Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#88901 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

Hujić i Buljubašić će u narednim satima sastaviti izvještaj sa sastanka sa Musemićem i poslati ga u Maleziju.
:oops:
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#88903 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by strong69 »

Drago mi je zbog Vuleta ako je to istina.
User avatar
Logovan
Posts: 94849
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#88904 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Ipak Husref.

Vule :thumbup:
User avatar
Dinostula
Posts: 3614
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#88905 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Sadiku prikljucen prvom timu pojacavamo konkurenciju u odbrani. :D
bhnapoleon1
Posts: 6528
Joined: 11/05/2014 23:47

#88906 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by bhnapoleon1 »

Žao mi Musemica, ko sto vidim na proljece mu je noga. Trosimo ljude
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45764
Joined: 29/12/2005 01:20

#88907 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by jeza u ledja »

Nekima Musemic bitniji od Sarajeva izgleda. :-)
Musemicu ce biti noga samo onda kada ovi iz Uprave po ko zna koji put budu poslusali najglasnije pljuvace, a bice ih.

Meni svejedno. Ne ocekujem dugorocno nista ni od koga.
User avatar
Maharadza
Posts: 16738
Joined: 30/01/2013 15:13

#88908 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Maharadza »

Znači kao uvijek, sve je to...



...i tako u krug...



GROB te jebo! :run:
al-em
Posts: 3120
Joined: 01/03/2014 00:26

#88909 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by al-em »

Procitali na forumu i objavili clanak. Nista zvanicno nema jos uvijek.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#88910 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

Husrefa postujem ali u njega plaho ne vjerujem, pogotovo nakon epizode u Mladosti a i prokockane duple sanse sa Slobodom.

Ali hajde, postupio bih isto jer njemu ce tribine halaliti i prosjecni rezultat dok bi svakom sa strane skidali glavu. Ovom Thomasu su vec servirali da je homo, pripremili teren. Vjerovatno je i rezon uprave bio taj.

Ja mu samo necu halaliti zalijepe li se ovi mladi igraci tipa Hadzic za klupu, ostalo vise manje.
Qoom
Posts: 1690
Joined: 17/10/2012 12:36

#88911 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Qoom »

Smetljari iz uprave opet kupuju vrijeme

Jebali ih "vojnici kluba" za male pare i nikakve ambicije
Company85
Posts: 688
Joined: 27/12/2016 15:11

#88912 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Company85 »

Qoom wrote:Smetljari iz uprave opet kupuju vrijeme

Jebali ih "vojnici kluba" za male pare i nikakve ambicije
Nije Husref nista jeftiniji od ovog Thomasa. Svabo nije trazio veliku platu, vise se bazirao na premije u slucaju osvajanja titule i uspjeha u evropi.
User avatar
Cossack
Posts: 7153
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#88913 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Cossack »

Grean wrote:Husrefa postujem ali u njega plaho ne vjerujem, pogotovo nakon epizode u Mladosti a i prokockane duple sanse sa Slobodom.

Ali hajde, postupio bih isto jer njemu ce tribine halaliti i prosjecni rezultat dok bi svakom sa strane skidali glavu. Ovom Thomasu su vec servirali da je homo, pripremili teren. Vjerovatno je i rezon uprave bio taj.

Ja mu samo necu halaliti zalijepe li se ovi mladi igraci tipa Hadzic za klupu, ostalo vise manje.
Valjda je nkon Melunatora barem naučio da MORA odrediti ko će da puca penal. Kod njega mi je uvijek smetalo ono konstantno slijeganje ramenima :mrgreen:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45764
Joined: 29/12/2005 01:20

#88914 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by jeza u ledja »

Company85 wrote:
Qoom wrote:Smetljari iz uprave opet kupuju vrijeme

Jebali ih "vojnici kluba" za male pare i nikakve ambicije
Nije Husref nista jeftiniji od ovog Thomasa. Svabo nije trazio veliku platu, vise se bazirao na premije u slucaju osvajanja titule i uspjeha u evropi.
Kako to da ti uvijek znas te detalje? :?
Company85
Posts: 688
Joined: 27/12/2016 15:11

#88915 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Company85 »

jeza u ledja wrote:
Company85 wrote:
Qoom wrote:Smetljari iz uprave opet kupuju vrijeme

Jebali ih "vojnici kluba" za male pare i nikakve ambicije
Nije Husref nista jeftiniji od ovog Thomasa. Svabo nije trazio veliku platu, vise se bazirao na premije u slucaju osvajanja titule i uspjeha u evropi.
Kako to da ti uvijek znas te detalje? :?
Jbg, fudbal je takav da tesko nesto moze ostati izmedju 4 zida. Krenuvsi od kluba pa do svih aktera koji pregovaraju mimo kluba (igraci, treneri,.menadzeri...). Nazalost, krecem se u krugovima gdje i oni pa vrlo brzo covjek sazna i sta treba i sta ne treba.
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#88916 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by strong69 »

Nocna mora. Eto, tako bih definisao sve sto se desava. Husref je strucnjak na nivou Mehmeda Janjosa.

A dok ne dovedu nekog Mladena Krstajica koji ce imati podrsku uprave i budzet (kakav god on bio) za ostvarivanje svojih ciljeva (makar to bio i opstanak) i biti ODGOVORAN za sportski segment i rezultate tima nema nista od napretka. Husref ili Mourinho svejedno je. Sve ovo je vrijedjanje inteligencije i presli su granicu podobro.
sencobih
Posts: 6966
Joined: 08/09/2010 08:33

#88917 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by sencobih »

strong69 wrote:Drago mi je zbog Vuleta ako je to istina.
Kad pođe tjeranje Hustefa, imaće ga ko zamijeniti u narednoj tekmi :mrgreen:
User avatar
Alfa159
Posts: 631
Joined: 25/07/2007 12:01
Location: Horde zla - Machu Picchu

#88918 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Alfa159 »

E jebi ga!!!
Husrefu svak cast, ali sto neko rece, Husref je imao avanturu u Slobodi i dosao do kraja i sve zijanio te Mladost s kojim nije nista napravio e sad sta mi ocekujemo da ce s nama napraviti. Sta ce se znacajno promjeniti???
Qoom
Posts: 1690
Joined: 17/10/2012 12:36

#88919 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Qoom »

Dinostula wrote:Sadiku prikljucen prvom timu pojacavamo konkurenciju u odbrani. :D
U moru sivila, konačno nešto vrijedno pohvale.
Ako već moram trpit beskurac igru, onda daj da bar gledam ove mlade od kojih se nečemu dobrom možemo i nadati.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#88920 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dr. Kuca »

Procitah na drugom forumu da je Thomas trazio 30 hiljada eura i 10 za pomocnika.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#88921 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by north »

sencobih wrote:
strong69 wrote:Drago mi je zbog Vuleta ako je to istina.
Kad pođe tjeranje Hustefa, imaće ga ko zamijeniti u narednoj tekmi :mrgreen:
Ta je ta strategija stručnjaka :D ....mijenjaj trenere svako malo, svaki put kod izbora trenera licitiraj sa deset imena preko medija kao ono velika konkurencija, nema svi ko zapete puške spremni da treniraju FCS :D , a na kraju iszbor padne na najjeftinije i one koje imaju malo više kredita kod navijača zbog toga što su vojnici kluba :D :skoljka: ..i onda kad otjeraš trener tu je taj pomoćnik koji može uskočiti još par kola....Kakav cirkus :D

Što bi se nekom švabi plaćalo nekoliko puta skuplje, kad može Husref, Janjoš ili Repuh (ne mislim ovim da bi švabo bio garantovano pun pogodak ali više sam bio za njega ili nekoga trećega, jer ovo sa bivšim trenerima je više postalo smiješno a znaš da je osuđeno za neuspjeh :oops: )
User avatar
Logovan
Posts: 94849
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#88922 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Qoom wrote:
Dinostula wrote:Sadiku prikljucen prvom timu pojacavamo konkurenciju u odbrani. :D
U moru sivila, konačno nešto vrijedno pohvale.
Ako već moram trpit beskurac igru, onda daj da bar gledam ove mlade od kojih se nečemu dobrom možemo i nadati.
Ako je priključen, ne znači da će igrati.

Daj Bože da ga vidimo na terenu.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#88923 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Nadzorna_ploca »

Sa Slobodom bi i Kapelo zijanio. Ne bitno je to. Bitnije je da je Husref vec bio par puta i znamo sta nudi, a na onu stvar mi je i povratnika.
Na stranu sto je i ovaj drugi potencijalni gluho bilo izgleda.
User avatar
omega369
Posts: 9579
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#88924 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by omega369 »

Samo se nadam da ce neko objaviti koliko su "vojnici kluba" imali platu kao i to koliko ce naredni "vojnik" imati :wink: jer ne da ne rade za dzaba, nego su se naklepali para i para
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#88925 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by bjelave »

Alfa159 wrote:E jebi ga!!!
Husrefu svak cast, ali sto neko rece, Husref je imao avanturu u Slobodi i dosao do kraja i sve zijanio te Mladost s kojim nije nista napravio e sad sta mi ocekujemo da ce s nama napraviti. Sta ce se znacajno promjeniti???
Zapravo relevantnije je postaviti stvari na ovaj nacin- da je Husref i sa Slobodom i sa Mladosti napravio istorijske iskorake za te klubove.
Za Slobodu je finale kupa je to bilo prvi put ikada kao i sto je drugo mjesto na tabeli takodjer najbolje ostvareni ligaski rezultat u povijesti tog kluba.Dakle, ubjedljivo najuspjesnija sezona ukupno od postojanja u oba takmicenja. Tako da je notorna glupost tvrditi da je sa Slobodom podbacio.A mozda da osvjezimo pamcenja kako smo se mi proveli s njima te godine i u prvenstvu i u kupu.
A i sa Mladosti je dobacio najdalje sto je taj team ikada dobacio, u Kupu.


Nisam neku Husrefov fan ali treba biti realan.
Mislim da bi mu sad najveci nedostatak mogao biti ako je vec potrosen i pregorio. I sto mu znamo kako je plafoniran
Locked