Arsenal F.C.

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#51 Re: Arsenal F.C.

Post by shadow »

dzemmo wrote:
shadow wrote:zamolio bih:
-cikcangu/hidranta da se vise ne provaljuje,
-vas da ne ismijavate jedan meni drag klub i
-moderaciju da zatvori ovu zajebanciju

hvala :), go gunners! :)

izvinjavam se, obrisane zajebancije iz prvog posta
neka moderacija ucini ostalo..

pozdrav za sve navijace Arsenala
:)
i meni on i njegovi komentari idu na zivce isto koliko i vama tako da...no frx :wink:

@splinter
Pa hajmo ja i ti u Afriku da pokupimo te sto ce igrati za koru hljeba da ih dovedemo u FCS i udjemo u CL napokon. Ponijecemo i crnog i bijelog brasna pa nek biraju kakve ce korice :-) :run:
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#52 Re: Arsenal F.C.

Post by mrtva kokoš »

GangEvil wrote:
Splinter wrote:arsenal il ti ga trgovci robljem,pokupuju djecake iz afrike koji bi igrali za koru hljeba..onome wengeru treba oduzeti licencu trenera i strpati ga u gumeni zatvor,taj je covjek toliko poguban za fudbal.u onome klubu jedino vrijedi fabregas ali ni on nije njihov zna se ci je DNK u njemu,Laporta je to nedavno sam rekao.uskoro Fabregas u Barcu prelazi i onda ce se boriti za ulazak u euro ligu a sve ostalo je ravno snu... :D

A tebe treba strpati u kameni zatvor, oduzeti ti licencu da iznosis svoje gluposti javno na forumima i da imas u zatvoru svaki dan koru hljeba......
sta kazes mene treba strpati u yabba dabba duuuu zatvor niko nije kriv sto si ti glup i ne kontas svrhu posta i same teme.ne skaci pred rudu,i nemoj da previse licno primas,steti kako tebi tako i tvom srcu spucat ce te frazz pa cu ja biti kriv... 8-)

http://www.sarajevo-x.com/forum/posting ... &p=2836787 ovo je dovoljno,nadam se da ces sada moci skontati posto vidim da nisi u toku... :skoljka:
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#53 Re: Arsenal F.C.

Post by mrtva kokoš »

shadow wrote:
dzemmo wrote:
shadow wrote:zamolio bih:
-cikcangu/hidranta da se vise ne provaljuje,
-vas da ne ismijavate jedan meni drag klub i
-moderaciju da zatvori ovu zajebanciju

hvala :), go gunners! :)

izvinjavam se, obrisane zajebancije iz prvog posta
neka moderacija ucini ostalo..

pozdrav za sve navijace Arsenala
:)
i meni on i njegovi komentari idu na zivce isto koliko i vama tako da...no frx :wink:

@splinter
Pa hajmo ja i ti u Afriku da pokupimo te sto ce igrati za koru hljeba da ih dovedemo u FCS i udjemo u CL napokon. Ponijecemo i crnog i bijelog brasna pa nek biraju kakve ce korice :-) :run:
heheh ma bolje da ponesemo onih polubjelih,ima svakome da ugodimo.mozemo skupa ali sa razlicitom namjerom ti za sarajevo a ja cu za zelju :-D :-D

posto vidim ovdje ima nekih koji ne kontaju zajebanciju bolje da mi odmah krenemo... :-) :run:
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#54 Re: Arsenal F.C.

Post by Baltazar_khan »

Image

:D
mirzanek
Posts: 30
Joined: 15/07/2009 16:52

#55 Re: Arsenal F.C.

Post by mirzanek »

Splinter wrote:arsenal il ti ga trgovci robljem,pokupuju djecake iz afrike koji bi igrali za koru hljeba..onome wengeru treba oduzeti licencu trenera i strpati ga u gumeni zatvor,taj je covjek toliko poguban za fudbal.u onome klubu jedino vrijedi fabregas ali ni on nije njihov zna se ci je DNK u njemu,Laporta je to nedavno sam rekao.uskoro Fabregas u Barcu prelazi i onda ce se boriti za ulazak u euro ligu a sve ostalo je ravno snu... :D
Ti definitivno nemaš pojma o fudbalu.Arsenal i ako možda nije najtrofejniji klub u engleskoj,meni je najdraži,i navijat ću za njega i ako budu igrali za njega najveći debili.Pričate nešto o liverpulu kako je najtrofejniji,a zadnju titulu osvojili kad sam se ja rodio.Arsenal je najbolji klub
User avatar
bato99
Posts: 1946
Joined: 30/04/2008 15:04
Location: starMO
Contact:

#56 Re: Arsenal F.C.

Post by bato99 »

Splinter wrote:arsenal il ti ga trgovci robljem,pokupuju djecake iz afrike koji bi igrali za koru hljeba..onome wengeru treba oduzeti licencu trenera i strpati ga u gumeni zatvor,taj je covjek toliko poguban za fudbal.u onome klubu jedino vrijedi fabregas ali ni on nije njihov zna se ci je DNK u njemu,Laporta je to nedavno sam rekao.uskoro Fabregas u Barcu prelazi i onda ce se boriti za ulazak u euro ligu a sve ostalo je ravno snu... :D
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
Sezam
Posts: 3412
Joined: 03/08/2006 20:30

#57 Re: Arsenal F.C.

Post by Sezam »

Najbolji ili ne, ja navijam za Arsenal...svi ostali BH simpatizeri Topnika, posjetite

http://www.arsenal-bih.com

ako vec niste 8)
User avatar
alijagoro
Posts: 3419
Joined: 06/03/2008 18:02

#58 Re: Arsenal F.C.

Post by alijagoro »

shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#59 Re: Arsenal F.C.

Post by shadow »

alijagoro wrote:http://www.youtube.com/watch?v=WHA8P7G_y3Q malo majstorija Nasrija :thumbup:
Ma vala i nisam nesto previse lud za njegovom igrom. Kad je tek dosao ocekivalo se da opravda epitet pojacanja, cijelu sezonu su navijaci to cekali i nisu docekali. Samir je igrac malo iznad prosjeka, previse bojazljiv za EPL. Uglavnom nista posebno kao npr. Arshavin koji je pojacanje u pravom smislu rijeci bez obzira na svoje godine...
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45632
Joined: 29/12/2005 01:20

#60 Re: Arsenal F.C.

Post by jeza u ledja »

Samir Nasri slomio nogu na treningu.

Opet Arsenalov igrac lomi nogu... :-)
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#61 Re: Arsenal F.C.

Post by shadow »

Polomio ga Diaby :x . Jos samo da polomi Denilsona i Songa i ima osigurano mjesto u prvom timu. Rosicky ce svakako naci nacina da polomi sam sebe. :-) Kad u Arsenalu kazu da ce biti van terena 2-3 mjeseca to znaci najmanje 6-7. On svakako nije igrac kojeg bi ja stavio u prvih 11 ali zbog svih povreda koje prate ovu ekipu zadnje dvije godine, svaki igrac pa tako i Nasri je izuzetno vazan. Nista, sad Wenger brzo mora nesto kupiti a ko da gledam naci ce neki izgovor. Svakako je borba za 4. mjesto postala tradicija. :-) :-x
User avatar
hidrant
Posts: 857
Joined: 24/05/2009 00:29
Location: Engleska 5:1 Pokrajina Hrvatska+Brazilac

#62 Re: Arsenal F.C.

Post by hidrant »

Diaby je lud.
Prosto je nevjerovatno sta taj "covjek" radi.
Nedostajat ce nam Nasri, ali moze se to pokriti tri mjeseca samo da ne bude jos povreda.
Naravno da je taj zadni vezni neophodan, ali prosto je nevjerovatno koliko je Wenger tvrdoglav.

In Wenger we trust!
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45632
Joined: 29/12/2005 01:20

#63 Re: Arsenal F.C.

Post by jeza u ledja »

:lol: :lol:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45734
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#64 Re: Arsenal F.C.

Post by Chmoljo »




:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#65 Re: Arsenal F.C.

Post by burek_in_space »

hidrant wrote:Diaby je lud.
Prosto je nevjerovatno sta taj "covjek" radi.
Nedostajat ce nam Nasri, ali moze se to pokriti tri mjeseca samo da ne bude jos povreda.
Naravno da je taj zadni vezni neophodan, ali prosto je nevjerovatno koliko je Wenger tvrdoglav.

In Wenger we trust!
Majstore,dobrodoshao nazad! :D
User avatar
hidrant
Posts: 857
Joined: 24/05/2009 00:29
Location: Engleska 5:1 Pokrajina Hrvatska+Brazilac

#66 Re: Arsenal F.C.

Post by hidrant »

burek_in_space wrote:
Majstore,dobrodoshao nazad! :D
Bolje Vas nasao, kolega! 8-)

Samo da obavjestim raju da sam bio banovan zato sto sam rekao da Dzeko nije najbolji igrac u Univerzumu!

Nek se zna istina!
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#67 Re: Arsenal F.C.

Post by mrtva kokoš »

He`s back!! :D

@kakavdanakneiskustvu dobro ti rece da nas dijele minute, ew ga sad opet idemo iz pocetka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

@cikcanga pa normalno da nije ew ja te podrzajem u toj tvojoj izjavi pa makar i mene banovali :D ali jes u 100 najboljih i to je nesto .. :-D :-D
User avatar
Zwanziger
Posts: 564
Joined: 21/02/2008 11:55

#68 Re: Arsenal F.C.

Post by Zwanziger »

hidrant wrote:
burek_in_space wrote:
Majstore,dobrodoshao nazad! :D
Bolje Vas nasao, kolega! 8-)

Samo da obavjestim raju da sam bio banovan zato sto sam rekao da Dzeko nije najbolji igrac u Univerzumu!

Nek se zna istina!
Ne lazi, nije te stid javno lagati. Jos nameces neku svoju istinu. Ja bih te sad opet poslao u banovice jer se nisi opametio.
User avatar
hidrant
Posts: 857
Joined: 24/05/2009 00:29
Location: Engleska 5:1 Pokrajina Hrvatska+Brazilac

#69 Re: Arsenal F.C.

Post by hidrant »

Zwanziger wrote: Ne lazi, nije te stid javno lagati. Jos nameces neku svoju istinu. Ja bih te sad opet poslao u banovice jer se nisi opametio.
Moram braniti svoju licnost.
Evo.
pape wrote:
hidrant wrote: Dzeki je potreban transfer u EPL, ako zeli da postane igrac.
Transferisan si na 2 hefte u sestoligasha iz Banovica, .... da malo odmoris od spamanja svake teme koje se dohvatis.
Odmori malo i skuliraj, ... ako zelis da postanes igrac prve SAX lige.
[/quote]



Da se drzimo malo teme.

Volio bih vidjeti Huntera u Arsenalu.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45734
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#70 Re: Arsenal F.C.

Post by Chmoljo »

hidrant wrote:
Zwanziger wrote: Ne lazi, nije te stid javno lagati. Jos nameces neku svoju istinu. Ja bih te sad opet poslao u banovice jer se nisi opametio.
Moram braniti svoju licnost.
Evo.
pape wrote:
hidrant wrote: Dzeki je potreban transfer u EPL, ako zeli da postane igrac.
Transferisan si na 2 hefte u sestoligasha iz Banovica, .... da malo odmoris od spamanja svake teme koje se dohvatis.
Odmori malo i skuliraj, ... ako zelis da postanes igrac prve SAX lige.
nije nego zbog vrijeđanja zeničana, nismo mi kratke pameti, samo se ti voliš malo praviti lud ;-)
User avatar
zalizani
Posts: 2367
Joined: 07/05/2008 22:18

#71 Re: Arsenal F.C.

Post by zalizani »

Ovo quotanje odluka moderatora ti nece dobra donjeti. U svakom slucaju budi oprezan, i odlucan do kraja :D . Vidim vracas se u velikom stilu - pravobranioc engleskog stila i Wangerovih metoda. :-D
Samo naprijed, tvoji postovi su nadahnuce za stotine mladih citalaca.
User avatar
hidrant
Posts: 857
Joined: 24/05/2009 00:29
Location: Engleska 5:1 Pokrajina Hrvatska+Brazilac

#72 Re: Arsenal F.C.

Post by hidrant »

Nema ni Eduarda dva mjeseca.
Sad moraju kupiti napadaca.
Predlazem Huntera.

Come on Arsenal!
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#73 Re: Arsenal F.C.

Post by burek_in_space »

hidrant wrote:Nema ni Eduarda dva mjeseca.
Sad moraju kupiti napadaca.
Predlazem Huntera.

Come on Arsenal!
Josh jedna sezona za otpisati odmah u startu... :(
User avatar
hidrant
Posts: 857
Joined: 24/05/2009 00:29
Location: Engleska 5:1 Pokrajina Hrvatska+Brazilac

#74 Re: Arsenal F.C.

Post by hidrant »

burek_in_space wrote:
hidrant wrote:Nema ni Eduarda dva mjeseca.
Sad moraju kupiti napadaca.
Predlazem Huntera.

Come on Arsenal!
Josh jedna sezona za otpisati odmah u startu... :(
Burece,

Keep the faith!

Vjerujem da ce nas Wenger iznenaditi kupovinom Huntera jer se ne govori vise o njegovom transferu u Stutgart.
Nebi bilo lose kad bi dosao u paketu da M.Diarrom iz Reala, mada bi dobar bio i Cana.

In Wenger we trust!

@kakavdanakneiskustvu

Eno gore sam dokazao.
Moram se malo primiriti po tom pitanju da ne bih letio.

Hej modeatori, Dzeko nije fudbalor.On je Uberfussballspieler. :thumbup:

Big up!
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55932
Joined: 15/12/2008 16:53

#75 Re: Arsenal F.C.

Post by ultima_palabra »

hidrant wrote:Vjerujem da ce nas Wenger iznenaditi kupovinom Huntera jer se ne govori vise o njegovom transferu u Stutgart.
Nebi bilo lose kad bi dosao u paketu da M.Diarrom iz Reala, mada bi dobar bio i Cana.
A kako je Arsenal najbolji na svijetu ako se zadovoljava igračima kojih se Madrid želi riješiti? ;-)
P.S. Zeza mala, I like Gunners 8)
Post Reply