Muhamed Besic

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
zomri
Posts: 12859
Joined: 03/05/2006 07:31

#3276 Re: Muhamed Besic

Post by zomri »

Mumetov star je dileja samo takva. Prije par godina desilo se ovo

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /130622047

Glavni akter M.B. (42) :oops:
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#3277 Re: Muhamed Besic

Post by groove »

Ranjeni Meho Bešić iz bolnice poručio komšijama: Ima dana za megdana

:D
User avatar
p206
Posts: 7949
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#3278 Re: Muhamed Besic

Post by p206 »

Messi pobjegao iz zagrljaja bandi Rosarija i na kraju ga sačeka Mume na otvorenju svjetskog prvenstva :oops:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66258
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3279 Re: Muhamed Besic

Post by _BataZiv_0809 »

groove wrote:meho se udara a ti muhamede idi kod psihologa :-)
Pa kad ti je glavni savjetnik neko ko se ne trijezni kad dobije malo vise para :D i pravi rusvaj :lol:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40860
Joined: 29/06/2011 23:39

#3280 Re: Muhamed Besic

Post by dječak sa šibicama »

_BataZiv_0809 wrote:Ni prvi ni zadnji koji je ovakav. Ne moze me niko ubjediti da je gori od juznoamerikanaca koji su preko noci iz favele dosli pod reflektore Milana, Madrida ili Barselone...

Cudi me da veliki klub kao sto je Everton ne angazuje psihologa da malo poradi sa njim...
Ja se sjecam kad je Goran Milic bio u Buenos Airesu i pozelio vidjeti kvart u kojem je rodjen Tevez... prvo sto mu je policijala morala dati pratioca u civilu jer policija ne ulazi u takve kvartove, drugo sto su mu preporucili da sto prije izadje i da sto manje komunicira sa lokalcima :D ali Milic ko Milic, platio likovima pred granapom pivu, oni mu pokazali balkon :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66258
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3281 Re: Muhamed Besic

Post by _BataZiv_0809 »

dječak sa šibicama wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Ni prvi ni zadnji koji je ovakav. Ne moze me niko ubjediti da je gori od juznoamerikanaca koji su preko noci iz favele dosli pod reflektore Milana, Madrida ili Barselone...

Cudi me da veliki klub kao sto je Everton ne angazuje psihologa da malo poradi sa njim...
Ja se sjecam kad je Goran Milic bio u Buenos Airesu i pozelio vidjeti kvart u kojem je rodjen Tevez... prvo sto mu je policijala morala dati pratioca u civilu jer policija ne ulazi u takve kvartove, drugo sto su mu preporucili da sto prije izadje i da sto manje komunicira sa lokalcima :D ali Milic ko Milic, platio likovima pred granapom pivu, oni mu pokazali balkon :D
E zamisli kad neko ko je rastao i formirao se u takvom okruzenju dodje pod reflektore, mora da se pridrzava fer pleja, da bude elokventan kad daje izjave i strpljiv sa novinarima...

Ja sam greskom zalutao u lisabonski kvart Musgueira, odakle je Renato Sančez, igrač Bajerna....Znaci jedan dedo crnac kad me ugledao, ovako mu oci :shock: veli, bolje ti je da se okrenes :lol:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40860
Joined: 29/06/2011 23:39

#3282 Re: Muhamed Besic

Post by dječak sa šibicama »

Pa zato Juka po internetima divlja, docepo se tastature i NBA lige, sad je on u oblacima. Ne zna ni sta mu se dogadja :D

Dobar je Mume, samo je takav tip, to se odmah vidi. Rauber, na oca, ali uvijek kazem primjer Zlatana. Njegov srednjoskoslki profesor je izjavio da Zlatan nije napravio nogometnu karijeru, bio bi vrlo kvalitetan kriminalac.
Ako decko sazrije i odraste na vrijeme, imace karijeru. Na zalost, vecinom takvi ne odrastu nikada. Jos kad mu Jala Brat zapjeva "dobar umire mlad", metak je njegov kad tad.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66258
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3283 Re: Muhamed Besic

Post by _BataZiv_0809 »

dječak sa šibicama wrote:Pa zato Juka po internetima divlja, docepo se tastature i NBA lige, sad je on u oblacima. Ne zna ni sta mu se dogadja :D

Dobar je Mume, samo je takav tip, to se odmah vidi. Rauber, na oca, ali uvijek kazem primjer Zlatana. Njegov srednjoskoslki profesor je izjavio da Zlatan nije napravio nogometnu karijeru, bio bi vrlo kvalitetan kriminalac.
Ako decko sazrije i odraste na vrijeme, imace karijeru. Na zalost, vecinom takvi ne odrastu nikada. Jos kad mu Jala Brat zapjeva "dobar umire mlad", metak je njegov kad tad.
Nesumnjivo je da se ta agresija moze kanalisati u nesto pozitivno, ali to se rijetko desava. Zlatan je jedan, a spisak perspektivnih fudbalaera, zlocestih momaka, a koji su brzo propali je pozamasan.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40860
Joined: 29/06/2011 23:39

#3284 Re: Muhamed Besic

Post by dječak sa šibicama »

To je donekle razumljivo, odrastes u sirotinji ili u nekoj drzi-nedaj situaciji, i onda odjednom postanes milioner. Sva ti vrata otvorena, manekenke ti same sjedaju na qrac, imas sve sto pozelis.

Nekim ljudima je to smisao svega, posebno ako te babo gurao da sutas lopte, htio covjek sebi obezbjediti rahat penziju. Prvi inostrani ugovor, dobijes nekoliko miliona, koga vise briga za loptu i za navijace.
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#3285 Re: Muhamed Besic

Post by groove »

dobar je muhamed momak :thumbup:
pretjerujete malo vise sa vasim psihoanalizama.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18715
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#3286 Re: Muhamed Besic

Post by SmokingMan »

Ne gledah tekme,kako je Mume igrao?
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3287 Re: Muhamed Besic

Post by MOSALJOZE »

Vidim igrao 45 minuta,i nisu primili gol u drugom.
:zoka:
User avatar
Koshpa
Posts: 4908
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#3288 Re: Muhamed Besic

Post by Koshpa »

SmokingMan wrote:Ne gledah tekme,kako je Mume igrao?
S obzirom da se Everton svih 93 min branio, odigrao fino u odbrani imao je par finih startova gdje je moglo biti opasno po gol.
User avatar
drug_profi
Posts: 50621
Joined: 16/07/2012 16:00

#3289 Re: Muhamed Besic

Post by drug_profi »

groove wrote:dobar je muhamed momak :thumbup:
pretjerujete malo vise sa vasim psihoanalizama.
Mnogo bolji od svog starog, sigurno. Ne treba zaboraviti činjenicu da je Mume morao raditi i raditi da bi došao do ovog nivoa. Nije to njemu sa neba palo. Talenata ima svuda ali propadaju radi lijenosti, gluposti, nerada.
Dakle kad pričamo o Mumetu, referišimo se na njegovo djelo, a ne šta mu radi stari.
User avatar
drug_profi
Posts: 50621
Joined: 16/07/2012 16:00

#3290 Re: Muhamed Besic

Post by drug_profi »

SmokingMan wrote:Ne gledah tekme,kako je Mume igrao?
Bio jedan od najboljih u Evertonu. Mislim da je direktno bar 2 gola spriječio. Imao asistenciju za najbolju šansu svog tima, nekoliko jako dobrih uklizavanja, etc. Jednom samo bezveze izgubio loptu, ali dešava se.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#3291 Re: Muhamed Besic

Post by cyprus »

Dođe Meho do BBC-a :mrgreen: Samo izgleda ne kontaju Englezi o čemu je riječ...

http://www.bbc.com/sport/football/41068 ... name=sport
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11052
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#3292 Re: Muhamed Besic

Post by Tito_i_Partija »

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /170905063

:facepalm:

Temperament je haman pravo nasljedan. Sreca juniora pa igra fudbal, inace bi sa babom terorizir'o komsije.
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3293 Re: Muhamed Besic

Post by zlajapravaraja »

Otkako on ne igra, reprezentacija je otišla u tri pizde materine, i postala poligon za Jajala, Milićeviće i HaĐiće da nam kidaju živce na njegovoj poziciji.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11052
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#3294 Re: Muhamed Besic

Post by Tito_i_Partija »

Sta ces, ne znaju ljudi bacat' zvake i izazivat' tuce k'o junior, valjda nam je zato i toliko potreban...da pokaze strancima sta su "pravi Bosanci". :wink:
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#3295 Re: Muhamed Besic

Post by groove »

- On je izvadio pištolj da mi puca u leđa. Bježao sam cik-cak, tri su me pogodila metka, od četiri hica. Ležao sam ranjen, a njegov Mirhad je skočio i rekao „Samire, šta uradi, zavio si nas u crno“. Tada sam vidio da je bacio pištolj, te na ruci dvije rupe od metka, koje nisu bili prostrijelne rane. Tada su me Mirhad, Senad i Samir počeli udarati... Gurnuo sam ruku pod majicu. Oni se udaraju kao žene, široko. Brzo bih ja njih savladao krošeima. Dovukli su me u bašću i iscenirali kao da sam ja njih napao. Jedno dijete je palo u nesvijest od straha - priča nam Bešić..

meho je kralj :lol:
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#3296 Re: Muhamed Besic

Post by cassius »

groove wrote:- On je izvadio pištolj da mi puca u leđa. Bježao sam cik-cak, tri su me pogodila metka, od četiri hica. Ležao sam ranjen, a njegov Mirhad je skočio i rekao „Samire, šta uradi, zavio si nas u crno“. Tada sam vidio da je bacio pištolj, te na ruci dvije rupe od metka, koje nisu bili prostrijelne rane. Tada su me Mirhad, Senad i Samir počeli udarati... Gurnuo sam ruku pod majicu. Oni se udaraju kao žene, široko. Brzo bih ja njih savladao krošeima. Dovukli su me u bašću i iscenirali kao da sam ja njih napao. Jedno dijete je palo u nesvijest od straha - priča nam Bešić..

meho je kralj :lol:
ahahahah :lol:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45297
Joined: 29/12/2005 01:20

#3297 Re: Muhamed Besic

Post by jeza u ledja »

Trcao cik-cak. :lol:
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#3298 Re: Muhamed Besic

Post by Romanista 101% »

skoro 50 godina, a pali avlije :lol: :run:

otac za pozeliti :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3299 Re: Muhamed Besic

Post by Tomahawk11 »

Muhamed je i dobar kakav je stari.
User avatar
Logovan
Posts: 94425
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3300 Re: Muhamed Besic

Post by Logovan »

Image
Post Reply