Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#726 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by MensurM »

nema me tamo wrote:Nije negdje vec se ova prica kao sto rekoh vrti pun kurac godina i ispricana je od strane likova koji su išli tad u Beograd dakle od old skul manijaka dakle cinjenice.


A šta ti hoces s ovom pricom da postigneš ne kontam te?
Da je UF sam napravio trans šta ne kontam?
Prvi post je ok, zna se kako je pao, znam i imena ljudi koji su bili i znam ko je nosio ruksak tad s transom. Drugi post je problem.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#727 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

nema me tamo wrote:Ja bio prisutan kad je pao..

Uglavnom skoro svi na Bjelavama zive ti što su bili CCB tad naši se sakrili kod pijace i ovi htjeli da skrate put kod kaspera ( glupani )..

I nas kunem ti se kod kaspera bilo 20 u vrh glave, a 20 ih ganjalo kroz pijacu..
I taman izletili na ulicu, a mi vamo cekamo.. :D

Njih je sigurno bilo 20-30, samo što su bjezali glavom bez obzira..

Inace da ti prepricam kako sam bio tu hladno izasli s zapada tad 2 momka za koje sam znao da su viđeniji i 1 prica na telefon pratite ih?
Ovi potvrdili..

I hladno sam od sjevera pratio njih do kaspera nisam pojma imao šta se dešava osim da ce belaj biti i igrom prilika među prvim sam bukvalno uhvatio ruksak u kojem je trans bio.. :D

VPSA evo kako ti je pao CCB
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#728 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by MensurM »

VPSA wrote:
MensurM wrote:
nema me tamo wrote:

Pa pao ti je ovaj u tuci to sto je spustio ruksak je njegova greska.

CCB je pao u tuci capital city boys podgrupa Manijaka.


Ma lešinari avetinjo sami u gradu nema od koga da im padne zato im je guznoj braci Firmi popadalo sve trebaju se ugasit. :D
Fighters je predan u tuči...

CCB-a nije bilo ni blizu 20, toliko ih nije bilo da se svi skupe zajedno.

Hordama ne može ništa pasti kad godinama nisu ni nosili transparente da im ne bi pali. Bio je onaj pokušaj otimanja ispred Koševa kad je Manijak izboden nožem. Bio je i nedavno kad su Horde pobjegle s transparentima autom s Koševa.
Fighters su koliko se sjecam tada nosila djeca od 15ak godina.
Jes. S Otoke čini mi se.

Bila je zanimljiva scena kad su Horde, one sa Zapada tad, pred jedan malonogometni turnir napale trojicu manijaka ispred Skenderije. Manijaci najavili okupljanje u pola 7, Horde došle, a zatekle samo ovu trojicu. Kasnije se zvalo na tuču 10 na 10, 20 na 20. Horde odbile. Bilo je tad i onih sa Zapada koji su išli u dvoranu pa je bio urnebes kad je jedan Manijak sam ušao u grupu Hordi na platou da traži R...

Tad je bila i tuča protiv Pitića u dvorani nakon što smo prošli ispod pitarske tribine, a većina nas samo zvižducima ispratila. Palo je finih udaraca.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#729 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

ahahahahahahahah


jel to spominješ kad doslo 20tak hordi u dvoranu, dok ste s druge strane bili u brojci 200 +...

Pa mi osvojili te godine ostali u dvorani a vi napolju rastjerali neke bezveze likove?
Sjecam se noci dan danas..

Još bila prica poslije picke nismo smjeli odma izac, a bilo 20 ljudi dosli bezveze još dok ste šutili mi vamo se derali pičugaaa pičugaaa
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#730 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Anestezija »

To bi mogo bit Bajramski,bilo dosta manijaka doslo kasnije
VPSA
Posts: 517
Joined: 19/05/2017 14:25

#731 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by VPSA »

nema me tamo wrote:
nema me tamo wrote:Ja bio prisutan kad je pao..

Uglavnom skoro svi na Bjelavama zive ti što su bili CCB tad naši se sakrili kod pijace i ovi htjeli da skrate put kod kaspera ( glupani )..

I nas kunem ti se kod kaspera bilo 20 u vrh glave, a 20 ih ganjalo kroz pijacu..
I taman izletili na ulicu, a mi vamo cekamo.. :D

Njih je sigurno bilo 20-30, samo što su bjezali glavom bez obzira..

Inace da ti prepricam kako sam bio tu hladno izasli s zapada tad 2 momka za koje sam znao da su viđeniji i 1 prica na telefon pratite ih?
Ovi potvrdili..

I hladno sam od sjevera pratio njih do kaspera nisam pojma imao šta se dešava osim da ce belaj biti i igrom prilika među prvim sam bukvalno uhvatio ruksak u kojem je trans bio.. :D

VPSA evo kako ti je pao CCB
Bio sam i ja tu negdje, i manje vise isto se sjecam. Samo mislim da ih nije bilo bas 20-30 nego manje, a jeste ih cekalo mozda 20ak ljudi kod Caspera, ali to je bilo odmah poslije tekme i bukvalno je bila puna tamo Kralja Tomislava navijaca Sarajeva, tako da je po potrebi taj broj mogao biti i veci.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#732 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

Ma kad su izletili bjezali su na sve strane, a evo umro ja odma ako ih nije bilo 15+ :D

Pa ipak je to trans još 20 minuta poslije derbija..
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#733 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by MensurM »

nema me tamo wrote:ahahahahahahahah


jel to spominješ kad doslo 20tak hordi u dvoranu, dok ste s druge strane bili u brojci 200 +...

Pa mi osvojili te godine ostali u dvorani a vi napolju rastjerali neke bezveze likove?
Sjecam se noci dan danas..

Još bila prica poslije picke nismo smjeli odma izac, a bilo 20 ljudi dosli bezveze još dok ste šutili mi vamo se derali pičugaaa pičugaaa
Ne. Takvog omjera se ne sjećam. Bio je na rukometu jednom možda nas duplo više, ganjanje ispred dvorane i gađanje bakljama u dvorani. Tad nakon utakmice priveden V.., a kad je vidio da ga policajci udaraju u njegovu obranu stao njegov drug sa suprotne tribine pa je i on priveden. To dovoljno govori o sarajevskom derbiju.

Ovo što ja govorim je napad Hordi sa Zapada na trojicu Manijaka, a u dvorani je bilo skoro hiljadu ostalih sa sjevera predvođenih Pitićima.
VPSA
Posts: 517
Joined: 19/05/2017 14:25

#734 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by VPSA »

nema me tamo wrote:Ma kad su izletili bjezali su na sve strane, a evo umro ja odma ako ih nije bilo 15+ :D

Pa ipak je to trans još 20 minuta poslije derbija..
Pa od svih transparenata sto su padali, kad se uzme u obzir nacin na koji su uzeti, a i znacaj ekipe koja je stajala iza istih, mislim da je taj CCB vjerovatno najznacajniji transparent koji je pao medju navijacima u Sarajevu. Ostalo su uglavnom bile kradje, zaboravljeni na stadionima i sl.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#735 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

VPSA wrote:
nema me tamo wrote:Ma kad su izletili bjezali su na sve strane, a evo umro ja odma ako ih nije bilo 15+ :D

Pa ipak je to trans još 20 minuta poslije derbija..
Pa od svih transparenata sto su padali, kad se uzme u obzir nacin na koji su uzeti, a i znacaj ekipe koja je stajala iza istih, mislim da je taj CCB vjerovatno najznacajniji transparent koji je pao medju navijacima u Sarajevu. Ostalo su uglavnom bile kradje, zaboravljeni na stadionima i sl.

Pa jedini znaš i sam sve...

Još 20 minuta poslije derbija i plus u to vrijeme CCB top 3 grupe sigurno imali su oko 30 clanova sigurno ovo znam jer sam znao jednog od njih..
Znam ga od malih nogu i uvijek ga provocirao kako je pao i da sam među prvim uhvatio bolta i jednom mi rece jebo te Vedran..
Od tad više nismo prijatelji šutao ga 3 minute.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72979
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7.5 GTI

#736 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Velkoski »

e jes' vam priča za klixovog foruma :roll: :mrgreen:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#737 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

MensurM wrote:
nema me tamo wrote:ahahahahahahahah


jel to spominješ kad doslo 20tak hordi u dvoranu, dok ste s druge strane bili u brojci 200 +...

Pa mi osvojili te godine ostali u dvorani a vi napolju rastjerali neke bezveze likove?
Sjecam se noci dan danas..

Još bila prica poslije picke nismo smjeli odma izac, a bilo 20 ljudi dosli bezveze još dok ste šutili mi vamo se derali pičugaaa pičugaaa
Ne. Takvog omjera se ne sjećam. Bio je na rukometu jednom možda nas duplo više, ganjanje ispred dvorane i gađanje bakljama u dvorani. Tad nakon utakmice priveden V.., a kad je vidio da ga policajci udaraju u njegovu obranu stao njegov drug sa suprotne tribine pa je i on priveden. To dovoljno govori o sarajevskom derbiju.

Ovo što ja govorim je napad Hordi sa Zapada na trojicu Manijaka, a u dvorani je bilo skoro hiljadu ostalih sa sjevera predvođenih Pitićima.
Znam sad o cemu pricas i nismo mislili na isto...

Dobro je tad bilo..
Ono što je zanimljivo mi smo iznad gore bili, a pičuga tica i ostali kad su prolazili ispod donje tribine nisu ni u najluđim snovima sanjali da ce ih onako napast neki likovi odozdo pa se onda preskakalo s gornje dole, al' tad su vec bili na drugoj strani.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#738 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

Velkoski wrote:e jes' vam priča za klixovog foruma :roll: :mrgreen:

Jok pisacemo na FejsbukU :D
User avatar
avetinja
Posts: 31431
Joined: 19/07/2014 13:31

#739 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by avetinja »

Velkoski wrote:e jes' vam priča za klixovog foruma :roll: :mrgreen:
Ti si novinar, barem bi ti trebao biti za slobodu govora, istinu, demokratiju i tako te budalaštine koje ne postoje. :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72979
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7.5 GTI

#740 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Velkoski »

Vi što ne znate i ne treba da znate :izet: :mrgreen: :mrgreen:
nema me tamo wrote:
Velkoski wrote:e jes' vam priča za klixovog foruma :roll: :mrgreen:

Jok pisacemo na FejsbukU :D
lijepa srpskatribina! :lol:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#741 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

i lijepi katolik :D
User avatar
avetinja
Posts: 31431
Joined: 19/07/2014 13:31

#742 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by avetinja »

A suVi vrat niko neće? :mrgreen:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#743 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

VPSA wrote:
nema me tamo wrote:Ma kad su izletili bjezali su na sve strane, a evo umro ja odma ako ih nije bilo 15+ :D

Pa ipak je to trans još 20 minuta poslije derbija..
Pa od svih transparenata sto su padali, kad se uzme u obzir nacin na koji su uzeti, a i znacaj ekipe koja je stajala iza istih, mislim da je taj CCB vjerovatno najznacajniji transparent koji je pao medju navijacima u Sarajevu. Ostalo su uglavnom bile kradje, zaboravljeni na stadionima i sl.

Nema predaje isto je pao na navijacki nacin realno prije bajramskog turnira..
Pao je i ovaj zadnjih derbi na grbavici Standard na navijacki nacin vi nas mrzite mi vas jebemo...

Oni nama nisu ništa ni blizu navijackog nacina uzeli..
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#744 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by MensurM »

nema me tamo wrote:
VPSA wrote:
nema me tamo wrote:Ma kad su izletili bjezali su na sve strane, a evo umro ja odma ako ih nije bilo 15+ :D

Pa ipak je to trans još 20 minuta poslije derbija..
Pa od svih transparenata sto su padali, kad se uzme u obzir nacin na koji su uzeti, a i znacaj ekipe koja je stajala iza istih, mislim da je taj CCB vjerovatno najznacajniji transparent koji je pao medju navijacima u Sarajevu. Ostalo su uglavnom bile kradje, zaboravljeni na stadionima i sl.

Nema predaje isto je pao na navijacki nacin realno prije bajramskog turnira..
Pao je i ovaj zadnjih derbi na grbavici Standard na navijacki nacin vi nas mrzite mi vas jebemo...

Oni nama nisu ništa ni blizu navijackog nacina uzeli..
"Nema predaje" nije pao prije nego je skinut s tribine usred utakmice. Momak koji ga je napravio, tad možda 15-godišnjak, ga zakačio za dio tribine na kojem nije bilo žive duše. Ako ja nisam pomiješao transparente.

Ovaj zadnji je navodno bila i fina tuča ispred Varadera...

A i osvećen je brutalno istu noć
User avatar
avetinja
Posts: 31431
Joined: 19/07/2014 13:31

#745 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by avetinja »

Bila je i slika belaja ispred Varadera.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#746 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

Nije...

3, 4 manijaka bila naši ih sreli napali i eto oteli...

Nema šta napad se morao desit samo osveta?
kilometrima daleko od osvete.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#747 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by MensurM »

nema me tamo wrote:Nije...

3, 4 manijaka bila naši ih sreli napali i eto oteli...

Nema šta napad se morao desit samo osveta?
kilometrima daleko od osvete.
Nema predaje s prugama? Bijela slova? 100 posto skinut u dvorani s tribine, pa znam i ko je skinuo. A tješio sam momka što ga je izgubio.

Bgm, taj poraz je jedan od većih poraza Hordi. Pometeni doslovno s braćom from Germany.
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#748 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Anestezija »

skinut na turniru taj 100%
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#749 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by MensurM »

avetinja wrote:Bila je i slika belaja ispred Varadera.
Ne vidjeh.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#750 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

Eh onda neko laže ili mi je neko šuplju prosuo ili ti lazes..

Ide prica da su u skenderiji iza tribine tamo bila 3, 4 nasi ga uhvatili uzeli i eto..
Uglavnom ne sjecam se ni ko mi je pricao..

Eto potvrdi i ovaj da je skinut..
Pa gdje ga okaci da ga neko skine i da niste ni primjetili?
Post Reply