Pizzeria Mahir - Sarajevo

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
burekdzijabezmesa
Posts: 896
Joined: 29/11/2012 02:31
Location: Alpašino moje voljeno

#151 Re: Pizzeria Mahir - Sarajevo

Post by burekdzijabezmesa »

tony montana wrote:Neki dan sam jeo kod Mahira,užas je pica bila,tijesto nula bodova za razliku od prije,odmah sam primijetio da više picu ne peku na drva.Jbg ljudi sebi stvorili ime,i sad kontaju da mogu na osnovu toga više zarađivat i fušerit.Al osjeti raja da to nije više ona stara pica. :roll:
za koju ti piceriju radiš :mrgreen:
User avatar
harlequin
Posts: 24
Joined: 31/12/2012 10:11
Location: Java

#152 Re: Pizzeria Mahir - Sarajevo

Post by harlequin »

tony montana wrote:Neki dan sam jeo kod Mahira,užas je pica bila,tijesto nula bodova za razliku od prije,odmah sam primijetio da više picu ne peku na drva.Jbg ljudi sebi stvorili ime,i sad kontaju da mogu na osnovu toga više zarađivat i fušerit.Al osjeti raja da to nije više ona stara pica. :roll:
Peku na drva, ali iza 6 obično. Ali znaju i do 7-8 pičit električnu rernu :)
A to da pica bude odvratna cesto, to je tacno :)
Zato ja nikad prije 10 naveče ne kupujem.
tony montana
Posts: 212
Joined: 30/11/2012 21:07

#153 Re: Pizzeria Mahir - Sarajevo

Post by tony montana »

burekdzijabezmesa wrote:
tony montana wrote:Neki dan sam jeo kod Mahira,užas je pica bila,tijesto nula bodova za razliku od prije,odmah sam primijetio da više picu ne peku na drva.Jbg ljudi sebi stvorili ime,i sad kontaju da mogu na osnovu toga više zarađivat i fušerit.Al osjeti raja da to nije više ona stara pica. :roll:
za koju ti piceriju radiš :mrgreen:
Ne radim ni za jednu,ja sam Mahirovu pizzu dosad najviše hvalio i bila je do prije nekog vremena najača u gradu.Jedem im pizzu 10 god.,al zadnje vrijeme je stvarno katastrofa.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25822
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#154 Re: Pizzeria Mahir - Sarajevo

Post by BHF_Manijak »

harlequin wrote:
tony montana wrote:Neki dan sam jeo kod Mahira,užas je pica bila,tijesto nula bodova za razliku od prije,odmah sam primijetio da više picu ne peku na drva.Jbg ljudi sebi stvorili ime,i sad kontaju da mogu na osnovu toga više zarađivat i fušerit.Al osjeti raja da to nije više ona stara pica. :roll:
Peku na drva, ali iza 6 obično. Ali znaju i do 7-8 pičit električnu rernu :)
A to da pica bude odvratna cesto, to je tacno :)
Zato ja nikad prije 10 naveče ne kupujem.
Ne kontam zasto bi tek poslije 6 na drva peklli a dotad na elektricom? Pa nije zar da tek poslije 6 naloze, gdje peku ostale prozivode onda?
celava_dlaka
Posts: 2244
Joined: 24/12/2012 18:05

#155 Re: Pizzeria Mahir - Sarajevo

Post by celava_dlaka »

karanana wrote:meni je doner najbolji kod onog chike u onom chumezchichu u shoppingu na grbavici. lux mi je premasan.
Doner - baltazar :bih: :dance:
User avatar
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#156 Re: Pizzeria Mahir - Sarajevo

Post by Eborg »

Iz nekog razloga na ovom forumu ne vole Aginu pizzu. Meni je nekako "pitoma", fino mi legne. Steta sto nemaju dostavu, ne pamtim kad sam bio tamo, ko ce mahsuz otici.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#157 Re: Pizzeria Mahir - Sarajevo

Post by VjecitiStudent »

Sedam stranica rasprave o Mahirovoj pogači?
User avatar
harlequin
Posts: 24
Joined: 31/12/2012 10:11
Location: Java

#158 Re: Pizzeria Mahir - Sarajevo

Post by harlequin »

BHF_Manijak wrote:
harlequin wrote:
tony montana wrote:Neki dan sam jeo kod Mahira,užas je pica bila,tijesto nula bodova za razliku od prije,odmah sam primijetio da više picu ne peku na drva.Jbg ljudi sebi stvorili ime,i sad kontaju da mogu na osnovu toga više zarađivat i fušerit.Al osjeti raja da to nije više ona stara pica. :roll:
Peku na drva, ali iza 6 obično. Ali znaju i do 7-8 pičit električnu rernu :)
A to da pica bude odvratna cesto, to je tacno :)
Zato ja nikad prije 10 naveče ne kupujem.
Ne kontam zasto bi tek poslije 6 na drva peklli a dotad na elektricom? Pa nije zar da tek poslije 6 naloze, gdje peku ostale prozivode onda?
Jednostavno nema dovoljno narudžbi pica po danu da bi oni palili tu veliku peć. Ne lupam, pričam kako jeste. Otiđi u pekaru prije 5-6 i vidjećeš da će ti picu donijet iz zadnjeg dijela pekare, a ako dođeš kasnije da će je pred tobom izvaditi iz "glavne" peći.
Oni samo simuliraju pekaru, ispeku koji hljeb i kiflu za sendvič, uglavnom noć ranije dok još radi velika peć ili ispeku u eleketričnoj peći. Jednostavno im je to 5% prometa i ne maltretiraju se sa tim.
User avatar
testovi3
Posts: 162
Joined: 05/10/2012 12:17

#159 Re: Pizzeria Mahir - Sarajevo

Post by testovi3 »

Damon.S wrote:Moooolim vas, recite mi jel' tu pizza toliko dobra kao što ljudi pričaju? Svi su mi rekli da je tu najbolja, a maloprije čitam na forumu da je samo tijesto, da nema sira dovoljno , da je to samo ''tanja seljacka pogaca''. Mišljenja? :)
ma svaka je dobra ovako kad jedes a tamo iz pulta sve je to isti svi oni se cesu kuda sve ne
cackaju nos brisu znoj ciste pod zogerom i onda prave da jedemo
Verocious
Posts: 1613
Joined: 28/06/2012 23:47

#160 Re: Pizzeria Mahir - Sarajevo

Post by Verocious »

testovi3 wrote:
Damon.S wrote:Moooolim vas, recite mi jel' tu pizza toliko dobra kao što ljudi pričaju? Svi su mi rekli da je tu najbolja, a maloprije čitam na forumu da je samo tijesto, da nema sira dovoljno , da je to samo ''tanja seljacka pogaca''. Mišljenja? :)
ma svaka je dobra ovako kad jedes a tamo iz pulta sve je to isti svi oni se cesu kuda sve ne
cackaju nos brisu znoj ciste pod zogerom i onda prave da jedemo
:mrgreen:

Ovo je fakat ali ovo je ovako u svakom objektu u kojem se pravi i sluzi hrana. Jebat ga, mozda to i daje karakteristican smek hrani :mrgreen:
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#161 Re: Pizzeria Mahir - Sarajevo

Post by anonimnaosoba »

Eborg wrote:Iz nekog razloga na ovom forumu ne vole Aginu pizzu. Meni je nekako "pitoma", fino mi legne. Steta sto nemaju dostavu, ne pamtim kad sam bio tamo, ko ce mahsuz otici.
solidna pizza, a jeftina...
tony montana
Posts: 212
Joined: 30/11/2012 21:07

#162 Re: Pizzeria Mahir - Sarajevo

Post by tony montana »

anonimnaosoba wrote:
Eborg wrote:Iz nekog razloga na ovom forumu ne vole Aginu pizzu. Meni je nekako "pitoma", fino mi legne. Steta sto nemaju dostavu, ne pamtim kad sam bio tamo, ko ce mahsuz otici.
solidna pizza, a jeftina...
Agina pizza je toliko tanka,da je ne smiju više od 2-3 minute držati u peći da ne bi izgorila.Kad je jedem uvijek bude živo tijesto.
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#163 Re: Pizzeria Mahir - Sarajevo

Post by anonimnaosoba »

ma meni nije loša, al' ja nemam neki okus za pizze :D meni je bitno samo da se najedem i da mi nije muka od pizze, a tako mi je kod Age...
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#164 Re: Pizzeria Mahir - Sarajevo

Post by KatarinaKosaca »

Meni je kod Age baš muka od pice, jer jedem živo tijesto :-?
User avatar
Neradnik
Posts: 6743
Joined: 14/11/2012 22:50
Location: na forumu

#165 Re: Pizzeria Mahir - Sarajevo

Post by Neradnik »

KatarinaKosaca wrote:Meni je kod Age baš muka od pice, jer jedem živo tijesto :-?
Sto jedes zivo ja bi im reko da dopeku ako nije peceno :-D
tony montana
Posts: 212
Joined: 30/11/2012 21:07

#166 Re: Pizzeria Mahir - Sarajevo

Post by tony montana »

Gospodin_bez_kravate wrote:
KatarinaKosaca wrote:Meni je kod Age baš muka od pice, jer jedem živo tijesto :-?
Sto jedes zivo ja bi im reko da dopeku ako nije peceno :-D
Ali ako je dopeku još malo,potpuno će izgoriti,jer je toliko tanko tijesto.. :lol:
Enticer
Posts: 713
Joined: 21/12/2004 13:44
Location: Sarajevo

#167 Re: Pizzeria Mahir - Sarajevo

Post by Enticer »

Jel ova pizzeria Mahir i dalje na Kovacima? Ja danas bio gore i pise pizzeria Kovaci, uzmem picu ono ima svacega, kajmaka, suhog mesa, sira itd...7 KM, a nije nesto. Poslije pice sam popio 6 litara vode i jos je pijem dok ovo pisem...
Alive
Posts: 386
Joined: 12/04/2010 15:05

#168 Re: Pizzeria Mahir - Sarajevo

Post by Alive »

Enticer wrote:Jel ova pizzeria Mahir i dalje na Kovacima? Ja danas bio gore i pise pizzeria Kovaci, uzmem picu ono ima svacega, kajmaka, suhog mesa, sira itd...7 KM, a nije nesto. Poslije pice sam popio 6 litara vode i jos je pijem dok ovo pisem...
Jes' to je ta. Pogodio si.
User avatar
starii
Posts: 3301
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#169 Re: Pizzeria Mahir - Sarajevo

Post by starii »

Alive wrote:
Enticer wrote:Jel ova pizzeria Mahir i dalje na Kovacima? Ja danas bio gore i pise pizzeria Kovaci, uzmem picu ono ima svacega, kajmaka, suhog mesa, sira itd...7 KM, a nije nesto. Poslije pice sam popio 6 litara vode i jos je pijem dok ovo pisem...
Jes' to je ta. Pogodio si.
pizza kod Mahira sa extra dodatkom holesterola i triglicerida :D
el_Norte
Posts: 142
Joined: 18/06/2012 19:11

#170 Re: Pizzeria Mahir - Sarajevo

Post by el_Norte »

Gledam na prvoj temi kaže lik pizzu od 15 KM mogu 3 stokilaša jesti i da se prejedu, ja imam 75 i sam je pojedem haha
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#171 Re: Pizzeria Mahir - Sarajevo

Post by Hemera »

Enticer wrote:Jel ova pizzeria Mahir i dalje na Kovacima? Ja danas bio gore i pise pizzeria Kovaci, uzmem picu ono ima svacega, kajmaka, suhog mesa, sira itd...7 KM, a nije nesto. Poslije pice sam popio 6 litara vode i jos je pijem dok ovo pisem...
hahah bog zna koliko je slana bila :D
User avatar
Referent za ONO i DSZ
Posts: 343
Joined: 12/10/2006 15:12
Location: Sarajevo
Contact:

#172 Re: Pizzeria Mahir - Sarajevo

Post by Referent za ONO i DSZ »

Zalio sam se dva puta na istu jer im je kvalitet drasticno opao, to znam zasigurno.

Drugi put nakon mog prigovora; dobro vece znate ovo nije u redu, nije vam ........
glas iz zice:Jaaa pa sta ho's.

Otada panadalje iubuduce Mahir ...ma zdra'o.
Zastavnik_dzemo
Posts: 349
Joined: 27/08/2014 12:29

#173 Re: Pizzeria Mahir - Sarajevo

Post by Zastavnik_dzemo »

Referent za ONO i DSZ wrote:Zalio sam se dva puta na istu jer im je kvalitet drasticno opao, to znam zasigurno.

Drugi put nakon mog prigovora; dobro vece znate ovo nije u redu, nije vam ........
glas iz zice:Jaaa pa sta ho's.

Otada panadalje iubuduce Mahir ...ma zdra'o.
Evo ga i Ago nam navration :izet:
Enticer
Posts: 713
Joined: 21/12/2004 13:44
Location: Sarajevo

#174 Re: Pizzeria Mahir - Sarajevo

Post by Enticer »

Hemera wrote:
Enticer wrote:Jel ova pizzeria Mahir i dalje na Kovacima? Ja danas bio gore i pise pizzeria Kovaci, uzmem picu ono ima svacega, kajmaka, suhog mesa, sira itd...7 KM, a nije nesto. Poslije pice sam popio 6 litara vode i jos je pijem dok ovo pisem...
hahah bog zna koliko je slana bila :D
I onda skontam da voda ne pomaze, pa sam po koli udario da mi co2 malo razgali zeludac i stomak i pomoglo je.
Zastavnik_dzemo
Posts: 349
Joined: 27/08/2014 12:29

#175 Re: Pizzeria Mahir - Sarajevo

Post by Zastavnik_dzemo »

Onaj ko mze kpd age jesti dva puta taj pojma nema sta je pica .... meni licno ukusnija i bolja ona pizza iz pekara hladna nikakva nego agina .... od agine se samo od mirisa ispovracas ko konj
Post Reply