Fifa World

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Blanco
Posts: 166
Joined: 23/05/2008 13:44

#76 Re: Fifa World

Post by Blanco »

SmokingMan wrote:Ja sam gori i od AFC Wimbledon,ništa mi ne ide zadnjih dana totalni pad forme,da ja startam sa drugom ligom... :D

Uostalom rasprodajem ekipu,i prelazi na sve srebrne.

Ko hoće da kupi igrače može mi se javiti.Prodajem ih po nabavnim cijenama... :)
imas li kakvih igraca iz engleske lige?
samki12
Posts: 210
Joined: 30/03/2014 12:41

#77 Re: Fifa World

Post by samki12 »

jel bolje stediti za onaj paket od 15k golda ili pojedinacno igrace kupovati?
za sta su oni ugovori?
User avatar
SmoLe
Posts: 4878
Joined: 16/01/2014 13:16

#78 Re: Fifa World

Post by SmoLe »

samki12 wrote:jel bolje stediti za onaj paket od 15k golda ili pojedinacno igrace kupovati?
za sta su oni ugovori?
Packovi su sreća samo, može ti npr doći Messi, a može da ti dođe neki igrač kojeg ne bi volio uopšte da dobiješ...
Mislim da je bolje da kupuješ pojedinačno, ja sam uspio dobiti u packu od 5k Lewandowskog kojeg sam prodao za 100 000 coinsa..
I ugovori su ti za igrače, to je važno uvijek imati.....
samki12
Posts: 210
Joined: 30/03/2014 12:41

#79 Re: Fifa World

Post by samki12 »

ne znam za vas ali meni je igra totalno neigriva. svaki put kada idem na redeem code igra blokira i moram alt+f4. u 7 utakmica 3 puta me izbacilo totalno i kontrole u igri su malo reci smijesni. jbg sta ocekivati od besplatne igre

eto valjda ce uskoro ta liga pa da to pokusam i onda ide uninstall :D

edit: vec je uninstall :lol:
Last edited by samki12 on 04/03/2015 20:14, edited 1 time in total.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18949
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#80 Re: Fifa World

Post by SmokingMan »

Blanco wrote:
SmokingMan wrote:Ja sam gori i od AFC Wimbledon,ništa mi ne ide zadnjih dana totalni pad forme,da ja startam sa drugom ligom... :D

Uostalom rasprodajem ekipu,i prelazi na sve srebrne.

Ko hoće da kupi igrače može mi se javiti.Prodajem ih po nabavnim cijenama... :)
imas li kakvih igraca iz engleske lige?
Gareth Barry
Mirallas
Barkley
McGeady
Smalling
Baines
Fellaini
Coleman
Matić
Begović

gore navedeni su prilagođeni formaciji 4-1-2-1-2

Zatim

Glen Johnson 4-3-3
Vermalen 3-4-3

Ukoliko si zainteresiran dodaj me na Origin

Sonn3n
User avatar
SmoLe
Posts: 4878
Joined: 16/01/2014 13:16

#81 Re: Fifa World

Post by SmoLe »

Jel zna neko kako da se na tastaturi ošuta špicem, ili se to ipak može samo na joysticku?
r_faruk
Posts: 4690
Joined: 20/01/2003 00:00

#82 Re: Fifa World

Post by r_faruk »

evo i ja sam za tu ligu. napravih account, deru me ljudi :)
isti mi je login...
zetareticula
Posts: 1062
Joined: 13/06/2014 12:02

#83 Re: Fifa World

Post by zetareticula »

Joj jesam sinoc poludjeo dok sam namjestio kontrole za joystick :evil: u ligi 8 sam dali neko ima u njoj :D samo moram pola ekipe prodati nemam karata za kontrakte :lol:
Last edited by zetareticula on 05/03/2015 22:06, edited 1 time in total.
User avatar
mirsek
Posts: 12838
Joined: 07/05/2010 15:40

#84 Re: Fifa World

Post by mirsek »

MIRSETH-BIH.
Dodajte me. :bih:
zetareticula
Posts: 1062
Joined: 13/06/2014 12:02

#85 Re: Fifa World

Post by zetareticula »

Znali neko kako se rjesi ovaj problem sa gubitkom konekcije :twisted: igram utakmicu i onda od jednom lost connection :roll:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18949
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#86 Re: Fifa World

Post by SmokingMan »

zetareticula wrote:Znali neko kako se rjesi ovaj problem sa gubitkom konekcije :twisted: igram utakmicu i onda od jednom lost connection :roll:
I kod mene je prisutan taj problem,al šta se tu može... :)
User avatar
SmokingMan
Posts: 18949
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#87 Re: Fifa World

Post by SmokingMan »

mirsek wrote:MIRSETH-BIH.
Dodajte me. :bih:
Poslao sam ti zahtjev...
User avatar
SmoLe
Posts: 4878
Joined: 16/01/2014 13:16

#88 Re: Fifa World

Post by SmoLe »

zetareticula wrote:Znali neko kako se rjesi ovaj problem sa gubitkom konekcije :twisted: igram utakmicu i onda od jednom lost connection :roll:
To se svima dešava, neke osobe imaju vjerovatno neki cheat za to, i nama se to pokaže, a što je najgore nije do interneta...
User avatar
Averus
Posts: 20407
Joined: 13/02/2008 17:07

#89 Re: Fifa World

Post by Averus »

zetareticula wrote:Znali neko kako se rjesi ovaj problem sa gubitkom konekcije :twisted: igram utakmicu i onda od jednom lost connection :roll:
Prije startanja igre, otiđi u c:\users\<korisnik>\documents\FIFA World i obriši sve što je u tom folderu
Nakon toga pokreni igru, ponovo podesi sve u opcijama (kontrole, grafiku, opcije).

Ako ovo ne uspije, ne gine ti reinstall... :oops:
User avatar
SmoLe
Posts: 4878
Joined: 16/01/2014 13:16

#90 Re: Fifa World

Post by SmoLe »

Hoće li neko da odigramo meč u coinse (2000-3000)....
User avatar
Blanco
Posts: 166
Joined: 23/05/2008 13:44

#91 Re: Fifa World

Post by Blanco »

SmokingMan wrote:
Blanco wrote:
SmokingMan wrote:Ja sam gori i od AFC Wimbledon,ništa mi ne ide zadnjih dana totalni pad forme,da ja startam sa drugom ligom... :D

Uostalom rasprodajem ekipu,i prelazi na sve srebrne.

Ko hoće da kupi igrače može mi se javiti.Prodajem ih po nabavnim cijenama... :)
imas li kakvih igraca iz engleske lige?
Gareth Barry
Mirallas
Barkley
McGeady
Smalling
Baines
Fellaini
Coleman
Matić
Begović

gore navedeni su prilagođeni formaciji 4-1-2-1-2

Zatim

Glen Johnson 4-3-3
Vermalen 3-4-3

Ukoliko si zainteresiran dodaj me na Origin

Sonn3n
hvala ti,al nemas nista sto mi treba od igraca
User avatar
mirsek
Posts: 12838
Joined: 07/05/2010 15:40

#92 Re: Fifa World

Post by mirsek »

Nesto me zeza igrica .
Kad kliknem na ikonu samo se malo zavrti onaj krug kao da nesto loada i nista se ne desava poslije.
Reinstalirao sam igru i opet isto, obrisao sam cak i one fajlove iz my document foldera.
Ima li neko ideja ? :roll:
User avatar
Averus
Posts: 20407
Joined: 13/02/2008 17:07

#93 Re: Fifa World

Post by Averus »

mirsek wrote:Nesto me zeza igrica .
Kad kliknem na ikonu samo se malo zavrti onaj krug kao da nesto loada i nista se ne desava poslije.
Reinstalirao sam igru i opet isto, obrisao sam cak i one fajlove iz my document foldera.
Ima li neko ideja ? :roll:
Navodno će sljedeće sedmice izaći novi patch, pa je moguće da će riješiti neke probleme. Pošto nemam 100% ispravno rješenje za tvoj problem, jedino možeš probati neke od ovih prijedloga:

1. Run as Administrator
2. Uninstall, obriši sve iz FIFA World foldera, restart, pa ponovo install
3. Sačekaj patch, pa poslije njega probaj ove prethodne savjete

Sretno jbg, BETA, a prije bi se reklo ALPHA :)

taki sam kaki sam wrote:I meni stopa ... posto sam novi moze li mi neko objasniti osnove npr kako se kupuju igraci i sl. Na transfer marketu sam kupio igraca na ono buy it now i tog igraca mi nema u sqadu?
Kada ga kupiš, pojavi ti se gore desno u "Shop" ikoni, pa u "Unassigned". Moraš ga dodijeliti svom timu, transfer listi ili Quick Sell :)
Kako ti štopa? Možeš malo detaljnije opisati?
User avatar
mirsek
Posts: 12838
Joined: 07/05/2010 15:40

#94 Re: Fifa World

Post by mirsek »

Kad kliknem na ikonu FIFE pocne kao da pokrece igru i samo tu stane, nista se ne desi.
I tako kliknem par puta i sve corak.
Onda idem na uninstall i pocne uninstall i prekine se na sred uninstall sa porukom da mi u pozadini radi fifaworld.exe, Core/activationUI.exe i da ga trebam zatvoriti prije brisanja igre.
Znaci vjerovatno kad kliknem na ikonu pokrene se neki proces u pozadini ali igra se ne ucitava. :?
User avatar
SmoLe
Posts: 4878
Joined: 16/01/2014 13:16

#95 Re: Fifa World

Post by SmoLe »

taki sam kaki sam wrote:Od 5 utakmica ba dvije me izbacio, kao pao server. Knekcija mi je dobra. Ovo je samo navlakusa da kupis original fifu, od mene ce dobiti ku*** od labuda.
Ma svima se to dešava, neki dan vodim 2-0 tamo oko 60 minut, i odjednom mi izbaci da EA nije dostupna i registrovana 0-3, btw protivniku se ne pise pobjeda vec kao da i nije odigran meč..
User avatar
Blanco
Posts: 166
Joined: 23/05/2008 13:44

#96 Re: Fifa World

Post by Blanco »

mirsek wrote:Nesto me zeza igrica .
Kad kliknem na ikonu samo se malo zavrti onaj krug kao da nesto loada i nista se ne desava poslije.
Reinstalirao sam igru i opet isto, obrisao sam cak i one fajlove iz my document foldera.
Ima li neko ideja ? :roll:
imam isti problem na fifi 14.
User avatar
SmoLe
Posts: 4878
Joined: 16/01/2014 13:16

#97 Re: Fifa World

Post by SmoLe »

Koji su po vama najbolji vezni igrači do 30 000 coinsa?
User avatar
Averus
Posts: 20407
Joined: 13/02/2008 17:07

#98 Re: Fifa World

Post by Averus »

Meni se Pjanić TOTM pokazao kao pun pogodak.
On (CM) i Lulić (LM) odlično sarađuju na lijevoj polovici terena, a uvijek je tu da pripuca ako lopta tu i tamo izleti izvan šesnaesterca :)

Također, jedino s Pjanićem sam uspio dati direktno gol iz kornera - i to ne jednom, nego čak četiri puta do sad :bih:


Parejo, Jonas i Gundogan su dobri, ako oko njih imaš makar dvojicu s kojima je dobar chemistry.


Sve je ovo jeftinoća (možda čak i ispod 10000), a veoma korisni igrači.
User avatar
SmoLe
Posts: 4878
Joined: 16/01/2014 13:16

#99 Re: Fifa World

Post by SmoLe »

i Nainggolan je dobar
Koliko vrijedi TOTM Pjanić?
User avatar
Averus
Posts: 20407
Joined: 13/02/2008 17:07

#100 Re: Fifa World

Post by Averus »

Image

JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ!!! :zid:

Kad mi ovakve pizde pobjegnu, odma' bih slupao nešto!
90 minuta se nije vidio, dva puta nabije loptu preko centra i onog zaostalog idiota Costu niko ne može zaustaviti!
Jeb'o li im Mourinho mater kukavičku!!! Image




SmoLe wrote:i Nainggolan je dobar
Koliko vrijedi TOTM Pjanić?
Vjeruj da se ne sjećam koliko sam ga platio. Vjerovatno oko 50k.
Medunjanin je također dobar CM, s tim da je Silver, ali svejedno se odlično drži i ima prejeben šut iz daljine! :thumbup:


taki sam kaki sam wrote:Moze li neko objasniti zasto ima da se kupi npr Pjanic od 5000 coina i pjanic od 50000 coina ... sta je ovdje fazon???

Također, muku mucim da skrpim tim, malo ugovora imam, kako da dobijem igrace sa vise ugovora?

PS. Ja sam solaga86 pa ako je ko voljan nek me doa da bacimo koju prijateljsku, noob sam teski :)

Zato što imaš ljude koji prodaju pošteno, a imaš one dosadne koji će postavljati sto pedeset godina jedno te isto, samo da bi dočekao da se neko prevari i greškom da velike pare za njega. Također, moguće je da, recimo, hoće čovjek sebi da proda (na drugi account), pa stavi tako veliku cijenu :)

Što se tiče ugovora, prije su se mogli kupovati paketići s ugovorima, ali sada ih moraš kupiti ili u paketima (gdje obično dobiješ jedan ili dva ugovora) ili na transfer marketu. Predlažem da igraš "League Teams" i skupiš love, pa kupuješ paketiće. Ja nemam živaca kupovati ugovore na TM :)
Također je dobra opcija da igraš single player turnire i sezone koje za nagradu daju pakete ili Mixed Contracts Pack :)



**********************

Za kraj, da objavim da imamo 10 igrača!
Ja predlažem da prvo odradimo jedan turnir, tako da svi možemo odmjeriti snage i vidjeti gdje smo tanki. Nakon toga bih sastavio ligu (jel' 10 timova dovoljno za ligu?) koju bismo igrali po dogovoru.


Evo spisak do sada prijavljenih forumaša:

Averus
SmoLe
SmokingMan
gagy06
ma3
Blanco
samki12
mirsek
r_faruk
taki sam kaki sam



**********************
Post Reply