PREVARILA SAM DECKA SA NAJBOLJIM ZAJEDNICKIM PRIJATELJEM

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#76

Post by anais_nin »

Salko sto je u vodu skako wrote:
anais_nin wrote:
iceman ze wrote:pa zar neko jos vjeruje u tu musko-zesnko prijateljstvo, odavno pametni i trezveni, da je to izvikana fraza, u koju vjeruju samo mamini sinovi. Zensko tijelo, a i dusa, nisu napravljeni od Boga da bi se nijemo i ne pristrasno posmatralo, to je predmet najdubljih muskih poriva i zanosa, tako da mki nemozemo biti krivi sto smo takvi.
ma postoji M-Z prijateljstvo....samo u situacijama kad jednostavno niste jedno drugom privlacni, tj on nije tvoj tip, ti nisi njegov... :D tu ti je odmah zid...
izvini ali meni je svako zensko privlacno...sta ja da radim????
popricaj sa onim na "bez cenzure" koji nije mogao vise od 2 puta jer je cura bila ruzna :D mozda i njega zarazis :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#77

Post by anais_nin »

sweetySA wrote:A zasto niko nije pokusaoo da shvati da smo mi bili nerazdvojni 13 godina i da nije prvi put da sam sama s njim i da se zezamo a NIKADA mi ni prisao nije na taj nacin.Onda jel se vama ikad desilo da vas neko poljubi vi se na tren izgubite i uzvratite tajk poljubac a kad skontate ko vas ljubi saberete se i pobjegnete?Daj molim vas,vi sad kao svi bezgresni.Usput,s tim sam deckom ljuta jedno vrijeme mada je bilo naznaka da se mozda pomirimo
sweety hoces da kazes da ste ti i momak bili posvadjani/raskinuti (WE WERE ON A BREAK :D) kad se to desilo izmedju tebe i prijatelja....i u pitanju je jedan poljubac??? :D

P.S. ne sekiraj se dezurnih moralista ima svugde :D
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#78

Post by Pearl »

anais_nin wrote:
iceman ze wrote:pa zar neko jos vjeruje u tu musko-zesnko prijateljstvo, odavno pametni i trezveni, da je to izvikana fraza, u koju vjeruju samo mamini sinovi. Zensko tijelo, a i dusa, nisu napravljeni od Boga da bi se nijemo i ne pristrasno posmatralo, to je predmet najdubljih muskih poriva i zanosa, tako da mki nemozemo biti krivi sto smo takvi.
ma postoji M-Z prijateljstvo....samo u situacijama kad jednostavno niste jedno drugom privlacni, tj on nije tvoj tip, ti nisi njegov... :D tu ti je odmah zid...
ma sta da kazem.. moja druga polovina je sve rekla ;)

m-z prijateljstvo postoji... decki, posmatrajte to ovako: prijateljica je, ako nista, onaj gabor s kojim se ne mozete zamisliti u krevetu ali s kojim mozete o svemu da pricate i savrseno ste zadovoljni tim odnosom :D:D
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#79

Post by pape »

sweetySA wrote:A zasto niko nije pokusaoo da shvati da smo mi bili nerazdvojni 13 godina i da nije prvi put da sam sama s njim i da se zezamo a NIKADA mi ni prisao nije na taj nacin.Onda jel se vama ikad desilo da vas neko poljubi vi se na tren izgubite i uzvratite tajk poljubac a kad skontate ko vas ljubi saberete se i pobjegnete?Daj molim vas,vi sad kao svi bezgresni.Usput,s tim sam deckom ljuta jedno vrijeme mada je bilo naznaka da se mozda pomirimo
:-) Eeeee swetty, ... pa napisala si da ste se "jastucili", pa se ljubili, ... znaci onda si skontala pa pobjegla, ... :oops:
A onda se vratila pa se malo dirali pa opet skontala i pobjegla, .... :-) :D
Sad je red da jastuk stavis pod guzu i ...... nemoj vise bjezati, ... :oops: :D
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#80

Post by Salko sto je u vodu skako »

anais_nin wrote:
Salko sto je u vodu skako wrote:
anais_nin wrote: ma postoji M-Z prijateljstvo....samo u situacijama kad jednostavno niste jedno drugom privlacni, tj on nije tvoj tip, ti nisi njegov... :D tu ti je odmah zid...
izvini ali meni je svako zensko privlacno...sta ja da radim????
popricaj sa onim na "bez cenzure" koji nije mogao vise od 2 puta jer je cura bila ruzna :D mozda i njega zarazis :D
@anais...sta ja imam pricati tamo sa nekim amaterom na bez cenzure...ja i ovako i onako nemogu vise od dva puta....
nisam ti ja neka sex masina....
zzzzz
Posts: 2053
Joined: 27/05/2004 22:30

#81 Re: PREVARILA SAM DECKA SA NAJBOLJIM ZAJEDNICKIM PRIJATELJEM

Post by zzzzz »

sweetySA wrote:Vec 13 godina imam prijatelja koji mi je kao brat.Mogla sam ruku u vatru staviti za njega da me volikao drugaricu i uvjek sam isticala nas kao primjer da su musko zenska prijateljstva moguca.Njegov najbolji drug je moj decko vec dugo.Nedavno smo se malo posvadjali ali nije prvi put.I tako,sinoc sam otisla kod tog druga i malo pomalo kako smo se gadjali jastucima i zezali-ni sama neznam kako poceli smo da se ljubimo.Sreca ostalo je samo na poljupcima i dodirima.Sta nam je ovo trebalo?Sta i kako dalje?Ja ipak volim tog decka i obojica to znaju.Da li sam izgubila i decka i prijatelja?Kako se dalje ponasati?
MOLIM VAS POMOZITE!!!
Ma za tebe cemo lako, nego ne znam sta cemo s njima dvojicom? Ovaj ako ima i trunke morala i ako mu je stvarno haver, nece moci to presucivati do vijeka, nego ce kad tad to isplivati, makar u pjanskoj.

Alternativa je da se ovaj grijesni svjesno udalji od jarana, kako bi izbjegao neizbjezno.
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#82

Post by Pearl »

Jordan26 wrote:
Pearl wrote:
anais_nin wrote: ma postoji M-Z prijateljstvo....samo u situacijama kad jednostavno niste jedno drugom privlacni, tj on nije tvoj tip, ti nisi njegov... :D tu ti je odmah zid...
ma sta da kazem.. moja druga polovina je sve rekla ;)

m-z prijateljstvo postoji... decki, posmatrajte to ovako: prijateljica je, ako nista, onaj gabor s kojim se ne mozete zamisliti u krevetu ali s kojim mozete o svemu da pricate i savrseno ste zadovoljni tim odnosom :D:D
ne postoje gabor zene...samo gabor muskarci :D


to je njihova definicija..:):D vecinom tako mi muskarci opisuju s kakvim zenama bi mogli biti prijatelji.. :)
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#83

Post by ztluhcs »

Nema gabora kad si dovoljno pijan.... :D:D:D A ni prijateljica... :D:D:D
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#84

Post by Pearl »

ztluhcs wrote:Nema gabora kad si dovoljno pijan.... :D:D:D A ni prijateljica... :D:D:D
ali ima posljedica ukoliko druga strana to shvati kao nesto vise :D:D:D:D

znam ih dosta koji se ne "olesavaju" samo radi toga.. bar dok ne vide sta su pokupili :lol: :lol:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#85

Post by anais_nin »

Jordan26 wrote: po prvi put se ne bih slozila s tobom...kad jedno drugom niste privlacni..opustite se, otvorite jedno drugom, bolje, kvalitetnije upoznate, i dodjete do faze kad ste lafo prijatelji...a stvarno se volite..ono bas iskreno volite...e sad je samo pitanje vremena kad cete shvatiti da je super sto se volite..i kad se tako volite da probate kako bi bilo :-D
slicno kao i sa prijateljima...jeste li primjetili kako vam mane prijatelja vremenom nekkako izblijede...tipa imate debelog prijatelja..al' ga dobro znate i znate kako dobru dushu ima- izgleda vam ljepsi, manje debeo nego sto je okolini...
za ovu prvu teoriju imam i dokaz...prijateljica se udala za jarana koji joj je bio komsija od rodjenja i najbolji jaran...non-stop visili zajedno...jednog dana poljubac...i shvatili da imaju sve sto im je ikad trebalo :-D
e Jordanka naravno da se desava :D ali kojem se procentu M/Z prijateljstava to desi? :D i velika je razlika kada nekog upoznas....vrlo je vjerovatno da ne vidis ono sto je pred tobom kad se znas s nekim iz pubertetskih ili predpubertetskih dana....

ali u malo odraslijim danima kad upoznas nekog i pocnes se intenzivno druziti, a niko nikog ne startuje sanse su velike da je to kvalitetno platonsko prijateljstvo... :D imam par takvih, u kojima i u najcudnijim situacijama nije nikad doslo ni do kakvih nesporazuma, seksualnih konotacija, itd itd :D jednostavno ne vidimo jedno drugo takvim ocima :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#86

Post by anais_nin »

Salko sto je u vodu skako wrote:
anais_nin wrote: popricaj sa onim na "bez cenzure" koji nije mogao vise od 2 puta jer je cura bila ruzna :D mozda i njega zarazis :D
@anais...sta ja imam pricati tamo sa nekim amaterom na bez cenzure...ja i ovako i onako nemogu vise od dva puta....
nisam ti ja neka sex masina....
ma mislila sam vise da ucinis dobro dijelo :D da prosiris tu svoju "neizbirljivost" i na druge :lol:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#87

Post by danas »

Pearl wrote:
anais_nin wrote:
iceman ze wrote:pa zar neko jos vjeruje u tu musko-zesnko prijateljstvo, odavno pametni i trezveni, da je to izvikana fraza, u koju vjeruju samo mamini sinovi. Zensko tijelo, a i dusa, nisu napravljeni od Boga da bi se nijemo i ne pristrasno posmatralo, to je predmet najdubljih muskih poriva i zanosa, tako da mki nemozemo biti krivi sto smo takvi.
ma postoji M-Z prijateljstvo....samo u situacijama kad jednostavno niste jedno drugom privlacni, tj on nije tvoj tip, ti nisi njegov... :D tu ti je odmah zid...
ma sta da kazem.. moja druga polovina je sve rekla ;)

m-z prijateljstvo postoji... decki, posmatrajte to ovako: prijateljica je, ako nista, onaj gabor s kojim se ne mozete zamisliti u krevetu ali s kojim mozete o svemu da pricate i savrseno ste zadovoljni tim odnosom :D:D
ja sam imala "jarana" kad sam ono odrastala i kad nisam znala za .... elem :D :D i njegova mama -- vrlo pametna zena -- veli meni :D nema ti musko-zenskog prijateljstva moja zumreta :D kaze, ili on misli i nada se da tu ima nesto vise; ili ona misli i nada se da tu ima nesto vise; ili mahala misli da tu ima nesto vise :D

pa vi sad vidite :-)
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#88

Post by anais_nin »

Pearl wrote:
ztluhcs wrote:Nema gabora kad si dovoljno pijan.... :D:D:D A ni prijateljica... :D:D:D
ali ima posljedica ukoliko druga strana to shvati kao nesto vise :D:D:D:D

znam ih dosta koji se ne "olesavaju" samo radi toga.. bar dok ne vide sta su pokupili :lol: :lol:
znam ja i druge....kojima su prijateljice tu pri ruci kad se "oleshe" da im kazu "nemoj ziv bio plakaces ujutru" :lol: :D
User avatar
otherside
Posts: 4919
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#89

Post by otherside »

Ja nisam gabor. Znaci, nema ni teoretske sanse da imam muskog prijatelja? :D
A ovi koje smatram prijatelja samo cekaju pogodan momenat da podmetnu jastuk? :D :D
O hvala vam sto me prosvijetliste :D
Max.Cherry
Posts: 610
Joined: 07/10/2004 19:05

#90

Post by Max.Cherry »

ama NIDJE VEZE. sta vam je ba?

prvo, ovo stoje cura opisala, to su klasicni zenski postupci. kao njoj cudno sada. a da je sigurna da decko nece saznat, opet bi sutra jastuk za ledja da frend zaposli jezik i prste...

drugo, nema muskarca koji se ne bi jastucio sa jaranicom, ako je imalo dobra. nijedan muskarac nece biti s curom, nece odrzavati kontakt s njom ako ne postoji iole sansa da se jastuci s njom. ona lafo iznenadjena kako je on to mogao, big friend... a on jado ceko 13 godina za jednu ovakvu priliku. i jos, povrh svega, moro gledat kako mu je friend lize svaki dan. ejsss

pustite ba suplju, i budite iskreni jednom u zivotu. iskreniji ispadnu ovi sto se zajebavaju na forumu nego ovi sto kao iskrene savjete ostavljaju. cuj da odvaga sta ce i kako ce i da provjeri jeli decko saznao vec... dao bi ja njoj po guzi goloj... sibom kakvom kvalitetnom. kakvo licemjerstvo... cuj iznenadjena... a nije je iznenadilo njeno vlastito ponasanje? Uhm...
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#91

Post by anais_nin »

Jordan26 wrote:evo i ja sam imala slicno iskustvo..on 2-3 godine mladji ...znamo se 6-7 godina...i mislim prijatelji smo ..volim ga k'o mladjeg brata...da bi mi on prije nekih godinu dana priznao kako osjeca puno vise za mene od prijateljstva...da sam lijepa- nisam matere mi :D ...pojma nemam sta je...
e sad ti meni objasni ovo , ti kazes nekome da ne mozes..da te ne privlaci na taj nacin, stid bi me bilo pomisliti na poljubac s njim..a ne sta drugo..a taj neko kaze "ja cu tebe cekati"..mislim da je vremenom oslijepio na moje manhane kojih ima tona i kusur :) , zato sto me dobro zna..pa misli da me i voli...ja nemam za to drugog objasnjenja
cini ti se :D kad ste se upoznali nije imao teoretske :D zbog razlike u godinama....vec on ceka tih 6-7 godina...sad se samo ohrabrio da prozbori :D pitaj ga jesi li mu bila privlacna kad ste se upoznali pa ces vidjet sta ce ti rec :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#92

Post by danas »

anais_nin wrote:pitaj ga jesi li mu bila privlacna kad ste se upoznali pa ces vidjet sta ce ti rec :D
:wink:

samo mali stisno muda :D pa reko poslije 6 godina :-)
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#93

Post by anais_nin »

Jordan26 wrote:
otherside wrote:Ja nisam gabor. Znaci, nema ni teoretske sanse da imam muskog prijatelja? :D
A ovi koje smatram prijatelja samo cekaju pogodan momenat da podmetnu jastuk? :D :D
O hvala vam sto me prosvijetliste :D
:D bas tako...pa zar nisi skuzila da se zato druze s tobom i nose po dva jastuka za podmetnut :D :D :D
nemoj zaboraviti lezbijke i biseksualke...ni s njima nikako ne mozes biti prijateljica...i one ti jastuke pristavljaju, samo cekaju sansu :D
pa vidis da se slazemo :D ja ti zato rekoh da to frcera samo kad obostrano NEMA privlacnosti....a potrefe se i takvi ljudi....isto kao sto vjerovali ili ne postoje muskarci na ovoj planeti kojima Angelina nije privlacna :oops: :shock: :D e pa tako ima i muskaraca koji meni nisu privlacni a ni ja njima :D moguce je moguce :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#94

Post by danas »

anais_nin wrote:
Jordan26 wrote:
otherside wrote:Ja nisam gabor. Znaci, nema ni teoretske sanse da imam muskog prijatelja? :D
A ovi koje smatram prijatelja samo cekaju pogodan momenat da podmetnu jastuk? :D :D
O hvala vam sto me prosvijetliste :D
:D bas tako...pa zar nisi skuzila da se zato druze s tobom i nose po dva jastuka za podmetnut :D :D :D
nemoj zaboraviti lezbijke i biseksualke...ni s njima nikako ne mozes biti prijateljica...i one ti jastuke pristavljaju, samo cekaju sansu :D
pa vidis da se slazemo :D ja ti zato rekoh da to frcera samo kad obostrano NEMA privlacnosti....a potrefe se i takvi ljudi....isto kao sto vjerovali ili ne postoje muskarci na ovoj planeti kojima Angelina nije privlacna :oops: :shock: :D e pa tako ima i muskaraca koji meni nisu privlacni a ni ja njima :D moguce je moguce :D
sve stoji osim ovog podebljanog :D :oops:
User avatar
otherside
Posts: 4919
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#95

Post by otherside »

Jordan26 wrote:
otherside wrote:Ja nisam gabor. Znaci, nema ni teoretske sanse da imam muskog prijatelja? :D
A ovi koje smatram prijatelja samo cekaju pogodan momenat da podmetnu jastuk? :D :D
O hvala vam sto me prosvijetliste :D
:D bas tako...pa zar nisi skuzila da se zato druze s tobom i nose po dva jastuka za podmetnut :D :D :D
nemoj zaboraviti lezbijke i biseksualke...ni s njima nikako ne mozes biti prijateljica...i one ti jastuke pristavljaju, samo cekaju sansu :D
Ma vidim ja svi ovi tzv. prijatelji nosaju jastuke na napuhivanje...a ja kontam da prilegnu ako je takva situacija, da se odmori covjek malo i tako to.... :D :D
Kad ono....aaaaa, necemo vise tako...ponijecu ja dusek slijedeci put. Kad se vec mora, nek' barem bude udobnije i mekse :D :D
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#96 Re: PREVARILA SAM DECKA SA NAJBOLJIM ZAJEDNICKIM PRIJATELJEM

Post by Grom iz vedra neba »

sweetySA wrote:Vec 13 godina imam prijatelja koji mi je kao brat.Mogla sam ruku u vatru staviti za njega da me volikao drugaricu i uvjek sam isticala nas kao primjer da su musko zenska prijateljstva moguca.Njegov najbolji drug je moj decko vec dugo.Nedavno smo se malo posvadjali ali nije prvi put.I tako,sinoc sam otisla kod tog druga i malo pomalo kako smo se gadjali jastucima i zezali-ni sama neznam kako poceli smo da se ljubimo.Sreca ostalo je samo na poljupcima i dodirima.Sta nam je ovo trebalo?Sta i kako dalje?Ja ipak volim tog decka i obojica to znaju.Da li sam izgubila i decka i prijatelja?Kako se dalje ponasati?
MOLIM VAS POMOZITE!!!
Ne mogu vjerovati da se bh. drustvo pretvara u amerikanizirano potrosacko zaglupljeno drustvo koje se hrani dnevnom dozom traceva o poznatima i raspravlja o sentimentalnim temama.

Samo nam fali jos dr. Phill iz Oprah showa da nam objasni dubinu i sirinu sentimentalnog konteksta i rjesenja dramaturgije nastale ovom teen situacijom,

Fakat :-)
Shoshana
Posts: 3271
Joined: 22/10/2005 21:48
Location: okolina Montreala

#97

Post by Shoshana »

Jordan26 wrote:
Max.Cherry wrote:nema muskarca koji se ne bi jastucio sa jaranicom, ako je imalo dobra. nijedan muskarac nece biti s curom, nece odrzavati kontakt s njom ako ne postoji iole sansa da se jastuci s njom. ...
evo tipicno musko razmisljanje..ne odrzavaju kontakt ako nema sanse za jastucenje :-D
Daklem, ja ih onda znam nekoliko koji zive u vjecnoj zabludi :-)
User avatar
otherside
Posts: 4919
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#98

Post by otherside »

Shoshana wrote:
Jordan26 wrote:
Max.Cherry wrote:nema muskarca koji se ne bi jastucio sa jaranicom, ako je imalo dobra. nijedan muskarac nece biti s curom, nece odrzavati kontakt s njom ako ne postoji iole sansa da se jastuci s njom. ...
evo tipicno musko razmisljanje..ne odrzavaju kontakt ako nema sanse za jastucenje :-D
Daklem, ja ih onda znam nekoliko koji zive u vjecnoj zabludi :-)
Daklem i ja. Al' ne kontam se s njima gadjati jastucima :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#99

Post by danas »

otherside wrote:
Daklem i ja. Al' ne kontam se s njima gadjati jastucima :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Shoshana
Posts: 3271
Joined: 22/10/2005 21:48
Location: okolina Montreala

#100

Post by Shoshana »

Ma to se gadjanje jastucima moze tolerisati negdje do 16-e. Isto kao i skakljanje, cesanje ledja i tako te stvari :D

Ko iza 16-e nije shvatio kuda to vodi - bezbeli postavlja ovakve teme po nekom forumu :D
Post Reply