronalda nekako ne mogu, ali svaki put me iznenadi necim.. evo sad zadnje kad je napucao malca loptom i dao mu onu majcu... te neke sitnice nekako pokazuju kakav je neko covjek... a opet na terenu placipicka vrhunska, iako je i igrac vrhunski... ne znam saren mi sav nekakav...
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#120 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Pismonosa »

...
Last edited by Pismonosa on 03/02/2021 10:32, edited 1 time in total.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#121 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by pirmin »

Dalje medju najdrazima, (+treneri):
Zinedin Z. - podsjeca me na oca, izgledom i stilom igre kojeg mi je stari gajio u FK Naprijed dok je bio aktivan :D
Ivica Osim - vidim njega, vidim dedu rahmetli
Eric Cantona - lafac koji je skontao da treba prestati kad si na vrhuncu i posvetiti se necem drugom.
Pokazao covjek kako se postaje legenda na najbolji nacin.

Nije da ih mrzim ali ne gotivim:
Guardiolu - smatram da je navikani nafakas. Volio bih ga vidjeti u Greuther Fürthu, da s njima bez ikakvih skupih pojacanja napravi nesto pa da se pospem pepelom ako je stvarno strucnjak.
A.Wenger - sjasi vise, ugledaj se na Erica :wink:
User avatar
hodža
Posts: 4522
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#122 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by hodža »

suadfor wrote:
odavno se ne ismijah ovako :D pa on je toliko sretan bio da pirlo nije pucao slobodnjake prema golu nego u pippa, svaka u go ulazi nakon sto se odbije od njega :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=zZQW497i1SI

ma uigrana akcija 100%....svaki slobodnjak isti položaj i kretnja, Pirlo je samo trebao da ga pogodi :D
zetareticula
Posts: 1062
Joined: 13/06/2014 12:02

#123 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by zetareticula »

Batistuta i Recoba

a ovih drugi ima dosta :D
User avatar
Logovan
Posts: 94425
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#124 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Logovan »

Rio Ferdinand :thumbup:

Fredrik Ljungberg :thumbup:
User avatar
p206
Posts: 7949
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#125 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by p206 »

Dragi:Misimović,Barbarez,Nedved,Emre,Gerrard,Ronaldo,Kluivert,Overmars,Seedorf,Shevchenko,Kaka,Beckham,Caffu,Ronaldinho,Etoo,Rooney,Henry,Pires,Valeron,Messi,Puyol,Villa,Iniesta.

Mrski:Mihajlović,Šuker,Figo,Gutti,Cristiano,Terry,Lampard,Bale,Roy Keane,Pepe,svi Grci i još neki Portugalci
Post Reply