TENIS

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
KIA
Posts: 547
Joined: 03/10/2008 19:46
Location: Beograd

#51 Re: TENIS

Post by KIA »

U Beogradu vec pocheo prvi Serbian Open ;

Na terenima na Dorcolu igra dosta tenisera iz Srbije i Hrvatske ( medju ostalima ) , a na zalost ni jedan iz BiH i ostalih republika bivshe SFRJ ...
cevapcinica
Posts: 563
Joined: 20/01/2009 19:20

#52 Re: TENIS

Post by cevapcinica »

KIA wrote:Djokovic prvi finalista Rima 8-)

Shto jes jes , kisha je definitivno pomogla Novaku da udje u igru , ali to nije opravdanje za Federera 8-)

Dakle , ocekujemo drugo finale na shljaci : Djokovic - Nadal
Vecinom dobra igra, zanimljiva za nas gledaoce. Ocekivao sam da ce Federer pobijediti nakon onakvog prvog seta ali izgleda da trenutno nema dovoljno koncentracije za cijeli mec. Ako ovako nastavi mozda ce se spremati samo za GS turnire. Kisa, eh kisa. Bitno je da ce Roland-Garros najverovatnije biti jako zanimljiv. Federer se polako vraca u formu, Murray je dobar, Dokovic nikad bolji, Nadal jos uvijek ima snage...
mmostar
Posts: 518
Joined: 14/01/2009 13:51

#53 Re: TENIS

Post by mmostar »

KIA wrote:U Beogradu vec pocheo prvi Serbian Open ;

Na terenima na Dorcolu igra dosta tenisera iz Srbije i Hrvatske ( medju ostalima ) , a na zalost ni jedan iz BiH i ostalih republika bivshe SFRJ ...
Šteta za malog Bašića.Ne mogu da vjerujem da nije pozvan????
User avatar
KIA
Posts: 547
Joined: 03/10/2008 19:46
Location: Beograd

#54 Re: TENIS

Post by KIA »

Nadam se da svi gledate borbu Rafe i Noleta u Rimu i da se divite ;

Na zalost , Nole gubi , ali mislim da je ovo neshto najvishe shto jedan teniser moze uraditi protiv Rafe na njegovoj podlozi ...........

Svaka chast obojici ...........
oscar
Posts: 18
Joined: 01/05/2009 16:30

#55 Re: TENIS

Post by oscar »

Kao da je nekog briga?! Mogu samo reci da mi je taj momak bas onako antipatican... Ruzan ko grob! A ni igra mu nije nista posebno, tako da nikad nece biti medju velikim igracima!
oscar
Posts: 18
Joined: 01/05/2009 16:30

#56 Re: TENIS

Post by oscar »

Btw, sta jedan TVOR iz Beograda trazi na ovom forumu?
User avatar
KIA
Posts: 547
Joined: 03/10/2008 19:46
Location: Beograd

#57 Re: TENIS

Post by KIA »

oscar wrote:Kao da je nekog briga?! Mogu samo reci da mi je taj momak bas onako antipatican... Ruzan ko grob! A ni igra mu nije nista posebno, tako da nikad nece biti medju velikim igracima!
Kretenu , tema je " Tenis " i koga briga shta ti mislish ko je lep , a ko nije lep ...

Nole je vec Grand Slam shampion i cetvorostruki Masters shampion , veliki igrach , za tvoju informaciju ..........
User avatar
KIA
Posts: 547
Joined: 03/10/2008 19:46
Location: Beograd

#58 Re: TENIS

Post by KIA »

oscar wrote:Btw, sta jedan TVOR iz Beograda trazi na ovom forumu?
TVOR-ica iz Beograda zeli da je poljubish u dupe , ako nemash nista protiv ...
cevapcinica
Posts: 563
Joined: 20/01/2009 19:20

#59 Re: TENIS

Post by cevapcinica »

KIA wrote:Nadam se da svi gledate borbu Rafe i Noleta u Rimu i da se divite ;

Na zalost , Nole gubi , ali mislim da je ovo neshto najvishe shto jedan teniser moze uraditi protiv Rafe na njegovoj podlozi ...........

Svaka chast obojici ...........
Fina igra obojice. Izgleda da Nadal vise nije brz kao prije takod da ce RG sa tri dobijena seta biti dobar test za njega i pokazalo da li polako gubi na snazi.

Vezano za Dokovica, bas me zanima kako ce seljacine i primitivci na B92 forumu sada komentarisati rezultat meca. Sta se tamo napise je stvarno odlika tipicnog balkanskog primitivizma. Ljudi vise pisu o osobama nego o igracima. Najgore je kada radi ciste ljubomore i neobjasnjive gluposti pocnu ogovarati Federera i druge protivnike njihovih "otadzbinskih pulena" i pocnu govoriti kako je neko od igraca ruzan (ljepota je stvarno bitna odlika za tenisere i ostale sportiste, nesimpatican (izgleda da su sreli svakoga sa ATP liste) ili sebican (sigurno licno poznaju doticnog tenisera/teniserku). Takode mijenjaju "stranu" kao politicari "boju dresa".

Danas "lepi, smireni i lepo odgojeni Nole" slomi reket! Kako se to moglo desiti?! On, tako miran i fino odgojen u poredenju sa Federerom. Ima da se car Lazar okrene u grobu. Jos slabic nije uspio iz prvog pokusaja. Za neke od "ondasnjih" idiota je to sigurno smak svijeta.

Kako ljudi ne mogu posmatrati sport samo radi sporta, za mene ce uvijek biti misterija. Nije da je meni lose, fino se nasmijem, ali je stvarno zalosno.
oscar
Posts: 18
Joined: 01/05/2009 16:30

#60 Re: TENIS

Post by oscar »

KIA wrote:
oscar wrote:Btw, sta jedan TVOR iz Beograda trazi na ovom forumu?
TVOR-ica iz Beograda zeli da je poljubish u dupe , ako nemash nista protiv ...
Neka ti mama ljubi dupe, chetnikuso smrdljiva!
sa2101
Posts: 235
Joined: 04/11/2006 11:48
Location: sarajevo

#61 Re: TENIS

Post by sa2101 »

ja se sve nesto nadam da bi Fedex mogao da uzme Roland Garros, zaista bi mi bilo drago kada bi ga osvojio, ali tesko ce pored Nadal pa i Djokovica, jos kada uzmem u obzir kako igra protiv Murraya... :roll: :roll: al' eto ljudski je nadati se :D
cevapcinica
Posts: 563
Joined: 20/01/2009 19:20

#62 Re: TENIS

Post by cevapcinica »

sa2101 wrote:ja se sve nesto nadam da bi Fedex mogao da uzme Roland Garros, zaista bi mi bilo drago kada bi ga osvojio, ali tesko ce pored Nadal pa i Djokovica, jos kada uzmem u obzir kako igra protiv Murraya... :roll: :roll: al' eto ljudski je nadati se :D
Nikad se ne zna. I ja se nadam da ce biti jedan od kandidata za titulu. Vecina teniskih strucnjaka kazu da je kod Federera u pitanju koncentracija. Sada je u boljoj fizickoj formi nego u isto doba prosle godine sto je sasvim normalno s obzirom da je tada prebolovao mononukleozu. Za Dokovica ce Roland-Garros biti veliki ispit sto se tice fizicke spreme. Turnir bi trebao biti jako zanimljiv.
sa2101
Posts: 235
Joined: 04/11/2006 11:48
Location: sarajevo

#63 Re: TENIS

Post by sa2101 »

cevapcinica wrote:
sa2101 wrote:ja se sve nesto nadam da bi Fedex mogao da uzme Roland Garros, zaista bi mi bilo drago kada bi ga osvojio, ali tesko ce pored Nadal pa i Djokovica, jos kada uzmem u obzir kako igra protiv Murraya... :roll: :roll: al' eto ljudski je nadati se :D
Nikad se ne zna. I ja se nadam da ce biti jedan od kandidata za titulu. Vecina teniskih strucnjaka kazu da je kod Federera u pitanju koncentracija. Sada je u boljoj fizickoj formi nego u isto doba prosle godine sto je sasvim normalno s obzirom da je tada prebolovao mononukleozu. Za Dokovica ce Roland-Garros biti veliki ispit sto se tice fizicke spreme. Turnir bi trebao biti jako zanimljiv.
pomalo je ironicno, za federera se uvijek mislilo da mu je najjaca strana ta mentalna snaga, ali u mecu protiv djokovica upravo ga je to izdalo. stari federer ne bi prokockao onakvo vodstvo. turnir bi, kao sto kazes, trebao biti zanimljiv, i federer polako podize formu. ali ako se bude susreo sa nadalom morace da promijeni neke stvari. u prijasnjim susretima protiv nadala nije imao neku jasnu taktiku, pokusavao je jednostavno da se nadigrava sa spancem, dok je nadal s druge strane znao tacno sta treba da radi da bi pobijedio. mozda i to pokazuje da federer treba da unajmi trenera ali mislim da najprije mora da rascisti neke stvari sam sa sobom i da otkloni tu mentalnu blokadu. ko zna, mozda nadal bude imao los dan :D
mmostar
Posts: 518
Joined: 14/01/2009 13:51

#64 Re: TENIS

Post by mmostar »

sa2101 wrote:ja se sve nesto nadam da bi Fedex mogao da uzme Roland Garros, zaista bi mi bilo drago kada bi ga osvojio, ali tesko ce pored Nadal pa i Djokovica, jos kada uzmem u obzir kako igra protiv Murraya... :roll: :roll: al' eto ljudski je nadati se :D
Što ti ga Roger uzme i moja će pokojna baba :lol: .Rafino je to još ove godine,a za dalje ćemo vidjeti.Wimbedonu je najbliži Novak u koliko ovako nastavi da igra.Ostaje da vidimo
cevapcinica
Posts: 563
Joined: 20/01/2009 19:20

#65 Re: TENIS

Post by cevapcinica »

mmostar wrote:
sa2101 wrote:ja se sve nesto nadam da bi Fedex mogao da uzme Roland Garros, zaista bi mi bilo drago kada bi ga osvojio, ali tesko ce pored Nadal pa i Djokovica, jos kada uzmem u obzir kako igra protiv Murraya... :roll: :roll: al' eto ljudski je nadati se :D
Što ti ga Roger uzme i moja će pokojna baba :lol: .Rafino je to još ove godine,a za dalje ćemo vidjeti.Wimbedonu je najbliži Novak u koliko ovako nastavi da igra.Ostaje da vidimo
Bas se nesto ne sjecam da je ikakva starija teniserka sa ovih podrucja bila toliko dobra. Vidjecemo kakvo ce vrijeme biti ove godine kada dode vrijeme za Wimbledon. Za Nadala se slazem.
Prosle godine podloga nije bila brza jer je bilo jako puno suncanih dana a gospoda nije navodnjavala terene pa je sve izgledalo kao sprzena prerija. :-)
Last edited by cevapcinica on 03/05/2009 22:54, edited 1 time in total.
cevapcinica
Posts: 563
Joined: 20/01/2009 19:20

#66 Re: TENIS

Post by cevapcinica »

sa2101 wrote:
cevapcinica wrote:
sa2101 wrote:ja se sve nesto nadam da bi Fedex mogao da uzme Roland Garros, zaista bi mi bilo drago kada bi ga osvojio, ali tesko ce pored Nadal pa i Djokovica, jos kada uzmem u obzir kako igra protiv Murraya... :roll: :roll: al' eto ljudski je nadati se :D
Nikad se ne zna. I ja se nadam da ce biti jedan od kandidata za titulu. Vecina teniskih strucnjaka kazu da je kod Federera u pitanju koncentracija. Sada je u boljoj fizickoj formi nego u isto doba prosle godine sto je sasvim normalno s obzirom da je tada prebolovao mononukleozu. Za Dokovica ce Roland-Garros biti veliki ispit sto se tice fizicke spreme. Turnir bi trebao biti jako zanimljiv.
pomalo je ironicno, za federera se uvijek mislilo da mu je najjaca strana ta mentalna snaga, ali u mecu protiv djokovica upravo ga je to izdalo. stari federer ne bi prokockao onakvo vodstvo. turnir bi, kao sto kazes, trebao biti zanimljiv, i federer polako podize formu. ali ako se bude susreo sa nadalom morace da promijeni neke stvari. u prijasnjim susretima protiv nadala nije imao neku jasnu taktiku, pokusavao je jednostavno da se nadigrava sa spancem, dok je nadal s druge strane znao tacno sta treba da radi da bi pobijedio. mozda i to pokazuje da federer treba da unajmi trenera ali mislim da najprije mora da rascisti neke stvari sam sa sobom i da otkloni tu mentalnu blokadu. ko zna, mozda nadal bude imao los dan :D
Ma ne radi se o nekoj klasicnoj blokadi vec najvjerovatnije o zasicenosti i nedostatku motivacije. Sada ce postati i tata. Jedino sto ga trenutno mozda zanima je da izjednaci i pretekne Samprasov rekord. Po emotivnoj reakciji u Australiji se vidjelo da mu je jako stalo da to postigne.
Last edited by cevapcinica on 07/06/2009 23:34, edited 1 time in total.
sa2101
Posts: 235
Joined: 04/11/2006 11:48
Location: sarajevo

#67 Re: TENIS

Post by sa2101 »

mmostar wrote:
sa2101 wrote:ja se sve nesto nadam da bi Fedex mogao da uzme Roland Garros, zaista bi mi bilo drago kada bi ga osvojio, ali tesko ce pored Nadal pa i Djokovica, jos kada uzmem u obzir kako igra protiv Murraya... :roll: :roll: al' eto ljudski je nadati se :D
Što ti ga Roger uzme i moja će pokojna baba :lol: .Rafino je to još ove godine,a za dalje ćemo vidjeti.Wimbedonu je najbliži Novak u koliko ovako nastavi da igra.Ostaje da vidimo
Never underestimate the heart of a champion :)
sa2101
Posts: 235
Joined: 04/11/2006 11:48
Location: sarajevo

#68 Re: TENIS

Post by sa2101 »

a vidis problem nedostatka motivacije je mogao biti tu prosle godine, ali federer je izgubio mnogo toga. smaknut je sa prve pozicije, ponizen u parizu, oduzet mu je i wimbledon, turnir do kojeg mu je najvise stalo, jos uvijek ima da dostigne i taj rekord samprasa, federer sada ima toliko toga za sto ce da se bori, posebno zbog cinjenice da su mnogi novinari i teniski fanovi jedva cekali da ga otpisu cim je poceo da gubi. kao sto rece, po njegovoj reakciji u australiji se moglo vidjeti koliko voli tenis, i koliko ga porazi bole. po mom skromnom misljenju, on je najbolji teniski igrac svih vremena, i nadam se da ce uspjeti da vrati one stare dane slave, zbog svega sto je dao ovom sportu.
User avatar
zimzelen
Posts: 577
Joined: 27/03/2008 09:22

#69 Re: TENIS

Post by zimzelen »

mmostar wrote:
sa2101 wrote:ja se sve nesto nadam da bi Fedex mogao da uzme Roland Garros, zaista bi mi bilo drago kada bi ga osvojio, ali tesko ce pored Nadal pa i Djokovica, jos kada uzmem u obzir kako igra protiv Murraya... :roll: :roll: al' eto ljudski je nadati se :D
Što ti ga Roger uzme i moja će pokojna baba :lol: .Rafino je to još ove godine,a za dalje ćemo vidjeti.Wimbedonu je najbliži Novak u koliko ovako nastavi da igra.Ostaje da vidimo[/quot
Pises kao prilicno neobavijesten covjek. Novak je najslabiji upravo na travi (pogledaj rezlutate pa onda komentiraj) tako da nema sanse dalje od QF. Federera vidim kao igraca kojeg vec otpisuju i da ce tada postati najopasniji. Nadam se njegovom trijumfu na Svetoj wimbledonskoj travi jer realno, gore mu Odvratni matador s Mallorce moze biti prijetnja, ako dodje do finala, jer, sada je uveden krov i ko zna hoce li se sta odraziti na brzinu odnosno sporosti podloge. Ljudi su mjerili, kazu da je teren sporiji snatno u odnosu na aprije pet godina kada je Fedex suvereno raznio sve protyivnike. Nadam se da ce Slampavom Skotu, Smotanom Djokici i Snagatoru s Mallorce, pokazati to ove godine. Desi li se to, US Open je ponovo u rukama najboljeg igraca svih vremena. Go, Roger, go.
cevapcinica
Posts: 563
Joined: 20/01/2009 19:20

#70 Re: TENIS

Post by cevapcinica »

sa2101 wrote:a vidis problem nedostatka motivacije je mogao biti tu prosle godine, ali federer je izgubio mnogo toga. smaknut je sa prve pozicije, ponizen u parizu, oduzet mu je i wimbledon, turnir do kojeg mu je najvise stalo, jos uvijek ima da dostigne i taj rekord samprasa, federer sada ima toliko toga za sto ce da se bori, posebno zbog cinjenice da su mnogi novinari i teniski fanovi jedva cekali da ga otpisu cim je poceo da gubi. kao sto rece, po njegovoj reakciji u australiji se moglo vidjeti koliko voli tenis, i koliko ga porazi bole. po mom skromnom misljenju, on je najbolji teniski igrac svih vremena, i nadam se da ce uspjeti da vrati one stare dane slave, zbog svega sto je dao ovom sportu.
Izgleda da si zaboravio da je prosle godine bio bolestan, i to ne malo. Mononukleoza nije bezazlena ni za "smrtnike" a kamoli za vrhunske sportiste.
cevapcinica
Posts: 563
Joined: 20/01/2009 19:20

#71 Re: TENIS

Post by cevapcinica »

zimzelen wrote: Pises kao prilicno neobavijesten covjek. Novak je najslabiji upravo na travi (pogledaj rezlutate pa onda komentiraj) tako da nema sanse dalje od QF. Federera vidim kao igraca kojeg vec otpisuju i da ce tada postati najopasniji. Nadam se njegovom trijumfu na Svetoj wimbledonskoj travi jer realno, gore mu Odvratni matador s Mallorce moze biti prijetnja, ako dodje do finala, jer, sada je uveden krov i ko zna hoce li se sta odraziti na brzinu odnosno sporosti podloge. Ljudi su mjerili, kazu da je teren sporiji snatno u odnosu na aprije pet godina kada je Fedex suvereno raznio sve protyivnike. Nadam se da ce Slampavom Skotu, Smotanom Djokici i Snagatoru s Mallorce, pokazati to ove godine. Desi li se to, US Open je ponovo u rukama najboljeg igraca svih vremena. Go, Roger, go.
Ma vidis sta rade sa svim podlogama, usporavaju da bi ugodili odredenim profilima igraca. Nadal se javno zalio kako mu tvrda podloga "ne odgovara" za njegova koljena. Ko je pitao teniske velikane prije njega? Nije Lendl trazio da zapale travu na Wimbledon:u a ni Sampras da zabetoniraju Roland-Garros. Po meni treba da bude velika razlika u brzini izmedu podloga jer je to jedna od drazi tenisa a ne kao sto je sada gdje sa promjenom podloga i loptica neprestano rade na usporavanju igre. Stvarno smijesno. Ne vole svi gledati poene koji traju do besvijesti ni slusati neprestano stenjanje po terenu.
User avatar
KIA
Posts: 547
Joined: 03/10/2008 19:46
Location: Beograd

#72 Re: TENIS

Post by KIA »

oscar wrote:
KIA wrote:
oscar wrote:Btw, sta jedan TVOR iz Beograda trazi na ovom forumu?
TVOR-ica iz Beograda zeli da je poljubish u dupe , ako nemash nista protiv ...
Neka ti mama ljubi dupe, chetnikuso smrdljiva!
Od*ebi u troskoku , primitivchino glupava !
User avatar
KIA
Posts: 547
Joined: 03/10/2008 19:46
Location: Beograd

#73 Re: TENIS

Post by KIA »

cevapcinica wrote:
Fina igra obojice. Izgleda da Nadal vise nije brz kao prije takod da ce RG sa tri dobijena seta biti dobar test za njega i pokazalo da li polako gubi na snazi.

Vezano za Dokovica, bas me zanima kako ce seljacine i primitivci na B92 forumu sada komentarisati rezultat meca. Sta se tamo napise je stvarno odlika tipicnog balkanskog primitivizma. Ljudi vise pisu o osobama nego o igracima. Najgore je kada radi ciste ljubomore i neobjasnjive gluposti pocnu ogovarati Federera i druge protivnike njihovih "otadzbinskih pulena" i pocnu govoriti kako je neko od igraca ruzan (ljepota je stvarno bitna odlika za tenisere i ostale sportiste, nesimpatican (izgleda da su sreli svakoga sa ATP liste) ili sebican (sigurno licno poznaju doticnog tenisera/teniserku). Takode mijenjaju "stranu" kao politicari "boju dresa".

Danas "lepi, smireni i lepo odgojeni Nole" slomi reket! Kako se to moglo desiti?! On, tako miran i fino odgojen u poredenju sa Federerom. Ima da se car Lazar okrene u grobu. Jos slabic nije uspio iz prvog pokusaja. Za neke od "ondasnjih" idiota je to sigurno smak svijeta.

Kako ljudi ne mogu posmatrati sport samo radi sporta, za mene ce uvijek biti misterija. Nije da je meni lose, fino se nasmijem, ali je stvarno zalosno.
Opet ti i ja presipamo iz shupljeg u prazno ........ Novak je i ranije lomio rekete , dobijao zvizduke i nije se nikada furao na nekakvo aristokratsko ponasanje i nikada nije davao neodmerene izjave i zabijao nos u tudja posla ......... ali ne vredi da vrtimo tu prichu o Fedexu u krug .........
:zzzz:

edit : meni je shto se tice tog lika finale AO kap koja je prelila cashu :-) ........ On cmizdri ko snajka , a Rafa mu se izvinjava shto ga je pobedio , pa na kraju i on zaplaka :lol: :lol: :lol:

SHOW program :D
User avatar
KIA
Posts: 547
Joined: 03/10/2008 19:46
Location: Beograd

#74 Re: TENIS

Post by KIA »

zimzelen wrote:
mmostar wrote:
sa2101 wrote:ja se sve nesto nadam da bi Fedex mogao da uzme Roland Garros, zaista bi mi bilo drago kada bi ga osvojio, ali tesko ce pored Nadal pa i Djokovica, jos kada uzmem u obzir kako igra protiv Murraya... :roll: :roll: al' eto ljudski je nadati se :D
Što ti ga Roger uzme i moja će pokojna baba :lol: .Rafino je to još ove godine,a za dalje ćemo vidjeti.Wimbedonu je najbliži Novak u koliko ovako nastavi da igra.Ostaje da vidimo[/quot
Pises kao prilicno neobavijesten covjek. Novak je najslabiji upravo na travi (pogledaj rezlutate pa onda komentiraj) tako da nema sanse dalje od QF. Federera vidim kao igraca kojeg vec otpisuju i da ce tada postati najopasniji. Nadam se njegovom trijumfu na Svetoj wimbledonskoj travi jer realno, gore mu Odvratni matador s Mallorce moze biti prijetnja, ako dodje do finala, jer, sada je uveden krov i ko zna hoce li se sta odraziti na brzinu odnosno sporosti podloge. Ljudi su mjerili, kazu da je teren sporiji snatno u odnosu na aprije pet godina kada je Fedex suvereno raznio sve protyivnike. Nadam se da ce Slampavom Skotu, Smotanom Djokici i Snagatoru s Mallorce, pokazati to ove godine. Desi li se to, US Open je ponovo u rukama najboljeg igraca svih vremena. Go, Roger, go.
Vrlo zanimljivo zapazanje ;
Jedini Novakov kiks na Wimbledonu je proslogodishnji nastup , ispao je u II kolu ;

Prethodni nastup na travi je bio pred Wimbledon na London Queen's Clubu , gde je doshao do finala , a u finalu je porazen upravo od shampiona Wimbledona Rafaela Nadala rezultatom 7:6 7:5 ;

2007 godine Nole je igrao SF Wimbledona , kada je presao mech Nadalu nakon dobijenog I seta zbog krvavih zuljeva na nogama ; Sreca pa mu je kamera krupno zumirala noge kad je pozvao lekara , pa mu nije trebalo neko specijalno opravdanje za predaju ......... U tom trenutku je bio sigurno bolji igrac od Nadala na brzim podlogama , pa je lako mogao i do finala sa Federerom .......
User avatar
KIA
Posts: 547
Joined: 03/10/2008 19:46
Location: Beograd

#75 Re: TENIS

Post by KIA »

cevapcinica wrote:
Ma vidis sta rade sa svim podlogama, usporavaju da bi ugodili odredenim profilima igraca. Nadal se javno zalio kako mu tvrda podloga "ne odgovara" za njegova koljena. Ko je pitao teniske velikane prije njega? Nije Lendl trazio da zapale travu na Wimbledon:u a ni Sampras da zabetoniraju Roland-Garros. Po meni treba da bude velika razlika u brzini izmedu podloga jer je to jedna od drazi tenisa a ne kao sto je sada gdje sa promjenom podloga i loptica neprestano rade na usporavanju igre. Stvarno smijesno. Ne vole svi gledati poene koji traju do besvijesti ni slusati neprestano stenjanje po terenu.
Verujem da su jedina gora stvar od toga neprekidni " as udarci " ili trcanje na mrezu posle servisa :lol:
Post Reply