Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#626 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by edo_79 »

Vidim da si osjetljiv na tu temu, zato sam i reko, hajd ti njima sad objasni da je sarkazam
palermo
Posts: 22496
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#627 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by palermo »

horkesh wrote:
Konačno, naivan si jer te je SDA ubijedila da je tvoj brat Bošnjak, koji je glasao za neku drugu stranku, tebi veći neprijatelj i od ustaša, i od četnika.
Mislim budimo ipak realni, ova matrica se vrlo uspješno primila i kod stranaka tzv.ljevice
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#628 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by horkesh »

palermo wrote:
horkesh wrote:
Konačno, naivan si jer te je SDA ubijedila da je tvoj brat Bošnjak, koji je glasao za neku drugu stranku, tebi veći neprijatelj i od ustaša, i od četnika.
Mislim budimo ipak realni, ova matrica se vrlo uspješno primila i kod stranaka tzv.ljevice
Mislim, "ljevica". Niko osim SDA nema stranice poput voxa, mimologije ili bošnjačkog preporoda putem kojih se bljuje nevjerovatan otrov po "jugobalijama", ili snažne medije poput Faktora i Stava.

S druge strane, SDA se, na osnovu svih parametara, nakon višedecenijske vlasti pokazala kao veliki neprijatelj samim Bošnjacima, čak i onima koji glasaju za nju, iako oni toga nisu svjesni. Zato i jesu naivne ovce.
palermo
Posts: 22496
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#629 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by palermo »

horkesh wrote:
Mislim, "ljevica". Niko osim SDA nema stranice poput voxa, mimologije ili bošnjačkog preporoda putem kojih se bljuje nevjerovatan otrov po "jugobalijama", ili snažne medije poput Faktora i Stava.

S druge strane, SDA se, na osnovu svih parametara, nakon višedecenijske vlasti pokazala kao veliki neprijatelj samim Bošnjacima, čak i onima koji glasaju za nju, iako oni toga nisu svjesni. Zato i jesu naivne ovce.
Ja samo rekoh da se primjenjuje ista matrica, ništa više
User avatar
Sara03
Posts: 3298
Joined: 22/02/2017 03:17

#630 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by Sara03 »

Za što naravno imaš neki konkretan primjer?
palermo
Posts: 22496
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#631 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by palermo »

Sara03 wrote:Za što naravno imaš neki konkretan primjer?
ovaj forum, možda ?

Ili možda općenita političla klima koja trenutno postoji unutar onoga što se zove BH ljevica.....
User avatar
Sara03
Posts: 3298
Joined: 22/02/2017 03:17

#632 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by Sara03 »

Pitala sam za konkretan primjer, dakle kako se ta matrica očituje na suprotnoj strani, a ne gdje. Pa ako može?
palermo
Posts: 22496
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#633 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by palermo »

Sara03 wrote:Pitala sam za konkretan primjer, dakle kako se ta matrica očituje na suprotnoj strani, a ne gdje. Pa ako može?
Kakvoj suprotnoj strani ? Ja sam ti odgovorio vrlo jasno, ako tebe odgovor ne zadovoljava, bože moj...takav je život
User avatar
Sara03
Posts: 3298
Joined: 22/02/2017 03:17

#634 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by Sara03 »

Ma jasno mi je, ne moraš dalje.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 67348
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#635 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by _BataZiv_0809 »

Nema takvog primjera.
palermo
Posts: 22496
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#636 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by palermo »

o kakvom primjeru govorite ???
User avatar
Sara03
Posts: 3298
Joined: 22/02/2017 03:17

#637 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by Sara03 »

Druže, malo se praviš blesav, ne pričamo kineski valjda.
palermo wrote:
horkesh wrote:Konačno, naivan si jer te je SDA ubijedila da je tvoj brat Bošnjak, koji je glasao za neku drugu stranku, tebi veći neprijatelj i od ustaša, i od četnika.
Mislim budimo ipak realni, ova matrica se vrlo uspješno primila i kod stranaka tzv. ljevice.
palermo wrote:
horkesh wrote:Mislim, "ljevica". Niko osim SDA nema stranice poput voxa, mimologije ili bošnjačkog preporoda putem kojih se bljuje nevjerovatan otrov po "jugobalijama", ili snažne medije poput Faktora i Stava.

S druge strane, SDA se, na osnovu svih parametara, nakon višedecenijske vlasti pokazala kao veliki neprijatelj samim Bošnjacima, čak i onima koji glasaju za nju, iako oni toga nisu svjesni. Zato i jesu naivne ovce.
Ja samo rekoh da se primjenjuje ista matrica, ništa više.
Dakle, treći put, primjer?
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15848
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#638 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by problemnatravunu »

I, javi li se iko od njenih šefova, tipa Genjac, Bake, Sarajlić , Softić......iko , išta, bilo kakvo očitovanje?????
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#639 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by Lakat Jebić »

Forum. Svako ko ne misli po necemu sto je vec neko forumsko sablonsko misljenje biva proglasen sda-ovcem. Teme sdp-a i ns-a. Bilo kakvo odskakanje od neformalno zauzetih stavova dovodi do stigmatizacije. A bit sda-ovac po defaultu vidjenijih forumskih protagonista znaci bit prijatelj dodika i covica.

Pri tom se ne radi samo o etiketiranju drugih forumasa, nego i bilo koje licnosti koja ce iznijet gore opisani stav. Pa su tako i zeljko komsic i zlatko lagumdimzija i svetozar pudaric i damir marjanovic i ovaj iz lukavca.. I pola delegata na izborima obje stranke..svima im je jedino zajednicko da su sda-ovci.
palermo
Posts: 22496
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#640 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by palermo »

Sara03 wrote: Dakle, treći put, primjer?
palermo wrote:
horkesh wrote:Konačno, naivan si jer te je SDA ubijedila da je tvoj brat Bošnjak, koji je glasao za neku drugu stranku, tebi veći neprijatelj i od ustaša, i od četnika.
Mislim budimo ipak realni, ova matrica se vrlo uspješno primila i kod stranaka tzv. ljevice.

A ja drugi put tebi, primjer za ovo što sam ja izdvojio od Horkeshovog posta, je ovaj forum i trenutna politička klima unutar vodećih snaga naše ljevice...sa ili bez navodnika

A blesav se zaista ne pravim....postoji mogućnost da jesam, ali se ne pravim
User avatar
Sara03
Posts: 3298
Joined: 22/02/2017 03:17

#641 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by Sara03 »

Odustajem.

I ako je ovaj forum mjera nečega ili dokaz za nešto, onda je shodno tome i bh. dijaspora uglavnom skupina besposlene, psihički nestabilne grupe ljudi.
palermo
Posts: 22496
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#642 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by palermo »

Sara03 wrote:Odustajem.

I ako je ovaj forum mjera nečega ili dokaz za nešto, onda je shodno tome i bh. dijaspora uglavnom skupina besposlene, psihički nestabilne grupe ljudi.


šta je sad crna bh dijaspora kriva ??????
User avatar
Sara03
Posts: 3298
Joined: 22/02/2017 03:17

#643 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by Sara03 »

Oj, brate dragi. :lol:

Stvarno imaš problem sa razumijevanjem napisanog, bez ikakve namjere da te uvrijedim. Možda jednostavno nije tvoj dan.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#644 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by mO k3 »

Sara03 wrote:Odustajem.

I ako je ovaj forum mjera nečega ili dokaz za nešto, onda je shodno tome i bh. dijaspora uglavnom skupina besposlene, psihički nestabilne grupe ljudi.
:? :shock:
treba da prelistam postove, prije nego sto te prijavim moderaciji
palermo
Posts: 22496
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#645 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by palermo »

Sara03 wrote:Oj, brate dragi. :lol:

Stvarno imaš problem sa razumijevanjem napisanog, bez ikakve namjere da te uvrijedim. Možda jednostavno nije tvoj dan.
rekoh ti ja već da postoji mogućnost da sam blesav.......a dan je moj, čitava sedmica je moja.....spremamo se za subotu :izet: :-D
User avatar
Sara03
Posts: 3298
Joined: 22/02/2017 03:17

#646 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by Sara03 »

Reci slobodno da te već euforija obuzela. :D :-D
tyrdh
Posts: 145
Joined: 21/01/2014 15:00

#647 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by tyrdh »

Sve ovo sto mi babrljamo ovdje je supljak totalni.
Dok MI svi ne izadjemo na ulice i ne otjeramo ovu gamad, nemamo se kome zaliti, niti je koga briga. Nisu oni krivi sto im mi dozvoljavamo da prave od nas sta hoce. To sto su na vlasti sve zivi izrodi, bez imalo morala i savjesti, to smo mi krivi. Nisu oni, u pravom drustvu bismo ih odbacili kao individue i ne bismo im dali ni momenat paznje...
Tako da, moji dragi Bosanci, ne zavadjajte se medjusobno, jer nista time postici necete.
Sutra, da se okupi 50 hiljada nas, i preplavi cijeli grad, sa epicentrom u parlamentu, eh, onda, mozda ce se nesto postici.
I tako svaki dan.
palermo
Posts: 22496
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#648 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by palermo »

Sara03 wrote:Reci slobodno da te već euforija obuzela. :D :-D
Euforija je već odavno..... :thumbup:

al sad ozbiljno ( mada je i ovo oko euforije ozbiljno), odgovorio sam ti.....i imam poštovanja prema tebi, kao i prema svkom drugom forumašu, tako da baš ne smatram da ti treba sve crtati...
User avatar
Sara03
Posts: 3298
Joined: 22/02/2017 03:17

#649 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by Sara03 »

Ma sve pet. :) :thumbup:
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#650 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by Heller »

problemnatravunu wrote:I, javi li se iko od njenih šefova, tipa Genjac, Bake, Sarajlić , Softić......iko , išta, bilo kakvo očitovanje?????
Kakav Genjac, čoek ne zna da išta osim skupštinske klupe postoji.

Koliko smrdi u skupštini zaboravio kako pička izgleda.
Locked