"Veza bez obaveza"

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
basta sljezove boje
Posts: 3623
Joined: 16/03/2007 14:54

#51

Post by basta sljezove boje »

debela wrote:
jaba wrote:Ne brini se. Ona to inace neradi. Prijedlog o takvoj vezi je dosao vise sa njene strane. Ona je htjela samnom hodat a ja to nisam htjeo jer nije tip karaktera koji ja trazim. A i ja nisam toliki gad da to iskoristim.Od mene ce imati vjernost ali cim utvrdim vezu sa nekom osobom koju mislim da je za zivota ta veza se prekida i nastavlja se kao prijateljstvo. :)
izvini, oprosti ali mi je tvoja inteligencija upitna ako ne vidis cemu ta, nazovi, veza vodi.
nije fer prema njoj da se upustas u to jer joj podgrijavas nadu, a s druge strane taj odnos moze kasnije postati zestok problem kad ti odlucis da prekines.
ona konta da ce ga uvatiti na seks, a on konta da mu je i to bolje nego Desanka Sakic ili da ide po javnim kucama :roll:
Zhaba
Posts: 4160
Joined: 18/11/2006 23:24

#52

Post by Zhaba »

basta sljezove boje wrote:
debela wrote:
jaba wrote:Ne brini se. Ona to inace neradi. Prijedlog o takvoj vezi je dosao vise sa njene strane. Ona je htjela samnom hodat a ja to nisam htjeo jer nije tip karaktera koji ja trazim. A i ja nisam toliki gad da to iskoristim.Od mene ce imati vjernost ali cim utvrdim vezu sa nekom osobom koju mislim da je za zivota ta veza se prekida i nastavlja se kao prijateljstvo. :)
izvini, oprosti ali mi je tvoja inteligencija upitna ako ne vidis cemu ta, nazovi, veza vodi.
nije fer prema njoj da se upustas u to jer joj podgrijavas nadu, a s druge strane taj odnos moze kasnije postati zestok problem kad ti odlucis da prekines.
ona konta da ce ga uvatiti na seks, a on konta da mu je i to bolje nego Desanka Sakic ili da ide po javnim kucama :roll:
:lol: :lol: :lol:
User avatar
karabaja-x
Posts: 2051
Joined: 02/02/2007 04:54
Location: mangala mangala (ako ste a big fish in a small pond, morate adoptirat a low key profile)

#53

Post by karabaja-x »

jarane, ako je dobra ,samo je opleti, jer kajaces se, il ovako il onako
papahet
Posts: 26
Joined: 20/04/2007 12:40
Location: Bulevar
Contact:

#54

Post by papahet »

Ma deri misko, jer ako nec ti, je...t ce je neko drugi!
User avatar
jaba
Posts: 307
Joined: 03/03/2007 14:39
Location: grad izmedju dvije rijeke na ravnici u zemlji oblika srca

#55

Post by jaba »

basta sljezove boje wrote:
debela wrote:
jaba wrote:Ne brini se. Ona to inace neradi. Prijedlog o takvoj vezi je dosao vise sa njene strane. Ona je htjela samnom hodat a ja to nisam htjeo jer nije tip karaktera koji ja trazim. A i ja nisam toliki gad da to iskoristim.Od mene ce imati vjernost ali cim utvrdim vezu sa nekom osobom koju mislim da je za zivota ta veza se prekida i nastavlja se kao prijateljstvo. :)
izvini, oprosti ali mi je tvoja inteligencija upitna ako ne vidis cemu ta, nazovi, veza vodi.
nije fer prema njoj da se upustas u to jer joj podgrijavas nadu, a s druge strane taj odnos moze kasnije postati zestok problem kad ti odlucis da prekines.
ona konta da ce ga uvatiti na seks, a on konta da mu je i to bolje nego Desanka Sakic ili da ide po javnim kucama :roll:
Kako dode brate do ovakvog nicka :?. Nema kod nas u okolini javnih kuca a neradi se o desanki sakic nego njenoj sestri ljevanki :oops: :oops: :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#56

Post by tech10 »

papahet wrote:Ma deri misko, jer ako nec ti, je...t ce je neko drugi!
Joj vama samo jedno na pameti: oderi, opleti i slicne banalije. A gdje su tu emocije, predigre, predkvalifikacije, kvalifikacije, liga prvaka, njeznost, shaputanje, mazenje, a vi samo rokaj. Ne ide to tako. Pa zene su kompleksna stvorenja :lol:
O.o
Posts: 226
Joined: 06/06/2007 13:42

#57

Post by O.o »

Sve dok ne bude (a ono SASVIM slucajno)

"Zoka, ja sam trudna..."

Hajd sta ima veze, onda cemo imat novu temu ... :lol:
basta sljezove boje
Posts: 3623
Joined: 16/03/2007 14:54

#58

Post by basta sljezove boje »

O.o wrote:Sve dok ne bude (a ono SASVIM slucajno)

"Zoka, ja sam trudna..."

Hajd sta ima veze, onda cemo imat novu temu ... :lol:
situacija je takva da neko ovdje mora nekoga iskoristiti, ili on nju seksualno, ili ona njega materijalno. Razumijem da je on polaskan sa ovakvom ponudom, ali ne konta da se iza toga krije lukava strategija. Sto se nje tice, malo sam skepticna. Da je tako dobra sigurno ne bi davala ovakve "nemoralne" ponude :lol:
bengin
Posts: 96
Joined: 26/04/2007 14:15

#59

Post by bengin »

O.o wrote:Sve dok ne bude (a ono SASVIM slucajno)

"Zoka, ja sam trudna..."

Hajd sta ima veze, onda cemo imat novu temu ... :lol:
"........a to si bio tiiiiii........" :D
papahet
Posts: 26
Joined: 20/04/2007 12:40
Location: Bulevar
Contact:

#60

Post by papahet »

tech10 wrote:
papahet wrote:Ma deri misko, jer ako nec ti, je...t ce je neko drugi!
Joj vama samo jedno na pameti: oderi, opleti i slicne banalije. A gdje su tu emocije, predigre, predkvalifikacije, kvalifikacije, liga prvaka, njeznost, shaputanje, mazenje, a vi samo rokaj. Ne ide to tako. Pa zene su kompleksna stvorenja :lol:
Ja sam vec u ligi prvaka, tako da predkvalifikacije nisu potrebne... :-D
User avatar
niskoprofilni
Posts: 344
Joined: 17/12/2006 04:12
Location: Canada

#61

Post by niskoprofilni »

jaba wrote:Kako dode brate do ovakvog nicka :?. Nema kod nas u okolini javnih kuca a neradi se o desanki sakic nego njenoj sestri ljevanki :oops: :oops: :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Samo da te nadopunim, to su: Desanka Sakic i Rukija Ljevakovic :D
User avatar
Phia
Posts: 1438
Joined: 01/12/2006 00:33
Location: Sarajevo
Contact:

#62

Post by Phia »

Ona definitivno misli da će te kroz to dobiti za pravu vezu.Vjerovatno ide logikom: kad me bolje upozna zavoljeće me.A i donekle je u pravu.Ti ako pristaneš i zagrizeš udicu teško ćeš se izvući.Ali eto ako si toliko zagorio pa ti svejedno s kim ćeš zadovoljiti svoj nagon..samo je činjenica da sve ima svoje posljedice i nema neobaveznih stvari.. :roll:
User avatar
jaba
Posts: 307
Joined: 03/03/2007 14:39
Location: grad izmedju dvije rijeke na ravnici u zemlji oblika srca

#63

Post by jaba »

niskoprofilni wrote:
jaba wrote:Kako dode brate do ovakvog nicka :?. Nema kod nas u okolini javnih kuca a neradi se o desanki sakic nego njenoj sestri ljevanki :oops: :oops: :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Samo da te nadopunim, to su: Desanka Sakic i Rukija Ljevakovic :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#64

Post by tech10 »

papahet wrote: Ja sam vec u ligi prvaka, tako da predkvalifikacije nisu potrebne... :-D
Koliko sam ja shvatio Anais i ostale Amazonke ovdje nema direknog plasmana, moras proci kroz kvalifikacioni ciklus. :D
User avatar
jaba
Posts: 307
Joined: 03/03/2007 14:39
Location: grad izmedju dvije rijeke na ravnici u zemlji oblika srca

#65

Post by jaba »

Dena wrote:Ja kad sam vidjela temu kontala cura je otvorila, pa se konta, kad ono tip :? Ma ne znam sta razmisljas? Svaki drugi tip to jedva docekao! :D
Ne razmisljam.To kod mene ide bez pardona. Ja znam dobro sebe. Sto se tice osjecaja mogu za neku osobu biti spreman i umrijeti ako je toga vrijedna ali isto tako mogu biti hladan ko kamen prema toj istoj osobi. Ja mislim da je to moja Arapska strana :? . Htjeo sam cuti iskustva drugih ali izgleda niko od ostalih nije tako nesto dozivio :roll: pa da isprica svoju pricu :roll:
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#66

Post by zena21 »

mozda su dozivjeli, ali ne zele to da iznose na forumu... mozda savjeti koje su davali su iz licnog iskustva :wink:
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#67

Post by tech10 »

Uvijek slusaj starije. :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#68

Post by zena21 »

tech10 wrote:Uvijek slusaj starije. :D
kaces ti poceti slusati :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#69 Re: "Veza bez obaveza"

Post by anais_nin »

jaba wrote:Imam sansu da stupim u tz. "Vezu bez obaveza" pa me interesuje Sta Vi mislite o tome? Kakva iskustva i dozivljaje imate?
ja mislim da je najbitnije pitanje ovde jesi li roba oprobana? :D ako je kvaliteta proizvoda vec potvrdjena onda zasto da ne....ako ides u to naslijepo, ne znam, onda malo vise opreza :oops:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#70

Post by anais_nin »

tech10 wrote:
papahet wrote: Ja sam vec u ligi prvaka, tako da predkvalifikacije nisu potrebne... :-D
Koliko sam ja shvatio Anais i ostale Amazonke ovdje nema direknog plasmana, moras proci kroz kvalifikacioni ciklus. :D
dobro si shvatio... :D nije pitanje jesu li predkvalifikacije potrebne ili nepotrebne, nego su neizbjezne :D :lol:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#71

Post by anais_nin »

tech10 wrote:
papahet wrote:Ma deri misko, jer ako nec ti, je...t ce je neko drugi!
Joj vama samo jedno na pameti: oderi, opleti i slicne banalije. A gdje su tu emocije, predigre, predkvalifikacije, kvalifikacije, liga prvaka, njeznost, shaputanje, mazenje, a vi samo rokaj. Ne ide to tako. Pa zene su kompleksna stvorenja :lol:
reci im tech, reci :D :lol: :D
User avatar
bug
Posts: 15805
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: the place 2b

#72

Post by bug »

heben ga ja, to se zove druzenje :oops: :D
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#73

Post by zmijaIzmaj »

ma hajd nek' se zavaravaju....i jedno i drugo :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#74

Post by danas »

bug wrote:heben ga ja, to se zove druzenje :oops: :D
friends with benefits :D :D :lol: :lol: :lol:
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#75

Post by tech10 »

anais_nin wrote:
tech10 wrote:
papahet wrote:Ma deri misko, jer ako nec ti, je...t ce je neko drugi!
Joj vama samo jedno na pameti: oderi, opleti i slicne banalije. A gdje su tu emocije, predigre, predkvalifikacije, kvalifikacije, liga prvaka, njeznost, shaputanje, mazenje, a vi samo rokaj. Ne ide to tako. Pa zene su kompleksna stvorenja :lol:
reci im tech, reci :D :lol: :D
Priznaj da sam dobro "upio" materiju. :D
Post Reply