Dobrovoljačka ulica

Post Reply
User avatar
muha_sa
Posts: 128701
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#26 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by muha_sa »

:run:

pametniji popušta :)























na živcima :lol:
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#27 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by fantom slobode »

muha_sa wrote:milion dokumanata im podastri oni guslaju li guslaju :-)

zaista ne kontam taj mentalni sklop :-)

ne umanjujemo mi krivicu domacih al jedno znam, bez ovih preko Drine klinac bi se upustili u ovo u šta su se upustili :-) bili bi veci Bosanci od nas samih.

Nedobrovoljac@ jesu li "Škorpioni" iz BiH :?
jesil ranije vidio ovo "junacko" djelo :?


:(
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GOAmESwGgpk [/youtube]
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: evo sad pokusavam da se sjetim sta im ono bi cilj sto napadose... :lol: :lol: :lol: :lol: evo tu je doticni sa mentalnim sklopom, pa ce nam vjerojatno objasniti :lol: :lol: :lol:

sve junaci i to jejiki :lol: :lol: :lol:
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#28 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by fantom slobode »

Nedobrovoljac wrote:Ne kontam jeste li glupi ili koji vam je Qurac!

Nije niko drugi u martu i aprilu 92, ukopavao, okružavao, povezivao...nego mi u sklopu JNA. Pa vi uvijek pričate o sugrađanima koji su odlazili na vikednice i da okopavaju krompir, a sad odjednom imate amneziju.
Kakve veze imaju Škorpioni i njihova zlodjela sa početkom sukoba? Nisu iz BiH, oni su iz istočne Slavonije i zapadnog Srema, znači iz Hrvatske, a poslije rata nastanjeni oko Šida.
Ti si nama jasan da jasniji ne mozes biti... :lol: :lol: :lol: Samo ti sanjaj...Laku noc!
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#29 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by goran16v »

Eeeee moj muha... I sad kloca treba samo pitati sta ste VI radili dok su se ONI rokali sa Muratom i kakva je bila razlika imedju 37. Uzickog korpusa i 4. Sarajevskog korpus koji je do 4. aprila zauzeo rezervoar Mojmilo, zauzeo aerodrom Sarajevo i sve i jednu kotu oko Sarajeva do aprila - maj a1992 koje su oni kasnije "hrabro" preuzeli, da nisu slucajno pripadali razlicitim armijama?!
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#30 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by fantom slobode »

Nedobrovoljac wrote:Koridor probila JNA! Nemaš ti dijete veze.
ali zato si ti validan...ono pravo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#31 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by goran16v »

Nedobrovoljac wrote:Ne kontam jeste li glupi ili koji vam je Qurac!

Nije niko drugi u martu i aprilu 92, ukopavao, okružavao, povezivao...nego mi u sklopu JNA. Pa vi uvijek pričate o sugrađanima koji su odlazili na vikednice i da okopavaju krompir, a sad odjednom imate amneziju.
Kakve veze imaju Škorpioni i njihova zlodjela sa početkom sukoba? Nisu iz BiH, oni su iz istočne Slavonije i zapadnog Srema, znači iz Hrvatske, a poslije rata nastanjeni oko Šida.

Ako je neko ovdje glup ko qurac onda si to ti, a eto i takav kakav si konacno si priznao i napisao "mi u sklopu JNA" jer van sklopa JNA niste i ne bi mogli postojati, a kamo li napraviti ista od onoga sto je za vas napravila JNA i generali u BGD BEZ VASi da tebe i tvoj cacu ne bi imao ko ni da naoruza no da obuci da niste bili u JNA.
Kakve veze imaju skoprioni? Da nisu bili podcinjeni Arkanu i da sa arkanovcima, s kojima su bili dio Crvenih beretki, nisu dijelili bazu u Djeletovcima, a kojima to nije nimalo smetalo da haraju po S. i I. Bosni u aprliu 92 ne bi imali nikakve veze!
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#32 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by goran16v »

Nedobrovoljac wrote:Koridor probila JNA! Nemaš ti dijete veze.
Jok, eto VI za 2 mjeseca nakupovali tenkova i oruzja, iskolovali i proizveli kostrucnog kadra da ga sami probijete! :lol:
Nastavi i dalje da sa svojim pricicama i teorijama pravis debila od sebe
User avatar
muha_sa
Posts: 128701
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#33 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by muha_sa »

goran16v wrote:Eeeee moj muha... I sad kloca treba samo pitati sta ste VI radili dok su se ONI rokali sa Muratom i kakva je bila razlika imedju 37. Uzickog korpusa i 4. Sarajevskog korpus koji je do 4. aprila zauzeo rezervoar Mojmilo, zauzeo aerodrom Sarajevo i sve i jednu kotu oko Sarajeva do aprila - maj a1992 koje su oni kasnije "hrabro" preuzeli, da nisu slucajno pripadali razlicitim armijama?!
da je bogdo više ovih Nedobrovoljaca, covjek prizna da su domaci cinili to što su cinili i cime se ponose :-)
pa da imamo koga tužit za sve što su popljackali, popalili, pobili i zatvorili pa da im prapraunucad placaju oštetu--jedino ih to može opametit.
User avatar
sinuhe
Posts: 11498
Joined: 03/06/2011 11:33

#34 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by sinuhe »

JNA je oduvijek bila vecinom srpska vojska, niti sta cudno ima u tome , niti je to bila neka tajna. Vjerujem da su i bosanski Srbi cinili veci dio oficira.
Ono sto mene uvijek na ovim temama cudi je to da su je i Bosnjaci smatrali svojom i to redovno u Sarajevu do proljeca 92. :? To je ono sto mi nikako nije jasno.
User avatar
muha_sa
Posts: 128701
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#35 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by muha_sa »

sinuhe wrote:JNA je oduvijek bila vecinom srpska vojska, niti sta cudno ima u tome , niti je to bila neka tajna. Vjerujem da su i bosanski Srbi cinili veci dio oficira.
Ono sto mene uvijek na ovim temama cudi je to da su je i Bosnjaci smatrali svojom i to redovno u Sarajevu do proljeca 92. :? To je ono sto mi nikako nije jasno.
a štaŠ--glupe sarajlije :-)
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#36 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by goran16v »

sinuhe wrote:JNA je oduvijek bila vecinom srpska vojska, niti sta cudno ima u tome , niti je to bila neka tajna. Vjerujem da su i bosanski Srbi cinili veci dio oficira.
Ono sto mene uvijek na ovim temama cudi je to da su je i Bosnjaci smatrali svojom i to redovno u Sarajevu do proljeca 92. :? To je ono sto mi nikako nije jasno.
Tacno i sad dodje kloc i pocne ubjedjivati da bosanski Srbi koji su do 27. aprila, odnosno 12. maja i komande da svi Srbi porijeklom iz BIH predju u VRS, bili u JNA nisu bili isto sto i JNA! :lol:
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#37 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by fantom slobode »

Nedobrovoljac wrote: Mnogo si glup! Pa stalno tvrdim da je JNA iz aprila i VRS iz maja, jedna ista vojska!
zato tvoja inteligencija dira nebo :lol: :lol: :lol: :lol:
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#38 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by goran16v »

Nedobrovoljac wrote: Mnogo si glup! Pa stalno tvrdim da je JNA iz aprila i VRS iz maja, jedna ista vojska!

Tvrdis al u qurcu, zapravo ti si jadan i izgubljen i svojim lazima i deblizmima:
Nedobrovoljac wrote:
Ovo već ima veze sa temom. Jesu se oni rokali sa Muratom u aprilu, jer je to pogranični dio Srbije.
Nedobrovoljac wrote:
To sto Kukanjac sere da su ONI nesto ostavili NAMA je njegovo pravdanje tada veoma ostrascenom srpskom narodu. MI smo sami ostavili SEBI, samo smo mijenljali ime.
Nedobrovoljac wrote:
Pa ti potvrđuješ moju priču, da smo MI sve to počinili sugrađanima, a ne ONI. O tome ja i pričam. Da ne bude zabune, ja se ograđujem od tih djela.

A osim toga ti si apsolutni idiot koji ne moze da skonta da je odluka sta ce u vase ime okupirati, cime ce vas opremiiti, kadrovski popuniti, koliko ce vas placati i kad ce vas formirati bila iskljucivo iz generala JNA koje nazivas izdajnicima, da bez njih VRS NE BI POSTOJAO, da vi niste NISTA odlucivali, pa ni koje brdo da zauzmete i da su do trenutka kad ste se vi kao nesto poceli pitati ONI zavrsili 90% posla.
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#39 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by fantom slobode »

Nedobrovoljac wrote:
fantom slobode wrote:
Nedobrovoljac wrote: Mnogo si glup! Pa stalno tvrdim da je JNA iz aprila i VRS iz maja, jedna ista vojska!
zato tvoja inteligencija dira nebo :lol: :lol: :lol: :lol:
Braniš dječka, baš lijepo. Vidio sam ja odmah, po količini smajlića, da ste vi shupakmeraklije.

Vozdra djeco.
:lol: :lol: :lol: :lol: idi sanjaj :lol: :lol: :lol: :lol: inteligencijo... :lol: :lol: :lol: ja samo primjecujem :lol: :lol: :lol: a ti ga sam sebi zavlacis od silne gazimenstanske pameti :lol: :lol: :lol:
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#40 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by goran16v »

Nedobrovoljac wrote:
fantom slobode wrote:
Nedobrovoljac wrote: Mnogo si glup! Pa stalno tvrdim da je JNA iz aprila i VRS iz maja, jedna ista vojska!
zato tvoja inteligencija dira nebo :lol: :lol: :lol: :lol:
Braniš dječka, baš lijepo. Vidio sam ja odmah, po količini smajlića, da ste vi shupakmeraklije.

Vozdra djeco.
Naucili ste vi kolektivno i izmedju sebe sta je biti shupakmeraklija u proljece 96! :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 128701
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#41 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by muha_sa »

Nedobrovoljac wrote:
goran16v wrote:
sinuhe wrote:JNA je oduvijek bila vecinom srpska vojska, niti sta cudno ima u tome , niti je to bila neka tajna. Vjerujem da su i bosanski Srbi cinili veci dio oficira.
Ono sto mene uvijek na ovim temama cudi je to da su je i Bosnjaci smatrali svojom i to redovno u Sarajevu do proljeca 92. :? To je ono sto mi nikako nije jasno.
Tacno i sad dodje kloc i pocne ubjedjivati da bosanski Srbi koji su do 27. aprila, odnosno 12. maja i komande da svi Srbi porijeklom iz BIH predju u VRS, bili u JNA nisu bili isto sto i JNA! :lol:
Mnogo si glup! Pa stalno tvrdim da je JNA iz aprila i VRS iz maja, jedna ista vojska!
mnogo kasnije je nastala VRS, u maju je to bila paravojska.
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#42 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by goran16v »

A skroz sam zaboravio da pitam ovog majstora s brda, kad vam nisu ONI dali nego ste VI uzeli, kad nisu ONI u martu 92 zauzeli polozaje nego VI, kad ste VI ovo, kad ste Vi ono, sto VI ne potpisase Dayton, nego ONI????
Koliko ste se vi iz RS-a pitali na pocetku toliko ste se pitali i na kraju, a u medjuvremenu na kartama koje sam postavio vidi koliko ste VI izgubili do kraja 95 onoga sto su vam ONI predali u ruke u proljece 92.
E klocu zalosni...
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#43 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by goran16v »

Nedobrovoljac wrote:
goran16v wrote:A skroz sam zaboravio da pitam ovog majstora s brda, kad vam nisu ONI dali nego ste VI uzeli, kad nisu ONI u martu 92 zauzeli polozaje nego VI, kad ste VI ovo, kad ste Vi ono, sto VI ne potpisase Dayton, nego ONI????
Koliko ste se vi iz RS-a pitali na pocetku toliko ste se pitali i na kraju, a u medjuvremenu na kartama koje sam postavio vidi koliko ste VI izgubili do kraja 95 onoga sto su vam ONI predali u ruke u proljece 92.
E klocu zalosni...
Prva karta koju si postavio nema veze sa proljecem 92. Toliko o tvom znanju.

P.S. Iz kog pokusaja si sastavio poruku?

Jok ima sa proljecem 96, a inace vidim, odgovorio gdje ste VI, a gdje su ONI u Daytonu! :lol:
Nije ti dovoljno sto sam od sebe pravis budalu nego pricinjavas zadovoljstvo da argumentima i ostali to od tebe prave, doduse to vam je neka cudna furka zadnjih 15 god!
User avatar
muha_sa
Posts: 128701
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#44 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by muha_sa »

ima li vas :?

Image
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#45 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by goran16v »

muha_sa wrote:ima li vas :?
Tu su oni al ispod crvene museme pa se ne vide!
PM72
Posts: 17843
Joined: 30/04/2012 16:54

#46 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by PM72 »

Nedobrovoljac,

Kako te ne mrzi,ovako na sabahu,pisati nebuloze ? Šta pokušavaš? Zašto nisi korektan kao Trocadero? Tebi se još ratuje ili si neiživljen pa ovako trošiš "municiju"?
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#47 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by goran16v »

PM72 wrote:Nedobrovoljac,

Kako te ne mrzi,ovako na sabahu,pisati nebuloze ? Šta pokušavaš? Zašto nisi korektan kao Trocadero? Tebi se još ratuje ili si neiživljen pa ovako trošiš "municiju"?

To je ta klasicna zatupljenost i arogancija zbog koji i jesu osudili ogroman broj njegovih sunarodnjaka.
Sad kad bi ga pitao, ako su se brdjani iz RS-a kao nesto pitali, zasto u Daytonu kao potpisnik za RS nije bio npr Krajisnik kao predsjednik Skupstine RS, protiv kojeg je optuznica dignuta 5 god kasnije i koji je u medjuvremenu bio cak i clan predsjednistva BiH ili Biljana Plavsic kao clan Predsjednistva RS, protiv koje je optuznica dignuta cak 6 god kasnije i koja je poslije toga bila predsjednica RS-a, tako da o nekom strahu od Haga ne bi bilo govora, vidio bi sta su nebuloze i idiotizam! :lol:
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#48 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by goran16v »

Nedobrovoljac wrote:
PM72 wrote:Nedobrovoljac,

Kako te ne mrzi,ovako na sabahu,pisati nebuloze ? Šta pokušavaš? Zašto nisi korektan kao Trocadero? Tebi se još ratuje ili si neiživljen pa ovako trošiš "municiju"?
Ma i sam se ljutim na sebe sto sam ušao u raspravu sa ovim klincima, pa mi malo potegli živac, ali nećeš kod mene naći uvrede na nacionalnoj osnovi ili sl.

Pozdrav

P.S. Ni onda mi se nije ratovalo, a kamoli sad.
I ja bih se na tom mjestu ljutio na sebe sto si usao u raspravu u kojoj te je "klinac" povukao za zivac, a kad te je "klinac" ubio u pojam faktima i cinjenicama ti njega povukao za neku stvar i od sebe napravio od sebe budalu.
PM72
Posts: 17843
Joined: 30/04/2012 16:54

#49 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by PM72 »

Ma i sam se ljutim na sebe sto sam ušao u raspravu sa ovim klincima, pa mi malo potegli živac, ali nećeš kod mene naći uvrede na nacionalnoj osnovi ili sl.

Pozdrav

P.S. Ni onda mi se nije ratovalo, a kamoli sad.
Pa što onda ne spustiš loptu i odložiš oružje? Ja kod tebe nisam našao uvrede na nacionalnoj osnovi ali podjebavaš momački pa se omladina loži.Bez potrebe rizikuješ da dođe Šahbaz i da te "žik".Ja nisam ni za kakvo banovanje niti zabrane osim kad krenu psovke i uvrede ali tvoji postovi izazivaju reakcije koje idu u tom smjeru.O ratu pričaj sa onima koji su ratovali,jebeš sudske presude i "šta bi bilo kad bi bilo".Ja svojoj rođenoj djeci ne pričam o ratu jer me gledaju blijedo - ko biva babo im bio blentav .Kad sve sabereš i oduzmeš - u pravu su.
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#50 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by goran16v »

Nedobrovoljac wrote: Koji fakti i činjenice? Misliš na sudske presude?
Kad poslije svih argumenata i fakata iz vremena prije Haga da se VI od prvog do zadnjeg dana niste nista pitali, da bez odluka iz BGD i generala JNA ni RS ni VRS ne bi postojali i da su BGD i generali JNA zavrsili 90% priprema pred rat prije nego sto su vas formalno stvorili, a kamo li da VI nesto samo sebi dajete ili ostavljate, ti postavis ovakvo debilno potanje, sta ocekujes da ti odgovorim?!?!?!
Post Reply