FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Dead Man Walking
Posts: 6415
Joined: 28/05/2004 21:49

#58351 Re: FK Željezničar

Post by Dead Man Walking »

Valjda se sad vidi da nije bilo ni do "smucara" ni do bojkota nego ovi igraci jednostavno veze nemaju. Jbte onom Radniku otese 3-4 najbolja igraca od prosle godine i ljudi opet bolji nego prosle sezone, ovo kod nas je neobjasnjivo.
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#58352 Re: FK Željezničar

Post by Šibicar »

Protiv nas ovakvih i Brotnjo bez problema može odigrati nulu,pa na penalima šta bog da,sramota na šta smo spali.....
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7406
Joined: 12/03/2012 18:04

#58353 Re: FK Željezničar

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Pa 30 igrača smo doveli u zadnjih 1,5 dana :oops: Šta očekujete. Nemamo tim. Opali laktom Isaković Sećerovića i ništa se ne dešava, niko ni da pritrči. Nisu drugovi, nisu tim, svako na svoju stranu, a nismo toliki kvalitet da se to može nadoknaditi nekim individualnim čarolijama. Sve jasno.

Rastjerat levate, ubaciti juniore, dovesti par igrača sa strane koji će poginuti :oops: probrati par igrača iz ekipe koji hoće, koji imaju muda, ništa lošiji ne bi bili.Pa mi smo sa Hirošem, Žerićem, Midžićem dobili Viteza.

Jebaše nam procedure mater i to dobro.
Last edited by cvrčak_na_hedonizmu on 18/09/2016 00:27, edited 1 time in total.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#58354 Re: FK Željezničar

Post by mali_milojica »

Jalovi smo poput 100-godisnjaka :skoljka:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20732
Joined: 12/08/2013 12:51

#58355 Re: FK Željezničar

Post by insaneinthebrain »

juniore izvesti protiv brotnja, poguzije nek malo odmore :thumbup:
User avatar
ODVRATAN_i_GADAN
Posts: 1039
Joined: 27/01/2003 00:00

#58356 Re: FK Željezničar

Post by ODVRATAN_i_GADAN »

zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#58357 Re: FK Željezničar

Post by zipoo »

Do kraja polusezone mrtav hladan
Bez ikakvih očekivanja
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#58358 Re: FK Željezničar

Post by vryzas »

Po ranije dogovorenim procedurama :oops: izgleda i ove sezone bez Evrope. :skoljka:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20732
Joined: 12/08/2013 12:51

#58359 Re: FK Željezničar

Post by insaneinthebrain »

al zato cemo imati evropsku grbavicu s istocnom tribinom. da mozemo gledati ove nase balerine kako se setkaju po terenu :roll:
DonaldDuck
Posts: 581
Joined: 30/05/2016 14:05
Location: Damask sjevera

#58360 Re: FK Željezničar

Post by DonaldDuck »

Cijeli tim odigrao loše, ne možeš izdvojiti nijednog igrača, svi bezvoljni. Više od 0:0 niti smo mogli niti smo htjeli u ovoj utakmici obzirom na taktiku. Petrović se ne odvaja od mrtve 4-5-1 formacije, kad se Lendrić izvuče na stranu u šesnaest nema živa roba. Lendrić odsjećen totalno, gotovo da nijedna lopta do njega nije došla, a kako će i doći kada je sam kao duh na njihovoj polovini. Ne znam šta Petrović misli, ali sa Željom ne može ovako igrati tj. braniti se i čekati greške protivnika, nemamo taj luksuz niti zalihu bodova, po jedan bod iz većine utakmica nama ništa ne znači ako želimo biti u vrhu. Prekidi su nam očajni! Zar nema niko da je zna zavrnuti iz kornera, da zna izvesti slobodan sa šesnaest? Tuga!

Od ovog trenutnog Želje ne treba puno očekivati, da se raja ne nervira bezveze. Bekova nemamo nikako, niko ne zna ubaciti a i da zna dole je nama ko udariti jer je Lendrić sam, u završnici samo jedan igrač. Znao sam ja da će ovo ovako zatvoreno biti sa Petrovičemm ali iako sam vječni pesimista neki je optimizam u meni i nada da će ovo vremenom doći na svoje. Jedva čekam novu tekmu ...

Vi se uhvatili uprave i farbanja kao pijan plota, baš kao kakvi osnovci, popustite malo, ne igra uprava, vidite da nemamo ni 5 igrača da ih možemo nazvati igračima. Znam, oni su ih doveli, ali eto, šta i da ih sada smijenimo, mislite da bi Željo proigrao? Bi al u k... Jebaji ga, to je sad što imamo, valjda će nešto uspjeti izgurati do kraja polusezone pa da vidimo šta će Petrović napraviti od ekipe sa dolascima i odlascima.

kakav penal, gdje će nam ono svirati, sramota bi bilo. Križman je fulio večeru, morao je ono zabiti a Lendrić je izvukao maksimum iz one prilike. Kada Blagi ima lošu tekmu slobodno možemo zaboraviti na bodove, još kad M. Stevanović nije na nivou e onda ga jebi. Nije ni Mladost veslo sisala, valja probiti cijeli tim iza lopte uigran i organizovan sa dvometrašima na stoperskim pozicijama.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5378
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#58361 Re: FK Željezničar

Post by Slo Burner »

Mladost uopste nije los tim, jos uvijek nisu izgubili utakmicu a Željo godinama nije bio losiji, tako da remi u gostima gdje smo bili i bolji mozda i nije tako katastrofalan.

Just sayin'
User avatar
ultima_palabra
Posts: 56070
Joined: 15/12/2008 16:53

#58362 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

Slo Burner wrote:Mladost uopste nije los tim, jos uvijek nisu izgubili utakmicu a Željo godinama nije bio losiji, tako da remi u gostima gdje smo bili i bolji mozda i nije tako katastrofalan.

Just sayin'
Ma nije los rezultat da smo dobili Vitez i Celik sto smo morali, i jos poneki bod negdje potkacili... ovako ti je prostor za kiks sve manji, a ubrzo dolazi niz teskih utakmica.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7406
Joined: 12/03/2012 18:04

#58363 Re: FK Željezničar

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Slo Burner wrote:Mladost uopste nije los tim, jos uvijek nisu izgubili utakmicu a Željo godinama nije bio losiji, tako da remi u gostima gdje smo bili i bolji mozda i nije tako katastrofalan.

Just sayin'
Problem je što se igraju 22 kola za plasman u ligu za prvaka/opstanak. Mi odigrali već 9 kola, Metalege naredno kući, a onda spektakl jer igramo redom protiv Radnika i komšinica u gostima, Olimpic kući, Široki u gostima, Sloboda kući, a onda Vitez i Zrinjski u gostima. 3 domaće utakmice od koji je jedna Sloboda koju odavno nismo dobili i 5 gostovanja od kojih je "najlakše" ono u Vitezu dok su ostala Bijeljina, Lavor, Široki i Zrinjski.

Nije loš bod protiv Mladosti da mi nismo zijanili od Viteza i Zrinjskog kući ili odigrali remi u Zenici.

Hodamo po tankoj liniji što se tiče lige za prvaka, što je neopisiva sramota.

samokažem
Last edited by cvrčak_na_hedonizmu on 18/09/2016 11:56, edited 1 time in total.
DonaldDuck
Posts: 581
Joined: 30/05/2016 14:05
Location: Damask sjevera

#58364 Re: FK Željezničar

Post by DonaldDuck »

To si u pravu @ultima, Čelik smo morali dobiti, to nam je kiks sezone i bodovi koji će nam faliti na kraju. Vitez je čvrst, ali definitivno nismo smjeli izgubiti od njih, pogotovo na Grbavici.
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#58365 Re: FK Željezničar

Post by zipoo »

Da smo dobili Celika i Viteza i remi protiv Zrinjskog mi bi sada dijelili to 1. mjesto.
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#58366 Re: FK Željezničar

Post by Šibicar »

Sjetih se sad utakmice na Otoci protiv Olimpika i kad ona krezava seljačina Kolar na kraju utakmice reče "ovo je bio duel dvije prosječne ekipe" i bi popljuvan sa svih strana,a kad pogledam sa ove distance lik je bio apsolutno u pravu,mi smo se samo zavaravali...jebo li vam već ranije utvrdjena procedura od do.....
User avatar
avetinja
Posts: 31456
Joined: 19/07/2014 13:31

#58367 Re: FK Željezničar

Post by avetinja »

Situacija je zadovoljavajuća, uzeći u obzir da je ofarban reflektor i da se treba graditi istočna tribina. Uz malo truda i sportske sreće, bit ćemo 6. na tabeli.
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#58368 Re: FK Željezničar

Post by Šibicar »

Jah već ranije utvrdjena procedura potrefila 2 igrača od 30,svaka čast,golemo je to. :thumbup: Nije tu kriv nikakav Dejo nego sistem za koji se nadam da je izumro u našem klubu dolaskom Petrovića.
Bambino Blu
Posts: 2072
Joined: 24/07/2014 15:38

#58369 Re: FK Željezničar

Post by Bambino Blu »

Ja sam tek sada vidio koji smo na tabeli i ne mogu vjerovati....
LSD
Posts: 27431
Joined: 24/07/2007 08:26

#58370 Re: FK Željezničar

Post by LSD »

Bambino Blu wrote:Ja sam tek sada vidio koji smo na tabeli i ne mogu vjerovati....
Pohvali bar rad uprave po pitanju farbanja reflektora i (ne)izgradnje istoka. Ne treba biti negativan :mrgreen:
LSD
Posts: 27431
Joined: 24/07/2007 08:26

#58371 Re: FK Željezničar

Post by LSD »

lendric wrote:hahahha lsd jes brat najjači
:per:

Al realno, imamo vrhunsku upravu i njene branioce po raznim forumima :thumbup:

Jel rade - rade, jel troše - troše, jel griješe - griješe, jel rade šta drugo osim što troše i griješe - ne rade.
Ali nema veze, bitan je dobar nijet ;-)
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#58372 Re: FK Željezničar

Post by Šibicar »

LSD wrote:
Bambino Blu wrote:Ja sam tek sada vidio koji smo na tabeli i ne mogu vjerovati....
Pohvali bar rad uprave po pitanju farbanja reflektora i (ne)izgradnje istoka. Ne treba biti negativan :mrgreen:

Ma stipu ganje,frajer nas prije par dana hraknu sve hladno zato što smo negativni,a on ne zna ni koji smo na tabeli. :mrgreen:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 56070
Joined: 15/12/2008 16:53

#58373 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

LSD wrote:
lendric wrote:hahahha lsd jes brat najjači
:per:

Al realno, imamo vrhunsku upravu i njene branioce po raznim forumima :thumbup:

Jel rade - rade, jel troše - troše, jel griješe - griješe, jel rade šta drugo osim što troše i griješe - ne rade.
Ali nema veze, bitan je dobar nijet ;-)
Sad je nova mantra, 'skontali su gdje su pogrijesili, i nece vise'... casna pionirska :skoljka:

Ko je reko, zeko reko :mrgreen:
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#58374 Re: FK Željezničar

Post by mali_milojica »

Evropa !!!
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24312
Joined: 26/08/2007 17:10

#58375 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

Nekada bi jedan, ili najviše dvojica pesimista, a vidi sada. Niko ne razmišlja pozitivno ... :mrgreen:
Post Reply