Better Call Saul (2015– )

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Altsa
Posts: 7356
Joined: 19/03/2004 18:31

#76 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by Altsa »

Eborg wrote:Ako vam je baš zapelo za titlove, nabavite BS Player. On automatski traži titlove za jezike koje ste postavili kod pokretanja.
moze on traziti koliko hoce ako nema na netu. inace pojavili su se titlovi za obje epizode.
oskarboy
Posts: 755
Joined: 25/09/2014 13:04

#77 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by oskarboy »

na titlovima je najbolje cekat prevode.evo sad imaju za obadvije epizode prevodi.
User avatar
Šveđanin
Posts: 5648
Joined: 13/06/2013 00:19

#78 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by Šveđanin »

Jedina serija koja koliko toliko daje Breaking Bad osjecaj od ovih sto se emituju trenutno.

Imamo svi malo prevelika ocekivanja nakon sto smo pogledali Breaking Bad, ali ovome treba pruziti sansu, ja cu gledati sigurno, ionako se nista specijalno ne emituje trenutno..
User avatar
Rinzler
Posts: 151
Joined: 11/02/2015 16:19

#79 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by Rinzler »

Nikad, al znaci nikad, necu shvatit hype i prenapuhane hvalospjeve o white trash dream sapunjari poput breaking bad. Ono hajmo mastat da pravimo meth, to je tako cool :) probah gledat fakat, al imam jako ruznu osobinu, cim vidim par gluposti i pokusaja da gledaoca tretiraju kao infantilca, ohladim momentalno od gledanja sranja. A vala i cim sam vidio u seriji onog debilcica celavog, nekog drota je glumio bliskog glavnom starkelji, lik je pokusavao glumit i u onoj stupidnosti under the dome. Ma cim njega vidim bilo gdje, dovoljan je pokazatelj o kvalitetu, iliti tacnije receno, nedostatku kvalitete projekta :)
Deda Kurcoje
Posts: 427
Joined: 05/06/2013 08:59

#81 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by Deda Kurcoje »

Za sada opravdava apsolutno sva moja ocekivanja nakon BB. Zadovoljstvo je pratiti vrlo interesantne dijaloge.
User avatar
Discball
Posts: 490
Joined: 31/10/2006 09:56

#82 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by Discball »

Rinzler wrote: by Rinzler » 14/02/2015 07:21
Nikad, al znaci nikad, necu shvatit hype i prenapuhane hvalospjeve o white trash dream sapunjari poput breaking bad. Ono hajmo mastat da pravimo meth, to je tako cool probah gledat fakat, al imam jako ruznu osobinu, cim vidim par gluposti i pokusaja da gledaoca tretiraju kao infantilca, ohladim momentalno od gledanja sranja. A vala i cim sam vidio u seriji onog debilcica celavog, nekog drota je glumio bliskog glavnom starkelji, lik je pokusavao glumit i u onoj stupidnosti under the dome. Ma cim njega vidim bilo gdje, dovoljan je pokazatelj o kvalitetu, iliti tacnije receno, nedostatku kvalitete projekta
Nekoga nazivaš infantilnim a poentu serije nisi uopće shvatio... pogotovo onaj dio hajmo praviti meth.

Breaking Bad je najbolja serija ikad napravljena. U posljednje vrijeme ih ima haos dobrih ali je BB barem za dvije stepenice bolja od najboljih.

Što se tiče ćelavog, on je upravo i izabran da glumi u toj ulozi jer je poenta naći običnog (onog kakav postoji u stvarnom životu) agenta DEA, a ne lika iz svakodnevnog američkog akcijskog filma. :D :D :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58882
Joined: 03/08/2010 19:04

#83 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by kakavdanakneiskustvu »

Discball wrote:
Rinzler wrote: by Rinzler » 14/02/2015 07:21
Nikad, al znaci nikad, necu shvatit hype i prenapuhane hvalospjeve o white trash dream sapunjari poput breaking bad. Ono hajmo mastat da pravimo meth, to je tako cool probah gledat fakat, al imam jako ruznu osobinu, cim vidim par gluposti i pokusaja da gledaoca tretiraju kao infantilca, ohladim momentalno od gledanja sranja. A vala i cim sam vidio u seriji onog debilcica celavog, nekog drota je glumio bliskog glavnom starkelji, lik je pokusavao glumit i u onoj stupidnosti under the dome. Ma cim njega vidim bilo gdje, dovoljan je pokazatelj o kvalitetu, iliti tacnije receno, nedostatku kvalitete projekta
Nekoga nazivaš infantilnim a poentu serije nisi uopće shvatio... pogotovo onaj dio hajmo praviti meth.

Breaking Bad je najbolja serija ikad napravljena. U posljednje vrijeme ih ima haos dobrih ali je BB barem za dvije stepenice bolja od najboljih.

Što se tiče ćelavog, on je upravo i izabran da glumi u toj ulozi jer je poenta naći običnog (onog kakav postoji u stvarnom životu) agenta DEA, a ne lika iz svakodnevnog američkog akcijskog filma. :D :D :D


jesio gledao žicu?
Deda Kurcoje
Posts: 427
Joined: 05/06/2013 08:59

#84 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by Deda Kurcoje »

Rinzler wrote:Nikad, al znaci nikad, necu shvatit hype i prenapuhane hvalospjeve o white trash dream sapunjari poput breaking bad. Ono hajmo mastat da pravimo meth, to je tako cool :) probah gledat fakat, al imam jako ruznu osobinu, cim vidim par gluposti i pokusaja da gledaoca tretiraju kao infantilca, ohladim momentalno od gledanja sranja. A vala i cim sam vidio u seriji onog debilcica celavog, nekog drota je glumio bliskog glavnom starkelji, lik je pokusavao glumit i u onoj stupidnosti under the dome. Ma cim njega vidim bilo gdje, dovoljan je pokazatelj o kvalitetu, iliti tacnije receno, nedostatku kvalitete projekta :)
Da bi nesto mogao da ocijenis, moras imati potpunu sliku o tome. Ako neko nije pogledao kompletnu seriju, nije mjerodavan da kritikuje. Toliko o tome.
User avatar
Rinzler
Posts: 151
Joined: 11/02/2015 16:19

#85 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by Rinzler »

Discball wrote:
Rinzler wrote: by Rinzler » 14/02/2015 07:21
Nikad, al znaci nikad, necu shvatit hype i prenapuhane hvalospjeve o white trash dream sapunjari poput breaking bad. Ono hajmo mastat da pravimo meth, to je tako cool probah gledat fakat, al imam jako ruznu osobinu, cim vidim par gluposti i pokusaja da gledaoca tretiraju kao infantilca, ohladim momentalno od gledanja sranja. A vala i cim sam vidio u seriji onog debilcica celavog, nekog drota je glumio bliskog glavnom starkelji, lik je pokusavao glumit i u onoj stupidnosti under the dome. Ma cim njega vidim bilo gdje, dovoljan je pokazatelj o kvalitetu, iliti tacnije receno, nedostatku kvalitete projekta
Nekoga nazivaš infantilnim a poentu serije nisi uopće shvatio... pogotovo onaj dio hajmo praviti meth.

Breaking Bad je najbolja serija ikad napravljena. U posljednje vrijeme ih ima haos dobrih ali je BB barem za dvije stepenice bolja od najboljih.

Što se tiče ćelavog, on je upravo i izabran da glumi u toj ulozi jer je poenta naći običnog (onog kakav postoji u stvarnom životu) agenta DEA, a ne lika iz svakodnevnog američkog akcijskog filma. :D :D :D
Molim za mrvicu koncentracije i tacnosti kada me vec quotas. Ja ne rekoh nikome da je infantilan, sem doduse da pokusase mene tvorci pomenute bljuvotine tretirat kao takvog, s tim poluproizvodom za siroke mase. Hvala na pažnji. :)
User avatar
Discball
Posts: 490
Joined: 31/10/2006 09:56

#86 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by Discball »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Discball wrote:
Rinzler wrote: by Rinzler » 14/02/2015 07:21
Nikad, al znaci nikad, necu shvatit hype i prenapuhane hvalospjeve o white trash dream sapunjari poput breaking bad. Ono hajmo mastat da pravimo meth, to je tako cool probah gledat fakat, al imam jako ruznu osobinu, cim vidim par gluposti i pokusaja da gledaoca tretiraju kao infantilca, ohladim momentalno od gledanja sranja. A vala i cim sam vidio u seriji onog debilcica celavog, nekog drota je glumio bliskog glavnom starkelji, lik je pokusavao glumit i u onoj stupidnosti under the dome. Ma cim njega vidim bilo gdje, dovoljan je pokazatelj o kvalitetu, iliti tacnije receno, nedostatku kvalitete projekta
Nekoga nazivaš infantilnim a poentu serije nisi uopće shvatio... pogotovo onaj dio hajmo praviti meth.

Breaking Bad je najbolja serija ikad napravljena. U posljednje vrijeme ih ima haos dobrih ali je BB barem za dvije stepenice bolja od najboljih.

Što se tiče ćelavog, on je upravo i izabran da glumi u toj ulozi jer je poenta naći običnog (onog kakav postoji u stvarnom životu) agenta DEA, a ne lika iz svakodnevnog američkog akcijskog filma. :D :D :D


jesio gledao žicu?
Nisam, imam je na Mede8er-u ali nikako da dođe na red... čuo sam da je dobra, ali ne mogu davati svoje mišljenje dok je ne pogledam...
User avatar
Discball
Posts: 490
Joined: 31/10/2006 09:56

#87 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by Discball »

Rinzler wrote:
Discball wrote:
Rinzler wrote: by Rinzler » 14/02/2015 07:21
Nikad, al znaci nikad, necu shvatit hype i prenapuhane hvalospjeve o white trash dream sapunjari poput breaking bad. Ono hajmo mastat da pravimo meth, to je tako cool probah gledat fakat, al imam jako ruznu osobinu, cim vidim par gluposti i pokusaja da gledaoca tretiraju kao infantilca, ohladim momentalno od gledanja sranja. A vala i cim sam vidio u seriji onog debilcica celavog, nekog drota je glumio bliskog glavnom starkelji, lik je pokusavao glumit i u onoj stupidnosti under the dome. Ma cim njega vidim bilo gdje, dovoljan je pokazatelj o kvalitetu, iliti tacnije receno, nedostatku kvalitete projekta
Nekoga nazivaš infantilnim a poentu serije nisi uopće shvatio... pogotovo onaj dio hajmo praviti meth.

Breaking Bad je najbolja serija ikad napravljena. U posljednje vrijeme ih ima haos dobrih ali je BB barem za dvije stepenice bolja od najboljih.

Što se tiče ćelavog, on je upravo i izabran da glumi u toj ulozi jer je poenta naći običnog (onog kakav postoji u stvarnom životu) agenta DEA, a ne lika iz svakodnevnog američkog akcijskog filma. :D :D :D
Molim za mrvicu koncentracije i tacnosti kada me vec quotas. Ja ne rekoh nikome da je infantilan, sem doduse da pokusase mene tvorci pomenute bljuvotine tretirat kao takvog, s tim poluproizvodom za siroke mase. Hvala na pažnji. :)
Po tebi svima kojima se svidjela serija ispadoše infantilni, pa nas tako uvrijedi... barem one koji se lako vrijeđaju...
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58882
Joined: 03/08/2010 19:04

#88 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by kakavdanakneiskustvu »

@Discball,pogledaj, i ja sam se dugo nakanjivao da pođem gledati,i meni je BB bila najbolja serija ikad i onda pogledah zicu,i ode BB na drugo mjesto
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 14/02/2015 10:34, edited 1 time in total.
User avatar
Rinzler
Posts: 151
Joined: 11/02/2015 16:19

#89 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by Rinzler »

Internet prostranstva definitivno nisu prigodan habitat za tako lako uvredljive osobe :)
Deda Kurcoje
Posts: 427
Joined: 05/06/2013 08:59

#90 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by Deda Kurcoje »

Uvijek ce se naci neko kome ce Ceca Raznatovic biti bolja od Roger Watersa i ko ce onako zdusno da popljuje, jer se ne uklapa u njegov mentalni sklop i smisao. Nije to najgore sto nam se desava. Ljude spaljuju u kavezu...
User avatar
Discball
Posts: 490
Joined: 31/10/2006 09:56

#91 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by Discball »

Rinzler wrote:Internet prostranstva definitivno nisu prigodan habitat za tako lako uvredljive osobe :)
Ja nikad, al ima ovdje narodnih masa... ne bi vjerovao...
User avatar
friskyoreo
Posts: 1898
Joined: 21/11/2011 16:55
Location: Wysteria Lane

#92 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by friskyoreo »

Citajuci ovaj forum, nekad mi stvarno dodje da napisem naucni rad na temu "Vendi sindrom". Ne znam samo da li je obradjena ta tema u danasnjoj psihologiji. :D
Mohamad Sissoko
Posts: 2421
Joined: 27/10/2009 22:48

#93 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by Mohamad Sissoko »

:lol: joj ovoga sa Žicom.
User avatar
Rinzler
Posts: 151
Joined: 11/02/2015 16:19

#94 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by Rinzler »

Ma vala i zica isto hameljasko sranje. Hypeovano do besvjesti niusta. Sam pogled na facu isprdka od ll cool j-a i njegovo pokusavanje docaravanja da je klinac iz gheta je pateticno. Ne shvatam od toliko tematika, lijepih serija, inteligentnih, kako naizgled zrela i formirana licnost moze tvrdit godinama za inbecilne poluproizvode americke shklj produkcije da su najbolje serije IKAD.
serijofanatik
Posts: 28
Joined: 31/08/2014 23:21

#95 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by serijofanatik »

Breaking Bad je odlična serija...divim se mozgovima koji su to napravili.


Pogledao 2 epizode ovoga i meni je dosta dobro. Tuco je odličan. Druga epizoda je bila bolja od prve, jedva čekam kad se Saul i Mike sprijatelje :D. Trebamo vidit Mikea u akciji, a ne u naplatnoj kućici. :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58882
Joined: 03/08/2010 19:04

#96 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by kakavdanakneiskustvu »

Deda Kurcoje wrote:Uvijek ce se naci neko kome ce Ceca Raznatovic biti bolja od Roger Watersa i ko ce onako zdusno da popljuje, jer se ne uklapa u njegov mentalni sklop i smisao. Nije to najgore sto nam se desava. Ljude spaljuju u kavezu...
:thumbup:
User avatar
House
Posts: 46788
Joined: 17/03/2010 15:36

#97 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by House »

odlična serija :thumbup: show tek slijedi


Tuco :bih:
User avatar
karanana
Posts: 47315
Joined: 26/02/2004 00:00

#98 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by karanana »

Rinzler wrote:Ma vala i zica isto hameljasko sranje. Hypeovano do besvjesti niusta. Sam pogled na facu isprdka od ll cool j-a i njegovo pokusavanje docaravanja da je klinac iz gheta je pateticno. Ne shvatam od toliko tematika, lijepih serija, inteligentnih, kako naizgled zrela i formirana licnost moze tvrdit godinama za inbecilne poluproizvode americke shklj produkcije da su najbolje serije IKAD.
pa daj da vidimo ukus jednog pametnog intelektualca i veoma dobrog analiticara i kriticara serija.
ne valja bb, ne valja zica.... (zicu ni ja nisam gledao ali sam cuo dobre stvari ali nikako da krenem)....onda sta valja?
koje su tebi dobre serije?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58882
Joined: 03/08/2010 19:04

#99 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by kakavdanakneiskustvu »

karanana wrote:
Rinzler wrote:Ma vala i zica isto hameljasko sranje. Hypeovano do besvjesti niusta. Sam pogled na facu isprdka od ll cool j-a i njegovo pokusavanje docaravanja da je klinac iz gheta je pateticno. Ne shvatam od toliko tematika, lijepih serija, inteligentnih, kako naizgled zrela i formirana licnost moze tvrdit godinama za inbecilne poluproizvode americke shklj produkcije da su najbolje serije IKAD.
pa daj da vidimo ukus jednog pametnog intelektualca i veoma dobrog analiticara i kriticara serija.
koje su tebi dobre serije?
ž

i mene zanima
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#100 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by insomnia78 »

Ma ovo je onaj Gossip girl
Post Reply