najcudnija kafa u zivotu

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Komšinica
Posts: 1719
Joined: 30/03/2010 17:51
Location: Sarajevo

#76 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by Komšinica »

kod65 wrote:Nisi budala da pristanes na takvu pricu. Cuj napraviti dijete i zaboraviti na to. Meni za ljubav?! Haa!!! A sta je sa djetetom? Sebicna gadura!!!
Ne mogu da vjerujem! Zašto je "sebična gadura"? Zato što je pitala? :roll:

Sebična gadura bi bila da je ostala trudna s njima "na foru" a poslije mu ne dozovoli da učestvuje u udgoju i uopšte da se išta pita kad je to dijete u pitanju. Ili da mu poslije pravi pakao od života tražeći da je oženi zbog toga što je ostala trudna, ili da plaća alimentaciju ili ne znam šta već sve ne... Meni je sve navedeno puno gore od ovoga što je ona uradila. Ustvari ja u ovome što je ona uradila ne vidim ništa loše, možda malo neobično, ali nikako sebično i grozno.

I neko reče ne bi je više smatrao prijateljicom??? Pa nije ne znam ti šta uradila. Stvarno ne kontam.
Pa ja bih prije osudila djevojke koje svjesno ostanu trudne da bi vezala tog muškarca za sebe, da bi ih oženio prije nego se predomisli ili nešto u vezi krene po zlu.

A naravno da je napomenula da želi samo da joj "pomogne da napravi bebu", jer to zaista jedino i želi. Ne želi da ga obavezuje na bilo koji drugi način, što je meni apsolutno pošteno.

I ni na šta ga nije prisilila, samo pitala... I vjerovatno je do mene ali ja u tome ne vidim ništa loše, sebično, grozno...
ronhill
Posts: 110
Joined: 22/06/2010 21:09

#77 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by ronhill »

jeste sebicna gadura, da je muskarac trazio od cure da mu rodi svi bi skakali sovinista, idiot, govno musko itd

njoj se ne udaje iz Bog zna kojeg razloga al eto ona ZBOG SEBE hoce da ima dijete da bi zadovoljila SVOJE majcinske potrebe, da ne bi u 40oj godini pala u depresiju jer nije rodila
a to sto ce dijete bez oca odrastati zajebi.... nidje veze

reci joj nek usvoji dijete
rika
Posts: 261
Joined: 25/08/2002 00:00

#78 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by rika »

citroen wrote:
Bond_JaneBond wrote:Eto vi znate da ce ga nasaditi...Zapravo jasno je koga ce nasaditi i na sta..
NEgo na temu, imate li vi pojma uopste koliko je tesko biti mlada zena/djevojka u BiH danas i naci normalnog, da normalnog partnera s kojim biste uopste zeljeli provesti zivot ili dio zivota i imati djecu?
Ne ser*te vise...Djevojka je bila fer, to sto je on iznenadjen ce splasnuti nakon sto malo mucne glavom i kao sto Dioda rece treba biti polaskan ponudom, ocito mu vjeruje i ima dobro misljenje o njemu a ne ocekuje ili valjda vec zna da je ne voli, a zeli imati dijete...
Nemam prijatelja kojeg bih zamolila da mi donira spermu..Nemam namjeru petljati se nekom u brak i kvariti neciji zivot da bih sredila svoj..Banke sperme u BiH, ja koliko znam jos nisu stvarnost, ako jesu "jupiiiiiiii"...
Ne trebate previse razmisljati da shvatite da je ozbiljan manjak muskaraca u BiH..
Ovo sto je ona htjela uraditi je postenije nego:
1) spetljati se s nekim ozenjenim pa "pokvariti" njegov brak,
2) odvesti nekoga na pivu, u krevet pa ga onda maltretirati trudnocom, prisilnom zenidbom, alimentacijom,
3) ne postati majka ako vec zeli i moze. :D
Znamo da je tesko naci "normalnog",ali znas li ti kako je muskarcima naci normalnu.......??ne znas, a za manjak muskaraca ste vi odgovorne :D vase ponasanje doprinosi tome,u stvari muskaraca ima dovoljno ali vi trazite one savrsene,princeve na bijelom konju,sve neke smizle i smizlice i onda nestadose muskarci,nema dovoljno kvalitetnih kandidata,evo na nekoj temi cura nece Doktora ,ne moze da nadje normalnu zenu,hebote sta hocete, ASTRONAUTA mozda...ne kaki molim te...I koliko znam banka sperme ce profunkcionisati do kraja ove godine u sarajevu...a ovo pod1.2.i 3 sto si napisala je neozbiljno totalno s tvoje strane :-) :-)
Kolega Citroen ako smijem dodati:
"Trazhe princeve na bijekom konju i da znaju plesati tango..."
Ja evo ..bi ga, slobodan,pravo dobro situiran,hiperaktivan....
Al' ne umijem tango i dzaba...
:D :D :D
User avatar
plejka2
Posts: 14586
Joined: 02/11/2009 20:47
Location: u dosluhu sa podzemljem

#79 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by plejka2 »

ronhill wrote:jeste sebicna gadura, da je muskarac trazio od cure da mu rodi svi bi skakali sovinista, idiot, govno musko itd
:thumbup:
Like it :D
User avatar
Ljuska_u_BaklaFi
Posts: 2689
Joined: 27/06/2008 00:48
Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
Contact:

#80 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by Ljuska_u_BaklaFi »

Ko hoce nadje nachin, ko nece nadje opravdanje :D ha ya :run:
User avatar
Simply_Red
Posts: 756
Joined: 25/03/2007 16:55
Location: Sarajevo

#81 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by Simply_Red »

Ne zigu ti to su zenske peripetije.. Ogulice te
Ljubicasta27
Posts: 173
Joined: 13/05/2010 23:11

#82 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by Ljubicasta27 »

Skroz posteno..bolje i to nego hvatat na stomak i izigravat nevinaca neka :-)

Cura zeli dijete a nije pronasla nikoga s kim bi pozeljela i zajednicki zivot, i zasto da je to sprijecava da ima svoje dijete??? Po meni to nije sebicno, vec racionalno...sta treba, ako ne nadje nikoga adekvatnog za sebe da ostane uskracena za mogucnost da bude majka, jer zaboga nasa vrla sredina (puna laznog morala, religioznosti i sl) to osudjuje???

Meni su takve cure pravi borci koji znaju sta zele u zivotu a ne neke maze pekave :-D

Bolje i to nego uci s nekim u brak bez ljubavi pa onda trpit druge stvari..dijete isto :-)
User avatar
Komšinica
Posts: 1719
Joined: 30/03/2010 17:51
Location: Sarajevo

#83 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by Komšinica »

jeste sebicna gadura, da je muskarac trazio od cure da mu rodi svi bi skakali sovinista, idiot, govno musko itd

njoj se ne udaje iz Bog zna kojeg razloga al eto ona ZBOG SEBE hoce da ima dijete da bi zadovoljila SVOJE majcinske potrebe, da ne bi u 40oj godini pala u depresiju jer nije rodila
a to sto ce dijete bez oca odrastati zajebi.... nidje veze

reci joj nek usvoji dijete
E sad ćemo mi kao nagađati zbog čega se njoj ne udaje, ako je uopšte to u pitanju... Možda jednostavno djevojka do sada nije srela pravu osobu. Bolje se i ne udati nego se udati tek toliko da nisi sam/a, jer ipak treba s nekim život provesti. Ne kažem da to treba biti filmska ljubav, princ na bijelom konju i slično... ali je zaista danas teško naći normalnu osobu, da je neko insan.

A naravno da zbog sebe želi da ima dijete, osjeća se spremnom za majčinstvo i misli da i sama može pružiti djetetu sve što mu je potrebno.

Mislim da i samo jedan roditelj, bilo otac ili majka, apsolutno mogu djetetu pružiti sve što mu je potrebno za normalan život.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#84 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by pustopoljina »

plejka2 wrote:
ronhill wrote:jeste sebicna gadura, da je muskarac trazio od cure da mu rodi svi bi skakali sovinista, idiot, govno musko itd
:thumbup:
Like it :D
pa i ne bi ako bi platio 20 miliona, kao onaj nogometas :lol:
User avatar
plejka2
Posts: 14586
Joined: 02/11/2009 20:47
Location: u dosluhu sa podzemljem

#85 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by plejka2 »

pustopoljina wrote:
plejka2 wrote:
ronhill wrote:jeste sebicna gadura, da je muskarac trazio od cure da mu rodi svi bi skakali sovinista, idiot, govno musko itd
:thumbup:
Like it :D
pa i ne bi ako bi platio 20 miliona, kao onaj nogometas :lol:
Kojo :shock:
ronhill
Posts: 110
Joined: 22/06/2010 21:09

#86 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by ronhill »

Komšinica wrote:
jeste sebicna gadura, da je muskarac trazio od cure da mu rodi svi bi skakali sovinista, idiot, govno musko itd

njoj se ne udaje iz Bog zna kojeg razloga al eto ona ZBOG SEBE hoce da ima dijete da bi zadovoljila SVOJE majcinske potrebe, da ne bi u 40oj godini pala u depresiju jer nije rodila
a to sto ce dijete bez oca odrastati zajebi.... nidje veze

reci joj nek usvoji dijete
E sad ćemo mi kao nagađati zbog čega se njoj ne udaje, ako je uopšte to u pitanju... Možda jednostavno djevojka do sada nije srela pravu osobu. Bolje se i ne udati nego se udati tek toliko da nisi sam/a, jer ipak treba s nekim život provesti. Ne kažem da to treba biti filmska ljubav, princ na bijelom konju i slično... ali je zaista danas teško naći normalnu osobu, da je neko insan.

A naravno da zbog sebe želi da ima dijete, osjeća se spremnom za majčinstvo i misli da i sama može pružiti djetetu sve što mu je potrebno.

Mislim da i samo jedan roditelj, bilo otac ili majka, apsolutno mogu djetetu pružiti sve što mu je potrebno za normalan život
.
procitaj post ponovo ne polemisi o stvarima koje nisam rekao, ne zanima me sto se ne udaje
sustina je da ona ne misli kako ce djetetu biti nego kako ce biti njoj bez djeteta
jes idiotski jest retardirano i maloumno i jeste sebicno, moze joj dati sve finansijski i sve sto majka djetetu moze dati ali otac je otac (isto bi vazilo u obrnutoj verziji)

a ti kad imas tako nizerazredno (i u neku ruku bezobrazno) misljenje obrati se s ovim boldiranim djeci koja nemaju jednog roditelja, prije pametovanja po netu u odbranu triperke

i OPET da kazem da je totalno retardirano i idiotski traziti da ti neko napravi dijete ili praviti djecu vjestackim putem pored toliko MILIONA djece koja nemaju nikoga i traze usvajanje!
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#87 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by pustopoljina »

ma onaj...phhh...ronaldo? ronaldinho?
nasla sam: kristijan ronaldo.
napravio dijete, ona roditi, dijete biti pod njegovim starateljstvom.evo nadjoh i clanak da ce valjda dopustiti kad napuni 18 da vidi biolosku majku.
btw.djetetu je dao SVOJE IME :shock: :?
Last edited by pustopoljina on 24/07/2010 15:21, edited 1 time in total.
User avatar
plejka2
Posts: 14586
Joined: 02/11/2009 20:47
Location: u dosluhu sa podzemljem

#88 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by plejka2 »

pustopoljina wrote:ma onaj...phhh...ronaldo? ronaldinho?
nasla sam: kristijan ronaldo.
napravio dijete, ona roditi, dijete biti pod njegovim starateljstvom.evo nadjoh i clanak da ce valjda dopustiti kad napuni 18 da vidi biolosku majku.
Pa to je ronaldo a ovo kokuz sa :lol:
Znam za to ali opet this is BiH :bih:
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#89 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by Officer Crabtree »

a poslije mu ne dozovoli da učestvuje u udgoju i uopšte da se išta pita kad je to dijete u pitanju
Ko će, ba, muškarcu tako nešto ne dozvoliti...?

I kako?
:roll:
User avatar
plejka2
Posts: 14586
Joined: 02/11/2009 20:47
Location: u dosluhu sa podzemljem

#90 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by plejka2 »

Officer Crabtree wrote:
a poslije mu ne dozovoli da učestvuje u udgoju i uopšte da se išta pita kad je to dijete u pitanju
Ko će, ba, muškarcu tako nešto ne dozvoliti...?

I kako?
:roll:
Meščini da su neki zaboravili ko kosi a ko vodu nosi :roll:
kod65
Posts: 266
Joined: 30/05/2010 23:18
Location: Sarajevo

#91 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by kod65 »

ronhill wrote:
Komšinica wrote:
jeste sebicna gadura, da je muskarac trazio od cure da mu rodi svi bi skakali sovinista, idiot, govno musko itd

njoj se ne udaje iz Bog zna kojeg razloga al eto ona ZBOG SEBE hoce da ima dijete da bi zadovoljila SVOJE majcinske potrebe, da ne bi u 40oj godini pala u depresiju jer nije rodila
a to sto ce dijete bez oca odrastati zajebi.... nidje veze

reci joj nek usvoji dijete
E sad ćemo mi kao nagađati zbog čega se njoj ne udaje, ako je uopšte to u pitanju... Možda jednostavno djevojka do sada nije srela pravu osobu. Bolje se i ne udati nego se udati tek toliko da nisi sam/a, jer ipak treba s nekim život provesti. Ne kažem da to treba biti filmska ljubav, princ na bijelom konju i slično... ali je zaista danas teško naći normalnu osobu, da je neko insan.

A naravno da zbog sebe želi da ima dijete, osjeća se spremnom za majčinstvo i misli da i sama može pružiti djetetu sve što mu je potrebno.

Mislim da i samo jedan roditelj, bilo otac ili majka, apsolutno mogu djetetu pružiti sve što mu je potrebno za normalan život
.
procitaj post ponovo ne polemisi o stvarima koje nisam rekao, ne zanima me sto se ne udaje
sustina je da ona ne misli kako ce djetetu biti nego kako ce biti njoj bez djeteta
jes idiotski jest retardirano i maloumno i jeste sebicno, moze joj dati sve finansijski i sve sto majka djetetu moze dati ali otac je otac (isto bi vazilo u obrnutoj verziji)

a ti kad imas tako nizerazredno (i u neku ruku bezobrazno) misljenje obrati se s ovim boldiranim djeci koja nemaju jednog roditelja, prije pametovanja po netu u odbranu triperke

i OPET da kazem da je totalno retardirano i idiotski traziti da ti neko napravi dijete ili praviti djecu vjestackim putem pored toliko MILIONA djece koja nemaju nikoga i traze usvajanje!
Sebicna gadura, zasto? Mislim da je ronhill fino objasnio sta to znaci.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#92 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by pustopoljina »

kako nece zaboraviti, kad travu vidite samo u jointu :D ne znate ni poklepati kosu :P
User avatar
plejka2
Posts: 14586
Joined: 02/11/2009 20:47
Location: u dosluhu sa podzemljem

#93 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by plejka2 »

pustopoljina wrote:kako nece zaboraviti, kad travu vidite samo u jointu :D ne znate ni poklepati kosu :P
:lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup:
MAN-lion's coach
Posts: 3323
Joined: 16/01/2010 02:45

#94 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by MAN-lion's coach »

....
Last edited by MAN-lion's coach on 11/01/2017 23:44, edited 1 time in total.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#95 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by kmirsad »

najcudnija kafa u zivotu
Nego stalno hoču nešta da pitam, pa zaboravim... a što je kafa bila čudna... :roll: možda je bila ašik popržena... ili ti je nešto stavila u kafu... na sve je to spremno... :twisted:
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#96 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by burek_in_space »

kmirsad wrote:
najcudnija kafa u zivotu
Nego stalno hoču nešta da pitam, pa zaboravim... a što je kafa bila čudna... :roll: možda je bila ašik popržena... ili ti je nešto stavila u kafu... na sve je to spremno... :twisted:
Ohani sa trollanjem teme glupostima.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#97 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by kmirsad »

Znaš šta burek... znam da ti idem na živce, a vjerojatno i mnogim drugim... nego, de ti iščejfi, pa me lijepo banuj doživotno s foruma... a ne da ovako vrebaš moje zajebancije i upozoravaš me... svi se zajebavaju, a meni si lego na grbaču...
Zdrrravo.
kmirsotrol.
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#98 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by burek_in_space »

kmirsad wrote:Znaš šta burek... znam da ti idem na živce, a vjerojatno i mnogim drugim... nego, de ti iščejfi, pa me lijepo banuj doživotno s foruma... a ne da ovako vrebaš moje zajebancije i upozoravaš me... svi se zajebavaju, a meni si lego na grbaču...
Zdrrravo.
kmirsotrol.
Ne idesh mi na zhivce, samo kvarish temu, kao i vecinu ostalih na podforumu ljubav i sex zajebancijom. Da bi mi ishao na zhivce, morao bi biti moj prijatelj, a to ti nisi.
Cejfim samo sa zhenom, a ni to ti nisi.
Najlakshe je otici sa foruma pa prichati da se neko urotio protiv tebe, umjesto da prochitash pravila foruma konachno, i pochnesh se u skladu sa njima ponashati.
I da, ovo ti je bilo moje prvo upozorenje, pa ne vidim neko lijeganje na grbachu.


Zdra'o.
MAN-lion's coach
Posts: 3323
Joined: 16/01/2010 02:45

#99 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by MAN-lion's coach »

.........
Last edited by MAN-lion's coach on 12/01/2017 00:03, edited 1 time in total.
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#100 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by bez_ideje »

Nista........izgleda da ovdje otvoreno i posteno ne pali......nego i dalje lagat da je na pilulama,busit kondome i napijat potencijalni genetski materijal i sl.....razvezli ljudi nasiroko,jel ona sebicna,nije li sebicna,treba li je udavat,ne treba li.........a dobit ce ona dijete kako god,suplja prica totalno!
Post Reply