Balkan Rap/Hip Hop sta god vol.2

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
Thug...
Posts: 248
Joined: 20/03/2009 12:07

#76 Re: Balkan Rap/Hip Hop sta god vol.2

Post by Thug... »

drugodtvogdruga wrote:Shame on Sarajevo! Na koncertu Lobossa/Mayera pojavilo se 15 ljudi . . .
Nije Sarajevo krivo vec organizator...Pisam se na organizatora koji ode sa partya poslije svog seta to ti dovoljno govori o ozbiljosti istog i profesionalnog pristupa eventu i davanja sve od sebe da se privuce sto vise raje...Zasluzili su Lobbosi i Malter puno vise ali sta ces kad nisu zvali neke prave ljude...
User avatar
Hashishar
Posts: 102
Joined: 01/01/2010 21:44
Location: Šok soba

#77 Re: Balkan Rap/Hip Hop sta god vol.2

Post by Hashishar »

Nešto što vrijedi imati na računaru, novi mixtape sa kvalitetnim sadržajem!

Nakon nešto duže pauze High Time vam predstavlja novi materijal.Pred vama je mixtape pod nazivom "Motaj to".Mixtape sadrži 21 pjesmu.Svoj doprinos mixtapeu gostovanjem na pjesamama dali su Malter Crew(Mayer,Dark,Veda i Tomo) i Uncle Sam(ex-TrIca).O promociji mixtapea bit cete blagovremeno obavješteni.Svako dobro. (copy sa fb)

Image

01. Spaljen (Intro)
02. O.S.R. (C'mon Baby Baby C'mon)
03. Maske
04. Rimu Izvali
05. HTP & Hza @ Malter (Skit)
06. Ne Odustajem (ft. Malter Crew)
07. Bubamara
08. Ase Base
09. Da Je Vec Postalo
10. Daj Mi 1 Hit (freestyle)
11. High Rap (remix)
12. Tu Gdje Pripadam
13. Ne Postoji On
14. Motaj To
15. Untitled (feat. Mayer)
16. Dimna Bomba
17. Nocne Paranoje
18. Iza Mene
19. U Meni Je
20. Pijani Stil
21. Outro

DOWNLOAD LINK:

http://www.sendspace.com/file/agre5c

P.S. Mixtape je besplatan!
User avatar
drugodtvogdruga
Posts: 878
Joined: 01/10/2010 02:30
Location: Mostar
Contact:

#78 Re: Balkan Rap/Hip Hop sta god vol.2

Post by drugodtvogdruga »

^ mak ja zaSU, bolja verzija featuring Srele

User avatar
bordo gandalf
Posts: 9921
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#79 Re: Balkan Rap/Hip Hop sta god vol.2

Post by bordo gandalf »

User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#80 Re: Balkan Rap/Hip Hop sta god vol.2

Post by Kinaski »

User avatar
drugodtvogdruga
Posts: 878
Joined: 01/10/2010 02:30
Location: Mostar
Contact:

#81 Re: Balkan Rap/Hip Hop sta god vol.2

Post by drugodtvogdruga »

buksna wrote:
drugodtvogdruga wrote:^ mak ja zaSU, bolja verzija featuring Srele

slažem se, Mak je niđe veze... nisam ni znao za njegovu verziju, poznata mi je samo ta sa Sreletom koju sam prvi put čuo uživo u Tuzli... na youtube sam upisao Mayer hipnotisan i izbacilo mi tu s Makom, a nisam ni slušo, mislio sam da je to ta :D Srele beton :D
:D
User avatar
drugodtvogdruga
Posts: 878
Joined: 01/10/2010 02:30
Location: Mostar
Contact:

#82 Re: Balkan Rap/Hip Hop sta god vol.2

Post by drugodtvogdruga »

Da me zatvore tamo gdje ce mi dusa mirno spavat
Da je ne boli glava tamo gdje je moja raja,
I dok svira gitara jedna ljubav jedan zivot,
Da makar na tren zivim ono sto je nekad bilo!
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#83 Re: Balkan Rap/Hip Hop sta god vol.2

Post by KPNCTNJAH »

Vip sinoc :-? truba... Ikac i Relja kao da su ovo odradili preko k... a i publika je bila rinaka
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#84 Re: Balkan Rap/Hip Hop sta god vol.2

Post by mrtva kokoš »

KPNCTNJAH wrote:Vip sinoc :-? truba... Ikac i Relja kao da su ovo odradili preko k... a i publika je bila rinaka
ejs, pa jel sloga bila puna?? kontam da se nisu razocarali pa zbog tog...
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#85 Re: Balkan Rap/Hip Hop sta god vol.2

Post by mrtva kokoš »

Mononukleozni Rodjaci - Price iz hibernacije 2011 (Ajs Nigrutin & Wikluh Sky)
Image

01. Izlazak iz hibernacije
02. nocne more hibernacije
03. mononukleozni rodjaci
04. hajde da exploatisemo sir
05. stari krcmar
06. daj da te torpediram
07. telefon je zazvonio
08. odvratan gulas u vagon restoranu
09. u sobi njene bake
10. slepi tuljan
11. o kako je lep
12. zrnca nara
http://www.4shared.com/file/fmCMeWB4/Mo ... rice_.html

inace ovo je projekat koji su radili dok su jos bili grupa, totalna bolestinja!!
izgleda da su ovo doradili samo da im ne stoji na hard disku, sinoc timbe bacio na net.
glavna tema albuma, vidi se na coveru. :skoljka:
a ja konto vikler mainstream kad ovo :zoka:

dobro malo za promjenu, ipak ono najbolje dolazi uskoro, album sa d.j. rahmaniem
singl, spot i taj fazon..
Last edited by mrtva kokoš on 18/05/2011 09:07, edited 1 time in total.
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#86 Re: Balkan Rap/Hip Hop sta god vol.2

Post by mrtva kokoš »

mislim nisam vam ja rekao da ovo skidate, kontate...
fakat, ovo sam stavio dok sam na pola albuma bio, oni su bolesni.
:lavorzapovracanje :smajlikojipovraca :mrgreen: :-)
User avatar
ratata
Posts: 2138
Joined: 23/02/2010 04:52
Location: Alipašino

#87 Re: Balkan Rap/Hip Hop sta god vol.2

Post by ratata »

Splinter wrote:mislim nisam vam ja rekao da ovo skidate, kontate...
fakat, ovo sam stavio dok sam na pola albuma bio, oni su bolesni.
:lavorzapovracanje :smajlikojipovraca :mrgreen: :-)
:lol:
Dialer
Posts: 928
Joined: 06/05/2010 09:42

#88 Re: Balkan Rap/Hip Hop sta god vol.2

Post by Dialer »

drugodtvogdruga wrote:
frngla wrote:
drugodtvogdruga wrote:Shame on Sarajevo! Na koncertu Lobossa/Mayera pojavilo se 15 ljudi . . .
bila diyala u balkanu :)
Sramota... :-?
Jebiga moras shvatiti da je neke vrijeme bas pravo pregazilo, da nikog ne interesuju i to. Jbga realno, jos uvjek se repuju neke pjesme iz 2002 itd. Eh to je sramota ;-) .
User avatar
drugodtvogdruga
Posts: 878
Joined: 01/10/2010 02:30
Location: Mostar
Contact:

#89 Re: Balkan Rap/Hip Hop sta god vol.2

Post by drugodtvogdruga »

Dialer wrote:
Jebiga moras shvatiti da je neke vrijeme bas pravo pregazilo, da nikog ne interesuju i to. Jbga realno, jos uvjek se repuju neke pjesme iz 2002 itd. Eh to je sramota ;-) .
Mayera vrijeme pregazilo? Lik je vjerovatno najkvalitetniji MC u BiH i to ce ti potvrdit mnogi, ne kazem najuspjesniji jer to je nesto drugo...
User avatar
drugodtvogdruga
Posts: 878
Joined: 01/10/2010 02:30
Location: Mostar
Contact:

#90 Re: Balkan Rap/Hip Hop sta god vol.2

Post by drugodtvogdruga »

Image

U razgovoru za BHOP Portal Emby govori o njegovom nadolazećem albumu ‘Signal’, Rikochet projektu, stanju na sceni i mnogim drugim zanimljivim stvarima. U nastavku provjerite kompletan interview. Enjoy!

http://bhoportal.com/domaca-scena/emby-interview/
Dialer
Posts: 928
Joined: 06/05/2010 09:42

#91 Re: Balkan Rap/Hip Hop sta god vol.2

Post by Dialer »

drugodtvogdruga wrote:
Dialer wrote:
Jebiga moras shvatiti da je neke vrijeme bas pravo pregazilo, da nikog ne interesuju i to. Jbga realno, jos uvjek se repuju neke pjesme iz 2002 itd. Eh to je sramota ;-) .
Mayera vrijeme pregazilo? Lik je vjerovatno najkvalitetniji MC u BiH i to ce ti potvrdit mnogi, ne kazem najuspjesniji jer to je nesto drugo...
Po meni jeste, ono frajer zvuci isto ko i 2004 znaci nije nista dodo svom stilu, samo su sad beatovi bolji i bolja produkcija, tehnicki, liricki isto sve. To je problem scene.
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#92 Re: Balkan Rap/Hip Hop sta god vol.2

Post by Kinaski »

User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#93 Re: Balkan Rap/Hip Hop sta god vol.2

Post by mrtva kokoš »

187 wrote:http://www.rastok.ba/childgood-crew/
Malo podrske ako moze :) ;-) :mrgreen:
opet ti :mrgreen:

glas, mozeeeeeeeeeee :thumbup: :mrgreen: :bih:
User avatar
drugodtvogdruga
Posts: 878
Joined: 01/10/2010 02:30
Location: Mostar
Contact:

#94 Re: Balkan Rap/Hip Hop sta god vol.2

Post by drugodtvogdruga »

Dialer wrote:
Po meni jeste, ono frajer zvuci isto ko i 2004 znaci nije nista dodo svom stilu, samo su sad beatovi bolji i bolja produkcija, tehnicki, liricki isto sve. To je problem scene.
Imas pravo na svoje misljenje ali jedan si od malobrojnih sto to misli o Mayeru. U Sarajevu samo Srbi i Hrvati mogu napuniti salu, a ako ko dodje iz drugih gradova Bosne i Hercegovine hejt je do krova i niko se ne pojavi, i to je cinjenica, i to je sramota po meni.
Dialer
Posts: 928
Joined: 06/05/2010 09:42

#95 Re: Balkan Rap/Hip Hop sta god vol.2

Post by Dialer »

drugodtvogdruga wrote:
Dialer wrote:
Po meni jeste, ono frajer zvuci isto ko i 2004 znaci nije nista dodo svom stilu, samo su sad beatovi bolji i bolja produkcija, tehnicki, liricki isto sve. To je problem scene.
Imas pravo na svoje misljenje ali jedan si od malobrojnih sto to misli o Mayeru. U Sarajevu samo Srbi i Hrvati mogu napuniti salu, a ako ko dodje iz drugih gradova Bosne i Hercegovine hejt je do krova i niko se ne pojavi, i to je cinjenica, i to je sramota po meni.
Realno i srbi i hrvati su kvalitetniji od nasih, pogotovo ovi malo jaci itd. Nije samo Mayer zaglavio u nekom periodu, jbga limitirani mciji, skoro svi su ostali u tom nekom periodu kad je scena imala hype ogroman 2007-08. Jedino je frenkie malo isplivo, promjenio neke stvar itd. ovo ostalo je sve sredina. Jbga, evo uzmi ove zenicane, nemozes se ti bavit 10 godina repovanjem i rimovat, mrak,zrak,jak,mlak,getto,reseto itd. Samo treba biti realan, kad se pocne gledat realno tad ce biti repera, sad je sve na nekom "mi smo dobri ti si dobar" fazonu. Sa srecom reperi!
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#96 Re: Balkan Rap/Hip Hop sta god vol.2

Post by mrtva kokoš »

nasa je scena slaba, mozemo mi pricati sta god hocemo ali ovo kod nas je sterilno, bar za mene...
tekstovi su slabi sto rece Dialer a niti ima ko da se nesto posebno izdvaja. ja fakat ne znam da iko slusa nekog naseg repera, sem frenkia, mayer je isto u nekim krugovima rado vidjen gost ali brate ne moze se puniti klub sa pjesmama starim 10 godina. plus sto smo mi takva sorta kod koje ne postoji kultura odlazaka na takve evente. sa posjetom nemaju problema samo nasi ljudi i nije takva situacija samo kod nas nego je tako i u hrvatskog i u srbiji.makedonija odnosno skoplje je postalo mjesto sa najboljim hip hop koncertima, gdje nekom reperu nije problem nije napuniti prostor od 1-2.000 ljudi. jes da izgleda malo :shock: :shock: :shock: ali je tako.

zatim onaj iz bihaca prki, radi nesto, tu su ft.-ovi sa marchelom, connectom i skim jos nemam pojama ali opet nije to to. bar ne za mene. ne kazem ja da ne zna niko svoj pos`o. ima ljudi imaju i tekst i flow i sve to ali im fali ono ludilo. i ja sam ubjedjen da je kljuc uspjeha nekog repera pa i sa nasih prostora u tome da se razlikuje od drugih pod 1 ali i da posjeduje to ludilo. moze neko pisati istrazivacke radove, imati dobar flow i sve da bude cakum pakum ali bez vajba nema repera, ni ovdje ni u srbiji ni u hrvatskoj i bilo gdje na svijetu. mislim meni je jasno da postoji ekipa koja nesto pokusaje da napravi i ja to postujem ali ne moze sad meni neko reci da sam ja ovakav, onakav ako ne slusam nekog od nasih repera i ne idem na neka rap dogadjanja.

mislim ja sam samo prosjecan slusalac, moje demokratsko pravo jeste da slusam koga hocu i da idem na koncert koga hocu. ja nisam reper i ja ne moram da idem po tim eventima za razliku od tih istih repera koji ako imalo zele da isplivaju na povrsinu moraju da posjecuju takva dogadjanja, sire prijateljstva i upoznaju druge ljude. ja jedino sto mogu reci jeste da mi se neko ne svidja i to je to. mogu i da se sprdam sa nekim ali to sprdanje nije produkt hejta vec neceg sasvim drugog. primjer dobro poznatog generala, ne woo-a nego 2. :mrgreen: lik je napravio 4,5 albuma repa koliko godina a i dalje nema flow a vjerujte da ima prijava s`kojim bi se i ozbiljni reperi dicili. i vjerujte da bih prije otisao na njegov nastup nego kod nekoga ko je umislio da je reper samo zato sto ima ispeglan flow i prosjecan tekst. ono sto je poenta jeste da onaj ko ima kvalitetu nije apriori (elitni i ta ekipa) on ce puniti klubove, raditi festivale. biti toliko produktivan i ne mora, ali mora izbaciti bar svako 2-3 godine album. ako nema ovo da je michael jackson pasce u zaborav.

postoji masa tih repera koji su u top 10 izbacuju albume pa opet ne mogu da zive od muzike. i sad neko ocekuje da moze puniti klubove samo na racun stare slave ili nekog svog parametra. ovo sve su cinjenice!! volio bih i ja da hip hop muzika u nasoj zemlji puni skenderiju , zetru ali ne puni ni klubove i sta sad. menadzeri, plakati, emisije, tv, gazde klubova, sve ovo stoji iza nekih izvodjaca drugog pravca, da ga ne navodim. u hip hopu toga nema a i ako ga ima ono je na minimumu a glavno sredstvo informisanja i svega sto se tice hip hopa je internet. to je nasa realnost. i nije mi nikako jasno kako neko moze ocekivati pune klubove kad ni jedan jedini aspekt koji sam nabrojao nije ispunjen.

zivi vi meni i zdravi bili. ne zamjerite na malo duzem tekstu... ;-)
User avatar
drugodtvogdruga
Posts: 878
Joined: 01/10/2010 02:30
Location: Mostar
Contact:

#97 Re: Balkan Rap/Hip Hop sta god vol.2

Post by drugodtvogdruga »

Hajd sada budi iskren i reci kada si zadnji put nekom dao sansu u Bosni i Hercegovini i poslusao kompletan album neciji? Normala da svako ima pravo slusat sta mu se kurcu cefne ali u Bosni i Hercegovini postoji kvalitetan hip hop i ljudi ga ne podrzavaju samo zato jer dolazi iz Bosne i Hercegovine, ne sto nije kvalitetan... Vidim samo srbe promovises i srpski rep siris, zvao sam te da radis na BHOP-u (ex-hhba) i to si odbio... Treba samo realan biti i dat sansu ljudima i njihovoj muzici i sami cete vidjeti da ovdje kvalitet postoji, samo jedna stvar ne postoji a to je publika... a sto publika ne postoji.. hah o tome mozemo pricati danima...
Dialer
Posts: 928
Joined: 06/05/2010 09:42

#98 Re: Balkan Rap/Hip Hop sta god vol.2

Post by Dialer »

drugodtvogdruga wrote:Hajd sada budi iskren i reci kada si zadnji put nekom dao sansu u Bosni i Hercegovini i poslusao kompletan album neciji? Normala da svako ima pravo slusat sta mu se kurcu cefne ali u Bosni i Hercegovini postoji kvalitetan hip hop i ljudi ga ne podrzavaju samo zato jer dolazi iz Bosne i Hercegovine, ne sto nije kvalitetan... Vidim samo srbe promovises i srpski rep siris, zvao sam te da radis na BHOP-u (ex-hhba) i to si odbio... Treba samo realan biti i dat sansu ljudima i njihovoj muzici i sami cete vidjeti da ovdje kvalitet postoji, samo jedna stvar ne postoji a to je publika... a sto publika ne postoji.. hah o tome mozemo pricati danima...
Burazere, problem je isto te prirode, danas je svako, al svako snimio album. Ne mozes ti doci i reci, "Eh evo ja snimam album", to je proces, vecina albuma nema ni koncepta, samo zbirka pjesama, nemaju niceg, nemaju duse. Ne racunam Edu i frenkia. Ovaj zadnji Lobosov cd je mnogo los. Pustite se old scoola, kakav old scool nas i sranja. Sve dok se bude gledo ovaj je old scool daj ga vamo, ovaj je novi treba pure jesti jebat ga. Sto se tice nastupa to je vec problem, zaboravljaju se textovi, ispada se iz beata, ne znaju se ponasat, dernajaju se, nerazumljivi itd. I ocekujes da ti neko dodje napuni i jos plati 5-7 KM? Ma daj ;-)
User avatar
cigara
Posts: 631
Joined: 17/09/2010 16:52

#99 Re: Balkan Rap/Hip Hop sta god vol.2

Post by cigara »

90% "starije" ekipe zvuci isto zadnjih 10 godina...ok jaro sluso sam te do prije 5 godina, iso ti na nastupe, rasturo si...nisi napredovao, stao si, dosego si vrh prije 5 godina koji je premasila masa drugih... il napravi nesto novo il rokaj pred 20 ljudi...
ono... sjecam se taj i taj dodje na binu, pocne rokati... wow ruka gore, ludilo, zadavanje mrtvo...
nakon 2-3 nastupa ruka gore, dobro je al et vec vidjeno...
nakon par godina... nastup... ono..."koji ti je kurac pa sve isto..." slijedeci nastup me nema, sve sam vidio i to vise puta (ovo nije problem samo starije ekipe vec i nekih ljudi koji su tu aktivno nekih 5-6 godina)

da nekom ko ne slusa domacu scenu nikako pustis 10 pjesama nekog od "starije" ekipe i pitas "koju je snimio juce a koju prije 5 godina" niko ti ne bi mogao reci
jedina razlika je u produkciji, kvalitetnija oprema itd...
snimak nastupa iz 2005 i 2011...razlika? nikakva
teme iste...lirika ista... nacin repa isti...

Bez ikakvog hejta na Mayera (posto njega pominjete vecinom pa da se nakacim na pricu), al brate dragi... repati vers iz 2003 u 2011 godini??? i to svaki nastup? ono..brate dragi? Bas se sjecam s BH Hip Hop mixtapea kad je snimljena pjesma s tim versom bio sam ono "wow ubio frajer nogama u pm"... al jbte nakon tolko godina... "cek jbte pa ovom ima 100 godina sto ovo repa..."
Tipa, prije 5 godina Mayer je bio kvalitetniji od MG-a... danas je MG daleko daleko kvalitetniji od Mayera...

Ni jedan nas MC nije nivo MOP da moze rokati klasike 10-15 godina stare i da stotinjak ljudi skace kad cuju to...

prati..npr nisam neki veliki fan frenkiea i za razliku od mnogih po meni je frenkie rasturo prije sa svojim "deranjem" iako je imao kixeva u txtovima bruku... al je imo energicnost i agresivu ko niko drugi...
ovaj novi stil mi nije lego bas i vise gotivim stare trake... al frajer ne ocigledno napredovao u pm... cak vise od Ede
probao je razne stilove, neki mu ne idu (ono rege preseravanje) neke je uroko... al frajer je probao, promijenio nesto...cak je i semu rimovanja na par pjesama napravio kompleksnijom. Prije 5 godina se gusio na live nastupima, sad mu ne treba backvokal... napredak ocigledan, sto dokazuje i njegov uspjeh ko MC-a (diversidad npr)

jebo vas scena ako ce se svaka kritika svoditi na "kolko dugo repas, ko si, odakle si, sta si radio"

tipa Sean Price, meni jedan od omiljenih MC-eva... frajer ubi txtovima i flowom... al frajer isto repa zadnjih Bog zna kolko godina i iako se na svaki vers hvatam za glavu logicno je da je osto donji i bez ikakve prodaje albuma kad je sve ISTO, zato i shvatam kad mi neko kaze "jebo te on vise". i eminem bi pao kurcu za usi da nije promijenio stil, i nacin repa i teme pjesama (jes da je meni karina sad al et...)

(molim samo bez preseravanja "sta ti znas" "ides li na partije" "slusas li albume" jer visim na partijima od 2003. i presluso sam 90% albuma, ep-ova, mixtapeova u BiH i znam sta pricam)
Last edited by cigara on 21/05/2011 04:18, edited 4 times in total.
User avatar
cigara
Posts: 631
Joined: 17/09/2010 16:52

#100 Re: Balkan Rap/Hip Hop sta god vol.2

Post by cigara »

buksna wrote:Pustimo se old schoola, držimo se kvaliteta... Ja lično preferiram kvalitetni old school... Ne znam da li pričaš o nastupima Lobossa... gledo sam ih u Tuzli kad su bili prije nekih 2-3 mjeseca... ma ubiše ljudi, kakvo ispadanje iz beata, to se Kwonu i Crnom ne može desit... bio sam na masi nekih tih hip-hop događaja i kod lobossa (i inače kod ljudi koji se ovim duže bave) osjeti se to iskustvo, znaju podić pubilu, znaju kako to uradit i kad uradit, imaju kontrolu potpunu, dok ovi mlađi onako, zna on repat i pratit beat... al ništa više od toga...
ti shvatas kix?

ja sam bio na njihovim nastupima, crni stane na binu... pokazuje west side i fol puca iz utoke... daj bolan... prvo west side??? drugo puca iz utoke??? kome je to danas zanimljivo kad svaki drugi klinac ima utoku iz koje puca?
malo treba pogledati i mentalitet ljudi... da pojednostavim: Dodje frajer iz drugog grada, popne se na binu i fol puca...prva misao vecine (a ovo garantujem) "sta se ovaj kurci, sha se fura koji kurac".

ja shvatam npr. da je crni vrh u tuzli, ljudi ga gotive jer tamo zivi, predstavlja TZ, dugo repa i sve...al nemoj mi doci s pricom "treba u SA da skacete kad Crni repa" ko sto je malo nelogicno ocekivati da tuzlaci skacu na CCC koji drze dobar rating u SA iz istog razloga ko Crni u TZ.

Davno je proslo to "ratovanje" izmedju gradova... pa znas npr ako si iz SA da ce te vecina popljuvati u TZ il obrnuto...
Ako se na partiju gdje nastupa par starijih imena, starijih crewova pojavi 30-40 ljudi max. onda nije bas problem u publici zar ne?
VIP odlicne stare stvari, novi album jako dobar, komercijalniji zvuk dosta al ugodan za uho i tvrdokornog rep slusaoca i nekog ko rep slusa tek onako sa strane. Odlican flow Demiana i fenomenalna lirika Ikca... Pa jbte Ikac - Rasut u komade... u zadnjih ne znam kolko godina nije izasla takva traka... znaci frajer koji je bio prejak prije, i danas baca prejake trake, ne kupi slusaoce na racun stare slave.

Da ne bude da je samo u BiH tako... evo npr. Target... Jedan od oceva balkanske rep scene, vrh od MC-a, slusam sve stare i neke nove trake... Bio na 2 nastupa u SA... ovaj zadnji u AG-u kad je imao...doso sam, odsluso one sto su prije nastupali i otiso dalje... koji cu qratz gledati frajera koji ce mi repati isto ko zadnja 2 puta... koji ce imati sranje od nastupa...koji ce se glupirati ...
Ok... dobre su ti neke pjesme, slusacu te kuci, na nastup ti necu ici jer ce biti isti ko i zadnjih 15... volim svoje pare za ulaznicu, a ljubav prema repu kad nazor ides po partijima da kupis pljevu.

Raspisah se plaho al jbga. Poredajte neke stvari
Last edited by cigara on 21/05/2011 04:26, edited 1 time in total.
Post Reply