STADION GRBAVICA - DA SE SAČUVA OD ZABORAVA

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
barcelona81
Posts: 72
Joined: 27/11/2010 15:57

#76 Re: STADION GRBAVICA - DA SE SAČUVA OD ZABORAVA

Post by barcelona81 »

memlija wrote:Image


Image


Image


Image
Neko je pitao za imena djece,evo ja cu vam pokusati navesti redom.Inace sam jedan od aktera na slikama,i pozitivno sam se iznenadio kada sam ih vidio.Evo ici cu redom ,a sluzit cu se ovom zadnjom slikom.Nekim momcima se sjecam samo prezimena ili imena,ali eto nadam se da cu pomoci.
Trener Jusuf Sehovic, Serdarevic,Alijevic,Kurto Muamer,Behlulovic Adnan,Juka,Okeric DIno,Pekic Alen,Nedim Catibovic,Nihad Buljugic,Hubijer Mirza,Aljic Muamer,Dzaferagic Kenan,Igor Guberovic,Nedim Music.
Drugi red-Skandro Mirsad,Edo Murati,Edin Hajdarpasic,Sanel Hajdarevic,Rusmir Grbo,Pejdah Nedim (Taj sam),Tirso Ermin i Nino Kapidjic..
Last edited by barcelona81 on 25/11/2011 17:07, edited 5 times in total.
Rookie
Posts: 1924
Joined: 09/08/2006 13:38
Location: Država ŽELJO

#77 Re: STADION GRBAVICA - DA SE SAČUVA OD ZABORAVA

Post by Rookie »

Pa đe si, Pejda, šta ima?! :mrgreen:
barcelona81
Posts: 72
Joined: 27/11/2010 15:57

#78 Re: STADION GRBAVICA - DA SE SAČUVA OD ZABORAVA

Post by barcelona81 »

[quote="Rookie"]Pa đe si, Pejda, šta ima?! :mrgreen:[/quote
hahahah Pa evo druze devera se,a s kim imam cast.Kako sam se iznenadio za slike jos sebi ne mogu doci.
sophieEl
Posts: 5980
Joined: 08/03/2011 00:32

#79 Re: STADION GRBAVICA - DA SE SAČUVA OD ZABORAVA

Post by sophieEl »

Jooj Lorisa..
Arma-Sarma
Posts: 798
Joined: 20/02/2011 19:11

#80 Re: STADION GRBAVICA - DA SE SAČUVA OD ZABORAVA

Post by Arma-Sarma »

Znači Ćata kao fizioterapeut u omladinskim selekcijama i Nedim Mušić kao trener su bili u klubu.(Ćata je još, Nedim trenira neki klub u Danskoj) Kurto nam je zabio gol an Koševu kad je malenim donio titulu. A ostali?
barcelona81
Posts: 72
Joined: 27/11/2010 15:57

#81 Re: STADION GRBAVICA - DA SE SAČUVA OD ZABORAVA

Post by barcelona81 »

Arma-Sarma wrote:Znači Ćata kao fizioterapeut u omladinskim selekcijama i Nedim Mušić kao trener su bili u klubu.(Ćata je još, Nedim trenira neki klub u Danskoj) Kurto nam je zabio gol an Koševu kad je malenim donio titulu. A ostali?
U ovoj generaciji je igrao i Zeba ,samo je on jos mali bio hahaha.Tirso ti je bio maneken,Behlulovic je bio nesto vani,Skandru vidjam ,nesto odjelo kravatica,par momaka je igralo po kantonu.Buljugic je bio nadomak prvog tima.Ova generacija je pionirski i kadetski prvak bila.
User avatar
vinnie_jones
Posts: 1148
Joined: 29/04/2007 00:09

#82 Re: STADION GRBAVICA - DA SE SAČUVA OD ZABORAVA

Post by vinnie_jones »

a do koje selekcije/godine si majstore bio aktivan?
jesi li igrao u Skenderiji na "nek se zna ko je bolji"? :D
Rookie
Posts: 1924
Joined: 09/08/2006 13:38
Location: Država ŽELJO

#83 Re: STADION GRBAVICA - DA SE SAČUVA OD ZABORAVA

Post by Rookie »

barcelona81 wrote:
Rookie wrote:Pa đe si, Pejda, šta ima?! :mrgreen:
hahahah Pa evo druze devera se,a s kim imam cast.Kako sam se iznenadio za slike jos sebi ne mogu doci.
Ruki je. Nisam se nešto kamuflirao :mrgreen: Zanimljivo da niko iz te generacije nije uspio u fudbalu, a kod komšija je to najjača generacija u povijesti kluba :lol:
Last edited by Rookie on 09/07/2011 01:25, edited 1 time in total.
barcelona81
Posts: 72
Joined: 27/11/2010 15:57

#84 Re: STADION GRBAVICA - DA SE SAČUVA OD ZABORAVA

Post by barcelona81 »

vinnie_jones wrote:a do koje selekcije/godine si majstore bio aktivan?
jesi li igrao u Skenderiji na "nek se zna ko je bolji"? :D
U Zelji sam ostao negdije do 99 ,i onda sam napustio.Taman sam trebao otici u juniore.Znas sta ,mi nismo imali srece,jer je tada Zeljo postao Sampion i slabo ,jako slabo se dava sansa mladim iz pogona,vise se tu gledalo na pojacanja.Druga stvar,nasa generacija je redovno mlatila Sarajevo,a sada cu ti reci samo imena nekih igraca Sarajeva koji su igrali protiv nas.Skoro,Milak,Pelak,Suljevic,Ferhatovic,Berberovic,koji je dosao iz Bubamare.Sto se tice Skenederije i da se zna ko je bolji,CIni mi se da je Zeljo od 6-7 meceva dobio samo u dvije kategorije i ponosan sam sto e jedna od te dvije pobjede bila nasa.
Last edited by barcelona81 on 09/07/2011 01:33, edited 1 time in total.
barcelona81
Posts: 72
Joined: 27/11/2010 15:57

#85 Re: STADION GRBAVICA - DA SE SAČUVA OD ZABORAVA

Post by barcelona81 »

Rookie wrote:
barcelona81 wrote:
Rookie wrote:Pa đe si, Pejda, šta ima?! :mrgreen:
hahahah Pa evo druze devera se,a s kim imam cast.Kako sam se iznenadio za slike jos sebi ne mogu doci.
Ruki je. Nisam se nešto kamuflirao :mrgreen: Zanimljivo da niko iz te generacije nije uspio u fudbalu, a kod komšija je to najjača generacija u povijesti kluba :lol:
Pa gdje si druze ,sta ima kako si mi.
Rookie
Posts: 1924
Joined: 09/08/2006 13:38
Location: Država ŽELJO

#86 Re: STADION GRBAVICA - DA SE SAČUVA OD ZABORAVA

Post by Rookie »

barcelona81 wrote: Pa gdje si druze ,sta ima kako si mi.
Bila bi fora da me se nisi sjetio :mrgreen: Evo prosvjetljujem po forumu. Nisam znao da si se tako ozbiljno bavio fudbalom. Ja sam polagao nade u Buljugića, iako ga nikad nisam gledao :mrgreen: Jedini od mlađih koji se tad u Želji vrtio oko prvog tima. Ne sjećam se je li ikad ušao u igru :mrgreen:
barcelona81
Posts: 72
Joined: 27/11/2010 15:57

#87 Re: STADION GRBAVICA - DA SE SAČUVA OD ZABORAVA

Post by barcelona81 »

Rookie wrote:
barcelona81 wrote: Pa gdje si druze ,sta ima kako si mi.
Bila bi fora da me se nisi sjetio :mrgreen: Evo prosvjetljujem po forumu. Nisam znao da si se tako ozbiljno bavio fudbalom. Ja sam polagao nade u Buljugića, iako ga nikad nisam gledao :mrgreen: Jedini od mlađih koji se tad u Želji vrtio oko prvog tima. Ne sjećam se je li ikad ušao u igru :mrgreen:
Hahahaha,pa sta ti je propali talenat,nego ti si mene upoznao kada sam ja odavno vec objesio kopacke o klin.Kad smo i igrali one termine,nisam ja djaba govorio Smrki i Krili,sta vam je ba ljudi mozete vi sad igrati,kad smaja prestao da se bavim fudbalom hahaha.Nedavno sretnem Cocalica,nismo se dugo vidjeli i on ti mene zove da igram lopte sa onim njegovim,ima tu igraca nasih sad,i jos par iiz drugih klubova.Hajde kaze da sutamo,sta je reko bolan ,stid me doci,ljudi me stalno zovu,kontaju ja ko nekad u formi,a ja samo sto ne umrem na terminu.
Buljugic ti je usao par puta za vrijeme Amarovog mandata prvog,i onda je poslije otisao u Bosnu Visoko.Gari se stari puno petljao,i cuo sam da je to jedan od razloga sto nije uspio.Nedavno ga sretnem na Alipasinu,prodje pored mene nije me prepoznao,a vala ni sam sebe ne bi skontao,koliko sam se promjenio.
User avatar
vinnie_jones
Posts: 1148
Joined: 29/04/2007 00:09

#88 Re: STADION GRBAVICA - DA SE SAČUVA OD ZABORAVA

Post by vinnie_jones »

barcelona81 wrote:
vinnie_jones wrote:a do koje selekcije/godine si majstore bio aktivan?
jesi li igrao u Skenderiji na "nek se zna ko je bolji"? :D
U Zelji sam ostao negdije do 99 ,i onda sam napustio.Znas sta ,mi nismo imali srece,jer je tada Zeljo postao Sampion i slabo ,jako slabo se dava sansa mladim iz pogona,vise se tu gledalo na pojacanja.Druga stvar,nasa generacija je redovno mlatila Sarajevo,a sada cu ti reci samo imena nekih igraca Sarajeva koji su igrali protiv nas.Skoro,Milak,Pelak,Suljevic,Ferhatovic,Berberovic,koji je dosao iz Bubamare.Sto se tice Skenederije i da se zna ko je bolji,CIni mi se da je Zeljo od 6-7 meceva dobio samo u dvije kategorije i ponosan sam sto e jedna od te dvije pobjede bila nasa.
Fenomen je to kako se od tolikog broja talentovane raje nije vise igraca "provalilo" nevezano samo za tvoju generaciju nego za sve te ratne/poratne selekcije, vjerovatno zbog nikakvog odnosa i slabog osjecaja za Zeljinu djecu upravo kada bi trebali da dobijaju priliku u 1. timu, licno znam momka sto je bio kapiten u ratnoj generaciji juniora, kada je otisao na sistematski sa 1. timom lik "prekucao" spirometar :lol: , Buki & co. se shebali, zavlacili ga u klubu godinu dana momku pukao film uzme papire i pokupi se i jos takvih slucajeva koliko hoces :-)

ti bi trebao biti generacija sa Kororom (je li se tako zvao) momak sto ga je onaj krusko poderao na Grbavici ja mislim protiv Celika, pukla mu slezena jedva ziv ostao, karijera cao :x

znam da ste malene trehali gdje ste stigli :thumbup: ali to za Skenderiju si koliko se sjecam pomijesao, mislim da smo izgubili samo od kadeta/juniora i 1. tima, mozda si i ti u pravu :?

ps. @Rule kralju zar si i ti branio boje Svetinje :thumbup:
barcelona81
Posts: 72
Joined: 27/11/2010 15:57

#89 Re: STADION GRBAVICA - DA SE SAČUVA OD ZABORAVA

Post by barcelona81 »

vinnie_jones wrote:
barcelona81 wrote:
vinnie_jones wrote:a do koje selekcije/godine si majstore bio aktivan?
jesi li igrao u Skenderiji na "nek se zna ko je bolji"? :D
U Zelji sam ostao negdije do 99 ,i onda sam napustio.Znas sta ,mi nismo imali srece,jer je tada Zeljo postao Sampion i slabo ,jako slabo se dava sansa mladim iz pogona,vise se tu gledalo na pojacanja.Druga stvar,nasa generacija je redovno mlatila Sarajevo,a sada cu ti reci samo imena nekih igraca Sarajeva koji su igrali protiv nas.Skoro,Milak,Pelak,Suljevic,Ferhatovic,Berberovic,koji je dosao iz Bubamare.Sto se tice Skenederije i da se zna ko je bolji,CIni mi se da je Zeljo od 6-7 meceva dobio samo u dvije kategorije i ponosan sam sto e jedna od te dvije pobjede bila nasa.
Fenomen je to kako se od tolikog broja talentovane raje nije vise igraca "provalilo" nevezano samo za tvoju generaciju nego za sve te ratne/poratne selekcije, vjerovatno zbog nikakvog odnosa i slabog osjecaja za Zeljinu djecu upravo kada bi trebali da dobijaju priliku u 1. timu, licno znam momka sto je bio kapiten u ratnoj generaciji juniora, kada je otisao na sistematski sa 1. timom lik "prekucao" spirometar :lol: , Buki & co. se shebali, zavlacili ga u klubu godinu dana momku pukao film uzme papire i pokupi se i jos takvih slucajeva koliko hoces :-)

ti bi trebao biti generacija sa Kororom (je li se tako zvao) momak sto ga je onaj krusko poderao na Grbavici ja mislim protiv Celika, pukla mu slezena jedva ziv ostao, karijera cao :x

znam da ste malene trehali gdje ste stigli :thumbup: ali to za Skenderiju si koliko se sjecam pomijesao, mislim da smo izgubili samo od kadeta/juniora i 1. tima, mozda si i ti u pravu :?

ps. @Rule kralju zar si i ti branio boje Svetinje :thumbup:
Da Korora je nasa generacija,ali nam se on prikljucio poslije.On je vani bio,pa je dosao kad smo mo vec postali kadeti.Kada me vec pitas iskreno,reci cu ti,malo su me ponijele emocije,kada sam vidio ove slike i o tom periodu mogu pricati samo najbolje,mada i nije bilo bas sve tako bajno.
Znas kako su radile stele bas u ovoj generaciji.Roditelji su takav pritisak vrsili na Sehu,da je to nevjerovatno.Ima tu i njegove krivice,nije se znao izboriti sa stelama.
Bilo je dosta primjera,ali navest cu ti 2.Jednom nas je podijelio igrali 80 protiv 81 god.Ovi stariji i jaci i bolji,kaze on nama izgubite li vise od 3 razlike svi noga,a njima ne dobijete li 3 razlike,ovi momci uzimaju vasa mjesta.Mi srce na terenu ostavimo vodimo ih 2-0 na kraju izgubimo 4-2 ,ja licno u zanjoj minuti sa gol linije spasim loptu za 5-2,na kraju nista mi svi po usima dobijemo,a ovi samo kondicioni trening odrade i to je to.
Drugi primjer,u Italiji igrali mi zadnju pripremnu utakmicu pred veliki turnir.3 puta po pola sata.Prvi igrali juniori i odigraju 1-1,drugi period igra ekipa koja ce igrati na turniru,i zijane 2-0.Treci period igralimi najmanji.Mi smo odigrali 1-1,Razvalili talijane,Zajko Zeba dar-mar pravio.CIjeli stadion nam aplaudirao.Ulazi on u svlacionicu i kaze ovako se bori za klub,Ovi momci ce igrati turnir.DOsao turnir,niko od nas ni na klupi nije bio.Na takvim stvarima,su djeca ubijana u pojam,i jednostavno su sama odustajala.TAko da me ne cudi sto je tih godina politika kluba bila takva ,da smo mi samo propadali .Mada opet eto,meni je to mozda i najljepsi dio zivota i rado ga se sjecam i sve najbolje o svim tim momcima i treneru.

Kako se zove kapiten juniora,na koga mislis,mozda ga znam,tj mozda se sjetim.

Po meni iskreno ovaj momak Alijagic,je bio tako dobar igrac,da je to nevjerovatno.Meni ni dan danas nije jasno ,zasto je taj momak prestao igrati,ali samo odjednom.Igrao je centarhalfa,vjerujte bio je kao Bekenbauer.Takva elegancija i smirenost.Kako je on igrao,mogu samo uporediti,sa onom partijom Jasmina Hurica 98.
Last edited by barcelona81 on 09/07/2011 02:21, edited 2 times in total.
Rookie
Posts: 1924
Joined: 09/08/2006 13:38
Location: Država ŽELJO

#90 Re: STADION GRBAVICA - DA SE SAČUVA OD ZABORAVA

Post by Rookie »

vinnie_jones wrote: ps. @Rule kralju zar si i ti branio boje Svetinje :thumbup:
Ja bih branio boje svetinje da smo imali kakvu košarkašku selekciju. :mrgreen: Ovako preslušam ponekad ove bivše talente na terminu :mrgreen: Pejdaha sam upoznao kad se nabildao, pa mi nije ličio na fudbalera :mrgreen: Ali čuo sam da je bio nadaren. Lijevi bek, ako se dobro sjećam. Baš što nam fali :mrgreen:
barcelona81
Posts: 72
Joined: 27/11/2010 15:57

#91 Re: STADION GRBAVICA - DA SE SAČUVA OD ZABORAVA

Post by barcelona81 »

Rookie wrote:
vinnie_jones wrote: ps. @Rule kralju zar si i ti branio boje Svetinje :thumbup:
Ja bih branio boje svetinje da smo imali kakvu košarkašku selekciju. :mrgreen: Ovako preslušam ponekad ove bivše talente na terminu :mrgreen: Pejdaha sam upoznao kad se nabildao, pa mi nije ličio na fudbalera :mrgreen: Ali čuo sam da je bio nadaren. Lijevi bek, ako se dobro sjećam. Baš što nam fali :mrgreen:
Sta si bolan cuo,vidio....jesam vas par puta naredao od prvog do zadnjeg ,dok se nisam sam za uho izveo sa terena.hahaha
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#92 Re: STADION GRBAVICA - DA SE SAČUVA OD ZABORAVA

Post by Max Bunker »

Jesam pitar ali kazem, svaka cast za slike. Jeste Grbavica ali budi neka sjecanja na dane ponosa i inata. :bih: :thumbup:
User avatar
vinnie_jones
Posts: 1148
Joined: 29/04/2007 00:09

#93 Re: STADION GRBAVICA - DA SE SAČUVA OD ZABORAVA

Post by vinnie_jones »

Katana se zvao, rodjak od rahmetli Suvada, on je malo stariji od tebe 77-78 godiste , inace prosao sve selekcije od pionira ali eto nije mu se dalo u finisu, inace velika uzdanica citave mahale :D

Garo je dobijao priliku 2-3 puta, dosta je diskretan bio, trema valjda sta li, znam da su ga svi hvalili od ovih sto su vise pratili mladje selekcije

ovaj plavi momak, golman koliko se sjecam branio je u prijateljskoj protiv Olimpije i primio peh gol sa centra, ne znam poslije sta je bilo sa njim

sjecam se da su nekog Alijagica spominjali, a kakav je Murati bio, malen nezgodan, AP skola driblinga :D

jeste li ikada isli na Gotia kup ono kao neko omladinsko prvenstvo?

bilo je tu jos dosta djece zeljovaca sto nisu mogli dobiti priliku pa su trenirali u Olimpiku, Dzezerima, Vrbanjusi, Partizanu hbg za njih nije bilo mjesta :run:

spominjes Sehu a sta je sa Ticom koga je on trenirao?
Rookie wrote:
vinnie_jones wrote: ps. @Rule kralju zar si i ti branio boje Svetinje :thumbup:
Ja bih branio boje svetinje da smo imali kakvu košarkašku selekciju. :mrgreen:
tu smo onda negdje sa gabaritima trebali smo se prebaciti na rukomet :lol:
barcelona81
Posts: 72
Joined: 27/11/2010 15:57

#94 Re: STADION GRBAVICA - DA SE SAČUVA OD ZABORAVA

Post by barcelona81 »

vinnie_jones wrote:Katana se zvao, rodjak od rahmetli Suvada, on je malo stariji od tebe 77-78 godiste , inace prosao sve selekcije od pionira ali eto nije mu se dalo u finisu, inace velika uzdanica citave mahale :D

Garo je dobijao priliku 2-3 puta, dosta je diskretan bio, trema valjda sta li, znam da su ga svi hvalili od ovih sto su vise pratili mladje selekcije

ovaj plavi momak, golman koliko se sjecam branio je u prijateljskoj protiv Olimpije i primio peh gol sa centra, ne znam poslije sta je bilo sa njim

sjecam se da su nekog Alijagica spominjali, a kakav je Murati bio, malen nezgodan, AP skola driblinga :D

jeste li ikada isli na Gotia kup ono kao neko omladinsko prvenstvo?

bilo je tu jos dosta djece zeljovaca sto nisu mogli dobiti priliku pa su trenirali u Olimpiku, Dzezerima, Vrbanjusi, Partizanu hbg za njih nije bilo mjesta :run:

spominjes Sehu a sta je sa Ticom koga je on trenirao?
Rookie wrote:
vinnie_jones wrote: ps. @Rule kralju zar si i ti branio boje Svetinje :thumbup:
Ja bih branio boje svetinje da smo imali kakvu košarkašku selekciju. :mrgreen:
tu smo onda negdje sa gabaritima trebali smo se prebaciti na rukomet :lol:
Murati je dobar bio,a i jako dobar momak .Golman Music,ti je trener bio u mladjim kategorijama,sada je kazu vani.Nismo mi bili nikada na tom kupu,na njega su isli igraci sarajevske Bosne.
Tic je trenirao juniore,i o njemu samo rijeci hvale.Kada sam napustio Zelju,on me zvao da se vratim i da predjem kod njega u stariju kategoriju.Meni bilo nezgodno,jel bi odmah bila prozivanja.
Tica je zaista znao sa djecom.Na ovim slikama ima jedan momak.Preziva se Dzihanic,Trenirao je sa nama godinu dana ,nikako se nije mogo nametnuti,pa je bio i malo ismijavan.Tica ga je uzeo kod sebe,za pola godine je napravio boljeg igraca od sviju nas.
vnm
Posts: 1479
Joined: 08/07/2008 01:28

#96 Re: STADION GRBAVICA - DA SE SAČUVA OD ZABORAVA

Post by vnm »

Image

slikala moja sestra nekada. nije ni priblizno stara kao ostale, ali uz umjetni teren i novu dvoranu neka se i ova nadje za buduce generacije.
barcelona81
Posts: 72
Joined: 27/11/2010 15:57

#97 Re: STADION GRBAVICA - DA SE SAČUVA OD ZABORAVA

Post by barcelona81 »

Kada ponovo pogledam ove slike,vidim autor teme je stavio prvi izlazak Zeljine djece na stadion.Ovo nije bio nas prvi izlazak.Nas prvi izlazak na stadion je mogao biti koban za sve nas.Zaista ne znam kako se moze nazvati taj potez,da li hrabrost ili glupost,nas nekolicine malisana koji smo par dana poslije reintegracije Grbavice,izasli na glavni teren.Na terenu je bilo ogromno siblje i mi smo poceli da igramo popularne Viktorije ispod sjeverne tribine.Nakon pola sata ugledali smo rep od granate,istog momenta napustili smo stadion.Par dana poslije toga na stadionu je nastradao momak od neeksplodirane granate.
User avatar
vinnie_jones
Posts: 1148
Joined: 29/04/2007 00:09

#98 Re: STADION GRBAVICA - DA SE SAČUVA OD ZABORAVA

Post by vinnie_jones »

dječak sa Trga, čuo je kako su "stariji" noć prije išli na stadion pa se i on pokupio sa rajom, 10-11 godina je imao, koliko se sjećam minu su našli dole u poslovnim prostorima :(
User avatar
dd31
Posts: 13
Joined: 25/07/2011 14:55
Location: Zagreb
Contact:

#99 Re: STADION GRBAVICA - DA SE SAČUVA OD ZABORAVA

Post by dd31 »

memlija wrote:Image


Image


Image


Image
Ulogirao sam se ovdje samo kad sam vidio ove slike! :thumbup:
Nažalost, mene nema na njima i ovoj ekipi jer sam neposredno prije službenog završetka rata, ja izišao iz Sarajeva i nisam doživio da kao ovi zaigram na Grbavici! iako sam porije rata na onoj prašinarki redovito derao koljena! :-)
sad cu i ja jednu sliku staviti, na kojoj ja jesam,a ova ekipa se redovito tukla sa Sarajevom za prevlast u gradu..doduše, imam i sve rezultate, i njih cu jednoom skenirati i izbaciti...
e kad se sjetim treninga u skoli na Malti, prve ikad odrzane lige za pionire na Skenderiji i utakmice na Koševu, odigrane na glavnom igralištu kad smo Sarajevo tukli 3:1 a ja sam zabio 2 gola!! :D :D :D
Meni ovdje u Zagrebu,mnogi ne vjeruju kad vide sta ja sve od Želje imam i kako ja njega pratim,ali vi svi dobro znate da kad si jednom Maniac - zauvijek si Maniac!!

Pozdrav svima iz Zagreba!
Image

Uploaded with ImageShack.us[/img]
User avatar
rossoner
Posts: 499
Joined: 12/12/2004 01:29
Location: Država Željo

#100 Re: STADION GRBAVICA - DA SE SAČUVA OD ZABORAVA

Post by rossoner »

Svaka cast momci... ! :thumbup:
Post Reply