Visoka djevojka i nizak momak...hmmm..

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
amalka
Posts: 1649
Joined: 11/04/2006 13:31
Location: U komsiluku

#51

Post by amalka »

lolita_xx wrote:nemojte skretati s teme...sad me bas zanima jel se slazete da je zalosno vidjeti visokog momka i nisku djevojku?? ili djevojku koja je primjetno visa od svog momka??
Ali sta je tu zalosno? Moj momak je visociji od mene i tu zalosti nema ni mrvee :D Ljudi su ocito puni predrasuda. Meni ne smeta nista.
PITARKA_SA
Posts: 2817
Joined: 12/06/2005 16:13
Location: rajvosa

#52

Post by PITARKA_SA »

ja sam 176cm visoka,moj momak 193cm,jel idealno po kriterijima mahale??
e sad kazu momak MORA biti visociji od djevojke,momak MORA biti ovo,djevojka MORA biti ono...mislim,fakat..ko je ljudima dao za pravo da prosipa pamet ko treba da ima koliko cm i koliko kg..
hajte ljudi,zivite ,ljubite se,mazite se,uzivajte..jebo mahalu i narod
:D :D :D
User avatar
van Basten
Posts: 7552
Joined: 21/09/2006 02:59

#53

Post by van Basten »

I evo još jedne osobine koju valja pretresti prije nego se ODLUČIMO da li je ta osoba dostojna našeg društva.
Visok/niska nizak/visoka
debeo/mršava debela/mršav
godine +5, -20, +163
vjeru da ne spominjem...
ima li toga još?
Da nam neko fino izbaci formulu po kojoj se računa ko je za nas a ko ne, pa da svima skratimo muke... pojedinci se prema ljubavi ponašaju kao a je fizika ili matematika, sve puno pravila i zakona... ja sam mislio da se ljubav OSJEĆA a ne ODLUČUJE
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#54

Post by zena21 »

van Basten wrote:I evo još jedne osobine koju valja pretresti prije nego se ODLUČIMO da li je ta osoba dostojna našeg društva.
Visok/niska nizak/visoka
debeo/mršava debela/mršav
godine +5, -20, +163
vjeru da ne spominjem...
ima li toga još?
Da nam neko fino izbaci formulu po kojoj se računa ko je za nas a ko ne, pa da svima skratimo muke... pojedinci se prema ljubavi ponašaju kao a je fizika ili matematika, sve puno pravila i zakona... ja sam mislio da se ljubav OSJEĆA a ne ODLUČUJE
jarane svaka ti cast... Ovo se sve nesto proracunava, izracunava... Ljudi moji - LJUBAV SE DESI, pa bio on/ona mrsav/a, debeo/la, visok/a, star/a... da ne nabrajam sve

aman, gdje ovaj svijet ide :roll:
User avatar
black
Posts: 17240
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#55

Post by black »

danas wrote:meni je fakat zalosno vidjati mentole svih boja i dezena kako otvaraju maloumne teme po forumu svako malo.... :roll: :D
bas sam posao da slicno napisem...fakat koje sve gluposti se valjaju..predrasude, stereotipi...
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#56

Post by mamica papucarka »

moj haman svaki momak je bio nizi :D
kada me je drustvo vidjelo sa tipom od 2 m, danima nisam mogla ostat ziva od zezanije :D
Muz je samo 2 cm veci od mene :D
sure_alma
Posts: 237
Joined: 25/07/2005 23:42
Location: USA

#57

Post by sure_alma »

ma nije vazno ko je visi a ko nizi, samo sto covijek ne moze normalno proci mahalom a da se sprdancija ne digne na racun tog para ili osobe...nije jednostavno kad hodas ulicom, veca od frajera, a raja se okrecu za tobom i komentarisu "vidi ovo"...tako da je za djevojku lakse da nadje visocijeg ili iste visine momka...

znala sam jedan par...ona kosarkasica, visoka djevojka skroz...on nizi za glavu...ali ljudi se voljeli i nisu marili u pocetku...ali poslije kad ih vidim kako prolaze kroz ferhadiju, znala sam da je mahala uticala na njih...vodili su se za ruke jos uvijek, ali su tako brzo isli i pognute glave (ne daj Boze da ih ko zaustavi) da je bilo tuzno vidjeti da ljudi koji se vole i koji trebaju da setaju laganini i uzivaju u setnji, moraju tako da se osjecaju...
al, eto kako nam je tako nam je...bosanski narod cini cuda... :D
User avatar
lolita_xx
Posts: 5076
Joined: 25/02/2007 18:43
Location: sjecanja

#58

Post by lolita_xx »

Sogan wrote:
lolita_xx wrote:nemojte skretati s teme...sad me bas zanima jel se slazete da je zalosno vidjeti visokog momka i nisku djevojku?? ili djevojku koja je primjetno visa od svog momka??
Ma ne da je zalosno... ja se suocen takvim prizorom rasplacem a kad vec suze prestanu goniti suze jos par dana mi nema napretka, depra zesca :roll:
haha..e bas si me nasmijao :D... kako je nekom zivot lijep i svijet oko njega lijep kad mu moze biti zalosno vidjeti momka koji je visi od svoje djevojke ili obratno...e svasta...
opasna_emancipovana
Posts: 62
Joined: 23/02/2007 14:45
Location: Sarajevo

#59

Post by opasna_emancipovana »

ova je tema nekako bas za mene! :lol:
ja sam visoka 1.85 , a moj tadasnji momak je bio jedva 1.70!
pa zamislite!
moram priznati, smetalo mi je! isprva sam mislila da ja to mogu trpiti, ali kad bi nam dobacivali, pa recimo da mi nije bilo svejedno :-)
prekinuli smo, ali to nikako nije bio razlog...
samo je znaci bio jedan 'kompleks'' u vezi.


al sad sam si nasla sebi ravnog! :lol:
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#60

Post by prleitihi »

đe bug da ovdje prostre teoriju obrnutog relativiteta i proporcionalnosti.. :D:D:D
Lylyyy
Posts: 8
Joined: 11/03/2007 15:00
Location: Sarajevo

#61

Post by Lylyyy »

danas wrote:meni je fakat zalosno vidjati mentole svih boja i dezena kako otvaraju maloumne teme po forumu svako malo.... :roll: :D
hmm...dobro tvoje misljenje,hvala...samo me cudi sto si ti otvorio ovu temu????????????? :P :D
Lylyyy
Posts: 8
Joined: 11/03/2007 15:00
Location: Sarajevo

#62

Post by Lylyyy »

Skyfox wrote:Zalosno je pogresan termin pa nisu gubavi da ih treba zaliti. Ja sam visok i po tome bi mogao biti samo sa kosarkasicama...
heyy ja ti nisam kosrkasica...hahaha :-D
Lylyyy
Posts: 8
Joined: 11/03/2007 15:00
Location: Sarajevo

#63

Post by Lylyyy »

lolita_xx wrote:
TheWatcher wrote:meni je zalosnije vidjeti visoku i pravo zgodnu curu al glupu u PM
hehe..slazem se...al ne mora biti visoka..moze niska i zgodna,al glupa... :)
hajd gdje ti je zgodno a malo...ko kepec...nadji mi vezuu :D ...duge noge cine zenu zgodnom naravno podrazumjeva se da je i u formi...mada i bucmaste visoke djevojke mi znaju biti prilacne i zgodne i ljepe.....;)
Lylyyy
Posts: 8
Joined: 11/03/2007 15:00
Location: Sarajevo

#64

Post by Lylyyy »

opasna_emancipovana wrote:ova je tema nekako bas za mene! :lol:
ja sam visoka 1.85 , a moj tadasnji momak je bio jedva 1.70!
pa zamislite!
moram priznati, smetalo mi je! isprva sam mislila da ja to mogu trpiti, ali kad bi nam dobacivali, pa recimo da mi nije bilo svejedno :-)
prekinuli smo, ali to nikako nije bio razlog...
samo je znaci bio jedan 'kompleks'' u vezi.


al sad sam si nasla sebi ravnog! :lol:
hahaha...nisi jedina i ja sam imala bezbroj situacija da mi se momak od 175 nabacuje a ja 181.....hahah...meni to sega.....al sve je u glavi...da li ti imas kompleks ili ne...to kaze moja mama....prema tome ja i ti imamo kompleks....
a stvarno nemam kompleks samo nesto ne privlace me muskarci koji se moraju penajti na stolicu da bi me poljubio....hahhahahahha :D
Lylyyy
Posts: 8
Joined: 11/03/2007 15:00
Location: Sarajevo

#65 Re: Visoka djevojka i nizak momak...hmmm..

Post by Lylyyy »

divljakusha wrote:
Da, vecini je neupitna prepreka izgleda kad je u pitanju ljubav. Ali samo na forumu i to je taj teorijski dio price. U praksi se ipak smijete curi koja je debela, parovima koji su nesrazmjerni, malim sisama itd.itd.

Mislim da tema nije nesto, ali nije ni glupa. Pogotovo ne u poredjenju sa ostalima na Ljubav&sex.

Slika idealnog ljubavnog para koju svi imamo ugradjenu u glavi nam sigurno odredjuje reakcije kad vidimo nesto sto odstupa od toga. Problem je sto vecina reaguje sa podsmijehom. Nemojmo se lagati, vecina i nas na forumu.

Koliko izgled odredjuje nas odnos prema ljudima - danas kad je vecina toga i svedena upravo na izgled. Mozemo teoretizirati i uzdizati ljubav kao neki feeling na pijedestal, nesto sto uvijek pobjedjuje, blablabla - ali koliko je vas zaista spremno voljeti osobu koja vam ne odgovara po izgledu? :roll
I agree!!!
I ja...svi nesto glume ljubav je ono ljubav je ono...gluposti...
a ne moze me niko uvjeriti da Balkancima nije svejedno sta ce drugi reci o osobi s kojom su u vezi!!!!!
jest to malo glupo al mi smo takva civilizacija.... :D :-)
User avatar
lolita_xx
Posts: 5076
Joined: 25/02/2007 18:43
Location: sjecanja

#66

Post by lolita_xx »

Lylyyy wrote:
danas wrote:meni je fakat zalosno vidjati mentole svih boja i dezena kako otvaraju maloumne teme po forumu svako malo.... :roll: :D
hmm...dobro tvoje misljenje,hvala...samo me cudi sto si ti otvorio ovu temu????????????? :P :D
temu si ti djevojko draga otvorila..mi samo dajemo komentare..zalutala si na forum..
User avatar
lolita_xx
Posts: 5076
Joined: 25/02/2007 18:43
Location: sjecanja

#67

Post by lolita_xx »

Lylyyy wrote:
lolita_xx wrote:
TheWatcher wrote:meni je zalosnije vidjeti visoku i pravo zgodnu curu al glupu u PM
hehe..slazem se...al ne mora biti visoka..moze niska i zgodna,al glupa... :)
hajd gdje ti je zgodno a malo...ko kepec...nadji mi vezuu :D ...duge noge cine zenu zgodnom naravno podrazumjeva se da je i u formi...mada i bucmaste visoke djevojke mi znaju biti prilacne i zgodne i ljepe.....;)
hm...rekla si da si visoka..izgleda da ti imas kompleks,pa si dosla da nas ovdje uvjeris da su samo visoke djevojke zgodne...to je zato jer si ti visoka...zar zaista mislis da djevojka koja je niza od tebe,dosta niza ne moze biti zgodnija..i zar noge cine djevojku zgodnom?? mislim da si to opet rekla jer ti imas duge noge :D ako sve ovo mislis onda si ti jedna glupaca u PM...izvini ali tako je...i ne kaze se 'ljepe' nego 'lijepe'.... jos si i nepismena :D
Last edited by lolita_xx on 20/03/2007 12:54, edited 1 time in total.
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#68

Post by zena21 »

lolita_xx wrote:
Lylyyy wrote:
danas wrote:meni je fakat zalosno vidjati mentole svih boja i dezena kako otvaraju maloumne teme po forumu svako malo.... :roll: :D
hmm...dobro tvoje misljenje,hvala...samo me cudi sto si ti otvorio ovu temu????????????? :P :D
temu si ti djevojko draga otvorila..mi samo dajemo komentare..zalutala si na forum..
j*** lud zbunjenog :lol: :lol: :lol:
User avatar
lolita_xx
Posts: 5076
Joined: 25/02/2007 18:43
Location: sjecanja

#69

Post by lolita_xx »

zena21 wrote:
lolita_xx wrote:
Lylyyy wrote: hmm...dobro tvoje misljenje,hvala...samo me cudi sto si ti otvorio ovu temu????????????? :P :D
temu si ti djevojko draga otvorila..mi samo dajemo komentare..zalutala si na forum..
j*** lud zbunjenog :lol: :lol: :lol:
haha,ma ovdje se ne zna ko koga... :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#70

Post by zena21 »

ma sega mi sto kaze nekom drugom - sto si otvorila temu, a ona otvorila :lol: :lol: :lol:

bas se slatko nasmijah :lol: :lol: :lol:
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#71

Post by tech10 »

Cat fight! :D

Image
User avatar
lolita_xx
Posts: 5076
Joined: 25/02/2007 18:43
Location: sjecanja

#72

Post by lolita_xx »

haha..pa ma ne znam da li da se smijem ili da placem :D napominjem opet da nisam niska :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#73

Post by zena21 »

tech10 wrote:Cat fight! :D

Image
You wish :P
User avatar
lolita_xx
Posts: 5076
Joined: 25/02/2007 18:43
Location: sjecanja

#74

Post by lolita_xx »

Lylyyy wrote:
Skyfox wrote:Zalosno je pogresan termin pa nisu gubavi da ih treba zaliti. Ja sam visok i po tome bi mogao biti samo sa kosarkasicama...
heyy ja ti nisam kosrkasica...hahaha :-D
da..on je bas rekao kako bi s tobom zelio biti :D
Last edited by lolita_xx on 20/03/2007 13:02, edited 1 time in total.
User avatar
mrki62
Posts: 492
Joined: 23/12/2006 21:44
Location: sLOVEnija

#75

Post by mrki62 »

zena21 wrote:
j*** lud zbunjenog :lol: :lol: :lol:
I napravi blesavog ccccccccc :-)
Post Reply