Televizija OBN

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
tonto
Posts: 24
Joined: 05/05/2008 22:10

#76 Re: Televizija OBN

Post by tonto »

Ekspanzi wrote:
fole13 wrote:Avdic je najbolji komentator za Nba U Evropi malo je takvih likova koji imaju toliko znanja ,ako ste primjetili govori sve iz glave lik je pokretna enciklopedija pogotovo za NBA.
:lol: ovo je nesto najbolje sto sam procitao u zadnjih sto godina na ovom forumu.. fakat se ovdje nema sta vise pricat.. sve majstori..
:run:
Fakat nema smisla da jedan takav poznavalac koji je NBA počeo pratiti na sport klubu davne 2005. godine(uz najdebilnijeg mogućeg komentatora) i koji zna kako se pravilno izgovara "alley oop" gubi vrijeme sa nama neznalicama.

@Neelix
Najvolim takve. Sve ti znaš kako treba da se radi ali ništa ne znaš da radiš.Zašto onda namećeš svoje mišljenje sa dječijim primjedbama tipa "pristrasan je", "maše rukama dok priča" kao neku svetu istinu.Meni to više djeluje ko neka zavist, pa daj da bilo šta napišem kako bih ga ocrnio kad mu već ne mogu osporit znanje. Nastupaš vrlo bahato, ismijavaš ljude, a kad je košarka u pitanju šupalj si pravo. To pokazuje i ona tvoja rečenica koju sam u prethodnom postu citiro. Meni je to mnogo veći idiotizam od svakog vilićevog LBG ili KJ, samo za nijansu bolje upakovan.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#77 Re: Televizija OBN

Post by Neelix »

laska mi to sto me volis, ali na (tvoju) zalost zauzet sam :D

ne kontam ti ovu drugu recenicu. zbog takvih kao ti danas imamo ljude koji se bave politikom a nemaju pojma o njoj, pjevacice koje pojma nemaju o pjevanju (ali zato imaju u "onom"), diletante na sve strane koji su na pozicijama na koje su ih doveli "babe i stricevi", a ne njihova sposobnost. ne, ja ne znam komentarisati (zato me valjda i ne gledas na tv), ali sam zato dobar u svom poslu.

I jos nesto, jako debilno zvuci kad ti nametanjem svog misljenja pokusavas nekome osporiti nametanje misljenja.


EDIT:
da mi hoces ponudit neki argument zasto je ta recenica "idiotizam" mozda bih ti i odgovorio na to. ovako samo vidim da volis laprdat u prazno.
tonto
Posts: 24
Joined: 05/05/2008 22:10

#78 Re: Televizija OBN

Post by tonto »

Evo odgovorio ti je lik još davno i to odlično ali izgleda da ne dopire do tebe. U stvari već sam rekao ti jednostavno ne kontaš. Ali se postavljaš ko da si popio svu pamet svijeta.
sesalmir wrote:Neelix nije ti ispravna logika, jer imas ekipe koje jednostavno forsiraju brzu igru, kao npr. knicksi sada i koji brzo zavrsavaju napade, vec nakon nekih 8-10 sekundi, automatski ce bez obzira na broj ofanzivnih skakova i oni i protivnici opaliti 15-ak lopti vise nego u nekoj tekmi protiv hornetsa ili neke druge ekipe koja forsira puni napad koristeci pune 24 sekunde. Recimo i knicksi i hornetsi da odigraju jednaku odbranu protiv nekog protivnika, gdje ce protivnik sutati 50%, automatski ce protiv knicksa to biti nekih 15 poena vise. Tako da i ako hornetsi prime 85, knicksi ce, od tog istog protivnika primiti 100 bez obzira sto su odigrali jednaku odbranu. Tako da sam broj primljenih poena nije mjerilo odbrane.
super je ova socijala koju si prosuo gore. Ja to opet vidim drugačije. Puna je ova država levata poput tebe koji bez obzira što o nekim stvarima znaju jako malo o istim tim stvarima pametuju kao da su u najmanju ruku doktorirali te teme.Kako majkumu? Da je meni malo tog eliksira. Ti znaš ko je dobar komentator, a ko nije. ti znaš kako je neko postao pjevač/ica.Ti znaš kako je neko dobio posao. Sve ti znaš. Ali samo preko tastature.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#79 Re: Televizija OBN

Post by Neelix »

ta argumentacija ne valja kurcu, jer ce svaka dobra odbrana USPORITI TEMPO igre i PRILAGODITI GA SVOM STILU. da ti ne idem u detalje o odbijanju lopte u dalekometnim sutevima, vaznosti ofanzivnih skokova ili dodatnom pritisku na ballhandlera, za tebe je to visa matematika.

kad je rijec o ovome drugom, gdje ti zivis ba? vidis li ti u kakvom je stanju drzava kompletna, od najnizih do najvisih instanci? sta mislis, jel to zbog onih koji su na pozicijama koje ne znaju obavljati (kakve ti zagovaras), ili zbog onih koji ih kritikuju?

ili je previse da od tebe trazim da mislis :)
User avatar
Ekspanzi
Posts: 516
Joined: 05/09/2008 08:54
Location: Mars

#80 Re: Televizija OBN

Post by Ekspanzi »

tonto wrote:Fakat nema smisla da jedan takav poznavalac koji je NBA počeo pratiti na sport klubu davne 2005. godine(uz najdebilnijeg mogućeg komentatora) i koji zna kako se pravilno izgovara "alley oop" gubi vrijeme sa nama neznalicama.
upravo tako :thumbup:
samo mala ispravka, nemoj mi ti pricat o nba matere ti, a pogotovo ne izmisljati stvari tipa poceo pratiti 2005., normalan covjek koji pocne pratiti 2009. ove tekme na obnu, jasno mu je da komentatori kvare ugodjaj utakmice tokom cijelog prenosa, osim mozda na time-outu kad se na terenu nista ne dogadja.. vidim da te to pravo pogadja, da nisi rodbine avdicu, il si mozda glavom i bradom?!? :evil:
Neelix wrote:zbog takvih kao ti danas imamo ljude koji se bave politikom a nemaju pojma o njoj, pjevacice koje pojma nemaju o pjevanju (ali zato imaju u "onom"), diletante na sve strane koji su na pozicijama na koje su ih doveli "babe i stricevi", a ne njihova sposobnost. ne, ja ne znam komentarisati (zato me valjda i ne gledas na tv), ali sam zato dobar u svom poslu.
potpis! :thumbup:
musac
Posts: 553
Joined: 02/02/2007 11:07

#81 Re: Televizija OBN

Post by musac »

Već par dana (otkad je snijeg pao), meni OBN "nestao". Je l' kod vas sve u redu?
User avatar
Miki123
Posts: 1788
Joined: 23/09/2007 12:44

#82 Re: Televizija OBN

Post by Miki123 »

musac wrote:Već par dana (otkad je snijeg pao), meni OBN "nestao". Je l' kod vas sve u redu?
Nisi ništa propustio :D Možeš bit samo pametniji :oops:

Inače, kod mene sve ok :D
User avatar
FAP mashina
Posts: 469
Joined: 04/10/2008 16:53
Location: Dolina glupana

#83 Re: Televizija OBN

Post by FAP mashina »

Miki123 wrote:
musac wrote:Već par dana (otkad je snijeg pao), meni OBN "nestao". Je l' kod vas sve u redu?
kod mene na zemaljskoj mrezi nema :-) ali ima na digitalnoj Satelitskoj :oops:
musac
Posts: 553
Joined: 02/02/2007 11:07

#84 Re: Televizija OBN

Post by musac »

FAP mashina wrote:
Miki123 wrote:
musac wrote:Već par dana (otkad je snijeg pao), meni OBN "nestao". Je l' kod vas sve u redu?
kod mene na zemaljskoj mrezi nema :-) ali ima na digitalnoj Satelitskoj :oops:
Da, na zemaljskoj nema ni kod mene. A samo zemaljsku imam. :)
saraj_bosna
Posts: 2
Joined: 15/02/2009 12:48

#85 Re: Televizija OBN

Post by saraj_bosna »

Sportski program je ok a ostalo odron. Furaju se previse na novu tv rtl i td... pricaju izrazito hrvatski i sve su hrvatski voditelji. Sabahudin Vugdalic...pazi sad...zovu ga "Saša Vugdalic"...komplexasi...prekrstili su i njega. Nemam nista protiv ali nam namecu hrvatstvo bez uspjeha se trude. Oni pederici voditelji onaj zvaljavi kvazi guru za modu je kritican...nek prvo sebe pogleda. Sta on zove moda i ko je on da namece sta ce ko da oblaci. Moda je po ukusu i relativna stvar a to sta on zeli da postigne niko ne haviza.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#86 Re: Televizija OBN

Post by Neelix »

saraj_bosna wrote:Sportski program je ok a ostalo odron. Furaju se previse na novu tv rtl i td... pricaju izrazito hrvatski i sve su hrvatski voditelji. Sabahudin Vugdalic...pazi sad...zovu ga "Saša Vugdalic"...komplexasi...prekrstili su i njega. Nemam nista protiv ali nam namecu hrvatstvo bez uspjeha se trude. Oni pederici voditelji onaj zvaljavi kvazi guru za modu je kritican...nek prvo sebe pogleda. Sta on zove moda i ko je on da namece sta ce ko da oblaci. Moda je po ukusu i relativna stvar a to sta on zeli da postigne niko ne haviza.
edin avdic, mirza vilic, adis hadzic, mimo sahinpasic, aida spahic, fedja fetahagic... :roll:
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#87 Re: Televizija OBN

Post by chuchumbamayumbe »

OBN je negledljiv zbog reklama, odavno sam ga izbrisao.
Jos malo pa cu i Hayat (Mreza plus).
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45712
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#88 Re: Televizija OBN

Post by Chmoljo »

chuchumbamayumbe wrote:OBN je negledljiv zbog reklama, odavno sam ga izbrisao.
Jos malo pa cu i Hayat (Mreza plus).
šta prikazuju na Hayatu između reklama?

filmove :D
musac
Posts: 553
Joined: 02/02/2007 11:07

#89 Re: Televizija OBN

Post by musac »

Chmoljo wrote:
chuchumbamayumbe wrote:OBN je negledljiv zbog reklama, odavno sam ga izbrisao.
Jos malo pa cu i Hayat (Mreza plus).
šta prikazuju na Hayatu između reklama?

filmove :D
Da, iste, po 150-ti put.
musac
Posts: 553
Joined: 02/02/2007 11:07

#90 Re: Televizija OBN

Post by musac »

Sad ce Inter - Milan, a nema slike na zemaljskoj mrezi, jebem im... :x :x :x :x :x
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45712
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#91 Re: Televizija OBN

Post by Chmoljo »

musac wrote:Sad ce Inter - Milan, a nema slike na zemaljskoj mrezi, jebem im... :x :x :x :x :x
napisaću ti promjene rezultata :D
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#92 Re: Televizija OBN

Post by rado_vidjen »

Neelix wrote:
saraj_bosna wrote:Sportski program je ok a ostalo odron. Furaju se previse na novu tv rtl i td... pricaju izrazito hrvatski i sve su hrvatski voditelji. Sabahudin Vugdalic...pazi sad...zovu ga "Saša Vugdalic"...komplexasi...prekrstili su i njega. Nemam nista protiv ali nam namecu hrvatstvo bez uspjeha se trude. Oni pederici voditelji onaj zvaljavi kvazi guru za modu je kritican...nek prvo sebe pogleda. Sta on zove moda i ko je on da namece sta ce ko da oblaci. Moda je po ukusu i relativna stvar a to sta on zeli da postigne niko ne haviza.
edin avdic, mirza vilic, adis hadzic, mimo sahinpasic, aida spahic, fedja fetahagic... :roll:
klanjaju li ?
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45712
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#93 Re: Televizija OBN

Post by Chmoljo »

bože dragi koji je krkan ovaj Vugdalić... :-) :-) :-) :-) :-) muka mi...
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#94 Re: Televizija OBN

Post by StupskaBitanga »

Drago mi je što su počeli sa prenosom signala preko weba
a ,oram reći da mi se dopada Marina Pelemiš koja je sa RTRS-a prešla na OBN
odlično vodi OBN info
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#95 Re: Televizija OBN

Post by -LIBERO- »

OBN je postala provincijsko ZUTILO,sa bezbroj losih projekata i nekih "rialiti" :shock: :lol: show programa,kojeg gledaju oni koji su primorani da budu uz TV aparat a nemaju nista drugo an drugim programima.

A sada kada su ukinuli prenose NBA play offa za prvaka i to u pola finala,sada su i zvanicno shund zutilo.

Samoukinite se :run:
musac
Posts: 553
Joined: 02/02/2007 11:07

#96 Re: Televizija OBN

Post by musac »

-LIBERO- wrote:OBN je postala provincijsko ZUTILO,sa bezbroj losih projekata i nekih "rialiti" :shock: :lol: show programa,kojeg gledaju oni koji su primorani da budu uz TV aparat a nemaju nista drugo an drugim programima.

A sada kada su ukinuli prenose NBA play offa za prvaka i to u pola finala,sada su i zvanicno shund zutilo.

Samoukinite se :run:
Zar su prekinuli prenose NBA???

Zna li neko koliko NIVEA ima minuta dnevno u programu OBNa? :D
User avatar
jazzer
Posts: 7227
Joined: 20/12/2004 14:44

#97 Re: Televizija OBN

Post by jazzer »

[/quote]Zar su prekinuli prenose NBA???[/quote]

Nisu platili na vrijeme obaveze koje su imali i ljudi im ukinuli signal.
Advic dao otkaz...

Al' zato Maja Munda plese ko velika :lol: .
musac
Posts: 553
Joined: 02/02/2007 11:07

#98 Re: Televizija OBN

Post by musac »

jazzer wrote:
Zar su prekinuli prenose NBA???[/quote]

Nisu platili na vrijeme obaveze koje su imali i ljudi im ukinuli signal.
Advic dao otkaz...

Al' zato Maja Munda plese ko velika :lol: .[/quote]
HAAAAAAAAAAAAAA??? Avdic dao otkaz??? Ne mogu da vjerujem. Pa zar nisu trebali ici u Ameriku da prenose finale... ccccc.
User avatar
jazzer
Posts: 7227
Joined: 20/12/2004 14:44

#99 Re: Televizija OBN

Post by jazzer »

musac wrote:
jazzer wrote:
Zar su prekinuli prenose NBA???
Nisu platili na vrijeme obaveze koje su imali i ljudi im ukinuli signal.
Advic dao otkaz...

Al' zato Maja Munda plese ko velika :lol: .[/quote]
HAAAAAAAAAAAAAA??? Avdic dao otkaz??? Ne mogu da vjerujem. Pa zar nisu trebali ici u Ameriku da prenose finale... ccccc.[/quote]

Trebali su al' jebi ga. Kako sam ja cuo imali su ugovor na 2 godine
i kontali prenositi jos ovo finale i izbjeci placanje. Medjutim, to su
skontali i vlasnici prava pa su im ukinuli signal prije finala.
Ne tvrdim da je sve ovo tacno ali sam tako cuo jos u petak.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63412
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#100 Re: Televizija OBN

Post by BarbaDue »

jazzer wrote:
musac wrote:
jazzer wrote:
Zar su prekinuli prenose NBA???
Nisu platili na vrijeme obaveze koje su imali i ljudi im ukinuli signal.
Advic dao otkaz...

Al' zato Maja Munda plese ko velika :lol: .
HAAAAAAAAAAAAAA??? Avdic dao otkaz??? Ne mogu da vjerujem. Pa zar nisu trebali ici u Ameriku da prenose finale... ccccc.[/quote]

Trebali su al' jebi ga. Kako sam ja cuo imali su ugovor na 2 godine
i kontali prenositi jos ovo finale i izbjeci placanje. Medjutim, to su
skontali i vlasnici prava pa su im ukinuli signal prije finala.
Ne tvrdim da je sve ovo tacno ali sam tako cuo jos u petak.[/quote]

mozda ovo nema neke veze s tim al' prije par dana na PTC2 prenos NBA utakmice, da nisu njima dali prava...
Post Reply