Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
victory
Posts: 2197
Joined: 17/12/2002 00:00
Contact:

#88876 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by victory »

Znanje - imanje!
Nocna mora!
The Apprentice (TV limunada).
Let iznad kukavičjeg gnijezda.
Maratonci trce pocasni krug.
Valentin brani Sarajevo.
....
.....
Mog'o bi ovako do izbora novog trenera!
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#88877 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by MOSALJOZE »

leškarenje wrote:I Repuh i Zijo su se trebali pokupiti sa Calom. Nema tu nekog pametovanja :skoljka:
Baš me interesuje koga bi postavili da je tako bilo.
Repuh nikada nije bio opcija za ostatak sezone,nego je kupovao vrijeme upravi.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#88878 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

MOSALJOZE wrote:
leškarenje wrote:I Repuh i Zijo su se trebali pokupiti sa Calom. Nema tu nekog pametovanja :skoljka:
Baš me interesuje koga bi postavili da je tako bilo.
Repuh nikada nije bio opcija za ostatak sezone,nego je kupovao vrijeme upravi.
Pa pickasto,isto ko što nije Zijo u planu....zna da će biti nogiran.
last mohicans
Posts: 12288
Joined: 09/08/2012 23:19

#88879 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Pizde su ispali obojica a i prema Čali također. On je uvijek bio gospodin i sam otišao. Ova dvojica ostala,ko veli zauhar je namknuti jos koju milju. Povraca mi se na sve sto nam priređuju iz uprave. Ovo vise nije ni amterizam, ne zna covjek kako bi ga nazvao. Bezobrazluk, najprije. Ima li iko ideje kako ovu bagru skinuti? Pa normalnog trenere ne znaju pronaci. Dva tri teksta sa kritickim osvrtom nakon derbija je malo. Ove svaki dan treba prati. Ni jednu upravu ne pamtim da je ovako bahata bila, baš nas prcaju kao sto nas vlast ili VIK prcaju iz dana u dan.
User avatar
Cossack
Posts: 7153
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#88880 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Cossack »

last mohicans wrote:Pizde su ispali obojica a i prema Čali također. On je uvijek bio gospodin i sam otišao. Ova dvojica ostala,ko veli zauhar je namknuti jos koju milju. Povraca mi se na sve sto nam priređuju iz uprave. Ovo vise nije ni amterizam, ne zna covjek kako bi ga nazvao. Bezobrazluk, najprije. Ima li iko ideje kako ovu bagru skinuti? Pa normalnog trenere ne znaju pronaci. Dva tri teksta sa kritickim osvrtom nakon derbija je malo. Ove svaki dan treba prati. Ni jednu upravu ne pamtim da je ovako bahata bila, baš nas prcaju kao sto nas vlast ili VIK prcaju iz dana u dan.
Prcaju jer nikada ranije nismo imali vlasnika pa smo se ranije mnogo više pitali. Sada je to isključivo kako Ken i Tan odluče.
last mohicans
Posts: 12288
Joined: 09/08/2012 23:19

#88881 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Evo čovjek nudi besplatnu pomoc, ma jok ne treba to njima. Pizda li im usljiva.
http://scsport.ba/vukicevic-dobro-tan-j ... -sarajevu/
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#88882 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Nadzorna_ploca »

I ovaj dio oko navijaca je vrlo zanimljiv. :thumbup:
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#88883 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by bjelave »

last mohicans wrote:Pizde su ispali obojica a i prema Čali također. On je uvijek bio gospodin i sam otišao. Ova dvojica ostala,ko veli zauhar je namknuti jos koju milju. Povraca mi se na sve sto nam priređuju iz uprave. Ovo vise nije ni amterizam, ne zna covjek kako bi ga nazvao. Bezobrazluk, najprije. Ima li iko ideje kako ovu bagru skinuti? Pa normalnog trenere ne znaju pronaci. Dva tri teksta sa kritickim osvrtom nakon derbija je malo. Ove svaki dan treba prati. Ni jednu upravu ne pamtim da je ovako bahata bila, baš nas prcaju kao sto nas vlast ili VIK prcaju iz dana u dan.
Ovaj Repuh je smece. Na prvom pressu nakon sto je Cala otisao izadje Radovac, kojeg je prethodno posavjetovao Toso, koji je stajao do njega dok je davao izjavu, i kaze kako ce se sada dobivaju puno vise savjeta u vezi taktike nego sto je ranije bio slucaj, parafraziram.
Ko da smrad Repuh nije i ranije sjedio na klupi. Ispada da mu Cala nije dozvoljavao da reaelizira svoje genelijalne takticke zamilsi ili da ih nije htio podijeliti sa ostatkom strucnopg staba dok nije prvi. Po tome se odma znalo da je gnjida.
Cala, kakav god da je strucnjak, ima obraz i gospodin je za sve ostale.
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#88884 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by bjelave »

last mohicans wrote:Evo čovjek nudi besplatnu pomoc, ma jok ne treba to njima. Pizda li im usljiva.
http://scsport.ba/vukicevic-dobro-tan-j ... -sarajevu/
Slavisa se proslu zimu nudio da 6 mjeseci besplatno radi kao SD pa da se onda nakon toga dogovaraju da li da produze angazman. Odbili su ga.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#88885 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Nadzorna_ploca »

bjelave wrote: Cala, kakav god da je strucnjak, ima obraz i gospodin je za sve ostale.
:thumbup:
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#88886 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

Po meni je Repuh u nekim stvarima sto se igre tice pokazao vise muda nego Cala ali nebitno.

Uglavnom ja sam od onih koji ne vjeruju u onaj bosnjacki patent da su svi govna i lopovi po defaultu. Zato kad rulja zaurla ovaj ili onaj ne valja uvijek to uzimam sa rezervom jer nama u principu niko nikad ne valja, optuzbe padaju nerijetko bez ikakvih argumenata ali ovaj potez Ilijevskog da dovedu Thomasa u hotel gdje su Repuh, Svrakic i igraci puno govori kakvo rukovodstvo imamo. To je dno dna.
Last edited by Grean on 23/08/2017 17:48, edited 1 time in total.
User avatar
Dinostula
Posts: 3614
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#88887 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Igrači Sarajeva se često žale da ne mogu igrati pod pritiskom, na što Vukičević odgovara:

"Psovali su i nama. Nikada neću zaboraviti jednu utakmicu kada je na udaru bio Safet Sušić. Sa istočne tribine su mu konstantno psovali. Ali, ako si majstor, to ti ne smeta, već legendarni Pape uzme loptu, prođe nekoliko igrača, postigne pogodak u 90. minuti, okrene se prema tim istim navijačima, a oni mu se klanjaju. To je Sarajevo”, govori Vukičević, koji naglašava kako je bio i najsretniji čovjek kada se oformila Akademija FK Sarajevo

Toliko o tome da se prije nije psovalo :oops:
User avatar
medvjed23
Posts: 27146
Joined: 16/07/2010 13:49

#88888 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by medvjed23 »

čovjek sebe svrsta u legende :D
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#88889 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Raigor Stonehoof »

Dinostula wrote:Igrači Sarajeva se često žale da ne mogu igrati pod pritiskom, na što Vukičević odgovara:

"Psovali su i nama. Nikada neću zaboraviti jednu utakmicu kada je na udaru bio Safet Sušić. Sa istočne tribine su mu konstantno psovali. Ali, ako si majstor, to ti ne smeta, već legendarni Pape uzme loptu, prođe nekoliko igrača, postigne pogodak u 90. minuti, okrene se prema tim istim navijačima, a oni mu se klanjaju. To je Sarajevo”, govori Vukičević, koji naglašava kako je bio i najsretniji čovjek kada se oformila Akademija FK Sarajevo

Toliko o tome da se prije nije psovalo :oops:
Jel ko sto su se Crnkicu klanjali nakon slicne stvari :D
VPSA
Posts: 517
Joined: 19/05/2017 14:25

#88890 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by VPSA »

Gdje je Crnkic jbte? :mrgreen:
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#88891 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

medvjed23 wrote:čovjek sebe svrsta u legende :D
Nisam skonto u kojem dijelu ?
User avatar
Dinostula
Posts: 3614
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#88892 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Raigor Stonehoof wrote:
Dinostula wrote:Igrači Sarajeva se često žale da ne mogu igrati pod pritiskom, na što Vukičević odgovara:

"Psovali su i nama. Nikada neću zaboraviti jednu utakmicu kada je na udaru bio Safet Sušić. Sa istočne tribine su mu konstantno psovali. Ali, ako si majstor, to ti ne smeta, već legendarni Pape uzme loptu, prođe nekoliko igrača, postigne pogodak u 90. minuti, okrene se prema tim istim navijačima, a oni mu se klanjaju. To je Sarajevo”, govori Vukičević, koji naglašava kako je bio i najsretniji čovjek kada se oformila Akademija FK Sarajevo

Toliko o tome da se prije nije psovalo :oops:
Jel ko sto su se Crnkicu klanjali nakon slicne stvari :D
Uzeli lika na zub ni krivog ni duznog.Fulio onda protiv Sirokog,fulio eto i protiv Zarije.Boze moj svakome se moglo desiti.
Za penal je Cala kriv sto nije odredio onog ko zna najbolje da puca.Covjek bio beton krilo i valjao bi nam sad pravo.
Ovaj Kuzmanovic nece pruziti ni 5% koliko je Crnkic.
User avatar
medvjed23
Posts: 27146
Joined: 16/07/2010 13:49

#88893 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by medvjed23 »

leškarenje wrote:
medvjed23 wrote:čovjek sebe svrsta u legende :D
Nisam skonto u kojem dijelu ?
Meni ne treba novac, a tako je i s ostalim legendama.
ne kažem da nije leganda, al obično o tome sude drugi.. kad sam za sebe kažeš da si legenda, to je onako, trunku prepotentno..

al hajde, možda se samo, bez arogantne namjere, nespretno izrazio..
User avatar
Logovan
Posts: 94850
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#88894 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

VPSA wrote:Gdje je Crnkic jbte? :mrgreen:
Ma ni rođena mater ne zna. Sami Bog zna gdje je.
VPSA
Posts: 517
Joined: 19/05/2017 14:25

#88895 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by VPSA »

Logovan wrote:
VPSA wrote:Gdje je Crnkic jbte? :mrgreen:
Ma ni rođena mater ne zna. Sami Bog zna gdje je.
Javit ce nam za koju sedmicu da je otisao na probu u Unterhaching, uz dozvolu kluba. :-)
User avatar
Maharadza
Posts: 16738
Joined: 30/01/2013 15:13

#88896 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Maharadza »

Pa šta će - vidio s kojim levatima ima posla i da nije u opasnosti od bilo kakvih sankcija i ispalio se lagano! Ne opravdavam ja to, da se razumijemo, i daBogda da ga hoće oderati i opaliti po džepu, a što je idealna prilika da posluži kao primjer ostalim' igračima pa da i ne pomisle da naprave nešto slično prema klubu! Ali sa ovim ublehašima u upravi, prije svega onim' azijatima koje je Tan postavio (jer budimo realni, on je ipak prvi odgovoran za trenutno stanje u klubu) pa preko ovih domaćih parazita i neznalica, nema šanse da se tako nešto desi!
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#88897 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

Da se razumijemo,Tan nije nista kriv za stanje u klubu .
29Black
Posts: 53
Joined: 15/12/2009 18:47
Location: Achi Baba Gallipoli

#88898 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by 29Black »

leškarenje wrote:Da se razumijemo,Tan nije nista kriv za stanje u klubu .
:thumbup:
VPSA
Posts: 517
Joined: 19/05/2017 14:25

#88899 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by VPSA »

Pa svakako da su krivci za konkretne debilne poteze board-ovi, predsjednik, direktorica itd. ali neko ko ih je sve tu postavio ili odobrio, i neko ko ih sve moze promjeniti jednim mailom je Tan. Ali on to ne radi, vjerovatno zato sto ga i ne interesujemo, sto se ovdje ranije pominjalo.

Tako da, nije bas da nije nista kriv, on je na vrhu piramide.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#88900 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

Ma nikoga on nije postavio,osim ovih svojih....dvojice-trojice kad je vidio da Bosnjo sjeba sve ,pa sad ko god da dodje brace do boljih vremena ono sto smo posijali :thumbup:
Locked