Porodica partnera

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
NediM17
Posts: 21850
Joined: 05/11/2009 11:49

#76 Re: Porodica partnera

Post by NediM17 »

"a ja za kamen uhvatila"
Penis bonus pax in domus.
Nista sto jedan dobar snosaj ne moze sredit'. :thumbup:
User avatar
Snake Eyes
Posts: 5190
Joined: 12/04/2013 14:02

#77 Re: Porodica partnera

Post by Snake Eyes »

angie_ wrote: 11/05/2022 21:57
Snake Eyes wrote: 11/05/2022 21:52

Da ti nisi kakav posesivni patoloski stalker koji je umislio da zivi sa momkom iz komsiluka koji mu se svidja.
Hahahah sjooo :mrgreen:

Aha, sestra je zapravo njegova zena, oni zive svoj zivot, a ja mislim kako je on moj…hahaha..dobar scenarij 😁

Ona serija “You” samo bosnjacki twist
Samo pokusavam da dodjemo do rjesenja.
angie_
Posts: 131
Joined: 20/03/2013 09:32

#78 Re: Porodica partnera

Post by angie_ »

Pa jeste cudno sve i oni sami za sebe nekad kazu da nisu kao druge porodice u smislu javljanja i vidjanja.

A opet kazem, nisu problem oni, nego njegove granice s njima i kako se to uopste moze prihvatiti.

Jedan mozda bitan detalj koji sam izostavila, on je razveden..brak nije trajao dugo, i bez djece je.
Meni to nije znacilo puno jer je to danas kao da je bio u duzoj vezi. Nemaju ni zajednicke imovine niti bilo sta sto ih veze.

Mozda ta tolika povezanost dolazi zbog te neke “traume” poslije razvoda. On tvrdi da ga je to obiljezilo
User avatar
krofnaa*
Posts: 190
Joined: 30/04/2013 00:50

#79 Re: Porodica partnera

Post by krofnaa* »

angie_ wrote: 11/05/2022 22:14 Pa jeste cudno sve i oni sami za sebe nekad kazu da nisu kao druge porodice u smislu javljanja i vidjanja.

A opet kazem, nisu problem oni, nego njegove granice s njima i kako se to uopste moze prihvatiti.

Jedan mozda bitan detalj koji sam izostavila, on je razveden..brak nije trajao dugo, i bez djece je.
Meni to nije znacilo puno jer je to danas kao da je bio u duzoj vezi. Nemaju ni zajednicke imovine niti bilo sta sto ih veze.

Mozda ta tolika povezanost dolazi zbog te neke “traume” poslije razvoda. On tvrdi da ga je to obiljezilo
On je formiran čovjek od 30 godina.
Teško će se to promjeniti jer oni imaju utemeljen odnos.

Tvoje je ili da se prilagodiš tom odnosu i postaneš dio te porodice i njihove dinamike, ili odustaneš dok još nije kasno, jer stvari su mnogo više komplikovane kada žena dobije dijete, uloži u zajedničku imovinu itd.

Postoji razlog zbog čega je razveden, postoje uvijek dvije strane priče.
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#80 Re: Porodica partnera

Post by RagibUzoriti »

Nisam citao sve,jednostavno mi se kenja od glupih i povrsnih tema.

I ovo malo sto sam procitao nisam zapazio sta bi pokretacica teme voljela/zeljela od svog partnera?
Da ga ogranici na X broj kontakata sa njegovom familijom na dnevnoj ili mjesecnoj bazi?

Da li se ona osjeca kao neko gdje joj manjka ljubavi? Sexa? Paznje?

Hajde ziva bila objasni nam sto preciznije svoje stavove pa da vidimo kakva si to ti iz dijaspore a kakvi su to ovi dole muskarci iz Bosne.

Posto i sam zivim van granica BiH, vidim kako se ovdje odgajaju djeca,pogotovo ovih porodica koje u ratu razgulise,malo svijeta vidjese pa sad prodaju muda pod bubrege o kvalitetu porodice
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#81 Re: Porodica partnera

Post by spinel_ »

Otvaracici teme izgleda bas pocelo biti dosadno raditi od kuce :-)
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#82 Re: Porodica partnera

Post by RagibUzoriti »

A mozda joj se samo dildo pokvario :lol:
User avatar
Ateista
Posts: 46840
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#83 Re: Porodica partnera

Post by Ateista »

angie_ wrote: 11/05/2022 22:14 Pa jeste cudno sve i oni sami za sebe nekad kazu da nisu kao druge porodice u smislu javljanja i vidjanja.

A opet kazem, nisu problem oni, nego njegove granice s njima i kako se to uopste moze prihvatiti.

Jedan mozda bitan detalj koji sam izostavila, on je razveden..brak nije trajao dugo, i bez djece je.
Meni to nije znacilo puno jer je to danas kao da je bio u duzoj vezi. Nemaju ni zajednicke imovine niti bilo sta sto ih veze.

Mozda ta tolika povezanost dolazi zbog te neke “traume” poslije razvoda. On tvrdi da ga je to obiljezilo
Ili je to uzrok razvoda bio... :D
angie_
Posts: 131
Joined: 20/03/2013 09:32

#84 Re: Porodica partnera

Post by angie_ »

RagibUzoriti wrote: 12/05/2022 09:44 Nisam citao sve,jednostavno mi se kenja od glupih i povrsnih tema.

I ovo malo sto sam procitao nisam zapazio sta bi pokretacica teme voljela/zeljela od svog partnera?
Da ga ogranici na X broj kontakata sa njegovom familijom na dnevnoj ili mjesecnoj bazi?

Da li se ona osjeca kao neko gdje joj manjka ljubavi? Sexa? Paznje?

Hajde ziva bila objasni nam sto preciznije svoje stavove pa da vidimo kakva si to ti iz dijaspore a kakvi su to ovi dole muskarci iz Bosne.

Posto i sam zivim van granica BiH, vidim kako se ovdje odgajaju djeca,pogotovo ovih porodica koje u ratu razgulise,malo svijeta vidjese pa sad prodaju muda pod bubrege o kvalitetu porodice

Ja sam samo studirala vani, ne zivim u dijaspori :)


Pitanje je bilo da li je tolika povezanost sa porodicom kulturolska stvar, nesto sto je vecini ljudi normalno, ili je ovdje rijec o muskarcu, koji je tako odgojen i gdje se malo stvari moze promijeniti.

Koliko se razliciti odgoji mogu pomiriti i kako.

Da li bi eto ti volio da ti partnerica za sve zove majku prvo da se konsultuje (nesto sto vecina bosanskih muskaraca prezire)?

Ali eto ode tema predaleko 😁
angie_
Posts: 131
Joined: 20/03/2013 09:32

#85 Re: Porodica partnera

Post by angie_ »

krofnaa* wrote: 12/05/2022 09:37
angie_ wrote: 11/05/2022 22:14 Pa jeste cudno sve i oni sami za sebe nekad kazu da nisu kao druge porodice u smislu javljanja i vidjanja.

A opet kazem, nisu problem oni, nego njegove granice s njima i kako se to uopste moze prihvatiti.

Jedan mozda bitan detalj koji sam izostavila, on je razveden..brak nije trajao dugo, i bez djece je.
Meni to nije znacilo puno jer je to danas kao da je bio u duzoj vezi. Nemaju ni zajednicke imovine niti bilo sta sto ih veze.

Mozda ta tolika povezanost dolazi zbog te neke “traume” poslije razvoda. On tvrdi da ga je to obiljezilo
On je formiran čovjek od 30 godina.
Teško će se to promjeniti jer oni imaju utemeljen odnos.

Tvoje je ili da se prilagodiš tom odnosu i postaneš dio te porodice i njihove dinamike, ili odustaneš dok još nije kasno, jer stvari su mnogo više komplikovane kada žena dobije dijete, uloži u zajedničku imovinu itd.

Postoji razlog zbog čega je razveden, postoje uvijek dvije strane priče.

Ovo je konstruktivan savjet :thumbup:
User avatar
Ateista
Posts: 46840
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#86 Re: Porodica partnera

Post by Ateista »

RagibUzoriti wrote: 12/05/2022 09:44 Nisam citao sve,jednostavno mi se kenja od glupih i povrsnih tema.

I ovo malo sto sam procitao nisam zapazio sta bi pokretacica teme voljela/zeljela od svog partnera?
Da ga ogranici na X broj kontakata sa njegovom familijom na dnevnoj ili mjesecnoj bazi?

Da li se ona osjeca kao neko gdje joj manjka ljubavi? Sexa? Paznje?

Hajde ziva bila objasni nam sto preciznije svoje stavove pa da vidimo kakva si to ti iz dijaspore a kakvi su to ovi dole muskarci iz Bosne.

Posto i sam zivim van granica BiH, vidim kako se ovdje odgajaju djeca,pogotovo ovih porodica koje u ratu razgulise,malo svijeta vidjese pa sad prodaju muda pod bubrege o kvalitetu porodice
Tebi ovo sto je navela znaci normalno? :-)
Project Lucian
Posts: 590
Joined: 28/04/2022 09:03

#87 Re: Porodica partnera

Post by Project Lucian »

angie_ wrote: 11/05/2022 16:34
auspuhc wrote: 11/05/2022 15:42

:thumbup:

Zamisli ti sad je problem i sto je dobar covjek pa misli i brine o svojim roditeljima koji su ili u penziji ili pred istom.
Covjek je dobar i to je odlicno...poenta je donosenja zajednickih odluka, koje on ne moze donijeti sam kao odrastao covjek od 35+, pazenje roditelja nije uopste upitno.
Čime ona opravdava svoj status sa njim, samo time što će mu dati minđe da proba malo, pa jeftinije je kurve plaćati za takve stvari nego ulaziti u brak. Ne znam odkuda ženama pravo ikako da kritikuju roditelje sa muške strane. Ono pojavi se niodkuda i odma pođe dirigovat kako i šta, još pritom traži finansijski sređenog muškarca da bi ona mogla hladiti minđu i radit šta hoće, pri tome uvjeriti svog muškarca snova da su mu roditelji smrtni neprijatelji. koje licemjerje jbt.
Project Lucian
Posts: 590
Joined: 28/04/2022 09:03

#88 Re: Porodica partnera

Post by Project Lucian »

Ateista wrote: 11/05/2022 20:39 Moram priznati da je cudno da takav muskarac uopste pristane na zajednicki zivot bez braka... :-)
To ti je samo dokaz da postavljačica teme u stvari samo laži prosipa.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17395
Joined: 31/03/2019 14:56

#89 Re: Porodica partnera

Post by vjeshalica »

Nije uredu razdirati porodicne relacije. Pogotovo izmedju djece i roditelja.
Project Lucian
Posts: 590
Joined: 28/04/2022 09:03

#90 Re: Porodica partnera

Post by Project Lucian »

angie_ wrote: 11/05/2022 16:32
Project Lucian wrote: 11/05/2022 14:38
Kako ostaviti muškarca koji ti može osigurati finansijsku nezavisnost, lakše ga je posvađat sa roditeljima, nije ni prva ni zadnja koja je tako uradila. On da je pametan trebo bi nju odhebat, nije joj minđa od zlata jbt.
Hmm, on se doselio kod mene u moj stan i ja sam jedina od nas dvoje koja ima PIO/MIO i ustedjevinu...tako da grijesis jarane :)
Ma ti nas kvalitetno trolaš.
angie_
Posts: 131
Joined: 20/03/2013 09:32

#91 Re: Porodica partnera

Post by angie_ »

Project Lucian wrote: 12/05/2022 11:14
angie_ wrote: 11/05/2022 16:32

Hmm, on se doselio kod mene u moj stan i ja sam jedina od nas dvoje koja ima PIO/MIO i ustedjevinu...tako da grijesis jarane :)
Ma ti nas kvalitetno trolaš.

Jel tebi to toliko tesko zamisliti ili muskarcu danas, da postoje takvi odnosi, gdje zena bolje financijski stoji i ne trazi nista zauzvrat osim zrelog partnerstva?

Da se razumijemo, ja ne razdvajam covjeka od porodice, prisustvujem svim bitnim datumima, zovem ljude sebi kuci na kafu, kupujem poklone, pazim ih, jer sam tako odgojena..jel to danas razaranje porodice ako trazis da ti musko misli sam svojom glavom, a ne nekim amanetom porodicnim?

Familija nije problem, briga paznja, nego nemogucnost da se covjek mentalno odvoji od svojih, da pocne svoju porodicu gdje on sa zenom odlucuje u kom smjeru ide njihov zivot.
nikeze
Posts: 577
Joined: 07/12/2018 12:57

#92 Re: Porodica partnera

Post by nikeze »

Stari ljudi su govorili:
"Kad ženiš ženu, ženiš i njenu familiju."
Znači, htio to ili ne dobijaš ih na poklon, a ako su nekompatibilni sa tobom onda je to problem.
Svako bi trebao imati svoj odvojen stan. Život u zajednici ( ili kako to Nijemci kažu WG Wohngemeinschaft) je najgora opcija.
Ovo nisu savjeti, niti pravila, nego aksiomi, činjenice koje se prihvataju kao takve bez dokazivanja.
Ko postupi drugačije progutaće gorku pilulu, ali tad je već kasno.
Project Lucian
Posts: 590
Joined: 28/04/2022 09:03

#93 Re: Porodica partnera

Post by Project Lucian »

angie_ wrote: 12/05/2022 11:23
Project Lucian wrote: 12/05/2022 11:14
Ma ti nas kvalitetno trolaš.

Jel tebi to toliko tesko zamisliti ili muskarcu danas, da postoje takvi odnosi, gdje zena bolje financijski stoji i ne trazi nista zauzvrat osim zrelog partnerstva?

Da se razumijemo, ja ne razdvajam covjeka od porodice, prisustvujem svim bitnim datumima, zovem ljude sebi kuci na kafu, kupujem poklone, pazim ih, jer sam tako odgojena..jel to danas razaranje porodice ako trazis da ti musko misli sam svojom glavom, a ne nekim amanetom porodicnim?

Familija nije problem, briga paznja, nego nemogucnost da se covjek mentalno odvoji od svojih, da pocne svoju porodicu gdje on sa zenom odlucuje u kom smjeru ide njihov zivot.
Kao što rekoh ti nas trolaš.
User avatar
Snake Eyes
Posts: 5190
Joined: 12/04/2013 14:02

#94 Re: Porodica partnera

Post by Snake Eyes »

angie_ wrote: 12/05/2022 11:23
Project Lucian wrote: 12/05/2022 11:14
Ma ti nas kvalitetno trolaš.

Jel tebi to toliko tesko zamisliti ili muskarcu danas, da postoje takvi odnosi, gdje zena bolje financijski stoji i ne trazi nista zauzvrat osim zrelog partnerstva?

Da se razumijemo, ja ne razdvajam covjeka od porodice, prisustvujem svim bitnim datumima, zovem ljude sebi kuci na kafu, kupujem poklone, pazim ih, jer sam tako odgojena..jel to danas razaranje porodice ako trazis da ti musko misli sam svojom glavom, a ne nekim amanetom porodicnim?

Familija nije problem, briga paznja, nego nemogucnost da se covjek mentalno odvoji od svojih, da pocne svoju porodicu gdje on sa zenom odlucuje u kom smjeru ide njihov zivot.
Meni i dalje nije jasno to da nisi niti si bila religiozna.
angie_
Posts: 131
Joined: 20/03/2013 09:32

#95 Re: Porodica partnera

Post by angie_ »

Project Lucian wrote: 12/05/2022 11:36
angie_ wrote: 12/05/2022 11:23


Jel tebi to toliko tesko zamisliti ili muskarcu danas, da postoje takvi odnosi, gdje zena bolje financijski stoji i ne trazi nista zauzvrat osim zrelog partnerstva?

Da se razumijemo, ja ne razdvajam covjeka od porodice, prisustvujem svim bitnim datumima, zovem ljude sebi kuci na kafu, kupujem poklone, pazim ih, jer sam tako odgojena..jel to danas razaranje porodice ako trazis da ti musko misli sam svojom glavom, a ne nekim amanetom porodicnim?

Familija nije problem, briga paznja, nego nemogucnost da se covjek mentalno odvoji od svojih, da pocne svoju porodicu gdje on sa zenom odlucuje u kom smjeru ide njihov zivot.
Kao što rekoh ti nas trolaš.

Hajde ok, da ti ne remetim koncepciju zivota, ovo je sve bila zajebancija sto se tebe tice :D

Mozes se vratiti svom redovnom osjecaju moci jer si musko i zaradjujes vise od zene/djevojke i osjecas se dobro navece kada legnete da spavas jer znas da si u pravoj konstalaciji i da te ona voli...kad dobije vecu platu od tebe, sutni je iz svog stana, jer mozda ce ti poceti kenjati za roditelje i ko zna sta jos....opasno je to :D
Project Lucian
Posts: 590
Joined: 28/04/2022 09:03

#96 Re: Porodica partnera

Post by Project Lucian »

Snake Eyes wrote: 12/05/2022 11:38
angie_ wrote: 12/05/2022 11:23


Jel tebi to toliko tesko zamisliti ili muskarcu danas, da postoje takvi odnosi, gdje zena bolje financijski stoji i ne trazi nista zauzvrat osim zrelog partnerstva?

Da se razumijemo, ja ne razdvajam covjeka od porodice, prisustvujem svim bitnim datumima, zovem ljude sebi kuci na kafu, kupujem poklone, pazim ih, jer sam tako odgojena..jel to danas razaranje porodice ako trazis da ti musko misli sam svojom glavom, a ne nekim amanetom porodicnim?

Familija nije problem, briga paznja, nego nemogucnost da se covjek mentalno odvoji od svojih, da pocne svoju porodicu gdje on sa zenom odlucuje u kom smjeru ide njihov zivot.
Meni i dalje nije jasno to da nisi niti si bila religiozna.
Kako sam je skonto da trola (čitaj laže) u jednom postu se žali na to kako joj odabranik ne donosi samostalne odluke, u drugom se pravda kako ona je finansijski u boljoj situaciji od njega a opet u jednom posti kritikuje njegove roditelje jer su mu pazi sad "na GRBAČI" - zašto finansijski nezavisna žena ovakav termin koristi za roditelje od svog momka. I blesav čovjek bi skonto da postaljačica teme laže dok zine i želi opravdati svoje postupke pred narodom (možda joj je ovo na forumu samo provjera pred stvarni prekid da vidi kako će narod reagovati). Dobra stvar je što vidim da i muškarci konačno shvataju da ne trebaju svoju budućnost prodavati radi minđe i to treba konstantno naglašavati jer žene su danas postale licemjerne, mislim bile su to i prije alli im društvo nije dozvoljavalo da se raspojasaju, danas mogu da rade šta hoće i to i rade a muškarci tu najviše nastradaju. Te priče ljubav i ti fazoni to je za malu djecu, žene su proračunati predatori.
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#97 Re: Porodica partnera

Post by RagibUzoriti »

angie_ wrote: 12/05/2022 10:36
RagibUzoriti wrote: 12/05/2022 09:44 Nisam citao sve,jednostavno mi se kenja od glupih i povrsnih tema.

I ovo malo sto sam procitao nisam zapazio sta bi pokretacica teme voljela/zeljela od svog partnera?
Da ga ogranici na X broj kontakata sa njegovom familijom na dnevnoj ili mjesecnoj bazi?

Da li se ona osjeca kao neko gdje joj manjka ljubavi? Sexa? Paznje?

Hajde ziva bila objasni nam sto preciznije svoje stavove pa da vidimo kakva si to ti iz dijaspore a kakvi su to ovi dole muskarci iz Bosne.

Posto i sam zivim van granica BiH, vidim kako se ovdje odgajaju djeca,pogotovo ovih porodica koje u ratu razgulise,malo svijeta vidjese pa sad prodaju muda pod bubrege o kvalitetu porodice



Da li bi eto ti volio da ti partnerica za sve zove majku prvo da se konsultuje (nesto sto vecina bosanskih muskaraca prezire)?

Ali eto ode tema predaleko 😁
Ne ne bih volio, ali ona to radi. I da ti budem iskren, mene zaboli K sto to ona radi. Niti ona niti njezina mati ne mogu odlucivati o mojim potezima u zivotu. One mogu pokusati da mi izaberu boju zida u spavacoj sobi ili stil kuhinje. Ja cu na kraju otici i uzeti ono sto se meni i mojoj partnerici svidi.
Sve sto njezina majka bude vise zapinjala da uzmemo kuhinjske elemente bijele boje, ja cu u inat traziti neku soluciju koja se meni svidja, npr crnu boju i takvo nesto uzeti. Bicu joj vjeciti kontras dok se ne okani.

Onog trenutka kad budu odlucili da mi pomognu u zivotu po pitanju svih aspekata, dobit ce jednog ljubaznog i gostoljubljivog zeta.

Do tada imaju azdahu u kuci kad dodju kod kcerke u posjetu.


Odosmo predaleko,dvije su sustinske suprotnosti: odrzavati kontakte sa familijom i uplitanje familije u zivotne odluke :thumbup:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18187
Joined: 11/02/2013 11:32

#98 Re: Porodica partnera

Post by Ramzess Veliki »

angie_ wrote: 11/05/2022 09:28 Postavljam ovo pitanje cisto jer me zanima kakvi su vasi stavovi i pogledi na vasu porodicu i na novu porodicu koju gradite sa partnerom…

Da li kada stupate u ozbiljan odnos smatrate da sa tom osobom gradite novu porodicu, koja je prioritet u vasem zivotu, a ne prosirenje vase “primarne” porodice iz koje ste potekli.

U vezi sam 1.5 godinu,zivimo skupa, oboje smo u 30-tim godinama ali imam osjecaj da muskarci, pogotovo u BiH ne mogu prekinuti vezu koju imaju sa roditeljima, nego dozivljavaju da zena samo treba da se prikljuci “njegovima”. Pod prekidom veze sa roditeljima ne mislim totalno iskljucivanje iz zivota i zanemarivanje, nego mentalni “prekid” da sa novom osobom trebas da gradis svoju porodicu, koja je nova jedinka.

Moj partner, s kojim zivim ima potrebu da se na dnevnoj osobi druzi i cuje sa roditeljima i sestrom i bracom. Ako negdje odemo, cim se vratimo sa puta, on mora otici da vidi svoje. Odluke o preseljenju negdje ili poslu, iskljucivo ovise o blizini porodice i za savjet se prvo pitaju oni. Na svakodnevnoj osobi, porodici se cine ustupci, usluge, koje oni mogu sami da urade (nisu ni bolesni, ni stari, a sestre su mladje od mene). Da ne spominjem, kada bih ja dobila posao negdje i dobru priliku vani, on sam kaze da ne bi otisao za osobom koju voli, jer ne zeli biti daleko od svojih.

To me frustrira nekada jer imam osjecaj da smo kao djeca koja jos zive kod roditelja. I ja imam svoju porodicu, volim uh najvise na svijetu, ali sam spremna puno toga za partnera i zelim nasu porodicu. Od studentskih dana zivim sama i vrlo sam nezavisna po tom pitanju. Puno postovanje roditeljima, mozemo se posjecivati, paziti, ali zar nase odluke zivotne ovise o njima?

Da li je to do osobe ili zivimo u takvoj sredini?
Ako budes imala sina bit ces sretna jer ce on zaista da vodi racuna o tebi kada ostaris. Kcerka ce otici i obici ce te ponekad reda radi.

A ti ces pokusavati utjecati na kcerku da dovuce tebi zeta da ga gulite i iskoristavate, e tad ti nece smetati sto se ti petljas u njihov brak ... :oops:
__Phoenix__
Posts: 2689
Joined: 25/10/2013 20:44

#99 Re: Porodica partnera

Post by __Phoenix__ »

Kao u većini brakova/veza, ako žensko zarađuje više, eto belaja
Project Lucian
Posts: 590
Joined: 28/04/2022 09:03

#100 Re: Porodica partnera

Post by Project Lucian »

__Phoenix__ wrote: 12/05/2022 12:26 Kao u većini brakova/veza, ako žensko zarađuje više, eto belaja
A sve čojče, ne smeta njoj ali....
Post Reply