FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
campa_xxx
Posts: 4082
Joined: 23/11/2007 22:04
Location: Metropola

#76 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by campa_xxx »

valterbranisarajevo wrote:Čovjek debituje pred 15.000 ljudi i hladno zabije dva gola.. :thumbup: Nadam se da će poslije veličanstvene večeri za sarajevski fudbal Kanton Sarajevo dati pare da se riješi zapad..Zaslužili su večeras i jedni i drugi, a njima na obraz ako to ne urade...
Svaka ti dala :thumbup:
Mobile_Disco
Posts: 1454
Joined: 03/02/2008 15:41
Location: Auckland

#77 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Mobile_Disco »

Cestitke na prolazu! :bih:
User avatar
emigrazione
Posts: 7372
Joined: 01/09/2010 13:40

#78 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by emigrazione »

I mi smo malo bezobrazni, ne bi nista falilo da damo koju milju
User avatar
valterbranisarajevo
Posts: 6780
Joined: 19/01/2003 00:00
Location: Titovo šeher Sarajevo
Contact:

#79 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by valterbranisarajevo »

Šta je ustvari problem sa zapadom? Da li je suspendovan samo zbog stolica ili je još nešto u pitanju...Iz nekih razloga sam bio prisiljen gledati utakmicu na TV. Sjajna atmosfera, sjever, istok..ali kada na trenutak kamera zumira zapad, prosto čovjeka uhvati jeza... :(

Ako su samo stolice u pitanju, trebamo pritisnuti kantonalnu vladu da to završi do 3. pretkola. Ovo nije prvi put da politika ne prati sportske uspjehe i ne pruža im podršku iako svojim uspjesima proslavljaju grad i državu. Festivali ovo, ono svaka čast, ali i ovo je slika koja ide u svijet...Jezivo prazan zapad... :oops:
User avatar
gate
Posts: 482
Joined: 20/04/2011 13:41
Location: Br:1

#80 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by gate »

valterbranisarajevo wrote:Šta je ustvari problem sa zapadom? Da li je suspendovan samo zbog stolica ili je još nešto u pitanju...Iz nekih razloga sam bio prisiljen gledati utakmicu na TV. Sjajna atmosfera, sjever, istok..ali kada na trenutak kamera zumira zapad, prosto čovjeka uhvati jeza... :(

Ako su samo stolice u pitanju, trebamo pritisnuti kantonalnu vladu da to završi do 3. pretkola. Ovo nije prvi put da politika ne prati sportske uspjehe i ne pruža im podršku iako svojim uspjesima proslavljaju grad i državu. Festivali ovo, ono svaka čast, ali i ovo je slika koja ide u svijet...Jezivo prazan zapad... :oops:
Šta dočekasmo da je uspjeh kad izbaciš Orebro :-)
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#81 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Van Halen »

Mostar_1987 wrote:Cestitke braco!!!


//RA 81

Hvala brate, uvijek uz Velež :bih:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#82 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by -LIBERO- »

valterbranisarajevo wrote:Šta je ustvari problem sa zapadom? Da li je suspendovan samo zbog stolica ili je još nešto u pitanju...Iz nekih razloga sam bio prisiljen gledati utakmicu na TV. Sjajna atmosfera, sjever, istok..ali kada na trenutak kamera zumira zapad, prosto čovjeka uhvati jeza... :(

Ako su samo stolice u pitanju, trebamo pritisnuti kantonalnu vladu da to završi do 3. pretkola. Ovo nije prvi put da politika ne prati sportske uspjehe i ne pruža im podršku iako svojim uspjesima proslavljaju grad i državu. Festivali ovo, ono svaka čast, ali i ovo je slika koja ide u svijet...Jezivo prazan zapad... :oops:
Treba 15stak cenata naslona (barem toliko) na tim stolicama na zapadu,zbog toga je tribina suspendovana.
Preko 16 000 stolica je na zapadnoj tribini. Vec par puta je padao tender za te stolice zbog nekih zalbi i tako to :roll:

Trenutno ima para za nekih 4000 stolica,tako da su ti tenderi i bili SAMO za taj broj stolica.
Bruka je da se prema olimpiskom stadionu vlada grada,kantona i federacije odnosi tako macehinski.
User avatar
valterbranisarajevo
Posts: 6780
Joined: 19/01/2003 00:00
Location: Titovo šeher Sarajevo
Contact:

#83 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by valterbranisarajevo »

Da igraju se! Bojim se da ćemo morati doći do dna, da UEFA skroz zabrani igranje međunarodnih utakmica na Koševu. Kada "pukne bruka" onda će se naravno naći pare.... :oops:
User avatar
haubica_i_to_teshka
Posts: 1311
Joined: 09/10/2009 14:24

#84 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by haubica_i_to_teshka »

valterbranisarajevo wrote:Da igraju se! Bojim se da ćemo morati doći do dna, da UEFA skroz zabrani igranje međunarodnih utakmica na Koševu. Kada "pukne bruka" onda će se naravno naći pare.... :oops:
valtere moze li kakva javna prozivka odgovornih, da ih “naruzimo” u svijetu?
User avatar
campa_xxx
Posts: 4082
Joined: 23/11/2007 22:04
Location: Metropola

#85 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by campa_xxx »

valterbranisarajevo wrote:Da igraju se! Bojim se da ćemo morati doći do dna, da UEFA skroz zabrani igranje međunarodnih utakmica na Koševu. Kada "pukne bruka" onda će se naravno naći pare.... :oops:
Mislim da su nam dozvolili jos ovu sezonu da igramo gore...od slijedece ako se sta ne uradi cemo morati u Zenicu a i tamo nije sve savrseno jer UEFA pojacava kriterije.

Sto se tice postavljanja stolica za trece pretkolo...mislim da ne mogu stici, slijedeca tekma je vec u cetvrtak :D
RojasHz
Posts: 7
Joined: 21/07/2011 23:45

#86 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by RojasHz »

Kada "pukne bruka" onda će se naravno naći pare....
Istina..
ali valjda nece do toga doci.
baklava2
Posts: 185
Joined: 28/03/2005 15:09
Location: sarajevo

#87 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by baklava2 »

:-D

Image
El_comadante
Posts: 8057
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#88 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by El_comadante »

stvarno sramota da nemogu stolice postaviti, mislim na Kantonalnu vladu, a i sramota je da nemamo dva stadion koja zadovoljavaju uvjete. Beograd ima, pa eto u Split ima naka dva stadiona, pa nakav Šerif ima dva stadiona koji zadovoljavaju uvjete.
Dialer
Posts: 928
Joined: 06/05/2010 09:42

#89 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Dialer »

Sto se mene tice, nikad ga ne moraj napravit, ovako je lijepse :thumbup: :thumbup:
El_comadante
Posts: 8057
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#90 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by El_comadante »

znaći prva je utakmica 28. u Pragu a ima negdje dopis iz UEFE da ako prođu oba naša kluba, a prošla su, da Sarajevo prvu gostuje a ko zna zašto. a mislim da se Sparta može proći.
User avatar
Qler
Posts: 23721
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#91 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Qler »

Samo da cestitam komsijama! Sretno dalje!
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#92 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Pitarrr82 »

Na UEFA stranici "Last updated: 22/07/2011 08:06 CET" pise mi domacini u prvoj tekmi :D
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#93 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Pitarrr82 »

Pitarrr82 wrote:Na UEFA stranici "Last updated: 22/07/2011 08:06 CET" pise mi domacini u prvoj tekmi :D


http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/se ... index.html

Sad je ispravljeno, nema satnice samo jos...
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#94 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Pitarrr82 »

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Dow ... WNLOAD.pdf

Evo i objasnjenja za promjenu termina, koliko vidim UEFA od slucaja do slucaja odlucuje ko ce kada igrati u ovakvim slucajevima...
User avatar
Reglan
Posts: 4854
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#95 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Reglan »

Da bi proci Spartu i dobiti Odense.Svegami bi mogli proci,nije Odense neki veliki zalogaj :-D
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#96 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Pitarrr82 »

arshavin wrote:Da bi proci Spartu i dobiti Odense.Svegami bi mogli proci,nije Odense neki veliki zalogaj :-D

Jesu to vec izvuceni parovi za 4. kolo ili sanjas Odense vec :D?
User avatar
Reglan
Posts: 4854
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#97 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Reglan »

Pitarrr82 wrote:
arshavin wrote:Da bi proci Spartu i dobiti Odense.Svegami bi mogli proci,nije Odense neki veliki zalogaj :-D

Jesu to vec izvuceni parovi za 4. kolo ili sanjas Odense vec :D?
Prizeljujem Odense jer ih mozemo dobiti.Ali isto tako mozemo dobiti i Romu i Totehnem.
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#98 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Pitarrr82 »

arshavin wrote:
Pitarrr82 wrote:
arshavin wrote:Da bi proci Spartu i dobiti Odense.Svegami bi mogli proci,nije Odense neki veliki zalogaj :-D

Jesu to vec izvuceni parovi za 4. kolo ili sanjas Odense vec :D?
Prizeljujem Odense jer ih mozemo dobiti.Ali isto tako mozemo dobiti i Romu i Totehnem.

Ma ionako sam :( sto su promijenili termin jer mi je pola firme na odmoru tako da vjerovatno nema sanse da idem u Prag :(
User avatar
valterbranisarajevo
Posts: 6780
Joined: 19/01/2003 00:00
Location: Titovo šeher Sarajevo
Contact:

#99 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by valterbranisarajevo »

haubica_i_to_teshka wrote:
valterbranisarajevo wrote:Da igraju se! Bojim se da ćemo morati doći do dna, da UEFA skroz zabrani igranje međunarodnih utakmica na Koševu. Kada "pukne bruka" onda će se naravno naći pare.... :oops:
valtere moze li kakva javna prozivka odgovornih, da ih “naruzimo” u svijetu?
Nemojte mi se smijati... :-? Mislim da bi ovaj put Horde zla i Manijaci zajedno mogli uputiti zahtjev kantonu za pomoć...Mislim da bi to bilo puno efikasnije nego da mi pišemo..Pretpostavljam da je većina evropskih sportskih kanala u svojim pregledima prikazala i golove sa Koševa i da su milioni gledalaca u Evropi vidjeli prazan zapad. Bruka je već "pukla"...Očigledno je da će Željo još dugo svoje evropske utakmice igrati na Koševu,(i Slavija ako bude u prilici) a sve je očiglednije da će i jedni i drugi uskoro preseliti u Zenicu. :( To bi bila najveća sramota sarajevskog sporta u istoriji... :oops:

Možda ovo izgleda kao off topic, ali mislim da je itekako povezano sa temom, međutim ako moderatori misle da ovoj raspravi nije ovdje mjesto otvorićemo novu temu....
User avatar
emigrazione
Posts: 7372
Joined: 01/09/2010 13:40

#100 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by emigrazione »

Kakvo bolan zajednistvo, da me futavi ivicin isprdak ponovo poslije pola godine strpa u onu gasulhani i kaze khaj phice, ovo je nas stadion, bla bla... ima nas koje zaboli neka stvar sto su ovi sa periferije na guzovacu nekako provukli, neka im slovenci naprave trzni centar pa neka tamo igraju, sto se mene tice stadion kosevo je nasa kuca i MI bi trebali da ucestvujemo koliko toliko za te stolice
Post Reply