Damir Dzumhur

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
jarobot
Posts: 3051
Joined: 13/06/2016 20:07

#2351 Re: Damir Dzumhur

Post by jarobot »

konektovan wrote:
jarobot wrote:
konektovan wrote:
Planeta takvih k'o sto je Damir, ima za recikliranja koliko hoces. :wink: :D
Misliš-pa što ti ne krenu njegovim stopama i ne zaradi 1,5 miliona zelenih američkih sa 25 godina žovota samo od igranja tenisa.
lako li je to sa jezikom !!!!
Damir možda nije top i sam vrh je ali biti u 100 ljudi na cijelome svijetu u nečemu što radiš itekako je veliki uspjeh..Znači ipak ima manje od 100 za recikliranje a ne koliko hoćeš.
Pozdrav i pitanje jesili ti možda 79 u mahalskom hrkljušu.
Podcjenjivati nečiji uspjeh hajtom na forumu mogu samo zavidni i nedobronamjerni ljudi

Zasto se kacis na svaki moj post koji napisem o Damiru???? Prosli put si dobio ban zbog toga, a ja imam pravo da napisem svoje misljenje o njemu i bilo kome?!
Frajer je ublehas zivi, i kao sto napisah, ima takvih koliko hoces na svijetu, ali neki imaju sredstava da kupe reket a neki nemaju.
Mozda si i ti veci talenat od njega, ali nisi imao mogucnost da kupip reket i da ti famimija placa treninge?ž
Mozda sam i ja veci talenat, ali nisam imao mogucnost da se bavim tim sportom?!

Ja niti mu zavidim niti sam nedobronamjeran, pisrm iskljucivo o njemu na psnovu pnoga sto pokaze na terenu. Ono sto je zaradio bolje da pocne trositi na kakve nekretnine, hebo splavove i pevaljke, e to bi bil moj savjet njemu, dobronamjeran. :wink:
Ja isto tako imam pravo da odgovorim na tvoj komentar zato postoji ono quote nisam te ničim uvrijedio
Ma ti si napisao da na svijetu ima bezbroj kao Damir a trenutno nema nego 78 zapamti samo je po listi 78 ljudi u svijetu koji igraju tenis bolje od Damira samo 78..
Na trenu pokazuje dosta o drugom kolu Wimbldona sanjaju mnogi a on to napravi dvije godine za redom i opet kažeš da ne valja.
Vidiš on ide na splavove, pjevaljke i opet na drugo kolo Wibldona. Do kraja karijere će vjerojatno imati dovoljno da lagano uživa do kraja života i sve je sam stekao i zaradio...
I tvoje pisanje nije ništa drugo nego podcjenjvanje zavist i hajt.
Čovjek je 79_ti u svijetu u nečemu što radi !!!! :skoljka:
User avatar
konektovan
Posts: 40677
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#2352 Re: Damir Dzumhur

Post by konektovan »

To njegovo mjesto preko noci moze da bude 200, 500 mjesto. Ja ne znam, jesi li mu neki rod, pa ga takko srcano branis?! Da ne pricamo o njegovom ponasanju na terenu, bahato i nekulturno, tako da , adios amigo, sve najbolje obojici, od srceta. :wink:
jarobot
Posts: 3051
Joined: 13/06/2016 20:07

#2353 Re: Damir Dzumhur

Post by jarobot »

konektovan wrote:To njegovo mjesto preko noci moze da bude 200, 500 mjesto. Ja ne znam, jesi li mu neki rod, pa ga takko srcano branis?! Da ne pricamo o njegovom ponasanju na terenu, bahato i nekulturno, tako da , adios amigo, sve najbolje obojici, od srceta. :wink:
Rod nisam, nego pišeš nebuloze ,nezna ovo ona momak zaradio 1,5 miliona dolara igrajući tenis za sad , proputovao cijeli svijet više puta itd...
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#2354 Re: Damir Dzumhur

Post by Nadzorna_ploca »

Te pare nekako i argument ali to proputovao pola svijeta..To mi je takva utopija. :-)
User avatar
Edin H.
Posts: 47049
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2355 Re: Damir Dzumhur

Post by Edin H. »

Sto bi trenirao, pokazao je da zna :izet:
ST11
Posts: 677
Joined: 09/03/2015 12:24

#2356 Re: Damir Dzumhur

Post by ST11 »

Nevezano za Damira, biti 78. na svijetu u bilo cemu je izuzetan uspjeh, ali i veoma relativan pojam. 78. fudbalera svijeta "zna svako" (ako postoji neki rang za njih), za trenutacno 78. najbrzeg sprintera svijeta na 100 metara vjerovatno jos niko od nas nije cuo.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2357 Re: Damir Dzumhur

Post by Tomahawk11 »

Jes nafato neku bg ofajlu braco draga :-)
Ne da gledati u sebe :run:
jarobot
Posts: 3051
Joined: 13/06/2016 20:07

#2358 Re: Damir Dzumhur

Post by jarobot »

Samo se vi zajebavajte ali mnogi bi i guze dali da mogu ovo :

Image

ili ovo :

Image
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#2359 Re: Damir Dzumhur

Post by commendatore »

red evil wrote:Naravno da Ferrer ima bolji servis i bolje udarce sa osnovne linije ali nije Ferrer puno talentovaniji od Damira, samo je Ferrer puno veći radnik od Damira. Ferrer je gino na treninzima a Damir to ne radi, Ferreru je tenis bio prvi na listi prioriteta a Damiru nije, Ferrer se ponašao kao pravi profesionalac i nije noć pred meč(eve) bio u klubovima i opijao se, pušio nargile a dok Damir to radi, Ferrer trenira po 5,6h dnevno a Damir to ne radi... Ako se pitate kako ovo znam, odgovor je jednostavan, samo treba pratiti njegove storyje na instagramu i sve tu ima, dnevno po 5-6 storyja i sa treninga bude 1-2 storyja ali ne svaki dan. :D

Ali u zadnje 2-3 sedmice se uozbiljio i bolje radi, vidi se po rezultatima. Ali kad bi sad karijeru završio bila bi odlična karijera. Nije ni ovo lako uraditi, treba puno odricanja i rada.
koja odlicna karijera jarane?

majk tajson je imao odlicnu karijeru jer sad prdne na filmu i dobije milioncic.... ali pricaju svi zaradio milion i po ovo ono.... tajson je spisko pola milijarde maraka sine moj.... jer je mislio da moze uzivat 100 na sat svaki sat.... nemre jarane istopi se....
a o milionu da ne pricamo - pogotovo uzevsi u obzir da je poceo da skuplja oko sebe potrosene srpske forkulje....
User avatar
konektovan
Posts: 40677
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#2360 Re: Damir Dzumhur

Post by konektovan »

jarobot wrote:Samo se vi zajebavajte ali mnogi bi i guze dali da mogu ovo :

Image

ili ovo :

Image

Odlicne slike i pravi pokazatelj, kako jedan pravi teniser treba da izgleda. :wink: :D :D :D :D
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#2361 Re: Damir Dzumhur

Post by sha_ba »

Tomahawk11 wrote:Jes nafato neku bg ofajlu braco draga :-)
Ne da gledati u sebe :run:
Najjači komentar kaže lik metno joj reket u usta :lol: :lol: plač :mrgreen:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55701
Joined: 15/12/2008 16:53

#2362 Re: Damir Dzumhur

Post by ultima_palabra »

Pa šta bi sa onom iz Rajvosa?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2363 Re: Damir Dzumhur

Post by Tomahawk11 »

sha_ba wrote:
Tomahawk11 wrote:Jes nafato neku bg ofajlu braco draga :-)
Ne da gledati u sebe :run:
Najjači komentar kaže lik metno joj reket u usta :lol: :lol: plač :mrgreen:
tbj :-) :mrgreen:
Ovih Mimi Oro pun Bg, ne kontam ga nikako.
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#2364 Re: Damir Dzumhur

Post by sha_ba »

ultima_palabra wrote:Pa šta bi sa onom iz Rajvosa?
Ispala u produžecima :izet: :mrgreen:
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#2365 Re: Damir Dzumhur

Post by aratet »

commendatore wrote:
red evil wrote:Naravno da Ferrer ima bolji servis i bolje udarce sa osnovne linije ali nije Ferrer puno talentovaniji od Damira, samo je Ferrer puno veći radnik od Damira. Ferrer je gino na treninzima a Damir to ne radi, Ferreru je tenis bio prvi na listi prioriteta a Damiru nije, Ferrer se ponašao kao pravi profesionalac i nije noć pred meč(eve) bio u klubovima i opijao se, pušio nargile a dok Damir to radi, Ferrer trenira po 5,6h dnevno a Damir to ne radi... Ako se pitate kako ovo znam, odgovor je jednostavan, samo treba pratiti njegove storyje na instagramu i sve tu ima, dnevno po 5-6 storyja i sa treninga bude 1-2 storyja ali ne svaki dan. :D

Ali u zadnje 2-3 sedmice se uozbiljio i bolje radi, vidi se po rezultatima. Ali kad bi sad karijeru završio bila bi odlična karijera. Nije ni ovo lako uraditi, treba puno odricanja i rada.
koja odlicna karijera jarane?

majk tajson je imao odlicnu karijeru jer sad prdne na filmu i dobije milioncic.... ali pricaju svi zaradio milion i po ovo ono.... tajson je spisko pola milijarde maraka sine moj.... jer je mislio da moze uzivat 100 na sat svaki sat.... nemre jarane istopi se....
a o milionu da ne pricamo - pogotovo uzevsi u obzir da je poceo da skuplja oko sebe potrosene srpske forkulje....
Naravno, on je slavna licnost, ne moze zivjeti i trositi kao obicni ljudi, a takav nacin zivota zahtijeva para i para, a taj nacin zivota ce ga pratiti i nakon karijere.
User avatar
karanana
Posts: 47263
Joined: 26/02/2004 00:00

#2366 Re: Damir Dzumhur

Post by karanana »

Bolja plavka bila 1000 puta.
User avatar
Edin H.
Posts: 47049
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2367 Re: Damir Dzumhur

Post by Edin H. »

Kad skontas da ga je mali nedostatak koncentracije protiv Vencaslo dijelio da on veceras karindza Nadala umjesto Muillera. :(
User avatar
mayab
Posts: 27209
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#2368 Re: Damir Dzumhur

Post by mayab »

karanana wrote:Bolja plavka bila 1000 puta.
Jebo ga ti, pa zasiti se covjek :D , treba malo promjene, jbga, barem se njemu može :izet: :izet: :izet:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20586
Joined: 12/08/2013 12:51

#2369 Re: Damir Dzumhur

Post by insaneinthebrain »

dohakace mu ova srpska kurava ko djoki jeca :zzzz:
ima da padne na 175 mjesto :oops:
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15653
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#2370 Re: Damir Dzumhur

Post by problemnatravunu »

konektovan wrote:
jarobot wrote:Samo se vi zajebavajte ali mnogi bi i guze dali da mogu ovo :

Image

ili ovo :

Image

Odlicne slike i pravi pokazatelj, kako jedan pravi teniser treba da izgleda. :wink: :D :D :D :D
Upravo tako, gledaj samo razlike u visini i tjelesnoj konstituciji, on ovakav sićušan nema šansi da nešto bitno napreduje, a da opet i ja ne spominjem njegove psihičke-mentalne probleme, nervozu, nekoncentraciju, svađe, nerviranja sa i bez razloga!
Psihička stabilnost je možda i važnija od fizičke spreme, a on je psihički NULA!
Ali, dobro, beiha nema boljeg tenisača trenutno, a on sam će dobro zaraditi i moći uživati u zarađenom, jbga, posao ko posao :zvijezda:
User avatar
drndalo
Posts: 22826
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#2371 Re: Damir Dzumhur

Post by drndalo »

sha_ba wrote:
ultima_palabra wrote:Pa šta bi sa onom iz Rajvosa?
Ispala u produžecima :izet: :mrgreen:
Mislis u tie-break-u? :evil:
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#2372 Re: Damir Dzumhur

Post by sha_ba »

E to to :izet: :mrgreen:
User avatar
dulekrele
Posts: 3846
Joined: 10/04/2014 18:25

#2373 Re: Damir Dzumhur

Post by dulekrele »

Jel naso kvalitetnog trenera il mu je babo jos uvijek trener?

Po ovome kako igra vjerojatno babo.
Seyfo
Posts: 4341
Joined: 23/08/2011 14:12

#2374 Re: Damir Dzumhur

Post by Seyfo »

Svaka mu čast ! Ko ga pljuje, da vidimo može li uspjeti i zaraditi u njegovim godinama toliko, u bilo čemu!
A što se tiče ovih ljubavnih vratolomija, i ja bi se ponašao apsolutno isto! Uzima sve što život pruža, trpa lik i ne vadi ga. Pa neće je ženit..

Džumi, od srca, SVAKA TI DALA !!!
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72916
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2375 Re: Damir Dzumhur

Post by Velkoski »

next level idoliziranja :mrgreen:

a plavušu niko normalan i ne bi vod'o... :mrgreen:
Post Reply