Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
Telemach
Posts: 15810
Joined: 13/10/2010 14:13

#51326 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

rodjeni_95 wrote:@Telemach

Budući da je Total TV pod vašim okriljem, molio bi ako mogu dobiti odgovor na pitanje koje sam poslao na e-mail adresu ([email protected]..) u vezi računa kojih nema.

Hvala.


*izvinjavam se forumaši zbog ometanja teme*
Zdravo rodjeni_95,
Zamolićemo Vas da nam u pp dostavite e-mail adresu s koje ste poslali mail, kako bismo zamolili kolege da provjere i na istu odgovore u najkraćem roku.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#51327 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by supercali »

Telemah imam pitanje za vas
U januaru potpisao ugovor na 2 godine 6 mjeseci stara cijena
Prosli mjesec dolazi puna cijena od 82,90 umjesto cca 57
Zvao call centar prijavio prosli mjesec nista nije rijeseno da bi ovaj mjesec dobio isto punu cijenu i dugovanje od 82,90
Ko je ovdje lud?
To hocete da zavrnete korisnika za 50 maraka koji ce vam godinu i po placati punu cijenu od 82,90 a presao sa 57?
User avatar
Telemach
Posts: 15810
Joined: 13/10/2010 14:13

#51328 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

supercali wrote:Telemah imam pitanje za vas
U januaru potpisao ugovor na 2 godine 6 mjeseci stara cijena
Prosli mjesec dolazi puna cijena od 82,90 umjesto cca 57
Zvao call centar prijavio prosli mjesec nista nije rijeseno da bi ovaj mjesec dobio isto punu cijenu i dugovanje od 82,90
Ko je ovdje lud?
To hocete da zavrnete korisnika za 50 maraka koji ce vam godinu i po placati punu cijenu od 82,90 a presao sa 57?

Zdravo supercali,
molimo Vas javite nam se u inbox.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#51329 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by supercali »

Prijavio sam to call centru nije tesko naci u zalbama ili kako se vec zove to kod vas
Nego sam to napisao cisto onako sta vi kazete na to jer ste rekli da je ovdje menadzment koji ima vece ovlasti od decka na telefonu koji samo radi svoj posao
User avatar
Telemach
Posts: 15810
Joined: 13/10/2010 14:13

#51330 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

supercali wrote:Prijavio sam to call centru nije tesko naci u zalbama ili kako se vec zove to kod vas
Nego sam to napisao cisto onako sta vi kazete na to jer ste rekli da je ovdje menadzment koji ima vece ovlasti od decka na telefonu koji samo radi svoj posao
Rado ćemo provjeriti sve što je potrebno i iskomunicirati s kolegama vezano za Vašu reklamaciju, neophodno je samo da nam dostavite korisničke podatke ili broj Ugovora na ovaj način.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#51331 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by agent_zero »

Dajte nam nove (kvalitetne) tv kanale, a ne ove gluposti od radio kanala, ko to još na televizoru sluša, pored radia i mobitela?

Ukinuli ste mini ultru i još neke dobre kanale, a ništa niste u zamjenu dali.

Zadnja dobra vijest su bile arene i otad ništa kvalitetno.
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10200
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#51332 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

agent_zero wrote:Dajte nam nove (kvalitetne) tv kanale, a ne ove gluposti od radio kanala, ko to još na televizoru sluša, pored radia i mobitela?

Ukinuli ste mini ultru i još neke dobre kanale, a ništa niste u zamjenu dali.

Zadnja dobra vijest su bile arene i otad ništa kvalitetno.
Nakon gasenja mini ultre , ubacili su NickJr.
Iznenađenje za najmlađe!

Popularni dječiji kanal Nick Jr. dostupan za sve korisnike Telemach analogne i digitalne televizije. Od sada kanal Nick Jr. možete promotivno pratiti u okviru D3 Start digitalnog paketa. Vaši najmlađi će na svim televizorima u kući moći da gledaju omiljene Nick Jr. likove kao što su “Dora istraživač”, “Patrolne šape”, “Shimmer i Shine”, “Blaze i čudovišne mašine” i mnoge druge tokom vrućih ljetnih dana.

Tokom promocije, kanal Nick Jr. će biti dostupan već u D3 Start paketu, na poziciji 145, dok ga na MMDS platformi možete gledati na poziciji 53. Također omiljeni sadržaj na navedenom kanalu možete vraćati unazad 72 h putem opcije "TV unazad 72 h" zbog koje propušteni crtić više neće predstavljati problem za vaše najmlađe.

Nick Junior je edukativni program za djecu predškolskog uzrasta. Program je je namijenjen za uzrast od 2 do 6 godina. Sinhronizovan je na naše govorno područje.
User avatar
Telemach
Posts: 15810
Joined: 13/10/2010 14:13

#51333 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

agent_zero wrote:Dajte nam nove (kvalitetne) tv kanale, a ne ove gluposti od radio kanala, ko to još na televizoru sluša, pored radia i mobitela?

Ukinuli ste mini ultru i još neke dobre kanale, a ništa niste u zamjenu dali.

Zadnja dobra vijest su bile arene i otad ništa kvalitetno.
Zdravo agente,
Molimo Vas da prijedloge šaljete na e-mail: [email protected]
User avatar
dembele
Posts: 2767
Joined: 19/06/2014 09:15

#51334 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by dembele »

Benq wrote:
agent_zero wrote:Dajte nam nove (kvalitetne) tv kanale, a ne ove gluposti od radio kanala, ko to još na televizoru sluša, pored radia i mobitela?

Ukinuli ste mini ultru i još neke dobre kanale, a ništa niste u zamjenu dali.

Zadnja dobra vijest su bile arene i otad ništa kvalitetno.
Nakon gasenja mini ultre , ubacili su NickJr.
Iznenađenje za najmlađe!

Popularni dječiji kanal Nick Jr. dostupan za sve korisnike Telemach analogne i digitalne televizije. Od sada kanal Nick Jr. možete promotivno pratiti u okviru D3 Start digitalnog paketa. Vaši najmlađi će na svim televizorima u kući moći da gledaju omiljene Nick Jr. likove kao što su “Dora istraživač”, “Patrolne šape”, “Shimmer i Shine”, “Blaze i čudovišne mašine” i mnoge druge tokom vrućih ljetnih dana.

Tokom promocije, kanal Nick Jr. će biti dostupan već u D3 Start paketu, na poziciji 145, dok ga na MMDS platformi možete gledati na poziciji 53. Također omiljeni sadržaj na navedenom kanalu možete vraćati unazad 72 h putem opcije "TV unazad 72 h" zbog koje propušteni crtić više neće predstavljati problem za vaše najmlađe.

Nick Junior je edukativni program za djecu predškolskog uzrasta. Program je je namijenjen za uzrast od 2 do 6 godina. Sinhronizovan je na naše govorno područje.
Ovaj kanal su pretumbali iz osnovnog u start paket. Ima barem dvije godine kako je u ponudi Telemacha. Na analogiji stoji da je kanal novina.
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10200
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#51335 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

dembele wrote: Ovaj kanal su pretumbali iz osnovnog u start paket. Ima barem dvije godine kako je u ponudi Telemacha.
Moguce , ne gledam te kanale tako da ne znam :)
User avatar
dembele
Posts: 2767
Joined: 19/06/2014 09:15

#51336 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by dembele »

Benq wrote:
dembele wrote: Ovaj kanal su pretumbali iz osnovnog u start paket. Ima barem dvije godine kako je u ponudi Telemacha.
Moguce , ne gledam te kanale tako da ne znam :)
Tesko ga je i bilo primjetiti jer nije bio u nizu kanala sa crtanim filmovima.
Bio je negdje zavucen 30-tak mjesta dalje sa kanalima tipa Rai Uno, TV 5 France :)
User avatar
Telemach
Posts: 15810
Joined: 13/10/2010 14:13

#51337 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

dembele wrote:
Benq wrote:
agent_zero wrote:Dajte nam nove (kvalitetne) tv kanale, a ne ove gluposti od radio kanala, ko to još na televizoru sluša, pored radia i mobitela?

Ukinuli ste mini ultru i još neke dobre kanale, a ništa niste u zamjenu dali.

Zadnja dobra vijest su bile arene i otad ništa kvalitetno.
Nakon gasenja mini ultre , ubacili su NickJr.
Iznenađenje za najmlađe!

Popularni dječiji kanal Nick Jr. dostupan za sve korisnike Telemach analogne i digitalne televizije. Od sada kanal Nick Jr. možete promotivno pratiti u okviru D3 Start digitalnog paketa. Vaši najmlađi će na svim televizorima u kući moći da gledaju omiljene Nick Jr. likove kao što su “Dora istraživač”, “Patrolne šape”, “Shimmer i Shine”, “Blaze i čudovišne mašine” i mnoge druge tokom vrućih ljetnih dana.

Tokom promocije, kanal Nick Jr. će biti dostupan već u D3 Start paketu, na poziciji 145, dok ga na MMDS platformi možete gledati na poziciji 53. Također omiljeni sadržaj na navedenom kanalu možete vraćati unazad 72 h putem opcije "TV unazad 72 h" zbog koje propušteni crtić više neće predstavljati problem za vaše najmlađe.

Nick Junior je edukativni program za djecu predškolskog uzrasta. Program je je namijenjen za uzrast od 2 do 6 godina. Sinhronizovan je na naše govorno područje.
Ovaj kanal su pretumbali iz osnovnog u start paket. Ima barem dvije godine kako je u ponudi Telemacha. Na analogiji stoji da je kanal novina.
Zdravo dembele,
Kanal Nick Jr. je dostupan u analognoj shemi, D3 digitalnom Start paketu i i putem MMDS platforme. Također, sadržaj možete vraćati putem opcije 72h unazad.
User avatar
Radar71
Posts: 7296
Joined: 21/07/2010 15:43

#51338 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Radar71 »

Sve je to ok al nije dostojna zamjena za mini ultru
User avatar
diablobih
Posts: 8260
Joined: 28/12/2015 02:17

#51339 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by diablobih »

Kako nije ? Ima sve crtane koji su i popularni i koji nisu koliko ja znam...
User avatar
MTV
Posts: 14381
Joined: 21/08/2013 19:39

#51340 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by MTV »

Imat cete uskoro Mini TV (kanal za najmladje od Nove TV).
User avatar
MTV
Posts: 14381
Joined: 21/08/2013 19:39

#51341 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by MTV »

Benq wrote:
Moguce , ne gledam te kanale tako da ne znam :)
Logosoft ga je nedavno uvrstio a Telemach ga je imao nekoliko godina unazad.
Sta ce biti da nam je Benq neazuran :mrgreen:
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10200
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#51342 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

MTV wrote: Logosoft ga je nedavno uvrstio a Telemach ga je imao nekoliko godina unazad.
Sta ce biti da nam je Benq neazuran :mrgreen:
Ne gleda Benq crtane filmove :D , ja gledam mozda nekih 20ak kanala od svega sto imam.
kakaljin
Posts: 11705
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#51343 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakaljin »

Benq wrote:
MTV wrote: Logosoft ga je nedavno uvrstio a Telemach ga je imao nekoliko godina unazad.
Sta ce biti da nam je Benq neazuran :mrgreen:
Ne gleda Benq crtane filmove :D , ja gledam mozda nekih 20ak kanala od svega sto imam.
Bili volio da placas pretplatu samo na tih 20ak kanala koje gledas, a ne na ovih silnih oko 200 kanala, ovo mislim na sve operatere da naplacuju pretplatu po kanalu, sto bi mozda bilo bolje po korisnike, i vjerovatno bi time cak nele kanale izbacili iz ponude jer ih nebi niko htjeo.

Ja konkretno bi volio tako da imam i na telecomu i telemachu.
User avatar
Radar71
Posts: 7296
Joined: 21/07/2010 15:43

#51344 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Radar71 »

Ja bih volio da plaćam web kamere samo :ljulja:
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10200
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#51345 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

kakaljin wrote: Bili volio da placas pretplatu samo na tih 20ak kanala koje gledas, a ne na ovih silnih oko 200 kanala, ovo mislim na sve operatere da naplacuju pretplatu po kanalu, sto bi mozda bilo bolje po korisnike, i vjerovatno bi time cak nele kanale izbacili iz ponude jer ih nebi niko htjeo.

Ja konkretno bi volio tako da imam i na telecomu i telemachu.
Vidi ovako, ta opcija da placas samo kanale koje gledas nema nigdje , kod svih operatera imas odredjeni paket kanala i ako je u tom paketu samo jedan kanal koji te interesuje , ti ces placati citav paket, dakle ne odnosi se samo na operatere u BiH nego i sire.

Ako ja gledam 20 kanala , to ne znaci da moj brat ili moj otac ili majka gledaju to isto , oni npr gledaju kanale koje ja nikad nisam jer me njihov sadrzaj ne interesuje tako da nije moguce ni ponuditi tako nesto poput placanja kanala pojedinacno, nego kupis paket pa gledaj sta ti je volja, nekad ce se nesto naci i na kanalima koje nikad nisi gledao.
User avatar
Rugafet
Posts: 4731
Joined: 14/12/2015 17:52

#51346 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Rugafet »

Zašto račun na vrata moja ne dolazi još? Doboj East je u pitanju
User avatar
drug_profi
Posts: 50942
Joined: 16/07/2012 16:00

#51347 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by drug_profi »

Slabo ko pojedinačno gleda više od 20-tak kanala. I neće nikad tražiti izvan tih kanala zabavu. Mi svi zajedno u kuci vrtimo se na ukupno nekih 30-tak kanala. Ostale bezvezarije i ne gledamo, osim za Novu godinu kad pokusavamo pronaci nesto iole zabavno na toj jebenoj televiziji.
Ubjedljivo najdosadnija noc u godini na televiziji je novogodisnja noc.
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#51348 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by aditon »

ja sam pobornik također da nam uvedu izbor kanala koje ćemo pratiti i samim tim plaćati. To uopće nije teško uraditi, u sistemu ti čekiraju željene kanale i oni su otključani. samo je stvar koliko bi koji kanal koštao. Paketi se prave jer tako mogu više keša pružatelji usluga zgrnuti stoga i nije realno da nam daju takvu pogodnost..ja bi izabrao 15tak kanala i da su svaki po marku to bi me izišlo daleko jeftinije nego sad plaćam ovih 200, a gledam 15tak..niđe veze..
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10200
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#51349 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

aditon wrote:ja sam pobornik također da nam uvedu izbor kanala koje ćemo pratiti i samim tim plaćati. To uopće nije teško uraditi, u sistemu ti čekiraju željene kanale i oni su otključani. samo je stvar koliko bi koji kanal koštao. Paketi se prave jer tako mogu više keša pružatelji usluga zgrnuti stoga i nije realno da nam daju takvu pogodnost..ja bi izabrao 15tak kanala i da su svaki po marku to bi me izišlo daleko jeftinije nego sad plaćam ovih 200, a gledam 15tak..niđe veze..
Po toj racunici 15 kanala bi bilo 15KM a citav Prosireni paket je 10KM , ne racunam HBO i Cinestar Premiere paket.
Isto tako HD paket je 8KM i uzmes Start paket koji je 3KM izadje te opet jeftinije, 11KM. Ili HD paket + Osnovni 13KM.

To je kad bi uzimao usluge pojedinacno , a u paketima (duo , trio) je vec druga prica.
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#51350 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by aditon »

ja to gledam ovako, sad plaćam 63 KM samo zbog interneta, a internet u telemachu koliko košta, 20tak maraka...dakle oni 40 mi otpada na kablovsku. s 20 interneta i 15 KM za 15 kanala, to je 35. Imao bih što želim a sve u pola cijene.

edit: iskreno ne znam cijenu interneta u ovom momentu, već sam to napisao iz razloga što sam prilikom potpisa novog ugovora bio oslobođen plaćanja interneta u iznosu ovih 20tak maraka, pa sam plaćao nešto oko 40 maraka 6 mjeseci
Locked