udes uvidjaj pomoc

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
mahalas505
Posts: 2783
Joined: 08/10/2005 09:13

#151 Re: udes uvidjaj pomoc

Post by mahalas505 »

obuzdan wrote:
taureg71 wrote:
ne kontam poantu ??? nudio je novac jer je " mislio" da je kriv...pajdo, je li mislis da nudjenje novca " pije" vode na sudu i da je to DOKAZ da nisam kriv ja nego on ???

Kod nas nista ne pije vode. Znam za slicne slucajeve gdje su 100% nevini ljudi proglaseni krivim. Tako da je najpostenije iazci, otresti ga i onda zovnut drotove...
Koga otresti? Pa covjek koji je na kraju proglasen krivim je koliko sam shvatio odmah poslije nesrece davao pare, posto je i sam skontao da je kriv. Dok policajac na uvidjaju nije poceo da pametuje, i onda samo jos vise ukopao covjeka.
obuzdan
Posts: 312
Joined: 03/12/2013 14:33

#152 Re: udes uvidjaj pomoc

Post by obuzdan »

mahalas505 wrote:
obuzdan wrote:
taureg71 wrote:
ne kontam poantu ??? nudio je novac jer je " mislio" da je kriv...pajdo, je li mislis da nudjenje novca " pije" vode na sudu i da je to DOKAZ da nisam kriv ja nego on ???

Kod nas nista ne pije vode. Znam za slicne slucajeve gdje su 100% nevini ljudi proglaseni krivim. Tako da je najpostenije iazci, otresti ga i onda zovnut drotove...
Koga otresti? Pa covjek koji je na kraju proglasen krivim je koliko sam shvatio odmah poslije nesrece davao pare, posto je i sam skontao da je kriv. Dok policajac na uvidjaju nije poceo da pametuje, i onda samo jos vise ukopao covjeka.

Izvini procitao sam samo par prvih postova i koliko sam shavtio, covjek koji je nudio novac, nije proglasen krivim nego ovaj sto skrece...
mahalas505
Posts: 2783
Joined: 08/10/2005 09:13

#153 Re: udes uvidjaj pomoc

Post by mahalas505 »

obuzdan wrote:Izvini procitao sam samo par prvih postova i koliko sam shavtio, covjek koji je nudio novac, nije proglasen krivim nego ovaj sto skrece...
To je policajac poceo da bulazni, i da odredjuje ko je kriv, a ko ne.
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#154 Re: udes uvidjaj pomoc

Post by taureg71 »

mahalas505 wrote:
obuzdan wrote:
taureg71 wrote:
ne kontam poantu ??? nudio je novac jer je " mislio" da je kriv...pajdo, je li mislis da nudjenje novca " pije" vode na sudu i da je to DOKAZ da nisam kriv ja nego on ???

Kod nas nista ne pije vode. Znam za slicne slucajeve gdje su 100% nevini ljudi proglaseni krivim. Tako da je najpostenije iazci, otresti ga i onda zovnut drotove...
Koga otresti? Pa covjek koji je na kraju proglasen krivim je koliko sam shvatio odmah poslije nesrece davao pare, posto je i sam skontao da je kriv. Dok policajac na uvidjaju nije poceo da pametuje, i onda samo jos vise ukopao covjeka.
Tako je, taj sto je na sudu proglasem krivim je preticao i on je meni koji sam skretao i proglasen nevinim nudio pare, a policija je tako napravila uvidjaj da sam ja u startu oznacen krivim i pozvan na sud kao okrivljeni..srecom vjestak ocito posten covjek je rekao kako je bilo i sudija je prihvatio u cijelosti misljenje njegovo i samim tim mene proglasio nevinim...eto...sad je jasno valjda svima...
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#155 Re: udes uvidjaj pomoc

Post by taureg71 »

mahalas505 wrote:
obuzdan wrote:Izvini procitao sam samo par prvih postova i koliko sam shavtio, covjek koji je nudio novac, nije proglasen krivim nego ovaj sto skrece...
To je policajac poceo da bulazni, i da odredjuje ko je kriv, a ko ne.
a samo da ste vidjeli manjkavosti u pisanju uvidjaja, sramota ko sve radi u policiji :zjev:
Post Reply