Vijesti iz Tuzle

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
Post Reply
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2001 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by insomnia78 »

Standard, svi drugi krivi
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#2002 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by salik79 »

BlueBlood wrote: Prvo nisi bio tu i nemas pojma sta se desilo a prvi si se nasao komentarisati nakon sto si negdje nesto procito !

Druga stvar, sve je ok bilo dok 2 policajca nisu zaustavili dva autobusa kombije i auta bas na tom mjestu gdje najvise naroda ima a kroz cijelu tuzlu se porlazilo bez problema kroz crveno!

treca stvar do belaja nebi doslo da nas je tu murija drzala 5min i da nije 10ak pametnjakovica krenulo iz tih ljetnih bastica na autobuse!

i na kraju nikakav incident nije bio,kad se izaso iz buseva ovih 10ak sto su se zaletili pobjegli, nije niko povrijedjen osim sto je jeno staklo razbijeno na kaficu a pricate o tome ko da je gore bio 3. svj rat... !
Ako sam dobro razumio, huligani su na ocigled policajaca razbijali?! :-?
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#2003 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by Danguba »

BlueBlood wrote:

Prvo nisi bio tu i nemas pojma sta se desilo a prvi si se nasao komentarisati nakon sto si negdje nesto procito !

Druga stvar, sve je ok bilo dok 2 policajca nisu zaustavili dva autobusa kombije i auta bas na tom mjestu gdje najvise naroda ima a kroz cijelu tuzlu se porlazilo bez problema kroz crveno!

treca stvar do belaja nebi doslo da nas je tu murija drzala 5min i da nije 10ak pametnjakovica krenulo iz tih ljetnih bastica na autobuse!

i na kraju nikakav incident nije bio,kad se izaso iz buseva ovih 10ak sto su se zaletili pobjegli, nije niko povrijedjen osim sto je jeno staklo razbijeno na kaficu a pricate o tome ko da je gore bio 3. svj rat... !

jadni smo mi pored takvih navijaca... :roll:
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#2004 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by BlueBlood »

...da zavrsimo s pricom, zasto su samo 4 policajca bila tu kad je najavljen prolazak navijaca Želje kroz tuzlu a i u tuzli se odigravala utakmica? Zasto ta 4 policajca zaustavljaju kolonu Željinih navijaca bas na tom mjestu gdje ima najvise ljudi a do tad se nigdje nije stajalo ? Zasto se cekalo vise od sat vremena da iz kuca dodju policajci jer nisu radili taj dan?
User avatar
JOINT_1921
Posts: 2113
Joined: 22/06/2012 16:03
Location: Grbavica

#2005 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by JOINT_1921 »

Great Cornholio wrote:
JOINT_1921 wrote:Koje preseravanje u pm... :-) :lol:
Nije, Tuzla je mnogima trn u oku, jer je otvorena za sve dobronamjerne, nikoga ne favorizira, ali ni prema jednoj grupi nacionalista nije tolerantna. Mnogi su pokušavali da razbiju taj pozitivni duh Tuzle, ali im do sada nije uspjelo, a vjerujem da im neće uspjeti ni u budućnosti.
Kakav ba trn u oku o cemu ti ba pricas, sto pokusavate ispolitizirati svaku mogucu pricu... Manijaci bili provocirani, nije bilo murije da cuva, izletili na njih, ovi pobjegli u trzni centar, bacio stolicu za njima neko, razbio staklo, murija ih pokupila nazad u autobus i hajmo nazad u Sa... Al' jok, bitno je reci da je to politicki motivisan cin, da je Tuzla trn u oku nekome :-) Bla bla bla, klasicna prica politicara na osnovu koje narodom manipulisu kao coban ovcama...

I da, zivim u Tz...
Juvelandia
Posts: 532
Joined: 24/10/2012 17:09

#2006 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by Juvelandia »

Zivim u Tuzli i ova prica kako je "Tuzla trn u oku" je prava ona ublehaska, to kad cujem na kafi sa jaranima ili onu "Sarajevo je krivo" dodje mi zlo, a najvise propagiraju tu pricu, kako Tuzlu ne vole mnogi, oni uhljebi sto nece kasike da podignu, svi im drugi krivi i culi se od nekog da je Tuzla trn u oku nekome i samo ponavljaju istu pricu, to mi je totalno fuj.

Imaju i one price kad neko iz Srebrenice, Zivinica ili tako nekih "zabiti" po rijecima autohtonih carsijskih momaka, dobije posao "sta ce on, snaso se, ja ne mogu nista da radim a iz Tuzle sam, bla bla" a kad mu se ponudi poso on kaze e necu ja to, mnogima u Tuzli je valjda kod dobijanja posla najbitnija geografska odrednica, ko oni iz South Parka "uzese na POSOOO" a kamara ih studira po 10 godina od toga 7 godina ispijanja kafe pa dodje neko dijete sa sela samo u knjigu gleda i kroz koju godinu dobije poso i sef mu na kraju bude a on i dalje "ovi sa strane, snasli se, vidis uzese NAM POSOOO" Bljak.
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#2007 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by Great Cornholio »

Juvelandia wrote:Zivim u Tuzli i ova prica kako je "Tuzla trn u oku" je prava ona ublehaska, to kad cujem na kafi sa jaranima ili onu "Sarajevo je krivo" dodje mi zlo, a najvise propagiraju tu pricu, kako Tuzlu ne vole mnogi, oni uhljebi sto nece kasike da podignu, svi im drugi krivi i culi se od nekog da je Tuzla trn u oku nekome i samo ponavljaju istu pricu, to mi je totalno fuj.

Imaju i one price kad neko iz Srebrenice, Zivinica ili tako nekih "zabiti" po rijecima autohtonih carsijskih momaka, dobije posao "sta ce on, snaso se, ja ne mogu nista da radim a iz Tuzle sam, bla bla" a kad mu se ponudi poso on kaze e necu ja to, mnogima u Tuzli je valjda kod dobijanja posla najbitnija geografska odrednica, ko oni iz South Parka "uzese na POSOOO" a kamara ih studira po 10 godina od toga 7 godina ispijanja kafe pa dodje neko dijete sa sela samo u knjigu gleda i kroz koju godinu dobije poso i sef mu na kraju bude a on i dalje "ovi sa strane, snasli se, vidis uzese NAM POSOOO" Bljak.
Nije ublehaška, u ovome što si napisao, i što smatraš neistinom je najmanje 95% istine.
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#2008 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by Great Cornholio »

JOINT_1921 wrote:
Great Cornholio wrote:
JOINT_1921 wrote:Koje preseravanje u pm... :-) :lol:
Nije, Tuzla je mnogima trn u oku, jer je otvorena za sve dobronamjerne, nikoga ne favorizira, ali ni prema jednoj grupi nacionalista nije tolerantna. Mnogi su pokušavali da razbiju taj pozitivni duh Tuzle, ali im do sada nije uspjelo, a vjerujem da im neće uspjeti ni u budućnosti.
Kakav ba trn u oku o cemu ti ba pricas, sto pokusavate ispolitizirati svaku mogucu pricu... Manijaci bili provocirani, nije bilo murije da cuva, izletili na njih, ovi pobjegli u trzni centar, bacio stolicu za njima neko, razbio staklo, murija ih pokupila nazad u autobus i hajmo nazad u Sa... Al' jok, bitno je reci da je to politicki motivisan cin, da je Tuzla trn u oku nekome :-) Bla bla bla, klasicna prica politicara na osnovu koje narodom manipulisu kao coban ovcama...

I da, zivim u Tz...
Živiš u Tuzli a navijaš za Željezničar, malo mi to neprirodno, ali eto svako ima pravo da izabere za koga će navijati :)
User avatar
JOINT_1921
Posts: 2113
Joined: 22/06/2012 16:03
Location: Grbavica

#2009 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by JOINT_1921 »

Doselio prije godinu, u Sarajevu zivio 10 godina na Grbavici a rodjen u totalno trecem gradu... :lol:
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#2010 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by Great Cornholio »

JOINT_1921 wrote:Doselio prije godinu, u Sarajevu zivio 10 godina na Grbavici a rodjen u totalno trecem gradu... :lol:
Onda nije neprirodno :) Ako te ko bude dir'o samo meni kaži da zajedno bježimo :twisted: :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2011 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by plain vanilla »

BlueBlood wrote:...da zavrsimo s pricom, zasto su samo 4 policajca bila tu kad je najavljen prolazak navijaca Želje kroz tuzlu a i u tuzli se odigravala utakmica? Zasto ta 4 policajca zaustavljaju kolonu Željinih navijaca bas na tom mjestu gdje ima najvise ljudi a do tad se nigdje nije stajalo ? Zasto se cekalo vise od sat vremena da iz kuca dodju policajci jer nisu radili taj dan?
samo 4 policajca kad navijaci PROLAZE kroz Tuzlu?
koliko treba policajaca da dezura kad samo prolazite, a koliko onda treba da DOLAZITE u neki grad?

ne treba navijace niko cuvati, trebaju vas pustiti pa se tucite do zadnjeg atoma snage

nisu to navijaci, to su stetocine..svaki navijac koji samo gleda sta ce polupati i s kim ce se potuci je stetocina!
User avatar
guber90
Posts: 1982
Joined: 23/08/2010 15:54

#2012 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by guber90 »

plain vanilla wrote:
BlueBlood wrote:...da zavrsimo s pricom, zasto su samo 4 policajca bila tu kad je najavljen prolazak navijaca Želje kroz tuzlu a i u tuzli se odigravala utakmica? Zasto ta 4 policajca zaustavljaju kolonu Željinih navijaca bas na tom mjestu gdje ima najvise ljudi a do tad se nigdje nije stajalo ? Zasto se cekalo vise od sat vremena da iz kuca dodju policajci jer nisu radili taj dan?
samo 4 policajca kad navijaci PROLAZE kroz Tuzlu?
koliko treba policajaca da dezura kad samo prolazite, a koliko onda treba da DOLAZITE u neki grad?

ne treba navijace niko cuvati, trebaju vas pustiti pa se tucite do zadnjeg atoma snage

nisu to navijaci, to su stetocine..svaki navijac koji samo gleda sta ce polupati i s kim ce se potuci je stetocina!
Pa vidis da primitivcima treba jedno 7 ili 8 marica da ide za njima, kako ne bi pomislili da mogu bilo sta da urade.
User avatar
vesela_sveska
Posts: 56015
Joined: 06/01/2010 23:32
Location: na dekici za piknik

#2013 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by vesela_sveska »

JOINT_1921 wrote:Doselio prije godinu, u Sarajevu zivio 10 godina na Grbavici a rodjen u totalno trecem gradu... :lol:
:thumbup: :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#2014 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by spreca »

vesela_sveska wrote:
JOINT_1921 wrote:Doselio prije godinu, u Sarajevu zivio 10 godina na Grbavici a rodjen u totalno trecem gradu... :lol:
:thumbup: :D
jesil mi to komsinca u Tz :D
User avatar
vesela_sveska
Posts: 56015
Joined: 06/01/2010 23:32
Location: na dekici za piknik

#2015 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by vesela_sveska »

spreca wrote:
vesela_sveska wrote:
JOINT_1921 wrote:Doselio prije godinu, u Sarajevu zivio 10 godina na Grbavici a rodjen u totalno trecem gradu... :lol:
:thumbup: :D
jesil mi to komsinca u Tz :D
:D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#2016 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by spreca »

udalaaaaa se :cry: :lol: :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
vesela_sveska
Posts: 56015
Joined: 06/01/2010 23:32
Location: na dekici za piknik

#2017 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by vesela_sveska »

spreca wrote:udalaaaaa se :cry: :lol: :lol: :lol: :thumbup:
:lol: :lol: :lol: :lol: e tad cu preseliti :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#2018 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by spreca »

ja bi se zenio ali nisam jos punoljetan......fali mi jos :lol: :lol: :lol:
User avatar
vesela_sveska
Posts: 56015
Joined: 06/01/2010 23:32
Location: na dekici za piknik

#2019 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by vesela_sveska »

spreca wrote:ja bi se zenio ali nisam jos punoljetan......fali mi jos :lol: :lol: :lol:
ista sam takva,jos malo mi fali :D :lol: :lol:
LongDong
Posts: 789
Joined: 22/04/2008 23:08

#2020 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by LongDong »

glupa i debilna murija, umjesto da su ih kod živinica skrenuli prema kalesiji i u međašu dole prema simin hanu i ovi nastavljaju prema bijeljini i tako u povratku... duže bi se vozili 15-ak minuta

ali ne, dežurni operativci kurci palci skontali daj im pratnju u vidu dva prašinara i šibaj kroz tuzlu, a sloboda igra isti taj dan, mada nebitno i da ne igra zna se u kakvoj su "ljubavi" jedni i drugi...

taj pametnjaković što je to tako skonto, njemu odbit od plate i namirit staklo na tržnom..

naravno ne opravdavam ove što su razbijali ili ove što su isprovocirali, ali to je opis posla te murije "čuvanje reda i mira"...

a sačuvat su ga mogli da su samo malo mućnuli glavom i rekli "hej ljudi moglo bi doć da kakvog pičvajza hajmo mi njih sprovest van grada"

GLUPANI DROTOVSKI
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#2021 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by BlueBlood »

plain vanilla wrote:
BlueBlood wrote:...da zavrsimo s pricom, zasto su samo 4 policajca bila tu kad je najavljen prolazak navijaca Želje kroz tuzlu a i u tuzli se odigravala utakmica? Zasto ta 4 policajca zaustavljaju kolonu Željinih navijaca bas na tom mjestu gdje ima najvise ljudi a do tad se nigdje nije stajalo ? Zasto se cekalo vise od sat vremena da iz kuca dodju policajci jer nisu radili taj dan?
samo 4 policajca kad navijaci PROLAZE kroz Tuzlu?
koliko treba policajaca da dezura kad samo prolazite, a koliko onda treba da DOLAZITE u neki grad?

ne treba navijace niko cuvati, trebaju vas pustiti pa se tucite do zadnjeg atoma snage

nisu to navijaci, to su stetocine..svaki navijac koji samo gleda sta ce polupati i s kim ce se potuci je stetocina!

Molim te nemoj da se pravis pametna i da pises o stvarima o kojima nisi upucena... kad u nesto nisam upucen ne komentarisem, to je jednostavno stvar odgoja ili ti ga obraza :thumbup:

@LongDong :thumbup:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2022 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by plain vanilla »

BlueBlood wrote:
plain vanilla wrote:
BlueBlood wrote:...da zavrsimo s pricom, zasto su samo 4 policajca bila tu kad je najavljen prolazak navijaca Želje kroz tuzlu a i u tuzli se odigravala utakmica? Zasto ta 4 policajca zaustavljaju kolonu Željinih navijaca bas na tom mjestu gdje ima najvise ljudi a do tad se nigdje nije stajalo ? Zasto se cekalo vise od sat vremena da iz kuca dodju policajci jer nisu radili taj dan?
samo 4 policajca kad navijaci PROLAZE kroz Tuzlu?
koliko treba policajaca da dezura kad samo prolazite, a koliko onda treba da DOLAZITE u neki grad?

ne treba navijace niko cuvati, trebaju vas pustiti pa se tucite do zadnjeg atoma snage

nisu to navijaci, to su stetocine..svaki navijac koji samo gleda sta ce polupati i s kim ce se potuci je stetocina!

Molim te nemoj da se pravis pametna i da pises o stvarima o kojima nisi upucena... kad u nesto nisam upucen ne komentarisem, to je jednostavno stvar odgoja ili ti ga obraza :thumbup:

@LongDong :thumbup:
upucena jasta, svako malo citam o navijacima huliganima u crnoj hronici
pametnom dosta
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#2023 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by BlueBlood »

...jel vjerujes svemu sto procitas u novinama? :)

ne ide bas ovo zajedno "upucena jasta, svako malo citam o navijacima huliganima u crnoj hronici
pametnom dosta" :wink:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2024 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by plain vanilla »

BlueBlood wrote:...jel vjerujes svemu sto procitas u novinama? :)

ne ide bas ovo zajedno "upucena jasta, svako malo citam o navijacima huliganima u crnoj hronici
pametnom dosta" :wink:
ma sta hoces reci? da su navijaci huligani cvjecke? pa koji djavo im onda treba vojska da ih cuva?
de ba, najlakse je naci opravdanje za nasilnicko ponasanje...

svaka cast navijacima, ali dokle god nalazis opravdanje za huligane nisi nista bolji od njih
sumirprimus
Posts: 81697
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#2025 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by sumirprimus »

ha jebiga,i murija je kriva,jer se zna da je raskrsnica brcanska malta rak rana u tz...
tu je najveci cep na toj dionici tz-bijeljina(zvornik)...,a ima obilaznica...
i plus,neki idiot iz baste se zaletio,kad je skonto da su zeljini navijaci..treba bit realan i istinu rec...isto tako neki idioti izletili iz busa,i to je to...
Post Reply