FIFA- All about

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
medjutim
Posts: 990
Joined: 11/08/2009 16:09

#701 Re: FIFA- All about

Post by medjutim »

@Mustang1 Prijavio sam da su me hakovali, i dobijem mail nakon 15 dana da nisu mogli da utvrde da sam bio hakovan i da mi kao nece ponuditi kompenzaciju, ja opet prijavim, nazovem ih i posaljem screenshots (lik koji mi je oteo sve, nije izbrisao prodate igrace), i fakat lik kaze izvini mislim da je nasa ekipa koja radi na tome pogrijesila, na slikama se jasno vidi da si hakovan. Nakon sto je sve prodao igrace ostavio mi 4,5k coinsa, sad opet cekam pa cemo vidjet sta ce biti. Malo mi samo glupo sto ako igras posteno, tesko da mozes doci do nekog igraca koji kosta vise od 500k, ili moras bas da visis non stop, da trgujes i igras, jer drugacije ne ide. Ja sam nekako skuckao lovu za Di Mariu i nisam se pokajao, lik fakat rastura, igram 4-1-2-1-2, Di Maria kao CAM. Tiote je prejak CDM, al ko sto neko rece, kontam pravit drugu ekipu kad skupim love, jer CB najjaci u Premier ligi Kompany raspali :D
User avatar
Mustang1
Posts: 28760
Joined: 29/12/2010 17:31

#702 Re: FIFA- All about

Post by Mustang1 »

To je to sto se tice mene i Ultimate Teama .. Odigram prvu utakmicu izgubim 3:2 ali njih je dvojica bilo .. U odbrani predjes jednog drugi te ceka i uklizava .. U napadu utrcavaju gdje ja sam ne mogu upratit i ne ocekujem uopste .. Drugu pobjedim 4:1 i dobijem DNF .. Citao sam ovo nekad prije da je nemoguce pobjedit u prvoj diviziji .. AKo izgubis izgubio si ako pobjedis dobijes DNF a protivnik pobjedu .. I onda se ja cudim kako onaj ima sto je prvi 120 sezona i 120 titula :-)

Igrat cu seasons dok ne izadje GTA V
Vertig0
Posts: 2663
Joined: 13/04/2011 23:45

#703 Re: FIFA- All about

Post by Vertig0 »

Ne kontam, kako mislis nemoguce dobiti? I ja sam isto nekad pod utiskom da je u FUTu skill mozda 20-30% a ostatak postotka neke druge stvari, skripte i sl. koje EA koristi. Ja sam z 2 dana bukvalno "zaboravio" igrati fife... OK mozda mi dolaze jaci protivnici, ali odbranu je postalo gotovo nemoguce igrati, i kretanje igraca bez lopte mi je postalo ocajno. Ne znam, mozda se i ja samo tripujem kad god izgubim pa svaljujem na igru. :D
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2569
Joined: 28/02/2010 19:25

#704 Re: FIFA- All about

Post by Plavo-bijeli »

Nisam te ništa skontao, šta "njih je dvojica bilo" ? Za to prekidanje utakmice, jednom kad sam vodio protiv frajera 1-0 je toliko štopalo i ja odlučim da prekinem preko jednog programa pa šta bude, bude, kad dadoše mi 3 boda, ali neću to zloupotrebljavati. Ja sam odigrao 5 utakmica u prvoj i 4 sam izgubio i to često su mi dolazili lošiji protivnici, ali mislim da sam ja pravio neke pogreške i sl. Ugl nikad mi nije izbacilo to DNF. Šta si odmah odustao :D

Inače kontam, skupiti još malo i kupiti REmya, ili skupiti još duplo toliko i kupiti Sturridgea?
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2569
Joined: 28/02/2010 19:25

#705 Re: FIFA- All about

Post by Plavo-bijeli »

Vertig0 wrote:Ne kontam, kako mislis nemoguce dobiti? I ja sam isto nekad pod utiskom da je u FUTu skill mozda 20-30% a ostatak postotka neke druge stvari, skripte i sl. koje EA koristi. Ja sam z 2 dana bukvalno "zaboravio" igrati fife... OK mozda mi dolaze jaci protivnici, ali odbranu je postalo gotovo nemoguce igrati, i kretanje igraca bez lopte mi je postalo ocajno. Ne znam, mozda se i ja samo tripujem kad god izgubim pa svaljujem na igru. :D
ma za odbranu moraš biti skoncentrisan 100% ko da si na ispitu :D
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#706 Re: FIFA- All about

Post by Havatar »

Koji ono igrač ima najaču snagu na FIFA 15 , hoću da ga kupim :?: Znao sam pošto su o tome pisali u medijima ali sam zaboravio .
User avatar
Mustang1
Posts: 28760
Joined: 29/12/2010 17:31

#707 Re: FIFA- All about

Post by Mustang1 »

Pa dvojica igraju zajedno .. Dodjes ti kod mene ukljucimo dva djojstika i ja i ti zajedno igramo sa mojim timom online .. I kada igras protiv dvojice koji dugo igraju zajedno i dobro igraju pokrivaju jedan drugog nemoguce ih je dobit ..
A kazem nemoguce dobit jer ako dobijes izbaci te i pise ti DNF .. Sta ja tu mogu ? Citao sam o ovome prosle godine su se mnogi zalili da sta god se desilo ne mogu upisati bodove u prvoj ligi .. Ako pobjedim izbaci mi DNF .. Ako izgubim izgubio sam :D Kazem danas sam jednu izgubio od te dvojice i jednu pobjedio ali kao da i nisam .. Sta se imam zivcirat nisam nikada niti cu radi igrice .. Kad mi pocne vaditi zivce samo ugasim i cao :D
User avatar
Mustang1
Posts: 28760
Joined: 29/12/2010 17:31

#708 Re: FIFA- All about

Post by Mustang1 »

Havatar wrote:Koji ono igrač ima najaču snagu na FIFA 15 , hoću da ga kupim :?: Znao sam pošto su o tome pisali u medijima ali sam zaboravio .
Akinfenwa ali nemas nista od njega bezveze ces uzimati ..
User avatar
Averus
Posts: 20368
Joined: 13/02/2008 17:07

#709 Re: FIFA- All about

Post by Averus »

(FIFA World)

Nakon patnje kroz nekoliko utakmica, ipak sam uspio zadržati mjesto u 5. diviziji.
Malo sam poradio na ekipi, sastavio neki optimum i evo fino sam krenuo. Divizijio 4, here I come! :D

Image


Evo "glavne" ekipe (na golu naravno Begović):
Image

Savjeti dobrodošli :)

:bih:
Last edited by Averus on 11/11/2014 15:55, edited 1 time in total.
User avatar
Mustang1
Posts: 28760
Joined: 29/12/2010 17:31

#710 Re: FIFA- All about

Post by Mustang1 »

Nastavio sam ipak sta cu jbg nemam cega igrati do GTA V :D Ispao sam iz prve lige u zadnjoj odigrao nerijeseno a morao pobjediti i ostao kraci za bod za opstanak u prvoj :D Moram sad odmah izboriti ulazak u prvu i onda ce i titula stici expresno 8-)
kazo
Posts: 1523
Joined: 08/03/2012 19:57

#711 Re: FIFA- All about

Post by kazo »

Ko je bolji reus ili gotze :D i kakav je muller ? i koga u sredini od svaba, schweinsteiger ? na fifu 14 mislim :-D
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#712 Re: FIFA- All about

Post by Havatar »

kazo wrote:Ko je bolji reus ili gotze :D i kakav je muller ? i koga u sredini od svaba, schweinsteiger ? na fifu 14 mislim :-D
Bender
User avatar
Mustang1
Posts: 28760
Joined: 29/12/2010 17:31

#713 Re: FIFA- All about

Post by Mustang1 »

Reus i Gotze ne igraju istu poziciju nit ih mozes konvertovati da igraju istu tako da se tu nema sta poredit :D
kazo
Posts: 1523
Joined: 08/03/2012 19:57

#714 Re: FIFA- All about

Post by kazo »

Ma meni obojica trebaju, jer nekad igram s dva napadaca a nekad jednog na cam. Gotze nema nesto dobre ocjene :/ a opario sam se pa da kupim sta kvalitetno.
User avatar
Mustang1
Posts: 28760
Joined: 29/12/2010 17:31

#715 Re: FIFA- All about

Post by Mustang1 »

Muller zeleni
ma3
Posts: 214
Joined: 28/01/2012 23:55

#716 Re: FIFA- All about

Post by ma3 »

nedavno sam poceo igrati Fifu 15 , pa ako neko hoce da nekad bacimo koju tekmu nek me doda
mahalac82
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2569
Joined: 28/02/2010 19:25

#717 Re: FIFA- All about

Post by Plavo-bijeli »

Odlučio sam preprodati čitavu ekipu iz premijer lige. Razlog je vrlo loša odbrana, iako takva ekipa ima i svoje prednosti u vrhu pogotovo. Evo liste igrača koji su me razočarali i oduševili, a da su iz Engleske Premijer lige:
Igrači koji su me razočarali:

Begović - Jednu utakmicu odbrani 10 zicera, drugu utakmicu od 5 šuteva primi 5 šuteva. Dobro brani šuteve iz daljine(a koji to ne brani), ali sve što ide po podu tehnički nema šansi da odbrani. Najveća mu je mana loše postavljanje, a i stvarno kad mu pogledate ocjene, najošiji mu je POSITIONING 80.
G. Cahil - PRECJENJEN IGRAČ! Cijene mu se vrte oko 10000 iz razloga što nema puno boljih štopera u engleskoj, jedino zbog toga. Vrlo je spor, te zbog svoje sporosti me 100 puta stavio u probleme. ROJO Koji je 3x jeftiniji, mogu slobodno reći da je podjednako dobar(loš).
Igrači koji me nisu pretjerano razočarali, ali nisu ni odigrali pretjerano dobro za plaćene coinse su: Walcott - jednu utakmicu zna odlučiti svojim prodorom, pa ga nema 2,3 utakmice... Moreno, ne znam... frajer nevidljiv na terenu. Leroy Fer, ovdje koliko su ga hvalili ja sam očekivao od njeg da bude Y. Toure u najmanju ruku. Isto nekako nevidljiv, neprimjetan.

Igrači koji su me oduševili:
Tiote- Nisam ga puno stigao koristiti, ali je frajer mašina! Igra na poziciji CDM i potpomaže odbrani, vrlo je agresivan i najčešće stopira napade dok se još nisu približili štoperima.
Cabella - Ni njega nisam dovoljno isprobao, ali je frajer odličan na poziciji CAM. Vrlo je brz, ima dobar šut, dobar dribling i dobar pas. Vrlo jeftin kao i Tiote.
Remy - Auu. Za ovog momka će te morati izdvojiti jedno 15k, ali se isplati. Rekoše mi ovdje da je "precjenjen", ali se nisam ni malo pokajao što sam ga kupio. Svaku utakmicu je zabio gol. Brz, okretan, dobar dribling, dobar skok i udarac glavom... šta više treba napadaču? Da mu je još malo bolji šut Aguero mu ne bi bio ravan.

Ovu trojicu igrača morate imati ako ništa na klupi.

Od igrača koji me nisu pretjerano oduševili, ali su dobro obavljali svoj posao su: Paulinho(CM i CDM), Jarvis i Ashley Young (LM), Onouha i Rojo (CB), Benteke i Zarate (ST).

Sad planiram početi sa ekipom iz Bundes lige, pa ćemo da vidimo kako će to ići.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#718 Re: FIFA- All about

Post by Raigor Stonehoof »

Cek da se probam prisjetit svojih bundesligasa sa fife world :D



----------huntelaar----mandzukic (jos bio u bayernu)
----------------mkhitariyan
-reus----------------------------- farfan-
-----------------martinez
schmelzer--hummels--dante--pisczek
-------------------adler

za reusa sam skupljao mjesec dana i kad sam vidio da mi ne donosi posebnu prevagu i prestao sam igrat 8-)
User avatar
Mustang1
Posts: 28760
Joined: 29/12/2010 17:31

#719 Re: FIFA- All about

Post by Mustang1 »

E jbg meni se cini da ti ocekujes od igraca da ti sve sam uradi :D Eto vidis meni je Bony bio jedno 100000 puta bolji od Remy.a .. Jesam ga koristio 10.ak utakmica ali nijednom nije zabio .. Stavit cu poslije statistiku Bony.a od kojeg su od igraca do 100 hiljada bolji jedino Tevez i Costa
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2569
Joined: 28/02/2010 19:25

#720 Re: FIFA- All about

Post by Plavo-bijeli »

Pa dobro, ti hvališ Bonya reko bi čovjek da mu Diego Costa nije ravan. To što se tebi potrefilo da je dobar, ne znači da je ostalima. Ja sam ga koristio i vrlo je spor i nije zabio par golova u 7,8 utakmica, još sam ga morap na "quick sell" prodati, to govori o njegovoj popularnosti :), pa i kvalitetu. Kolko sam upratio ti si ga dugo koristio u 5,6 ligi, ne reće da si ga isprobavao u prve 2,3 lige. Po meni samo u engleskoj ligi ima bar 5 napadača koji su do 100k i sve i jedan je boljy od bonya, STurridge, Balloteli, Jovetić, Benteke, Lukaku, Remy, Welbeck.
User avatar
Mustang1
Posts: 28760
Joined: 29/12/2010 17:31

#721 Re: FIFA- All about

Post by Mustang1 »

Trenutno sam u 3. a i u drugoj sam ga koristio .. U drugoj ili ostanem ili ispadnem u trecu i odmah se vratim .. Evo sad sam uslikao ocjenu Bony.a pa cu stavit kasnije .. 10 covjek dobio :D Posto je sad u modi sa centra ici i dati go on i to moze .. Probaj uzeti malo sporije i sa njima igrati a ne samo sa brzim .. Ovo ti govorim zbog tebe brze ces nauciti igrati sa sporijim igracima .. I ja sam uvijek furao brze na 14. ali od kada igram sa nesto sporijim puno bolje igram
klixo
Posts: 2020
Joined: 09/07/2012 03:28

#722 Re: FIFA- All about

Post by klixo »

KieBling iz Leverkusena odlican , svaki sut gol i prilicno jak u duelima.
User avatar
Mustang1
Posts: 28760
Joined: 29/12/2010 17:31

#723 Re: FIFA- All about

Post by Mustang1 »

A on jos sporiji od Bony.a :D Najlakse je uzeti 90 pace i trcati treba malo i igrati .. Imam i ja brze i bekove i stopere ali mi napadac odgovara sporiji a jaci
klixo
Posts: 2020
Joined: 09/07/2012 03:28

#724 Re: FIFA- All about

Post by klixo »

Meni ti speedsteri puno rade ,a malo meda daju.
User avatar
Mustang1
Posts: 28760
Joined: 29/12/2010 17:31

#725 Re: FIFA- All about

Post by Mustang1 »

Sa ovim sam usao nocas u drugu ligu

Image


A sve sam blizi tome da ovu zadnju liniju stavim .. Pa da vidim kad ce Ibarbo i Remy pobjeci :D
Sa lijeva na desno im je pace 89,86,93 i 93 :D

Image
Post Reply